FOK!forum / Klaagbaak / Kitten in brand gestoken (wat een zieke gasten op deze werel
danielluhwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:21
Ik kwam gister voor mijn werk bij de dierenambulance op het asiel waar ik dus hoorde dat een collega van mij afgelopen zaterdag een verbrande kitten heeft moeten ophalen.

Het bericht is te vinden op de website van dierenasiel de Mijnstreek, heb een kopie gemaakt van dit bericht.

Helaas is de dader niet bekend en zijn er geen getuigen, gewoon weg triest, dat sommige mensen dit kunnen doen.
Gatver!!!


KITTEN IN BRAND GESTOKEN!!

Op 26-07-09 heeft zich een gruwelijk geval van dierenmishandeling voorgedaan in de wijk Zeswegen in Heerlen.

Daar werd een zwaar mishandeld kitten gevonden die in brand bleek te zijn gestoken!! Ondanks de snelle hulp van de dienstdoende dierenarts kwam alle hulp voor dit arme dier te laat!!

Vreselijk om dit dier zo te moeten zien lijden!!

Wie is toch tot zoiets in staat?!!

http://s572.photobucket.c(...)SDC137222_resize.jpg
Winner_Tacowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:24
Ja je hebt van die laffe klootzakken . Het is echt niet te hopen dat ik het ooit zie gebeuren want ik weet niet hoe ik zou reageren.
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 08:26
Ik ga niet op het plaatje kliken.
Netsplitterwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:26

M'n maag draaide zich even om....

Moest meteen denken aan een paar zwanen die gruwelijk vermoord waren een paar jaar geleden.
Eziowoensdag 12 augustus 2009 @ 08:28
Hoe kun je als mens zijnde nou een lieve kleine wollige kitten pijn doen
FoXjewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:29
pisnichtwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:29
Zag laatst een filmpje waar eikels een kat in zo'n metalen hok deden en er benzine overgooiden waarna ze het aanstaken. Er zijn veel sick fucks op deze wereld. In dit soort gevallen mag oog om oog tand om tand best wat mij betreft.
Pulsywoensdag 12 augustus 2009 @ 08:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:26 schreef ColtZ40 het volgende:
Ik ga niet op het plaatje kliken.
Dat inderdaad ... hoe ziek moet je zijn om zoiets te kunnen doen?
danielluhwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:31
Ik ben zelf blij dat ik deze kitten niet zelf heb moeten ophalen, denk dat ik helemaal zou flippen.
Nu heeft mijn collega dat dus gedaan en zit hij met het beeld in zijn hoofd, niet te spreken over de dierenarts in kwestie, met zulke gevallen kan je nog zo hard zijn, maar het raakt je behoorlijk hard.
drbrikwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:42
Mijn god ik ben absoluut geen kattenliefhebber maar dit zou ik dus ook nooit doen! Een kitten achter laten ergens is al erg genoeg! Ga m dan niet ook nog eens mishandelen! Als je de kittens echt niet kwijt komt en je meld je ermee bij het asiel zal er toch wel wat meer begrip voor zijn! En dan te bedenken dat dit zo kort bij huis gebeurd! Zucht geloof dat ik zo iemand niet in mijn handen niet tegen moet komen! Laatst ook met pijn en moeite de telefoon kunnen pakken om de dierenbescherming te bellen het liefste had ik de overtreder in kwestie zelf eens mores geleerd! Maar goed ik moet me een beetje als brave burger blijven gedragen . ..... Bah de koffie smaakt me nu niet meer.
Deetchwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:48
blegh, sociopaat in de dop. Ik hoop dat ze erachter komen wie het heeft gedaan en deze preventief TBS geven.
ik heb maar ff niet op het plaatje geklikt
Hieronder een lief plaatje voor wie het plaatje uit de OP wil vergeten

wisewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:51
dat plaatje

van kat naar kleine pitbull lijkt het
Penisbaardwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:54
Moest die foto nou?
Akwableetwoensdag 12 augustus 2009 @ 08:58
Er was in mijn geboorteplek vroeger een groep 'stoere' gasten, die een kitten achter een scooter hadden gebonden met een touwje, en rond gingen rijden. Kussentjes op de pootjes dus helemaal kapot, en heel veel open wonden dat beest. Ik was ontroostbaar toen ik dat hoorde. Die 'mensen'...... zelfde behandeling idd.
hardromacorewoensdag 12 augustus 2009 @ 08:59
Ach ja,
pijnlijk,
maarja er zijn meerdere vormen van beestialiteit,
zoals muggen dood slaan, al wordt er hier geleden,
ik zal onder de indruk zijn dat mensen als ts een mooi onderzoek deden naar dierlijk lijden zodat we in de toekomst preventief werk kunnen verrichten.
hardromacorewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:00
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:54 schreef Penisbaard het volgende:
Moest die foto nou?
mietje
Heatseekerwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:02
WOEF!
Yggiewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:03
Wat een gestoorde freaks
Houzerwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:04
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:29 schreef pisnicht het volgende:
Zag laatst een filmpje waar eikels een kat in zo'n metalen hok deden en er benzine overgooiden waarna ze het aanstaken. Er zijn veel sick fucks op deze wereld. In dit soort gevallen mag oog om oog tand om tand best wat mij betreft.
Link?
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:04
Was laatst zoiets ook al in Dordrecht (merwelanden). Zal wel ff zoeken.

Imho ben je dan nog laffer dan wanneer je een mens aanvalt, die kan tenminste nog wat terug doen. Zo'n kleine kitten is totaal weerloos
Maar goed ze voelen zich vast heule stoere knullies als je een beestje wat 20x zo licht is als jijzelf en piepklein op zo'n laffe manier ombrengt.
TommyGunwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:07
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:00 schreef hardromacore het volgende:

[..]

mietje
Dit dus. Op Liveleak heeft wel 's 'n filmpje gestaan van zoiets, dat was veel erger.
TheThirdMarkwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:08
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:26 schreef ColtZ40 het volgende:
Ik ga niet op het plaatje kliken.
<-- ik nu. Net wakker en even niet ver genoeg gedacht om te bedenken dat het een foto van het katje zou zijn

Volgende keer graag in een spoiler tag....
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:08
quote:
’Zieke geest’ gooit kat op het vuur
Door INGRID DE GROOT

DORDRECHT - „Dit is een daad van een zieke geest. Wie doet er nu zoiets?’’ Hannie Groenendijk van de Dierenambulance is pijnlijk geraakt door de gruwelijke vondst afgelopen woensdag in recreatiegebied de Merwelanden.

De gruwelijk verbrande kat die door een medewerker van het natuur en recreatieschap de Biesbosch werd aangetroffen.
Onbekende daders gooiden een kat in een open vuur waardoor het dier voor 95 procent verkoolde op een weerzinwekkende en wrede manier

„We weten niet of het dier levend of al dood in het vuur is geworpen. Maar ik word er misselijk van. Het is laag als je zó met dieren omgaat.’’


De vondst werd woensdagochtend gedaan door een medewerker van het Natuur- en recreatieschap de Hollandse Biesbosch die papier aan het prikken was. Het verkoolde diertje werd door hem overgedragen aan Gerrit van de Koppel die samen met zijn vrouw vaker zwerfdieren opvangt uit het recreatiegebied. Hij heeft de poes begraven.

’Wie een dier op het vuur gooit is gek’

Niek van Bedaf van het Natuur- en recreatieschap De Hollandse Biesbosch noemt het verbranden van een kat in de Merwelanden ‘verwerpelijk’. „Maar iemand die dit in zijn hoofd heeft, kun je niet voorblijven,’’ denkt hij.
„We weten niet wie dit gedaan heeft. De dader liet helaas geen briefje achter. We weten ook niet of het dier nog leefde of niet toen het op het vuur geworpen is. Maar wie een dier in het vuur gooit, dood òf levend, is gek.’’


De Merwelanden en de Biesbosch hebben sinds het voorjaar te maken met een nieuwe trend. Groepen jongeren steken er ’s avonds en ’s nachts soms een metershoog kampvuur aan. Er is in de Hollandsche en Brabantse Biesbosch verscherpt toezicht, maar kampvuurtjes voorkomen is onmogelijk, aldus Van Bedaf. Het gebied is groot.


Woensdag werd bij een gedoofde vuurplaats het verkoolde poezenlijkje gevonden. Het beeld van de kat die mogelijk levend verbrandde, heeft Gerrit van de Koppel – die het kadaver heeft begraven – nog scherp op zijn netvlies. De poes was voor 95 procent verkoold. „Triest.’’

Een eventuele chip in zijn oor zal waarschijnlijk door de hitte verloren zijn gegaan en het is daardoor onduidelijk of het een zwerfkat was of een huispoes die is weggelopen.


Mogelijk is de kat vanwege de vakantie in de Merwelanden gedumpt. Dat laatste zou volgens Van de Koppel niet vreemd zijn, aangezien hij en zijn vrouw de afgelopen weken meerdere katten kregen aangeboden die in de Merwelanden waren gevonden.

Nog niet zo lang geleden werd er ook al een leguaan gedumpt en vaak ook konijntjes.


De tragische vondst van woensdag slaat alles. De familie Van de Koppel zal dit niet licht vergeten. ,,Mijn vrouw is een grote kattenliefhebber. Zij was er helemaal ontdaan van.’’

Hannie Groenendijk van de Dierenambulance heeft er geen woorden voor. „Dit is zó laag. Als je dit doet ben je gewoon geen mens.’’
FOTO IN SPOILER:
SPOILER


[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2009 09:23:36 ]
danielluhwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:10
dit was nog het mooiste plaatje en vandaar ook klein gemaakt

de andere foto's zijn pas echt erg, die zijn gemaakt voor de dierenbescherming, zou er ooit een dader gepakt worden, zijn deze bewijs van zijn gruwelijke daad.
danielluhwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:11
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:08 schreef Loveless85 het volgende:

[..]


getver

ZUCHT
Deetchwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:12
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:08 schreef Loveless85 het volgende:

[..]
blergh moest dat nou, gooi dan iig de foto even onder een linkje.
Keltiewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:17
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:24 schreef Winner_Taco het volgende:
Ja je hebt van die laffe klootzakken . Het is echt niet te hopen dat ik het ooit zie gebeuren want ik weet niet hoe ik zou reageren.
Ik wel. Wat de consequenties dan zijn zie ik daarna wel weer.
TheThirdMarkwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:19
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:17 schreef Keltie het volgende:

[..]

Ik wel. Wat de consequenties dan zijn zie ik daarna wel weer.
Skaaiwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:19
Ik wilde al niet op het plaatje klikken, komt de post van Loveless85 voorbij. Maak er dan een linkje van ofzo.
.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:21
Nou goed, voor de tere zieltjes die de realiteit liever níet onder ogen zien zet ik 'm wel in een spoiler...
Skaaiwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:22
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:21 schreef Loveless85 het volgende:
Nou goed, voor de tere zieltjes die de realiteit liever níet onder ogen zien zet ik 'm wel in een spoiler...
Ik weet dondersgoed dat dit soort dingen helaas gebeuren, maar ik hoef het bewijs er niet van te zien. .
En een spoiler werkt helaas niet (alleen met een link), maar toch bedankt voor de moeite .
Federer-fanwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:24
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:29 schreef pisnicht het volgende:
Zag laatst een filmpje waar eikels een kat in zo'n metalen hok deden en er benzine overgooiden waarna ze het aanstaken. Er zijn veel sick fucks op deze wereld. In dit soort gevallen mag oog om oog tand om tand best wat mij betreft.
Van mij ook.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:24
Sjeeus, zo beter dan?
Of moet ik er even een link van maken dat als je die opent je eerst 20 disclaimers krijgt en dan nog 25x word doorgelinked, het bestand volgens moet opslaan, en het met een speciale code moet openen, zodat je maar niet ermee 'ongewenst' word geconfronteerd...
Lijkt mij als je TT ziet dat je wel snapt dat het een topic met beeldmateriaal kan zijn
Yggiewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:24
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:19 schreef Skaai het volgende:
Ik wilde al niet op het plaatje klikken, komt de post van Loveless85 voorbij. Maak er dan een linkje van ofzo.
.
Grappig hoe het 'menselijk' brein kan werken:

Ik lees bovenstaand bericht.

Mijn reactie: "Huh? Welke post van Loveless? Helemaal niet gezien."

Ik zoek de post.

Reactie: Baaaaaaaaaaaaah

Terwijl ik van te voren al kan ràden (op basis van Skaais post) dat het geen prettig post zal zijn, die van loveless.

BorusBulldogwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:26
Nadeel is dat dierenlevens niet extra zwaar worden bestraft omdat deze compleet weerloos zijn.
Daarom ben ik ook voorstander van eigen rechter in dit soort situaties en gewoon benzine over die kerel/dame en vuurtje erbij, en dan zorgen dat deze persoon het overleeft uiteraard anders is het nutteloos.
Federer-fanwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:27
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:21 schreef Loveless85 het volgende:
Nou goed, voor de tere zieltjes die de realiteit liever níet onder ogen zien zet ik 'm wel in een spoiler...
Wat een onzin zeg. Alsof het nodig is om allerlei gruwelijke dingen te laten zien omdat het de realiteit is. We gaan hier toch ook geen foto's plaatsen van kinderen die zwaar mishandeld zijn.
Skaaiwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:28
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:24 schreef Loveless85 het volgende:
Sjeeus, zo beter dan?
Of moet ik er even een link van maken dat als je die opent je eerst 20 disclaimers krijgt en dan nog 25x word doorgelinked, het bestand volgens moet opslaan, en het met een speciale code moet openen, zodat je maar niet ermee 'ongewenst' word geconfronteerd...
Lijkt mij als je TT ziet dat je wel snapt dat het een topic met beeldmateriaal kan zijn
Blabla, niet te moeilijk en omslachtig doen zeg, linkje is zo geplaatst. Ik blij, meerdere blij, huillies en jankzakken ook weer blij. Zo vaak kom ik ongewenste plaatjes hier niet tegen dus het valt wel mee met ranzig beeldmateriaal hier.
Nu ga ik met mijn gezellige knuffelkat een filmpje kijken.
Federer-fanwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:28 schreef Skaai het volgende:

[..]

Blabla, niet te moeilijk en omslachtig doen zeg, linkje is zo geplaatst. Ik blij, meerdere blij, huillies en jankzakken ook weer blij. Zo vaak kom ik ongewenste plaatjes hier niet tegen dus het valt wel mee met ranzig beeldmateriaal hier.
Nu ga ik met mijn gezellige knuffelkat een filmpje kijken.
Zeg, moet jij niet werken?
Netsplitterwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:27 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

Wat een onzin zeg. Alsof het nodig is om allerlei gruwelijke dingen te laten zien omdat het de realiteit is. We gaan hier toch ook geen foto's plaatsen van kinderen die zwaar mishandeld zijn.
Heb eens gedaan in OUD.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:28 schreef Skaai het volgende:

[..]

Blabla, niet te moeilijk en omslachtig doen zeg, linkje is zo geplaatst. Ik blij, meerdere blij, huillies en jankzakken ook weer blij. Zo vaak kom ik ongewenste plaatjes hier niet tegen dus het valt wel mee met ranzig beeldmateriaal hier.
Nu ga ik met mijn gezellige knuffelkat een filmpje kijken.
Iedereen blij, ik vanavond maar weer filmpje kijken met mijn 2 poezenbeesten
@ Federer: het was gewoon 100% repost van Ad.nl, daar stond het plaatje er ook gewoon 'open en bloot' bij. Maar goed, ik heb 'm dus ff weggewerkt voor de mensen die het liever niet direct zien.

Back on-zhe-topique!
Skaaiwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:35
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:29 schreef Federer-fan het volgende:

[..]

Zeg, moet jij niet werken?
He, offtopic!

Ziekgemeld, ging met hoofdpijn naar bed, werd heel erg beroerd, misselijk en hoofdpijnerig wakker. Heb een hectische week met veel gedoe en weinig slaap achter de rug. Komt er nu uit denk ik. Nu ga ik film kijken!
harry-de-asowoensdag 12 augustus 2009 @ 09:40
Altijd als ik de dierenambulance zie rijden dan schaam ik me dat ik Nederlander ben. In andere delen van de wereld is er nauwelijks gezondheidzorg en hier wordt geld uitgegeven aan een fucking ambulance voor dieren.

En dan hier die huilies die hier gaan janken om een klein verbrand kut katje. Maar zelf wel muggen doodslaan en muizenvallen zetten ed.. Het zal de aaibaarheidsfactor wel zijn. Hypocriet is het.

Onterechte klacht dus.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:41
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:40 schreef harry-de-aso het volgende:
Altijd als ik de dierenambulance zie rijden dan schaam ik me dat ik Nederlander ben. In andere delen van de wereld is er nauwelijks gezondheidzorg en hier wordt geld uitgegeven aan een fucking ambulance voor dieren.

En dan hier die huilies die hier gaan janken om een klein verbrand kut katje. Maar zelf wel muggen doodslaan en muizenvallen zetten ed.. Het zal de aaibaarheidsfactor wel zijn. Hypocriet is het.

Onterechte klacht dus.
Obvious troll....

En anders doe je iig je naam eer aan
Houzerwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:42
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:35 schreef Skaai het volgende:

[..]

He, offtopic!

Ziekgemeld, ging met hoofdpijn naar bed, werd heel erg beroerd, misselijk en hoofdpijnerig wakker. Heb een hectische week met veel gedoe en weinig slaap achter de rug. Komt er nu uit denk ik. Nu ga ik film kijken!
Grappig om te zien dat je wel in staat bent om te Fokken, maar werken ho maar.

Skaaiwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:46
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:42 schreef Houzer het volgende:

[..]

Grappig om te zien dat je wel in staat bent om te Fokken, maar werken ho maar.

Keltiewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:46
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:40 schreef harry-de-aso het volgende:
Altijd als ik de dierenambulance zie rijden dan schaam ik me dat ik Nederlander ben. In andere delen van de wereld is er nauwelijks gezondheidzorg en hier wordt geld uitgegeven aan een fucking ambulance voor dieren.
Jij stuurt ook geld naar ontwikkelingslanden en dergelijke?
Daar is amper te vreten en hier hebben we overgewicht, als ik jou was zou ik je gaan schamen.
quote:
En dan hier die huilies die hier gaan janken om een klein verbrand kut katje. Maar zelf wel muggen doodslaan en muizenvallen zetten ed.. Het zal de aaibaarheidsfactor wel zijn. Hypocriet is het.

Onterechte klacht dus.
Debieltje
D.woensdag 12 augustus 2009 @ 09:48
-edit-

[ Bericht 98% gewijzigd door Adelante op 12-08-2009 23:01:03 (klik dan niet of zeg niks) ]
harry-de-asowoensdag 12 augustus 2009 @ 09:51
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:41 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Obvious troll....

En anders doe je iig je naam eer aan
Niks obvious troll.
Ik heb gewoon een enorme hekel aan die dubbele moraal van mensen. Wat ik al zei, het is gewoon zo hypocriet als het maar zijn kan. Huilen om een katje maar wel andere dieren doden.
En dat ze ergens anders die ambulances en dat geld goed kunnen gebruiken, ga je maar zelf eens bekijken. Dan piep je wel anders waarschijnlijk.
(misschien nog erger dan dit katje ) Oke die laatste was wel troll
harry-de-asowoensdag 12 augustus 2009 @ 09:54
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:46 schreef Keltie het volgende:

[..]

Jij stuurt ook geld naar ontwikkelingslanden en dergelijke?
Daar is amper te vreten en hier hebben we overgewicht, als ik jou was zou ik je gaan schamen.
[..]

Debieltje
Dat is ook schandalig Mensen die zich hier zelf volvreten, terwijl mensen sterven van de honger. Zelf heb ik gelukkig geen overgewicht.
En ja ik stuur geld en probeer er zelf jaarlijks naartoe te gaan.
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 09:55
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:51 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Niks obvious troll.
Ik heb gewoon een enorme hekel aan die dubbele moraal van mensen. Wat ik al zei, het is gewoon zo hypocriet als het maar zijn kan. Huilen om een katje maar wel andere dieren doden.
En dat ze ergens anders die ambulances en dat geld goed kunnen gebruiken, ga je maar zelf eens bekijken. Dan piep je wel anders waarschijnlijk.
(misschien nog erger dan dit katje ) Oke die laatste was wel troll
Het zijn vrijwilligers. En mensen die zelf een vrijwillige gift over hebben voor de dierenambulance.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 09:55
Stuur die verbrande kitten trouwens maar naar afrika daar schijnen ze honger te hebben.

fried kitten
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 09:58
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:51 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Niks obvious troll.
Ik heb gewoon een enorme hekel aan die dubbele moraal van mensen. Wat ik al zei, het is gewoon zo hypocriet als het maar zijn kan. Huilen om een katje maar wel andere dieren doden.
En dat ze ergens anders die ambulances en dat geld goed kunnen gebruiken, ga je maar zelf eens bekijken. Dan piep je wel anders waarschijnlijk.
(misschien nog erger dan dit katje ) Oke die laatste was wel troll
Je mening over die ambulance slaat nergens op, die mensen doen het vrijwillig, die ambulance word betaald van giften en sponsoring. Hoogstens dat ze een of andere subsidie krijgen van de overheid ofzo, maar verder helemaal niks. Dus het is totale onzin daarop af te gaan zitten geven, want het is dus niet van belastingcenten ofzo. Gewoon een groepje mensen die t beste voor heeft met die dieren. Imho niks mis mee. Dat jij het onzin vind zegt meer over jou.
harry-de-asowoensdag 12 augustus 2009 @ 10:01
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:58 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Je mening over die ambulance slaat nergens op, die mensen doen het vrijwillig, die ambulance word betaald van giften en sponsoring. Hoogstens dat ze een of andere subsidie krijgen van de overheid ofzo, maar verder helemaal niks. Dus het is totale onzin daarop af te gaan zitten geven, want het is dus niet van belastingcenten ofzo. Gewoon een groepje mensen die t beste voor heeft met die dieren. Imho niks mis mee. Dat jij het onzin vind zegt meer over jou.
Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:02
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:01 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
Jij gaat ff voor die mensen bepalen waar ze hun geld aan besteden?
Dat zou een mooie worden zeg, Harry-de-Aso bepaald wel ff waar je giften heen gaan
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 10:03
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:01 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
Ah, dus we mogen niet meer zelf bepalen waar we ons geld aan uit willen geven.
Keltiewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:04
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:01 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
En dat vinden de sponsoren niet.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:04
Dat zegt hij niet hij zegt dat hij liever ziet dat het aan wat anders besteed wordt
Netsplitterwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:05
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:01 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
Nog een troll.
Ze mogen wel eens beter gaan selecteren hier op Fok!.
De shredder heeft het rustig zo te zien.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:05
Ik ben het wel met harry eens al dat gedoe om een merel te reanimeren of een worm weer aan elkaar te naaien. En waarom zou er een ambulance voor nodig zijn is een dierenarts in auto niet genoeg?
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:06
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:05 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik ben het wel met harry eens al dat gedoe om een merel te reanimeren of een worm weer aan elkaar te naaien. En waarom zou er een ambulance voor nodig zijn is een dierenarts in auto niet genoeg?
Who cares, het is niet van belastingcenten, als die mensen het leuk vinden en hun geld eraan uit willen geven.

Er zijn wel debielere stichtingen te bedenken dan dit hoor
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:06
maarja ontopic dan hoef je nog niet meteen een kitten in de fik te gaan steken.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:07
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 10:06 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Who cares, het is niet van belastingcenten, als die mensen het leuk vinden en hun geld eraan uit willen geven.

Er zijn wel debielere stichtingen te bedenken dan dit hoor
Haha idd

De honderd gekste verenigingen van nederland
harry-de-asowoensdag 12 augustus 2009 @ 10:08
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:02 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Jij gaat ff voor die mensen bepalen waar ze hun geld aan besteden?
Dat zou een mooie worden zeg, Harry-de-Aso bepaald wel ff waar je giften heen gaan
Heb ik gezegd dat ik voor mensen bepaal waar ze hun geld aan moeten geven? NEIN! Ik zeg alleen dat ik het dikke geldverspilling vind en dat andere mensen dat geld veel beter kunnen gebruiken. Dat is mijn MENING en ik zeg dus niet dat ik voor andere mensen beslis. Echt, hoe moeilijk kan lezen zijn?
Cat_Tankwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:10
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:01 schreef harry-de-aso het volgende:

[..]

Imho kunnen ze dat geld aan betere dingen besteden ja. Er zijn genoeg plekken waar die ze dingen beter kunnen gebruiken.
Verkapte -zie mij communist zijn- post

Overigens is het mij niet te doen over dat er katten doodgemaakt worden, ik vind het ronduit vreselijk dat zo'n dier eerst immens veel pijn moet lijden. Dat de mens dieren doodt om te eten, oké, maar ze nutteloos op een pijnlijke manier omleggen omdat je dat stoer of vermakelijk vindt...
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:12
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 10:10 schreef Cat_Tank het volgende:

[..]

Verkapte -zie mij communist zijn- post

Overigens is het mij niet te doen over dat er katten doodgemaakt worden, ik vind het ronduit vreselijk dat zo'n dier eerst immens veel pijn moet lijden. Dat de mens dieren doodt om te eten, oké, maar ze nutteloos op een pijnlijke manier omleggen omdat je dat stoer of vermakelijk vindt...
Precies je kunt ze gewoon beter neerschieten of snel met een schop op de kop slaan, lijden ze ook niet zoveel
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:15
in een zak met wat stenen erbij in is ook een veel gebruikte methode maar dat is wel weer erg naar
Keltiewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:31
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:12 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Precies je kunt ze gewoon beter neerschieten of snel met een schop op de kop slaan, lijden ze ook niet zoveel
Moet je wel goed slaan
Mriyawoensdag 12 augustus 2009 @ 10:32
Zieke mensen die dit doen mogen van mij best een gruwelijke langzame dood sterven. Als je zoiets kunt doen dan spoor je gewoon niet.
Winner_Tacowoensdag 12 augustus 2009 @ 10:35
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:17 schreef Keltie het volgende:

[..]

Ik wel. Wat de consequenties dan zijn zie ik daarna wel weer.
Daar moet je wel voorzichtig mee zijn kerel. Je wilt niet voor een verbrand kitten( hoe vreselijk ook) 5 jaar zitten lijkt me zo.

Laatst stond er op Youtbe ook filmpjes van een gast die zijn katten mishandelde en sloeg enz .Weet niet meer precies wie of waar maar die gast hebben ze mooi gepakt .
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:38
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:35 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

Daar moet je wel voorzichtig mee zijn kerel. Je wilt niet voor een verbrand kitten( hoe vreselijk ook) 5 jaar zitten lijkt me zo.

Laatst stond er op Youtbe ook filmpjes van een gast die zijn katten mishandelde en sloeg enz .Weet niet meer precies wie of waar maar die gast hebben ze mooi gepakt .
Ja klopt, dat was mooi
2 van die faalhazen die een youtubefilmpje hadden hoe ze die kat ff met paar flinke vuistslagen in de badkamer mepten en tegen de muur aangooiden

Binnen no-time z'n NAW gegevens in de comments, vraag me af hoe dat is afgelopen
Waaghalswoensdag 12 augustus 2009 @ 10:50
Ik vind dat er tegen dit soort psychos veel harder moet worden opgetreden, dit is gewoon puur sadisme. Vaak krijgen ze dit soort lui niet eens te pakken en als ze ze wel te pakken krijgen komen ze er weer relatief makkelijk van af.
Als je kleine weerloze diertjes zoiets kunt aandoen mogen ze die lui meteen 30 jaar opsluiten.
Bovendien, 90% van alle seriemoordenaars zijn op deze manier begonnen. Dus dat opsluiten heeft ook preventieve werking.
svefnwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:50
Terwijl ik dit topic lees is er reclame voor de dierenbescherming op tv

Onbegrijpelijk dat mensen dit kunnen doen trouwens..
BorusBulldogwoensdag 12 augustus 2009 @ 10:54
Even voor al dat dierenambulance gebash.

Ben blij dat er vrijwilligers zijn die het doen ik heb er geen zin in namelijk, ben er te lam voor

Maar laten we even eerlijk zijn, dat wij dierenleed aanrichten dat buiten de natuur om is. Kijk het eten van een biefstukje is natuur. Maar een kat in brand steken? Dat is gewoon belachelijk en niks natuurlijks meer aan, het is dan ook onze taak om deze bende daarna op te ruimen. Dat is een verantwoording die we moeten nemen vind ik.
griekjeeewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:55
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:17 schreef Keltie het volgende:

[..]

Ik wel. Wat de consequenties dan zijn zie ik daarna wel weer.
Dat dus...
Winner_Tacowoensdag 12 augustus 2009 @ 10:56
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:38 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Ja klopt, dat was mooi
2 van die faalhazen die een youtubefilmpje hadden hoe ze die kat ff met paar flinke vuistslagen in de badkamer mepten en tegen de muur aangooiden

Binnen no-time z'n NAW gegevens in de comments, vraag me af hoe dat is afgelopen
2 maanden cel geloof ik en een levenslang verbod op het houden van dieren. Op Google wordt ik doorverwezen naar Stormfront . Schijnbaar zijn die er ook mee bezig geweest...

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=572455&page=2
griekjeeewoensdag 12 augustus 2009 @ 10:57
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 09:26 schreef BorusBulldog het volgende:
Nadeel is dat dierenlevens niet extra zwaar worden bestraft omdat deze compleet weerloos zijn.
Daarom ben ik ook voorstander van eigen rechter in dit soort situaties en gewoon benzine over die kerel/dame en vuurtje erbij, en dan zorgen dat deze persoon het overleeft uiteraard anders is het nutteloos.
Eens, hier in Nederland krijg je maar een paar jaar als je een mens ombrengt laat staan als je dat met een dier doet...Daar zou eens verandering in moeten komen.
griekjeeewoensdag 12 augustus 2009 @ 11:08
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:56 schreef Winner_Taco het volgende:

[..]

2 maanden cel geloof ik en een levenslang verbod op het houden van dieren. Op Google wordt ik doorverwezen naar Stormfront . Schijnbaar zijn die er ook mee bezig geweest...

http://www.stormfront.org/forum/showthread.php?t=572455&page=2
Wat een zieke geesten lopen er toch rond in dat topic staat ook een artikel over een verkrachtte kat
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 11:09
Eens met dat de straffen juist voor dit soort dingen omhoog mogen. Wat mij betreft kan je best vastleggen dat mishandeling van weerloze dieren flink zwaar gestraft word. Al die huilies altijd 'ja maar het is toch géén mens', nee inderdaad, daar zijn dit soort figuren te zwak voor om een mens te lijf te gaan...

En zeker dit soort bizarre dingen, dit is niet gewoon je kat een schop verkopen ofzo. Vaak opmaat naar nóg meer ongein.

Overigens vind ik ook dat de wet best onderscheid mag maken in geweld tegen 'zwakkere mensen', dus mishandeling van ouderen/kinderen. En dat dus zwaarder straffen. Maar goed, dat is een utopie.
-Muse-woensdag 12 augustus 2009 @ 11:14
Een stuk hout in zijn nek leggen en hem vervolgens in de fik steken.
griekjeeewoensdag 12 augustus 2009 @ 11:21
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 11:09 schreef Loveless85 het volgende:
Eens met dat de straffen juist voor dit soort dingen omhoog mogen. Wat mij betreft kan je best vastleggen dat mishandeling van weerloze dieren flink zwaar gestraft word. Al die huilies altijd 'ja maar het is toch géén mens', nee inderdaad, daar zijn dit soort figuren te zwak voor om een mens te lijf te gaan...

En zeker dit soort bizarre dingen, dit is niet gewoon je kat een schop verkopen ofzo. Vaak opmaat naar nóg meer ongein.

Overigens vind ik ook dat de wet best onderscheid mag maken in geweld tegen 'zwakkere mensen', dus mishandeling van ouderen/kinderen. En dat dus zwaarder straffen. Maar goed, dat is een utopie.
Dat inderdaad...Je hoort vaak genoeg over seriemoordenaars die begonnen zijn met dierenmishandeling.
StarGazerwoensdag 12 augustus 2009 @ 11:27
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 10:10 schreef Cat_Tank het volgende:

[..]

Verkapte -zie mij communist zijn- post
Communisme
leipeshitouwesswoensdag 12 augustus 2009 @ 11:28
Ik ga dus echt niet op die pic klikken gek. Ik heb zelf 2 kittens van nu bijna 5 maanden en ik kan me toch echt niet voorstellen dat iemand met gezond verstand ze pijn wil doen.
hardromacorewoensdag 12 augustus 2009 @ 11:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 11:27 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Communisme
hardromacorewoensdag 12 augustus 2009 @ 11:30
Al die vrouwen met katten hier
wisewoensdag 12 augustus 2009 @ 11:34
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 11:08 schreef griekjeee het volgende:

[..]

Wat een zieke geesten lopen er toch rond in dat topic staat ook een artikel over een verkrachtte kat
the cat "Clyde" was observed to have…severe hemorrhages in eyes, hemorrhages of tongue, fractured and displaced teeth, was unable to stand or walk, vomited blood, was incontinent, severe liver trauma, flaccid rectal muscles and splayed rear legs consistent with an object being forced into the rectum or with sexual assault, 7 broken ribs, some freshly broken and others in stages of healing. (The Veterinarian) also advised that all of Clyde's nails were broken and split. She advised that there was blue and yellow fleece fibers trapped in the broken and split nails.

Lexxxuswoensdag 12 augustus 2009 @ 11:40
Wat is Nederland een raar land. 2 maanden voor je kat in brand steken Voor het niet betalen van een bekeuring krijg je nog meer. Deze persoon is duidelijk geestelijk ziek en 2 maanden cel zonder TBS gaat echt niet helpen, Zeker niet in het 2 sterren hotel dat de Nederlandse gevangenis heet
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:11
ja en geestezieken worden beter van ze in de gevangenis stoppen echt hoor
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 12:14
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:11 schreef Bosbeetle het volgende:
ja en geestezieken worden beter van ze in de gevangenis stoppen echt hoor
Gewoon hun gang laten gaan dan maar!
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:18
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:14 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Gewoon hun gang laten gaan dan maar!
lobotomie!
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:19
HEY HET GING OVER VERBRANDE KITTENS JA
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:23
ja en nu over wat met de daders te doen en dan is schreeuwen om lobotomie net zoiets als iedereen hier doet met paaltjes in de nek leggen en levenslang geven

Nuance is weer eens ver te zoeken.

Mensen houden teveel rekening met de kuffelbaarheids factor, hoeveel langpoot muggen verbranden er niet dagelijks aan een gloeilamp of kaars hoor je ook niemand over.
DjinNwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:27
serieus...dat gaat er bij mij niet in he...wie kan er nou zoiets doen Bleh als ik dan naar mijn katermeneertje kijk krijg ik gewoon tranen in mn ogen bij het idee dat ze zoiets bij hem doen
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:27
Ik krijg altijd tranen in mijn ogen als ik een kat zie, gedrochten dat het zijn de de evolutie zoiets toelaat.
3keernixwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:41
Zulke mensen meteen nekschot geven die zoiets uithalen
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:44
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:41 schreef 3keernix het volgende:
Zulke mensen meteen nekschot geven die zoiets uithalen
Jup net als mensen die een kat verlamd rijden en dan niet de moed hebben om even achteruit te om hem dat laatste stukje leven ook even weg te nemen
Zwartbaardwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:47
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 11:21 schreef griekjeee het volgende:

[..]

Dat inderdaad...Je hoort vaak genoeg over seriemoordenaars die begonnen zijn met dierenmishandeling.
Mensen die er genoegen in scheppen om dieren te folteren hebben een gevaarlijke kronkel in hun kop.
Er is inderdaad genoeg bewijs dat dierenbeulen frequent overstapppen op mensen.
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 12:48
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:44 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Jup net als mensen die een kat verlamd rijden en dan niet de moed hebben om even achteruit te om hem dat laatste stukje leven ook even weg te nemen
Val toch kapot man. Ik heb maandag mijn poes van straat mogen halen, was blij dat ze nog een beetje op mijn poes leek.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:51
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:48 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Val toch kapot man. Ik heb maandag mijn poes van straat mogen halen, was blij dat ze nog een beetje op mijn poes leek.
Wat deed jou poes op straat? Wil je niet dat dieren aangereden worden hou ze dan van de straat af. Heb je gelijk het punt dat mij het meest irriteert aan katten en vooral de baasjes ze houden hun beesten niet thuis maar laten ze maar rondlopen. Meestal als er ergens een hond losloopt loopt iedereen te schreeuwen dat het gevaarlijk is en die poezen worden savonds gewoon de deur uitgeschopt of erger nog hebben een kattenluik. Hou die beesten lekker in je eigen tuin.

* Bosbeetle gooit ook vast het puntje hondenbelasting op!

daarom vind ik het nogsteeds belachelijk als mensen moedwillig dieren pijnigen maar het gepiep in dit topic raakt ook nog wal.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:52
Speciaal voor Bosbeetle omdat hij zo met katten is begaan
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:53
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:52 schreef Loveless85 het volgende:
Speciaal voor Bosbeetle omdat hij zo met katten is begaan
[ afbeelding ]
Hij heeft wel rare oren voor een konijn
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:54
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:53 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Hij heeft wel rare oren voor een konijn
Het is een zij, geen kerels in mn nest
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:55
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:54 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Het is een zij, geen kerels in mn nest
Ze heeft wel rare oren voor een konijn
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 12:56
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:55 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Ze heeft wel rare oren voor een konijn
Ik weet, ze vreet ook geen gras

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 12-08-2009 12:56:57 ]
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 12:57
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:56 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Ik weet, ze vreet ook geen gras
ik zou er mee naar de dierenarts gaan of de dierenambulance even bellen

mijn konijn heeft hele rare oren en maakt erg vreemde geluiden
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 12:58
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:51 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Wat deed jou poes op straat? Wil je niet dat dieren aangereden worden hou ze dan van de straat af. Heb je gelijk het punt dat mij het meest irriteert aan katten en vooral de baasjes ze houden hun beesten niet thuis maar laten ze maar rondlopen. Meestal als er ergens een hond losloopt loopt iedereen te schreeuwen dat het gevaarlijk is en die poezen worden savonds gewoon de deur uitgeschopt of erger nog hebben een kattenluik. Hou die beesten lekker in je eigen tuin.

* Bosbeetle gooit ook vast het puntje hondenbelasting op!

daarom vind ik het nogsteeds belachelijk als mensen moedwillig dieren pijnigen maar het gepiep in dit topic raakt ook nog wal.
Vrijdag weggelopen. Deze discussie ga ik niet met je aan. Ik weet wel dat als ik je zie terugrijden om het "af te maken" het niet goed met je gaat.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:00
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 12:58 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

maandag weggelopen. Deze discussie ga ik niet met je aan. Ik weet wel dat als ik je zie terugrijden om het "af te maken" het niet goed met je gaat.
Ja ik vind dat wel beter als je zo'n kat ziet die met 2 pootjes nog weg probeert te krabbellen al bloedend dan vind ik het 'humaner' om dan ook even die laatste tik te doen. Sorry er werd hier net gesproken over nutteloos lang lijden. Als de kat alleen een filkse tetter gehad heeft en een beetje dizzy is dan natuurlijk niet.



dit wil je zo'n beest toch ook niet aan doen.
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 13:03
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:00 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Ja ik vind dat wel beter als je zo'n kat ziet die met 2 pootjes nog weg probeert te krabbellen al bloedend dan vind ik het 'humaner' om dan ook even die laatste tik te doen. Sorry er werd hier net gesproken over nutteloos lang lijden. Als de kat alleen een filkse tetter gehad heeft en een beetje dizzy is dan natuurlijk niet.
Je kan toch niet vanuit je auto bepalen of het beter is er nog een keer overheen te rijden! Daar heb je dierenartsen en dierenambulances voor.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:04
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:00 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Ja ik vind dat wel beter als je zo'n kat ziet die met 2 pootjes nog weg probeert te krabbellen al bloedend dan vind ik het 'humaner' om dan ook even die laatste tik te doen. Sorry er werd hier net gesproken over nutteloos lang lijden. Als de kat alleen een filkse tetter gehad heeft en een beetje dizzy is dan natuurlijk niet.

[ afbeelding ]

dit wil je zo'n beest toch ook niet aan doen.
Nou en
Ze kunnen dan toch als monorail-cat aan de slag.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:05




voor BosBeetle
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:06
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:03 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Je kan toch niet vanuit je auto bepalen of het beter is er nog een keer overheen te rijden! Daar heb je dierenartsen en dierenambulances voor.
Een verlamde kat herken je wel hoor. En je gaat natuurlijk altijd even naar buiten om te kijken (hoe het met de auto staat maar ook wat je geraakt hebt) maar soms heb je geen schop oid bij de hand dan is de achteruit de beste optie. Dit is allemaal hypothetisch en natuurlijk geen prettig onderwerp. het beste is het als er gewoon geen huisdieren op de weg lopen. En je rijdt natuurlijk nooit expres een kat aan. Laat staan dat je ze in de fik steekt.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:07
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:04 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Nou en
Ze kunnen dan toch als monorail-cat aan de slag.
Nee hoor want met die wieltjes komen ze nooit meer boven op een tv
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:08
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:07 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Nee hoor want met die wieltjes komen ze nooit meer boven op een tv
Duh,

Daar moet je dan een monorail-baan naar aanleggen natuurlijk
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 13:10
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:06 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Een verlamde kat herken je wel hoor. En je gaat natuurlijk altijd even naar buiten om te kijken (hoe het met de auto staat maar ook wat je geraakt hebt) maar soms heb je geen schop oid bij de hand dan is de achteruit de beste optie. Dit is allemaal hypothetisch en natuurlijk geen prettig onderwerp. het beste is het als er gewoon geen huisdieren op de weg lopen. En je rijdt natuurlijk nooit expres een kat aan. Laat staan dat je ze in de fik steekt.
Mensen die verlamd raken door een ongeluk ook maar ff preventief ruimen de kwaliteit van het leven is ook een stuk minder.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:11
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:10 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Mensen die verlamd raken door een ongeluk ook maar ff preventief ruimen de kwaliteit van het leven is ook een stuk minder.
Als hij/zij het zelf wil okay Bij dieren heb je de mogelijkheid niet om het te vragen ik denk dat menig kat van mening zou zijn dat hij nooit zou willen leven met wieltjes ipv achterpoten
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 13:12
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:11 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Als hij/zij het zelf wil okay Bij dieren heb je de mogelijkheid niet om het te vragen ik denk dat menig kat van mening zou zijn dat hij nooit zou willen leven met wieltjes ipv achterpoten
Laat die beslissing nou maar aan de eigenaar over.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:13
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:12 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Laat die beslissing nou maar de eigenaar over.
Okay dan zal ik mocht ik ooit een kat aanrijden ze laten liggen creperen en daarbij aan jou denken
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 13:15
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:13 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Okay dan zal ik mocht ik ooit een kat aanrijden ze laten liggen creperen en daarbij aan jou denken
Is goed. Bel ondertussen de dierenambulance dan wel ff.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:28
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:15 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Is goed. Bel ondertussen de dierenambulance dan wel ff.
haal je kat zelf maar op!
ColtZ40woensdag 12 augustus 2009 @ 13:29
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 13:28 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

haal je kat zelf maar op!
Bel mij dan ff.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 13:31
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 13:29 schreef ColtZ40 het volgende:

[..]

Bel mij dan ff.
okay
Bowlingbalwoensdag 12 augustus 2009 @ 13:48
Iedereen wordt hier spontaan vegetariër? Of is dat net teveel van het goede?
r2dGeertwoensdag 12 augustus 2009 @ 14:13
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 08:21 schreef danielluh het volgende:
KITTEN IN BRAND GESTOKEN!!

Op 26-07-09 heeft zich een gruwelijk geval van dierenmishandeling voorgedaan in de wijk Zeswegen in Heerlen.

Daar werd een zwaar mishandeld kitten gevonden die in brand bleek te zijn gestoken!! Ondanks de snelle hulp van de dienstdoende dierenarts kwam alle hulp voor dit arme dier te laat!!

Vreselijk om dit dier zo te moeten zien lijden!!

Wie is toch tot zoiets in staat?!!

http://s572.photobucket.c(...)SDC137222_resize.jpg
Hoe meer uitroeptekens, hoe meer reacties. Zeg ik altijd.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Laerteswoensdag 12 augustus 2009 @ 15:38
Wedden dat 99% van de mensen die hier moord en brand ( ) schreeuwen wel doen @ een lamsrack in een restaurant.

Verder idioot en zinloos. Steek dan jezelf in de fik.
Laerteswoensdag 12 augustus 2009 @ 15:40
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 12:51 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Wat deed jou poes op straat? Wil je niet dat dieren aangereden worden hou ze dan van de straat af. Heb je gelijk het punt dat mij het meest irriteert aan katten en vooral de baasjes ze houden hun beesten niet thuis maar laten ze maar rondlopen. Meestal als er ergens een hond losloopt loopt iedereen te schreeuwen dat het gevaarlijk is en die poezen worden savonds gewoon de deur uitgeschopt of erger nog hebben een kattenluik. Hou die beesten lekker in je eigen tuin.

* Bosbeetle gooit ook vast het puntje hondenbelasting op!

daarom vind ik het nogsteeds belachelijk als mensen moedwillig dieren pijnigen maar het gepiep in dit topic raakt ook nog wal.
Honden vergelijken met katten. Goed bezig!
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:41
Deze teringlijers mogen dood, ik heb er geen andere woorden voor.
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 15:43
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 15:40 schreef Laertes het volgende:

[..]

Honden vergelijken met katten. Goed bezig!
waarom met 2 maten meten, het zijn allebei veel voorkomende middelgrote huisdieren

[ Bericht 7% gewijzigd door Bosbeetle op 12-08-2009 15:49:02 ]
classpcwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:46
a.u.b. geen foto's in spoilers want dat werkt alleen in de nieuwe layout.
In oudere layouts worden de foto's dan alsnog weergeven.
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:52
Te lang in de zon gelegen zeker
MissJwoensdag 12 augustus 2009 @ 15:55
De persoon die dit gedaan heeft zou ik graag persoonlijk in brand willen steken.
Wat een ontzettend tering klootzak ben je dan zeg als je zoiets doet!! Echt zo walgelijk dat ik er eigenlijk geen woorden voor heb.
Ik hoop dat deze klootzak een zwaar klote leven gaat krijgen
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 15:59
al die mensen hier die precies hetzelfde willen doen als hetgene waarvoor ze iemand veroordelen
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:00
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:59 schreef Bosbeetle het volgende:
al die mensen hier die precies hetzelfde willen doen als hetgene waarvoor ze iemand veroordelen
Das wel laag ja,

Ik zou dat nooit doen

Ik hoop dat jij na een paar pilsjes de dader aanrijdt en aanziet voor een verlamde kat
Bosbeetlewoensdag 12 augustus 2009 @ 16:02
quote:
Op maandag 12 augustus 2009 16:00 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Das wel laag ja,

Ik zou dat nooit doen

Ik hoop dat jij na een paar pilsjes de dader aanrijdt en aanziet voor een verlamde kat


trouwens ik rijd nooit met drank op
#ANONIEMwoensdag 12 augustus 2009 @ 16:03
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 16:02 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]



trouwens ik rijd nooit met drank op
Details, beste Bosbeetle, details...
Laerteswoensdag 12 augustus 2009 @ 21:09
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:43 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

waarom met 2 maten meten, het zijn allebei veel voorkomende middelgrote huisdieren
Ik ben een huisdierloos persoon, maar zelfs ik weet dat katten "zelfstandiger" zijn dan honden.
jordeehwoensdag 12 augustus 2009 @ 21:23



Moest k gelijk aan denken
Japsnarswoensdag 12 augustus 2009 @ 21:26
Vieze vuiler kankermongolen dat ze zelf lekker mogen branden

Als zoiets ooit met mijn katten zou gebeuren, dan zou ik ze allemaal opzoeken en een soortgelijke behandeling geven, pleurisidioten
Slappywoensdag 12 augustus 2009 @ 21:53
Walgelijk dit Ik ben tegen voor eigen rechter spelen maar als ik zie wie zoiets doet volgens mij hoef ik weinig moeit te doen om zo mongool ziekenhuis in te slaan.Als ik zie wat voor straffen ze hier uitdelen word ik erg verdrietig van dat je hooguit paar uur werkstraf krijgt.
Panzerknacker666woensdag 12 augustus 2009 @ 21:57
Even relativeren trouwens, dierenmishandeling is niet oké, dat ben ik met jullie eens. Maar als jullie met de auto een vogel/kat/hond/egel/whatever kapot/halfdood rijden stoppen jullie dan ook netjes en bellen jullie de dierenambulance? en hoe zit het met vogels die tegen ruiten aanvliegen? heeft iedereen heir van die stickers erop zitten?
Panzerknacker666woensdag 12 augustus 2009 @ 21:57
Oja, en wie had er toen die klein was allemaal een konijntje in een piepklein hokje?
WhAzAaAwoensdag 12 augustus 2009 @ 22:01
dat ie nog niet gepost is..
zippocat

[ Bericht 26% gewijzigd door WhAzAaA op 12-08-2009 23:12:58 ]
Salsaneckwoensdag 12 augustus 2009 @ 22:23
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 22:01 schreef WhAzAaA het volgende:
dat ie nog niet gepost is..
SPOILER
Ik wilde net inb4 zippocat posten.
classpcwoensdag 12 augustus 2009 @ 22:41
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 22:01 schreef WhAzAaA het volgende:
dat ie nog niet gepost is..
SPOILER
Wil je dit a.u.b. achter een linkje doen?
De afbeelding wordt alleen in de nieuwe layout verborgen. Bij andere layouts helpt het niet dat je er spoiler tags omheen zet.
snorfietswoensdag 12 augustus 2009 @ 22:55
Haha tering, als ik dat iemand zou zien doen zou ik echt niet blij worden!

x
Deetchwoensdag 12 augustus 2009 @ 23:19
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 22:01 schreef WhAzAaA het volgende:
dat ie nog niet gepost is..
zippocat
goddamn zeg dat is fijn voor het slapen gaan, nu moet ik erst weer een half uurtje lolcatz kijken voor ik er weer tegenkan. Wat een zieke motherfucker.
WhAzAaAwoensdag 12 augustus 2009 @ 23:35
deze echt niet kijken als de vorige afbeeldingen al te ver gaan, overgins geen vuur in deze..

NSFW
.

dat mens doet trouwens dat nog meer beesten aan, en ze moet dood

ed pagina over haar:

NSFW
Laertesdonderdag 13 augustus 2009 @ 02:49
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 23:35 schreef WhAzAaA het volgende:
deze echt niet kijken als de vorige afbeeldingen al te ver gaan, overgins geen vuur in deze..

NSFW
.

dat mens doet trouwens dat nog meer beesten aan, en ze moet dood

ed pagina over haar:

NSFW
Ik ben wel voor zulk volk op dezelfde manier doodmaken als ze hun slachtoffers mollen, idem met moordenaars en verkrachters. Wie moet het doen is een andere vraag
zhe-devillldonderdag 13 augustus 2009 @ 02:55
Mensen zijn echt ziek tegenwoordig wtf is dit?
Waarom?
danny91184donderdag 13 augustus 2009 @ 08:07
Mensen die zoiets doen verdienen gewoon per direct een zelfde lot!
Bosbeetledonderdag 13 augustus 2009 @ 08:25
Er zijn een boel sick fucks op de wereld maar ik vind het nogsteeds beschamend dat iedereen hier roept dat ze graag hetzelfde met de daders gedaan zien worden mij betreft net zo ziek (al gaat er gelukkig hier nog niemand tot daden over)
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 08:26
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 08:25 schreef Bosbeetle het volgende:
Er zijn een boel sick fucks op de wereld maar ik vind het nogsteeds beschamend dat iedereen hier roept dat ze graag hetzelfde met de daders gedaan zien worden mij betreft net zo ziek (al gaat er gelukkig hier nog niemand tot daden over)
Klassieke Internethelden hé

Ik denk als ik zoiets zíe gebeuren of echt weet wie het heeft gedaan dat ik 'm ook wel een paar tikken zou geven. Maar idd om nou te zeggen dat die persoon ook in de fik moet worden gestoken, of een stuk hout in z'n nek of weet ik wat. Dan verlaag je je tot hetzelfde niveau
devl1nsectdonderdag 13 augustus 2009 @ 09:23
Dader oppakken en in de fik steken. Zieke gast

Laertesdonderdag 13 augustus 2009 @ 13:31
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 08:26 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Klassieke Internethelden hé

Ik denk als ik zoiets zíe gebeuren of echt weet wie het heeft gedaan dat ik 'm ook wel een paar tikken zou geven. Maar idd om nou te zeggen dat die persoon ook in de fik moet worden gestoken, of een stuk hout in z'n nek of weet ik wat. Dan verlaag je je tot hetzelfde niveau
Niet echt. Als je gefrustreerd bent kan je net zo goed gaan boxen of bij een schietvereniging gaan.
Een door mensen toegeëigende diersoort verdient het niet om door ons genadeloos gemold te worden.
Er is geen excuus voor zoiets, net zo min als voor het doodmaken van een ander.
Als je je grootste zegening, namelijk je hersenen, niet wil gebruiken heb ik geen medelijden met je.

edit: ik ben geen dierenactivist of vegetariër, maar het voor de lol verneuken van een levend wezen met als enige doel voldoening voor je zielige zelf...
zovtydonderdag 13 augustus 2009 @ 13:42
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 15:38 schreef Laertes het volgende:
Wedden dat 99% van de mensen die hier moord en brand ( ) schreeuwen wel doen @ een lamsrack in een restaurant.
Ja, dat is echt totaal te vergelijken. Echt een hele goede vergelijking.
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 13:46
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 13:31 schreef Laertes het volgende:

[..]

Niet echt. Als je gefrustreerd bent kan je net zo goed gaan boxen of bij een schietvereniging gaan.
Een door mensen toegeëigende diersoort verdient het niet om door ons genadeloos gemold te worden.
Er is geen excuus voor zoiets, net zo min als voor het doodmaken van een ander.
Als je je grootste zegening, namelijk je hersenen, niet wil gebruiken heb ik geen medelijden met je.

edit: ik ben geen dierenactivist of vegetariër, maar het voor de lol verneuken van een levend wezen met als enige doel voldoening voor je zielige zelf...
Anders chill je ff? Ik heb zelf 2 katten dus zou zoiets never doen, maar ben het wel met Bosbeetle eens dat het ook vrij sneu is hoe iedereen hier iets mega-veroordeelt maar het vervolgens ook zo zou doen om die persoon te straffen.

Volgens mij lees je vrij selectief, want als je het hele topic leest had je prima gesnapt dat ik dit even hard veroordeel. Alleen dat oog om oog, tand om tand gedoe word niemand beter van.
devl1nsectdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:03
quote:
Op woensdag 12 augustus 2009 22:41 schreef classpc het volgende:

[..]

Wil je dit a.u.b. achter een linkje doen?
De afbeelding wordt alleen in de nieuwe layout verborgen. Bij andere layouts helpt het niet dat je er spoiler tags omheen zet.
Dan ga je toch over naar de nwe lay out?
devl1nsectdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:07
Ik rem niet voor katten en ander wild dierlijk vlees. Even die twee hobbels pakken in de auto. En als het er één is rij ik ff terug om nog een keer er over heen te rijden zodat ik zeker weet dat het dood is. Je kan het beestje niet laten lijden natuurlijk.

Mensen horen een kat niet naar buiten te schoppen. Tenzij je op een boerderij woont, dan heeft niemand er last van.
Laertesdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:13
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 13:42 schreef zovty het volgende:

[..]

Ja, dat is echt totaal te vergelijken. Echt een hele goede vergelijking.
vs

Als de een dood gaat is het wel zielig, maar als de ander dood gaat niet?
Wat is er raar aan die vergelijking?
Is het om de persoonlijke relatie? Het nu van zijn dood?
Laertesdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:19
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 13:46 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Anders chill je ff? Ik heb zelf 2 katten dus zou zoiets never doen, maar ben het wel met Bosbeetle eens dat het ook vrij sneu is hoe iedereen hier iets mega-veroordeelt maar het vervolgens ook zo zou doen om die persoon te straffen.

Volgens mij lees je vrij selectief, want als je het hele topic leest had je prima gesnapt dat ik dit even hard veroordeel. Alleen dat oog om oog, tand om tand gedoe word niemand beter van.
Ik chill non-stop en ik geef alleen mijn mening
Het is geen persoonlijke aantijging hoor, maar wat stel jij voor dan?
Het is natuurlijk nooit in de praktijk te brengen, maar moedwillig iets of iemand kapot maken en daarmee weg komen vind ik raar.
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:20
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:19 schreef Laertes het volgende:

[..]

Ik chill non-stop en ik geef alleen mijn mening
Het is geen persoonlijke aantijging hoor, maar wat stel jij voor dan?
Het is natuurlijk nooit in de praktijk te brengen, maar moedwillig iets of iemand kapot maken en daarmee weg komen vind ik raar.
Zoals ik eerder in dit topic zei, veel zwaardere straffen voor dit soort acties tegen beesten die zich niet kunnen verweren
Laertesdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:21
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:20 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Zoals ik eerder in dit topic zei, veel zwaardere straffen voor dit soort acties tegen beesten die zich niet kunnen verweren
in de vorm van boetes?
#ANONIEMdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:27
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:21 schreef Laertes het volgende:

[..]

in de vorm van boetes?
Nee in de vorm van fiks aantal jaren achter de tralies en heropvoeding
justmattiedonderdag 13 augustus 2009 @ 14:33
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:27 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Nee in de vorm van fiks aantal jaren achter de tralies en heropvoeding
laat ze eerst de echt zware criminelen en pedofielen maar eens wat zwaarder straffen, DAN komen de dierenbeulen wel aan beurt oke.
devl1nsectdonderdag 13 augustus 2009 @ 14:34
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:13 schreef Laertes het volgende:

[..]

[ afbeelding ] vs [ afbeelding ]

Als de een dood gaat is het wel zielig, maar als de ander dood gaat niet?
Wat is er raar aan die vergelijking?
Is het om de persoonlijke relatie? Het nu van zijn dood?
Een koe mag alles in India. Koe is heilig. Een kat idem voor NL.
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:20 schreef Loveless85 het volgende:

[..]

Zoals ik eerder in dit topic zei, veel zwaardere straffen voor dit soort acties tegen beesten die zich niet kunnen verweren
Mocht de dader worden opgepakt, zal het met een sisser aflopen. Er bestaan geen hoge straffen dan bijv. 80 uur werken voor dierenmishandeling. In Engeland of USA zit je zo een aantal jaar vast en mag je nooit meer een dier houden.

Hier mag je nog een dier in de fik steken. Straf zal wel iets zwaarder worden.
De_Groentenboerdonderdag 13 augustus 2009 @ 15:48
Het is het idee van machteloosheid, over het algemeen zijn dieren weerloos tegenover mensen en dat is gewoon zielig, zwak en verwerpelijk, het is vrij menselijk om dat terug te koppelen en de mens in kwestie in dezelfde situatie te zetten.. weerloos, overgeleverd aan de genade van je martelaar, om het zo maar te noemen

En het is inderdaad hypocriet dat dat alleen bij aaibare dieren gebeurt
Ik verwerp elke vorm van dierenmishandeling, al is het een oerlelijk zwijn wat practisch al dood is, en eerlijk gezegt, als ik in een situatie terecht zou komen dat ik zie hoe een dier mishandelt word, en dan maakt het me geen hol uit welk dier, want dan deel ik diegene graag hetzelfde leed toe.

Zo. En nu is het tijd voor een lekker biefstukje, ofzo.

ik ben geen dierenactivist, noch vegetariër.
zovtydonderdag 13 augustus 2009 @ 15:49
quote:
Op donderdag 13 augustus 2009 14:13 schreef Laertes het volgende:

[..]

[ afbeelding ] vs [ afbeelding ]

Als de een dood gaat is het wel zielig, maar als de ander dood gaat niet?
Wat is er raar aan die vergelijking?
Is het om de persoonlijke relatie? Het nu van zijn dood?
Inderdaad, en de manier waarop.