als hij zo blijft spelen zal dat niet lang meer zo zijnquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:05 schreef DuvelDuvel het volgende:
Urby staat er elke wedstrijd in.
Van de Wiel is gewoon een goede back. Was inderdaad 2 jaar geleden gedebuteerd als Cv maar als back doet hij het zeer goed. Veel snelheid komt vaak mee op. En als CV zou hij niet zo snel het nederlands elftal hebben gehaald.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 15:51 schreef Wooldoor het volgende:
De grap is dat van der Wiel helemaal geen back is maar een centrale verdediger, ik weet nog wel 2 seizoenen geleden dat hij 2 wedstrijden geweldig inviel als centrum verdediger. Iedereen was toen helemaal lyrisch van hem, een beetje hetzelfde als met Alderweireld nu.
Als ik het goed begrijp is Jol iig intensief met hem bezig, lijkt me dus dat hij het wel degelijk in hem ziet zitten. Met was bijschaven komt hij in de loop van het seizoen wel meer in beeld.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:12 schreef Gabbylicious het volgende:
Jol kan mij niet wijsmaken dat er geen plaats is voor Aissati. Als hij het echt in die jongen ziet zitten laat hij hem wel spelen.
Dat dacht ik jaren geleden al wanneer Furby zo waardeloos speelde, maar blijkbaar vindt men het in Amsterdam niet zo erg....(!)quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:06 schreef Fortitudo het volgende:
[..]
als hij zo blijft spelen zal dat niet lang meer zo zijn
Hoeveel seizoenen speelt Urby al wel niet bij Ajax? Kan je toch wel een keer de conclusie trekken dat hij niet Ajax waardig is. Met Aissati moet ik het nog maar zien, ik blijf hem te licht vinden voor Ajax.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:26 schreef bloodysunday het volgende:
Na de eerste 2 wedstrijden kan je toch nog geen conclusies trekken, als we 6 wedstrijden verder zijn mag ik toch wel is hopen dat er een stabiele basis staat die niet elke week veranderd en waarmee we goed voetbal spelen.
Ik heb het niet over Urby, maar over het algemeen in het team.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:34 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hoeveel seizoenen speelt Urby al wel niet bij Ajax? Kan je toch wel een keer de conclusie trekken dat hij niet Ajax waardig is. Met Aissati moet ik het nog maar zien, ik blijf hem te licht vinden voor Ajax.
In mijn ogen wel, of Rommedahl eruit maar word het wel erg defensiefquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:41 schreef jna het volgende:
Wat moet er met Gabri gebeuren als ie terug is? In plaats van Enoh?
Hoeveel seizoenen speelt Urby al linkshalf/linksbuiten? Hoelang is Jol al trainer van Ajax? Hoe een speler rendeert is ook afhankelijk van watvoor taken een trainer de speler op legt.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:34 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Hoeveel seizoenen speelt Urby al wel niet bij Ajax? Kan je toch wel een keer de conclusie trekken dat hij niet Ajax waardig is. Met Aissati moet ik het nog maar zien, ik blijf hem te licht vinden voor Ajax.
Dat dat alweer zo lang geleden is ook, herinner me dat feestje nog alsof het vorig jaar wasquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:35 schreef StarGazer het volgende:
Ik zie het filmpje nu pas. GENIAAL
Fijn elftal hadden we toen ook zeg
Hmmm... dat kun je wel op meerdere manieren opvatten natuurlijkquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:44 schreef Ytereo het volgende:
De nieuwste tweet van GvdWiel, die is weg hoor
Geen speld tussen te krijgen inderdaadquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:44 schreef Ytereo het volgende:
De nieuwste tweet van GvdWiel, die is weg hoor
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:42 schreef lighted het volgende:
[..]
Hoeveel seizoenen speelt Urby al linkshalf/linksbuiten? Hoelang is Jol al trainer van Ajax? Hoe een speler rendeert is ook afhankelijk van watvoor taken een trainer de speler op legt.
Oftewel, je lult bullshit.
Lul, nu zag ik die 3-2 weer terug. Klote Inzaghi/Tomassonquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:47 schreef bloodysunday het volgende:
Hopen dat die tijd herleeft kan worden
Jari, wat mis ik hem nog het meest als speler en mens bij Ajax. Wat een klasbak.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:35 schreef StarGazer het volgende:
Ik zie het filmpje nu pas. GENIAAL
Fijn elftal hadden we toen ook zeg
Er stond eerst iets als: 'nou, ik heb mijn koffers al gepakt', maar dan nog...quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:54 schreef kevin6188 het volgende:
Hmm...
Hoe bedoel je? Dat heb ik ff gemist.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:57 schreef BoNi het volgende:
[..]
Er stond eerst iets als: 'nou, ik heb mijn koffers al gepakt', maar dan nog...
Je doelde met je post op dat bericht op Twitter van van der Wiel neem ik aan?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:03 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Dat heb ik ff gemist.
Oh, ok. Als hij zonodig naar Madrid wil, moet 'ie dat lekker doen. Goed bezig weer in ieder geval.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:06 schreef BoNi het volgende:
[..]
Je doelde met je post op dat bericht op Twitter van van der Wiel neem ik aan?
Indien nee, laat dan maar zitten
Indien ja, er stond eerst achter die link op zijn twitter: Ik heb mijn koffers al gepakt, maar dat heeft hij inmiddels weggehaald.
Helden.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:35 schreef StarGazer het volgende:
Ik zie het filmpje nu pas. GENIAAL
Fijn elftal hadden we toen ook zeg
Tsja, of hij wil reacties uitlokken natuurlijk.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:09 schreef kevin6188 het volgende:
[..]
Oh, ok. Als hij zonodig naar Madrid wil, moet 'ie dat lekker doen. Goed bezig weer in ieder geval.
Dan moet 'ie zeker naar Madrid. Zo snel mogelijk.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:19 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Tsja, of hij wil reacties uitlokken natuurlijk.
Wat een sukkelquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:57 schreef BoNi het volgende:
[..]
Er stond eerst iets als: 'nou, ik heb mijn koffers al gepakt', maar dan nog...
Silva vind ik eerlijk gezegd niet te zwak voor Ajax 1, maar een topper is het ook niet.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:25 schreef Lebawski het volgende:
Als hij wilt gaan, oke. Maar Ajax moet ten alle tijden de jackpot vragen voor VD Wiel. Marktconform of niet, boeit totaal niet. Feit is dat Ajax gewoon flink verzwakt wordt bij zijn vertrek. En dat er een talent wederom te vroeg vertrekt. Je kan wel gaan zeuren dat Ajax 10 miljoen niet kan weigeren, maar wie pas je in deze fase nog in als rechtsback ? Of wie haal je als Ajax zijnde voor die plek ? De meest complete speler voor die plek is geblesseerd en uberhaupt blessuregevoelig. Ogararu en Silva zijn te zwak voor Ajax 1.
Met Vermaelen verloor je een in potentie sterke centrale verdediger, die onder Bassie linksback speelde. Ajax heeft zich met zijn geld (stomme regeling met die termijnen) totaal niet kunnen versterken in defensief opzicht. Dat probleem krijg je nu met het vertrek van Soulja boy weer.
Wat een wedstrijd was dat zeg.Een slachtpartij op het veld en buiten het stadion en op de tribune was het een bende.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:35 schreef StarGazer het volgende:
Ik zie het filmpje nu pas. GENIAAL
Fijn elftal hadden we toen ook zeg
Ik vind Silva ook een mooi mannetje, vind het ook een beetje jammer dat hij nooit meer speelt. Ook na die goal tegen HSV van Leonardo, zat op de bank en was ontzettend blij met de goal ondanks hij niet eens die wedstrijd gespeeld had. Gaat er ook altijd voor inderdaadquote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:36 schreef kevin6188 het volgende:
Het eerste halfjaar na zijn transfer heeft Silva prima gespeeld. De tandem met Suarez was toen perfect.
Sindsdien is het minder, maar dat kan ook zijn omdat hij te graag wil en geen ritme heeft. Silva gaat er, goed of niet goed, in ieder geval altijd voor en dat waardeer ik aan hem.
Zijn mentaliteit is totaal niks op aan te merken. Daar mogen vele nog wat van leren. Maar ook deze voorbereiding werd toch weer duidelijk dat het een slechte mandekker is en dat zijn pass en voorzet te slecht zijn. Hij moet het vooral van zijn inzet en drang naar voren hebben. Perfect voor de subtop, te weinig inbreng voor Ajax. Daar blijf ik bij. Ik heb vaak genoeg geroepen dat hij een kans moet krijgen, maar hij heeft het niet helaas.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:38 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Ik vind Silva ook een mooi mannetje, vind het ook een beetje jammer dat hij nooit meer speelt. Ook na die goal tegen HSV van Leonardo, zat op de bank en was ontzettend blij met de goal ondanks hij niet eens die wedstrijd gespeeld had. Gaat er ook altijd voor inderdaad
Ik het begin van vorig seizoen, toen van der Wiel basisklant was vond ik dat zeker niet terecht want Silva was toen beter.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:44 schreef Lebawski het volgende:
[..]
Zijn mentaliteit is totaal niks op aan te merken. Daar mogen vele nog wat van leren. Maar ook deze voorbereiding werd toch weer duidelijk dat het een slechte mandekker is en dat zijn pass en voorzet te slecht zijn. Hij moet het vooral van zijn inzet en drang naar voren hebben. Perfect voor de subtop, te weinig inbreng voor Ajax. Daar blijf ik bij. Ik heb vaak genoeg geroepen dat hij een kans moet krijgen, maar hij heeft het niet helaas.
Wat hij buiten het veld doet boeit mij ook verder niks, maar andere de schuld geven van zijn eigen fouten kan ik niet tegen. Ook zijn voorzetten zijn dramatisch, en soms word hij zo voorbij gespeeld.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:55 schreef Lebawski het volgende:
Tja, met 11 lieverdjes win je als topclub ook niks... Wat Van der Wiel buiten het veld doet of roept boeit me eigenlijk minder. Zolang hij maar presteert en z'n ding doet bij Ajax. Spelers met clubliefde, binding, carriereplanning of uberhaupt een graadje verstand zijn al zeldzaam anno 2009... Ik sta niet gauw meer ergens van te kijken en eis enkel prestaties op korte termijn van de huidige spelers. Van Jol verwacht ik de harde hand waar nodig en het ontwikkelen van een visie voor de lange termijn.
Daarom boeit het feit dat Gregs een eikel zou zijn mij eigenlijk helemaal niks. Feit is dat hij redelijk goed presteert sinds zijn basisplek. Dat is voorlopig voldoende.
Mentaliteit mag zeker beter. Verder zijn er inderdaad genoeg punten om aan te werken, maar zijn aanvallend vermogen als rechtsback is gewoon goed voor Eredivisie begrippen. Verder is hij snel en afgetraind genoeg om z'n mannetje te staan. Laten we niet doen alsof Van der Wiel zomaar een talentje is. Hij is 5x zover dan zijn collega's Blind, vd Heijden, Sarpong en Bodul. Dat zijn talenten in mijn ogen. Van der Wiel is een goede jonge speler.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:56 schreef bloodysunday het volgende:
[..]
Wat hij buiten het veld doet boeit mij ook verder niks, maar andere de schuld geven van zijn eigen fouten kan ik niet tegen. Ook zijn voorzetten zijn dramatisch, en soms word hij zo voorbij gespeeld.
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 17:08 schreef damsco het volgende:
Laat BlackCardGreg maar lekker optieften
Hij is zeker nog geen volwaardige speler..quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:01 schreef Lebawski het volgende:
[..]
Mentaliteit mag zeker beter. Verder zijn er inderdaad genoeg punten om aan te werken, maar zijn aanvallend vermogen als rechtsback is gewoon goed voor Eredivisie begrippen. Verder is hij snel en afgetraind genoeg om z'n mannetje te staan. Laten we niet doen alsof Van der Wiel zomaar een talentje is. Hij is 5x zover dan zijn collega's Blind, vd Heijden, Sarpong en Bodul. Dat zijn talenten in mijn ogen. Van der Wiel is een goede jonge speler.
Of hij een toevoeging is weet ik niet, hij is in ieder geval van waarde.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:08 schreef Lebawski het volgende:
Dat beweer ik ook niet, maar voorlopig is er op zijn plek geen betere bij Ajax. En hij voegt de laatste weken gewoon een hoop toe aan het spel van Ajax, voor iemand op zijn positie. Verdedigend kan het natuurlijk bij iedereen binnen Ajax beter....
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)biedingen-op-zak.htmquote:Afonso Alves heeft drie aanbiedingen op zak
Middlesbrough en Afonso Alves maken zich op voor een voortijdig afscheid. De Braziliaanse spits, die furore maakte bij SC Heerenveen, schermt met drie concrete aanbiedingen.
Na de degradatie uit de Premier League wil Middlesbrough af van Alves, die ondanks de status van recordaankoop zijn draai niet heeft kunnen vinden bij Boro. Manager Gareth Southgate moet zich echter kunnen vinden in de geboden afkoopsom.
Aan geïnteresseerde clubs is er geen gebrek. 'We hebben drie aanbiedingen gehad', zei Alves' zaakwaarnemer Roberto Tiburcio tegen ESPN. 'Een uit Frankrijk, een uit Qatar en een van een grote Europese club, uit de G14. Maar dat is niet FC Porto.' Naast AS Monaco en Al-Ahli zou Benfica de derde club zijn die in de markt is voor de Braziliaanse spits.
'Ik hoop dat er snel duidelijkheid komt over de toekomst van Alves', aldus Tiburcio. 'De speler is er rustig onder. Op dit moment is hij een speler van Middlesbrough, heeft hij al een oefenduel gespeeld en in 45 minuten twee goals gemaakt.'
Benfica behoort niet tot de G14. Bestaat de G14 überhaupt nog wel?quote:
Nu de European Club Associationquote:
* Duitsland Borussia Dortmund (Duitsland)
* Duitsland FC Bayern München (Duitsland)
* Engeland Liverpool FC (Engeland)
* Engeland Manchester United FC (Engeland)
* Frankrijk Olympique Marseille (Frankrijk)
* Frankrijk Paris Saint-Germain (Frankrijk)
* Italië Internazionale (Italië)
* Italië Juventus (Italië)
* Italië AC Milan (Italië)
* Nederland AFC Ajax (Nederland)
* Nederland PSV (Nederland)
* Portugal FC Porto (Portugal)
* Spanje Barcelona (Spanje)
* Spanje Real Madrid (Spanje)
vanaf 2002
* Engeland Arsenal FC (Engeland)
* Duitsland Bayer 04 Leverkusen (Duitsland)
* Frankrijk Olympique lyonnais (Frankrijk)
* Spanje Valencia CF (Spanje)
quote:Het thuisduel van Ajax in de playoffs van de voorronde van de Europa League op donderdag 20 augustus tegen Slovan Bratislava zal live te zien zijn bij RTL7. Het duel begint om 20.45 uur.
Ajax Netwerk
Ajaxlife.nl meldt zojuist dat Veronica de uitzendrechten heeft weten te verkrijgen voor het uitduel van Ajax in Bratislava op donderdag 27 augustus. Dat duel begint om 18.30 uur.
Ajax Netwerk
In de voorronde mochten de betreffende thuisspelende clubs de uitzendrechten nog zelf verkopen. Vanaf de groepsfase zijn de uitzendrechten van alle duels als pakket verkocht aan RTL en Eredivisie Live, waarbij RTL de eerste keuze heeft.
In plaats van Rommedahl of op de bank, maar niet in plaats van Enoh.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:41 schreef jna het volgende:
Wat moet er met Gabri gebeuren als ie terug is? In plaats van Enoh?
Ik werk op zondag, studeer en heb daarom sowieso weinig kansen om een wedstrijd te zien. Ook totaal niet erg verder.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:34 schreef w00h00 het volgende:
[..]
ik op 200 meter na en heb er dit jaar al 10+ gezien.
Ik ben er geen voorstander van om een team rondom een speler te bouwen. Doe je dat niet, dan rendeert Alves ook niet.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:36 schreef Morendo het volgende:
[..]
http://www.vi.nl/Nieuws-i(...)biedingen-op-zak.htm
Zou het Ajax zijn? Ik vind het op zich wel een prima speler; sterk, doelgericht.
Aissati én Emanuelson samen op het veld, dat werkt momenteel niet. Toch zou ik Aissati niet te snel afschrijven, mits Enoh en de Zeeuw achter hem staan, waardoor balverlies dus niet direct dodelijk is, zou zijn spel toch uit de verf moeten komen.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 18:54 schreef Barca het volgende:
[..]
In plaats van Rommedahl of op de bank, maar niet in plaats van Enoh.
Kind van de rekening? Dat "klinkt" zo zielig. Ze passen gewoon niet in de ploeg. Het sterkste Ajax is een Ajax zonder Aissati en Emanuelson.
Als Honda komt is het einde verhaal voor Urby. Hij heeft nu wel lang genoeg mogen prutsenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:10 schreef lighted het volgende:
Lekker lompe TT weer. We zijn 2 wedstrijden onderweg, oftewel nieuwe ronde, nieuwe kansen. Urby en Aissati zijn nu niet meteen "kind van de rekening" na 2 wedstrijden. Als Aissati zondag in de basis zou spelen en een geweldige wedstrijd speelt is alles opeens weer anders.
Natuurlijk moet je geen ploeg bouwen rondom een labiele Braziliaan, maar met Alves in de spits heb je wel een sterk aanspeelpunt die als 'bliksemafleider' kan fungeren voor Suarez en Sulejmani. Ik denk dat die twee spelers heel veel baat hebben bij de komst van een fysiek sterke spits.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:00 schreef Lebawski het volgende:
[..]
Ik werk op zondag, studeer en heb daarom sowieso weinig kansen om een wedstrijd te zien. Ook totaal niet erg verder.
[..]
Ik ben er geen voorstander van om een team rondom een speler te bouwen. Doe je dat niet, dan rendeert Alves ook niet.
Stekelenburg;quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:01 schreef Morendo het volgende:
[..]
Aissati én Emanuelson samen op het veld, dat werkt momenteel niet. Toch zou ik Aissati niet te snel afschrijven, mits Enoh en de Zeeuw achter hem staan, waardoor balverlies dus niet direct dodelijk is, zou zijn spel toch uit de verf moeten komen.
Een aanspeelpunt moet wel combineren, slim zijn en balvast zijn. Dat zie ik allemaal niet bij die dure Alves. Niet vertstandig als je het mij vraagt. Het idee is goed, maar met Alves heb je dan niet de juiste uitvoerig. Toivonen zou perfect zijn..quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:05 schreef Morendo het volgende:
[..]
Natuurlijk moet je geen ploeg bouwen rond een labiele Braziliaan, maar met Alves in de spits heb je wel een sterk aanspeelpunt die als 'bliksemafleider' kan fungeren voor Suarez en Sulejmani. Ik denk dat die twee spelers heel veel baat hebben bij de komst van een fysiek sterke spits.
Is Sulejmani overleden?quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:06 schreef Barca het volgende:
[..]
Stekelenburg;
Van der Wiel, Wielaert, Alderweireld, Atouba;
Gabri, Enoh, De Zeeuw, Donald/Lindgren/Anita;
Suarez/Aissati, Cvitanich/Suarez
Hm, had al een vermoeden dat die uitwedstrijd vroeg gespeeld zou worden. Ik kom geloof ik 10:15 aan in Bratislava en daarna lekker stappen. Prima tijd.quote:
Nee hoor, Sulejmani is niet overleden. Maar geen basisplaats denkbaar voor hem. Wel voor de andere genoemde spelers.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:09 schreef Morendo het volgende:
[..]
Is Sulejmani overleden?
Sowieso, vier verdedigend ingestelde middenvelders? Dat is niet 'des Ajax'.
Geen 4-3-3, alleen 4-4-2! En dan is Aissati geen spits, maar speelt hij achter de spits. Dus 4 - 4 - 1 - 1.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:10 schreef Gabbylicious het volgende:
Aissati als spits in een 442? Als rechts/linksbuiten in 433?
Het lijkt wel alsof die gast op 1.17 een Feyenoord shirt draagtquote:Op donderdag 13 augustus 2009 16:35 schreef StarGazer het volgende:
Ik zie het filmpje nu pas. GENIAAL
Fijn elftal hadden we toen ook zeg
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:06 schreef Barca het volgende:
[..]
Stekelenburg;
Van der Wiel, WielaertOleguer, Alderweireld, Atouba;
Gabri, Enoh, De Zeeuw, Donald/Lindgren/Anita;
Suarez/Aissati, Cvitanich/Suarez
Oleguer?! Alsjeblieft niet! Dan liever Van der Wiel centraal, Enoh rechtsback, Gabri centraal op het middenveld en Sno rechtshalf. Hoewel dat beslist niet ideaal is!quote:
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:31 schreef Barca het volgende:
[..]
Oleguer?! Alsjeblieft niet! Dan liever Van der Wiel centraal, Enoh rechtsback, Gabri centraal op het middenveld en Sno rechtshalf. Hoewel dat beslist niet ideaal is!
Ik zeg al: beslist niet ideaal. Maar Oleguer ... die past bij Haarlem!quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:33 schreef bloodysunday het volgende:
[..]nee dat is lekker. Beter Oleguer dan Wielaert
quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:34 schreef Barca het volgende:
[..]
Ik zeg al: beslist niet ideaal. Maar Oleguer ... die past bij Haarlem!
Vanmiddag was de 6-2 van afgelopen seizoenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:39 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vanavond op EL de wedstrijd Psv-Ajax uit 2007 1-5
Ah relaxed! Thanks.quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:39 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vanavond op EL de wedstrijd Psv-Ajax uit 2007 1-5
damn, dit is al je zoveelste pro-Oleguer en anti-Wielaert postquote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:33 schreef bloodysunday het volgende:
[..]nee dat is lekker. Beter Oleguer dan Wielaert
Bij positie stond vorig seizoen "verdediger". Hij kan wel als rechtsback spelen. Maar ik zei al "niet ideaal!". Je moet wel even goed lezen!quote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:42 schreef Office-sir het volgende:
Tuurlijk gooi Enoh gewoon op rechtsback.![]()
Zo lang Oleguer maar niet speelt! Dan mag je van mij Mickey in het centrum van de verdediging zetten!quote:
Ja die heb ik gezellig zitten kijkenquote:Op donderdag 13 augustus 2009 19:40 schreef dndiek het volgende:
[..]
Vanmiddag was de 6-2 van afgelopen seizoen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |