Kvond de vorige liedjes van Dio leuk, Diggy Dex is heul vet.quote:Op maandag 10 augustus 2009 14:53 schreef cosmick het volgende:
[..]
Nou ja, hiphop is het natuurlijk niet, dit, maar ik vind het vooral leuk door The Madd denk ik.
Perfecte combi.
quote:09 Tour Cancelled...Announcement
8/6/2009 - The winds of change are blowing strongly, and as a result the 2009 Dolores O'Riordan tour has been cancelled. At this time, Dolores expresses her very sincere apologies, but has asked us to relay to all of you that with change...what was old, just may become new again.Stay tuned for further special announcements.
Giel Beelen had het er ook nog over in de Varagids.quote:
quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:46 schreef cosmick het volgende:
http://www.nu.nl/internet(...)de-kinderporno.html.
Right.
Idd jaquote:Op maandag 10 augustus 2009 15:44 schreef cosmick het volgende:
[..]
Giel Beelen had het er ook nog over in de Varagids.
Die vond het nummer verspilling van de drukkosten voor de cd of zoiets dergelijks.
En hij kan het weten, met z'n voorkeur voor Lange Frans-muziek.
Volgende week komt hij weer terug in de ochtend.quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:44 schreef cosmick het volgende:
[..]
Giel Beelen had het er ook nog over in de Varagids.
Die vond het nummer verspilling van de drukkosten voor de cd of zoiets dergelijks.
En hij kan het weten, met z'n voorkeur voor Lange Frans-muziek.
te.. kuiken?quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:56 schreef Roel_Jewel het volgende:
Op http://www.no-baggage.net/ is gratis een nieuw nummer van het aankomende album van Dolores te kuiken.
Ik houd het nog steeds bij trekken en plukken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Downloaden. Van BREIN-baas Tim Kuik
.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:27 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ik houd het nog steeds bij trekken en plukken.
O, hahaquote:Op maandag 10 augustus 2009 16:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Downloaden. Van BREIN-baas Tim Kuik
.
Joh, da's hartstikke luxe. Op mijn hogeschool-mail heb ik een whoppin' 15 MB ruimte!quote:Op maandag 10 augustus 2009 12:10 schreef borisz het volgende:
[..]
Zelfs op mijn VU email adres heb ik meer ruimte. Ik heb 200MB daar. Al gaat dat ook hard als de infobalie een mail drie keer eruit knalt met dezelfde informatie in pdf's
.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:01 schreef MarijeH het volgende:
Een goedeavond.
Koffiezet apparaat deed het niet op het werk. Ze waren met de vloer in de kantine bezig volgens mij. Had zelf geen drinken bij me, dus heb de hele dag water gedronken.
Inderdaad ik heb een hekel aan mensen die voor 6 december een kerstboom er neerzetten.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:16 schreef muisje-eliza het volgende:
ik vind het niet zo heel erg al die pepernoten.... Ik vind het erger dat de Sint aan het verloederen is. Alles moet kerst zijn lijkt het wel. Net als Halloween en al dat soort gefeest wat andere oude hollandse tradities overstelpen
De zaterdag is niet zozeer een samenvatting, maar meer 'weer een nieuwe dag'. Vandaar.quote:Op maandag 10 augustus 2009 19:22 schreef Marc63 het volgende:
Vond het vorige week wel opvallend: 3 dagen Madonna op 1 en maar 1 dag Tuintje op 1 en toch staat op zaterdag Tuintje weer bovenaan in de MT50.
GOEDEMORGEN MENEERquote:Op maandag 10 augustus 2009 20:19 schreef MichielV het volgende:
[..]
De zaterdag is niet zozeer een samenvatting, maar meer 'weer een nieuwe dag'. Vandaar.
Veenemaquote:Op maandag 10 augustus 2009 20:18 schreef MichielV het volgende:
Nog helemaal geen goedenavond gezegd hier!!!
Hallo Sinterklaas!quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:18 schreef MichielV het volgende:
Nog helemaal geen goedenavond gezegd hier!!!
Bovendien zal ik straks net als mijn vader bij de Duitser gokken.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:29 schreef muisje-eliza het volgende:
ik heb geen lot gekocht....en voel me er blij mee.....al die spanning
waterkoker in de tas, thee en soepjes erbij en je bent klaar voor de rest van je koffie-kant-en-klare-apparaatquote:Op maandag 10 augustus 2009 20:31 schreef MarijeH het volgende:
Michiel
Muisje: Denk ook niet dat we morgen koffie hebben. Dus ik neem lekker wat cola mee naar het werk. Ik was trouwens niet de enige die niets mee had genomen. Had wel zinin senseo vanavond moet ik eerlijk bekennen.
hoezo? woon je in Utrecht en heb je een 1/5 staatslot?quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:22 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
* Dansje doet* (Ben in een vrolijke bui vandaag.)
Nee, gewoon, eigenlijk.quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:23 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
hoezo? woon je in Utrecht en heb je een 1/5 staatslot?![]()
*hop*hop* linedances verder
Senseo is toch geen koffiequote:Op maandag 10 augustus 2009 20:31 schreef MarijeH het volgende:
Michiel
Muisje: Denk ook niet dat we morgen koffie hebben. Dus ik neem lekker wat cola mee naar het werk. Ik was trouwens niet de enige die niets mee had genomen. Had wel zinin senseo vanavond moet ik eerlijk bekennen.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:32 schreef MarijeH het volgende:
[quote]Op maandag 10 augustus 2009 21:29 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Senseo is toch geen koffie
[/quote
Ik drink s avonds vaak senseo. Koffie drink ik s'avonds zelden.
Maar ik ga nu weer.
Aan 1 heb ik niet genoeg als het om dat vieze ongedierte gaat.quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:42 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dames en heren, hij is weer terug van weggeweest:
[ afbeelding ]
Nu te koop voor maar ¤ 5.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:42 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dames en heren, hij is weer terug van weggeweest:
[ afbeelding ]
Nu te koop voor maar ¤ 5.
Mag ze wel wat beter dr best doen, veel te veel dezelfde liedjes lijkt vaak net 538quote:Op maandag 10 augustus 2009 08:12 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
bij giel weet ik zeker dat hij het niet bepaald daar zit roosmarijn als muzieksamensteller bovenop.
quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:57 schreef Broekie het volgende:
Zeg, hier nog meer mensen die best een keer tijdens MetMichiel op een (van de grotere) NS station de NEE Geen pepernoten tot Sinterklaas stickers uit zouden willen delen? Mail me dan even.
Stuur mij eens wat leuke Giel stickersquote:Op maandag 10 augustus 2009 21:57 schreef Broekie het volgende:
Zeg, hier nog meer mensen die best een keer tijdens MetMichiel op een (van de grotere) NS station de NEE Geen pepernoten tot Sinterklaas stickers uit zouden willen delen? Mail me dan even.
Gewoon zeggen dat Sinterklaas vanwege de kredietcrisis zich schuilhoudt in Frankrijk, dat verkoopt ook.quote:Op maandag 10 augustus 2009 09:53 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ik kan het straks echt niet verkopen aan de kleine dat het nog 3 maanden duurt dat sinterklaas komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |