quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op donderdag 20 augustus 2009 17:49 schreef RacerDKB het volgende:
Arie zegt:
er is zoeen liedfje op de radio de hele tijd
gaat zo:
la la laalalla alalla allaalalala
hele nummer door
ik wil weten welk nummer dat is
Die had ik er eerst ook bij staan, maar was er eigenlijk van overtuigd dat het wel Alien Ant Farm moest zijn.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 09:33 schreef rechtsom het volgende:
[..]
![]()
Die was het inderdaad! Tnx!
Vraag mij af hoe ik die band nou kon vergeten?
Blijft een vage clip trouwens!
komt ergens uit de jaren 90quote:Op donderdag 20 augustus 2009 16:20 schreef ejvdb het volgende:
Afgelopen week hoorde ik een hardrock achtig nummer, steeds hoorde je iets van everywhere of anywhere en dan kwam steeds het zelfde gitaar refrein terug, het had wat weg van metallica... iemand die mij kan helpen?
Heb hem al zelf gevonden. Is trouwens een stuk minder goed nummer dan ik dacht, soort vaag semi-communistisch geleuterquote:Op donderdag 20 augustus 2009 19:50 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik zoek een nummer dat voorkomt in de playlist van Pro Evolution Soccer (of heel misschien Fifa), een recente versie maar weet niet welke. Denk 2008 of 2009. HEt nummer is redelijk popmuziek-achtig en de enige zin die ik nog weet is 'and there was Kennedy' (...)
Iemand enig idee?
Klinkt wel aardig in PES 2009.quote:Op donderdag 20 augustus 2009 19:58 schreef El_Liberaliste het volgende:
[..]
Heb hem al zelf gevonden. Is trouwens een stuk minder goed nummer dan ik dacht, soort vaag semi-communistisch geleuter
Help, ik zoek... #269quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 02:26 schreef Ms_Furious het volgende:
Ik ben op zoek naar het nummer wat achter de promo voor Entourage op Comedy Central gedraaid wordt. Iemand die het (her)kent?
Ik verwacht ook niet dat iemand hier alle topics doorleest, vond het alleen wel grappig dat dat nummer blijkbaar wel populair is en al 5x is gevraagdquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 12:51 schreef Ms_Furious het volgende:
Ja schat ik heb idd niks beters te doen dan eerst 269 topics door te lezen...![]()
Dj Antoine - Volnaquote:Op donderdag 20 augustus 2009 23:37 schreef Timskiej het volgende:
Afgelopen week naar Chersonissos geweest in daar werd dit nummer gedraait.
Toevallig kwam ik het tegen op Youtube maar er is dus nog iemand opzoek naar dit nummer![]()
Ik heb alleen geen idee hoe het heet.
Het gaat om het laatste gedeelte dus niet " Put your hands up in the air"![]()
Deze : ?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef frankschreiber het volgende:
ik ben opzoek naar een liedje volgens mij uit de jaren 80 met een hele bekende saxofoon lick ? ik weet dat het vaag is maar kan iemand mij helpen?? het is een neetje een romantic song
...of deze?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 17:25 schreef frankschreiber het volgende:
ik ben opzoek naar een liedje volgens mij uit de jaren 80 met een hele bekende saxofoon lick ? ik weet dat het vaag is maar kan iemand mij helpen?? het is een neetje een romantic song
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:12 schreef -SG- het volgende:
Ik zoek een mix tape maar ik heb 1 zin die ik nog onthouden had van die mix.
'today everyone wants to be that nerd'
Ik weet dat het een mix is, maar weet niet van wie. Het is niet veel, maar iemand die me kan helpen?
Dat is hem, thnxquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:30 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Luister eens op 3;25 weet niet of je die bedoeld ?
Pls respond.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 18:57 schreef maxdewitte het volgende:
http://www.wipido.com/video/U2u9iFqswg5e
Van dit filmpje het liedje graag:D
Je hebt hem (ook) van een rap groep maar die ben ik vergeten.
Thanks alvast,
Max.
Lees de OP eens:quote:
quote:# Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 19:53 schreef -SG- het volgende:
[..]
Dat is hem, thnx!
Vato Gonzalez, ik kon het weten.
Ja, maar hij stond op vorige page en iedereen kijkt op page 5 dus word hij snel vergeten.quote:
Mensen kijken echt wel op de vorige pagina..quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:17 schreef maxdewitte het volgende:
[..]
Ja, maar hij stond op vorige page en iedereen kijkt op page 5 dus word hij snel vergeten.
Zeikerd.
Waarom is er nog niet op gereageerd dan?quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:28 schreef donroyco het volgende:
[..]
Mensen kijken echt wel op de vorige pagina..
Omdat niemand (die langsgekomen is) het weet.quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:50 schreef maxdewitte het volgende:
[..]
Waarom is er nog niet op gereageerd dan?
Ik weet alleen van wie het nr is (orgineel )Volgens mij hoor ik dit nr er in terugquote:Op vrijdag 21 augustus 2009 16:30 schreef Paul-89 het volgende:
Ben op zoek naar het nummer wat je precies op seconde 26 hoort :
Hij speelt volgens mij een sampletje af, dus het werkelijke fragment duurt maar 10 seconden. Het stukje met de blazers ken ik wel (het word veel gesampled), maar geen idee van wie het is. Al lijkt het me iets typisch voor een RUN-DMC ofzo.quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:40 schreef Prixie het volgende:
[..]
Ik weet alleen van wie het nr is (orgineel )Volgens mij hoor ik dit nr er in terug
Misschien weet iemand anders wie dat stukje van hem gebruikt heeft
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 01:40 schreef Prixie het volgende:
[..]
Ik weet alleen van wie het nr is (orgineel )Volgens mij hoor ik dit nr er in terug
Misschien weet iemand anders wie dat stukje van hem gebruikt heeft
Ik zou hem nu niet meer helpen...quote:Op vrijdag 21 augustus 2009 20:17 schreef maxdewitte het volgende:
[..]
Ja, maar hij stond op vorige page en iedereen kijkt op page 5 dus word hij snel vergeten.
Zeikerd.
Hartstikke bedanktquote:
Heb het gevonden idd:quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 15:32 schreef NikkelCobalt het volgende:
Gezocht op "when hungry hearts meet" Laatste hit kreeg ik de lyrics. Maar volgens mij is het Scandinavisch? De tekst slaat niet echt ergens op dus dat zoekt nooit zo handig
Flo Ridaquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 16:55 schreef Parkinson_XTC het volgende:
oi, ik zoek food voor mn woofers...
heb voldoende techno, dnb, dub, hardcore etc, maar ben nu op zoek naar goed klinkende rap / hiphop.
met de nadruk op goed klinkend, inhoud maakt me geen drol uit...
heb voldoende kwaliteitshiphop, puur voor de teksten, maar ik zoek nu iets waar met name de bas en de hoge tonen super klinken... een club-sound ofzo?
Ik denk dan zelf aan sommige platen van fat joe, lil'wayne, etc.. maar ben niet zo thuis in die dirty south raptoestanden...
Wat is er momenteel actueel en klinkt goed wat betreft strakke bas en hoge bliepjes??
thx
k, thx.. ff checken... die hadden toch ook dat commerciële plaatje Low toch?quote:
kijk eens even bij post #115, daar heb ik je al een boel geholpenquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 21:24 schreef maxdewitte het volgende:
http://www.wipido.com/video/U2u9iFqswg5e
Van dit filmpje het liedje graag:D
Je hebt hem (ook) van een rap groep maar die ben ik vergeten.
Thanks alvast,
Max.
quote:Op zondag 23 augustus 2009 11:58 schreef raaavi het volgende:
op dit Dumpert Filmpje aan het begin hoor je een paar deuntjes
uit welk origineel nummer komen die?
quote:Op zondag 23 augustus 2009 12:49 schreef nicketienick het volgende:
ik was gister in de kroeg toen hoorde ik een dance achtige plaat met een klarinet deuntje erin dacht ik het is een laag deuntje verder kan ik er niks over vertellen er komt ook geen tekst in voor
quote:Op maandag 24 augustus 2009 08:34 schreef Turbomuis het volgende:
Ik hoorde laatst een nummer in een reclame, maar ik weet niet meer welke reclame, dus da's lastig zoeken... Stukje tekst van het nummer:
"who makes up all the rules, who follows them like fools" en een stukje verder: Who is it, what is it, what is it all about".
Gezongen door een dame. Rustig nummer, met een soort van koortje in het begin. Google levert nix op. Ligt op het puntje van m'n tong, de naam van de artieste. Iemand een idee?
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 08:15 schreef Kloontjuhh het volgende:
Ok even een hele rare request
Dit nummer, kent iedereen wel toch?
Nouja een paar jaar geleden luisterde ik dit nummer continue via youtube, maar dan anders..
Het was namelijk een versie, gezongen door een chinees meisje, achterin een auto, met een ontzettend brits accent!
Ik vond dat zo prachtig toen he![]()
Maar nu speur ik youtube af maar kan ik m niet meer terug vindenik hoop zoooo erg dat hij er nog ergens is.. Kent heel toevallig misschien iemand het filmpje waar ik het over heb?
edit: ah fuck!
http://mikeymike.vox.com/(...)0e3989c93b00005.html
het was dus deze, die blijkbaar van youtube is verwijderd, nu word t helemaal moeilijk om m nog te vinden.. nog google-pro's hier?![]()
Hoe weet je dat het van Graeme Revell is?quote:Op zondag 23 augustus 2009 11:31 schreef kvd het volgende:
[..]
kijk eens even bij post #115, daar heb ik je al een boel geholpen
lezen is ook niet je sterkste vak he? de beelden van het filmpje komen uit call of duty 2....googlen op call of duty 2 en muziek levert Graeme Revell op....op youtube kijken, muziek luisteren...niet hetzelfde maar het thema (de strijkers voornaamlijk) is wel hetzelfde. Dan is het toch gewoon 1+1=2. En een beetje moeite doen en lezen kan ook geen kwaadquote:Op maandag 24 augustus 2009 10:40 schreef maxdewitte het volgende:
[..]
Hoe weet je dat het van Graeme Revell is?
quote:Op maandag 24 augustus 2009 11:29 schreef kvd het volgende:
[..]
lezen is ook niet je sterkste vak he? de beelden van het filmpje komen uit call of duty 2....googlen op call of duty 2 en muziek levert Graeme Revell op....op youtube kijken, muziek luisteren...niet hetzelfde maar het thema (de strijkers voornaamlijk) is wel hetzelfde. Dan is het toch gewoon 1+1=2. En een beetje moeite doen en lezen kan ook geen kwaad
oh ja, en een site waar het staat:
http://www.arena51.be/nl/(...)omponist-bekend.html
En nu zelf verder gaan zoeken hoor
Kijk eens naar de aftitelingquote:Op maandag 24 augustus 2009 20:06 schreef Paaskonijn het volgende:
Wat is hier nu de artiest van en de titel? Ik las ergens Slagmalsklubben maar kan er verder nergens iets van vinden?
Ja, daar is dus niks van te vinden? Alleen als ijshockeyer ofzo.quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:19 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Kijk eens naar de aftiteling.
Daniel Larsson - Rymdreglagequote:Op maandag 24 augustus 2009 20:25 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Ja, daar is dus niks van te vinden? Alleen als ijshockeyer ofzo.
quote:Op maandag 24 augustus 2009 20:49 schreef Skiet het volgende:
Ik zoek een frans nummer, beetje techno achtig nummer met een vleugje hiphop. Kon in ieder geval het woord mademoiselle erin herkennen. Onder jongeren is het erg populair heb ik het idee.
Iemand enig idee
http://rateyourmusic.com/artist/slagsmalsklubbenquote:Op maandag 24 augustus 2009 20:06 schreef Paaskonijn het volgende:
Wat is hier nu de artiest van en de titel? Ik las ergens Slagmalsklubben maar kan er verder nergens iets van vinden?
Dit al geprobeerd?quote:Op maandag 24 augustus 2009 21:25 schreef lavache het volgende:
Het liedje van de KPN reclame:
Het liedje van de ABN Amro reclame:
Dank U
quote:Tips
# Als het een recent nummer betreft, blader eerst het topic (evt. de vorige ook) even door, je hebt kans dat iemand anders de vraag al heeft gesteld.
# Als je een nummer zoekt uit een reclame, kijk dan eerst even op www.ster.nl, of een van de andere sites in het onderstaand overzicht.
# Als je een nummer zoekt uit een film/tv-serie, kijk dan eerst bij de info over die film/tv-serie op www.imdb.com
# Als je de muziek zoekt van een filmpje op youtube, kijk dan eerst eens door de comments bij het filmpje.
# Heb je een stukje tekst uit een nummer?
Ga dan naar Google en zoek op: lyrics "jouw stukje tekst" (vergeet de aanhalingstekens niet)
# Heb je een request geplaatst, post dan niet binnen een dag opnieuw hetzelfde verzoek, dat voorkomt ergernissen..
# Heb je een request geplaatst, en heb je daarna zelf al het nummer gevonden, schroom dan niet om nog even het nummer te vermelden, dit kan natuurlijk helpen met toekomstige vragen!
# Heb je een request geplaatst, en is het juiste antwoord gegeven, laat het even weten, toch leuk om te horen of we het goed hebben/hadden!
Handige links:*
www.midomi.com/
www.musipedia.org/whistle.0.html?&L=0
www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe
www.megamediamagazine.nl/mvtr.php
www.adformatie.nl/campagnes/
www.muzieknu.nl/category/muziek-in-reclame/ (Nieuw!)
www.rwdbase.nl/ (Nieuw!)
Typisch een internetheldquote:Op maandag 24 augustus 2009 19:46 schreef maxdewitte het volgende:
[..]
Ye rite, het lijkt er wel op.
Heb ik niks aan. Zo kan ik ook wel zoeken bij welke compo het hoort.
Gl at life.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |