Ik ben ook benieuwd...quote:Op zondag 4 oktober 2009 11:54 schreef Ynske het volgende:
wanneer word het onderwerp voor de maand Oktober bekend gemaakt voor de wedstrijd?
LOLquote:Op zondag 4 oktober 2009 21:08 schreef ..bennie het volgende:
Een modn00b heeft door je slotje heen gepost.
Mja, dan wordt het wel een heel lange lijst in die OP hè. Sowieso kunnen we eerst ff die verwijzing naar de wiki wat prominenter in de OP zettenquote:Op vrijdag 9 oktober 2009 12:38 schreef Ynske het volgende:
stom idee misschien, maar zou t een optie zijn om de linkjes van de wiki op http://wiki.fok.nl/index.php/Photoshop_tutorials_op_FOK! in het photoshoptopic te zetten?
waarom? omdat er bv best vaak een vraag komt zoals dit IKEA look a like foto maken
Het heeft Xilanotof ook 2 maanden gekost om mijn naam uit de FOT Faq te halen.. Geloof dat Isdatdanwelzo iets sneller is..quote:Op donderdag 15 oktober 2009 01:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Doe dat dan gewoon even snel man. Luie donder.
Heb het zelf even gedaan.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 08:53 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Het heeft Xilanotof ook 2 maanden gekost om mijn naam uit de FOT Faq te halen.. Geloof dat Isdatdanwelzo iets sneller is..geef hem een maand joh
Dit strookt niet met het verwachtingspatroon voor een modquote:
Ik kan niet beloven dat ik persoonlijk een reactie kan geven binnen 12 uur omdat ik ook nog wel eens 13 niet op Fok! zit.quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:02 schreef RonaldV het volgende:
Kunnen we vaststellen dat de nieuwe SLA een reactie binnen 12 uur belooft?
quote:Op donderdag 15 oktober 2009 11:00 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dit strookt niet met het verwachtingspatroon voor een modIk weet niet wat je aan het doen denkt te zijn, maareh...ff dimmen he. Anders moeten de andere mods zometeen ook hard gaan werken.
Je moet wel een beetje de verwachtingen managen hoorJij als IT-er zou dat moeten weten.
edit: enneh...jij als mod moet een goed voorbeeld neerzetten....Waar blijven je showcasejes?
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 12:12 schreef Isdatzo het volgende:
Hoi.. laten we die 9/11-conspiracy theories houden waar ze thuishoren, in BNW that is.
Mooi, nu dat geregeld is kunnen we het hier weer over foto's hebben.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 12:57 schreef RonaldV het volgende:
Maar je kunt natuurlijk in de FOT SC een linkje zetten naar je topic, met het verzoek of een paar FOTers eens een kritische blik er op willen werpen.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 10:16 schreef Oversight het volgende:Bij deze zou ik de mensen hier, die goed thuis zijn in perspectieven, voor/achtergrond verhouding camera-hoek, belichting en dergelijke zaken willen uitnodigen om er eens met open blik naar te kijken, en heel graag een mening achter te laten, jullie zouden ons er een groot plezier mee doen.
Bij voorbaat welkom bij ons, en dank voor jullie meningen.
Opmerking 1: Neem een paar lessen fatsoen en probeer die eerste opmerking nog eens netjes te formuleren.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 12:35 schreef Oversight het volgende:
Jezus, wat een ZIELIG bekrompen standpunt.
Zet een hekje om je forum, en vergeet het prikkeldraad niet...
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:17 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Opmerking 1: Neem een paar lessen fatsoen en probeer die eerste opmerking nog eens netjes te formuleren.
Opmerking 2: Wij zijn van het MAKEN van foto's, niet het beoordelen van beelden of die wel of niet gemanipuleerd zijn. Er zijn heel wat instanties die daar beter voor geschikt zijn dan wij. (probeer de FBI eens).
Dat klopt, ik ken hem niet. Tegelijkertijd maakt dat ook niet uit, het taalgebruik ('zielig', 'bekrompen') spreekt voor zich. Iemand die een dergelijk taalgebruik bezigt op een openbaar forum om aan te geven dat hij het niet met een bepaald standpunt eens is scoort bij mij geen punten. Daarnaast zie ik een overdaad aan smileys in de posts hierboven, wat mij in ieder niet het beeld geeft dat de in dit topic gegeven feedback opgenomen wordt.quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:35 schreef RonaldV het volgende:
Echna, jij kent Oversight duidelijk niet. Kijk eens rond in de geschiedenis van FOK!, en je zult zien dat Oversight één van de wat flamboyantere figuren op FOK! is. Hij is een tikkie eigenaardig, maar ik vind hem één van de smaakmakers hier.
Ik neem het leven te serieus, misschien is dat het probleemquote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:50 schreef RonaldV het volgende:
Je neemt FOK! (en Oversight) veel te serieus.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 23:45 schreef EchnaDarr het volgende:
Tegelijkertijd maakt dat ook niet uit, het taalgebruik ('zielig', 'bekrompen') spreekt voor zich.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2009 12:12 schreef Isdatzo het volgende:
Hoi.. laten we die 9/11-conspiracy theories houden waar ze thuishoren, in BNW that is.
Mooi, nu dat geregeld is kunnen we het hier weer over foto's hebben.
??quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 02:27 schreef kwiebuske het volgende:
mag NS ook nog als mod op de indexpagina van het forum
Ah.quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 09:00 schreef EchnaDarr het volgende:
Hij bedoelt dat als je op http://forum.fok.nl/ kijkt naar de lijst met subfora dan staat achter fotografie jouw naam niet als mod.
nog nie hard genoeg gegooidquote:
Is aangepast.quote:
Doe eens wat minder krampachtig johquote:Op woensdag 21 oktober 2009 11:19 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Is aangepast.
Voor de rest, SC.
Hey, hij heeft net zijn knopjes. Jij kon de eerste week na het halen van je rijbewijs ook nog niet goed autorijden!quote:Op woensdag 21 oktober 2009 11:45 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Doe eens wat minder krampachtig joh
Ik volg het niet.......quote:Tijdens de wedstrijd kan er gediscussieerd worden over de lopende wedstrijd, ideeën worden opgedaan, meningen van anderen gepeild worden, hulp gevraagd worden of iets anders wedstrijdgerelateerds. Dat kan hier dus:
volgt
Elke maand zoeken we een ander subforum om een thema aan vast te knopen. Dit keer valt er natuurlijk ELE bij te betrekken. Om wat zichtbaarheid te creeëren daar hebben we ook daar een topic over de wedstrijd.
volgt
Duurde bij mij ook vrij lang voordat ik 'm eindelijk binnen had.quote:Op zaterdag 24 oktober 2009 21:03 schreef Shark.Bait het volgende:
beetje groot plaatje van Joe the plumber:
Fotografeer je huisdier, deel 9
683K
Met mijn 20Mbit duurde het ook erg lang voordattie van imageshack laadt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |