Hé, ik vertaal alleen maarquote:Op maandag 10 augustus 2009 15:47 schreef liefie_ het volgende:
euh volgens mij zijn ze beide dik
of groot
het is maar hoe je het wil benaderen
Dan heb ik gewoon dikke tieten dusquote:Op maandag 10 augustus 2009 15:46 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat ze bedoelt:
Dik lijf: dikke tieten;
Slank lijf: grote tieten.
Sinds wanneer ben jij dik? Met je grote tietenquote:
sorry ik had die van jou nog niet eens gezien Ccquote:Op maandag 10 augustus 2009 15:46 schreef Copycat het volgende:
Ik denk dat ze bedoelt:
Dik lijf: dikke tieten;
Slank lijf: grote tieten.
Irritatie/bitterheid/jaloerSIE/neerbuigendheid.. is hier allemaal niet van toepassing hoor.quote:Op maandag 10 augustus 2009 15:57 schreef liefie_ het volgende:
relatief natuurlijk wel maar dat maakt die andere niet minder dik
Een stevige meid met cup J of iets dergelijks heeft nog steeds enorme jetsers
Of het mooi is, is wat anders natuurlijk maar ja dat werd in dit topic niet bedoeld of zo
Kijk mij maakt het allemaal niet uit hoor wat er wel of niet onder de definitie grote/dikke tieten valt maar ik vond uit haar post een redelijke dossis irritatatie/bitterheid/jaloerheid/neerbuigendheid of iets dergelijks komen dat het me opviel en ik vond dat ik er op in moest gaan
Volgens de op FOK! algemeen geldende regels hequote:Op maandag 10 augustus 2009 15:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Sinds wanneer ben jij dik? Met je grote tieten.
Fouter? ja okequote:Op maandag 10 augustus 2009 16:39 schreef liefie_ het volgende:
Jaloersie?
Goed dat je mijn fouten probeert te verbeteren en zo maar doe het dan niet fouter
wat me dus tegen staat is dat jij dingen typt als: ik wil alleen maar uit leggen wat veel mensen niet snappen
Kijk blijkbaar vonden mensen de borsten dat meisje dat je kende wel leuk/lekker/interresant/imposant of whatever maar dan ga jij zeggen ze snappen het niet
Nou blijkbaar snap jij het niet, want er is toch iets wat mensen er in aantrekt want ze hadden het er wel over
Maar goed ik ben wel klaar hier mee, hoe gooi je een topic uit je AT? of kan dat niet?
quote:U hebt gezocht op het woord: jaloezie.
RESULTAAT
ja·loe·zie [jaaloezie] de; v 1 het jaloers-zijn; afgunst 2 -zieën zonnescherm van dunne, evenwijdige latten
Wat een onzin.quote:Op zondag 9 augustus 2009 01:30 schreef mysterieblonde het volgende:
Het gaat hier niet alleen om borsten denk ik. maar per definitie valt grote borsten automatisch onder 'lekker wijf'
Wat denk jij dat er in borsten van een slanke vrouw zit, lucht? Borsten zijn sowieso hoofdzakelijk vetkwabbenquote:Op maandag 10 augustus 2009 16:07 schreef Shoenie het volgende:
Dus het is meer zo van, vrouwen die wat breder zijn, hebben die vaker borsten van het vet of ook echt borsten van zichzelf maar dan wat kleiner ?
Weet je het verschil serieus niet?quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:40 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Wat denk jij dat er in borsten van een slanke vrouw zit, lucht? Borsten zijn sowieso hoofdzakelijk vetkwabben
Hoezo verschilquote:
Dat is niet het soort vet wat je krijg als je jezelf volpropt met hamburgers bijvoorbeeld.quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:10 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Hoezo verschilborsten van een slanke vrouw bestaan ook voornamelijk uit vet, dat is gewoon zo.
Vet is vet hoorquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:32 schreef L.no het volgende:
[..]
Dat is niet het soort vet wat je krijg als je jezelf volpropt met hamburgers bijvoorbeeld.
Zelfs mannen kunnen borsten krijgen op zo'n manier, maar krijg je daar melk uit?
Dat is absoluut hetzelfde soort vetquote:Op maandag 10 augustus 2009 22:32 schreef L.no het volgende:
[..]
Dat is niet het soort vet wat je krijg als je jezelf volpropt met hamburgers bijvoorbeeld.
Zelfs mannen kunnen borsten krijgen op zo'n manier, maar krijg je daar melk uit?
Dat is wel het zelfde vet. Ik heb nooit gezegd dat het alléén maar vet is, er zitten idd ook melkklieren in, maar dat neemt niet weg dat borsten voor een groot deel uit vet bestaan. Dat vet is het geen wat meer of minder is tussen een A-cup en een D-cup. En of je nou vanuit je natuurlijke vetverdeling veel vet in je tieten hebt zitten of omdat je overal veel vet hebt zitten maakt voor de tiet echt niet uit.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:32 schreef L.no het volgende:
Dat is niet het soort vet wat je krijg als je jezelf volpropt met hamburgers bijvoorbeeld.
Zelfs mannen kunnen borsten krijgen op zo'n manier, maar krijg je daar melk uit?
Nou ik toch wel.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:15 schreef L.no het volgende:
maar als je afvalt, dan krijg je niet ineens een cup minder.
Ik bedoel ook dat het wel zo is. Soms moet je teksten niet al te letterlijk lezen.quote:
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:26 schreef L.no het volgende:
Ik bedoel ook dat het wel zo is. Soms moet je teksten niet al te letterlijk lezen.
Ik waag me achter deze geponeerde stelling te scharen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:35 schreef eleusis het volgende:
Ik meen de gedurfde stelling te moeten poneren dat je schamen meer te maken heeft met je persoonlijkheid dan je lichaam.
Wie onzeker van aard is vindt altijd wel iets om ontevreden over te zijn.
Absoluut wel, toen ik op mijn dieptepunt qua gewicht zat(47 kilo) had ik toch wel een beetje theezakjes en een cupmaat kleiner, nu ik op gewoon gewicht zit, zelfs iets boven wat ik optimaal zit heb ik een cupmaat groter en zijn ze best te pruimen.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:15 schreef L.no het volgende:
Ik zeg ook niet dat er geen vet in zit, maar je begrijpt toch wel wat Shoenie bedoelt? Als je jezelf volvreet, dan heb je meer vet, maar dan krijg je ook vet bij de rest van je lichaam. Als het puur natuur is, dan heb je ook vet in je borsten, maar als je afvalt, dan krijg je niet ineens een cup minder.
Absoluut waar,quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:35 schreef eleusis het volgende:
Ik meen de gedurfde stelling te moeten poneren dat je schamen meer te maken heeft met je persoonlijkheid dan je lichaam.
Wie onzeker van aard is vindt altijd wel iets om ontevreden over te zijn.
Opzich mee eens, maar soms wordt de aandacht op zodanige manier erop gevestigd dat het wel een beetje ongemakkelijk is.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:35 schreef eleusis het volgende:
Ik meen de gedurfde stelling te moeten poneren dat je schamen meer te maken heeft met je persoonlijkheid dan je lichaam.
Wie onzeker van aard is vindt altijd wel iets om ontevreden over te zijn.
Dat weet ik. Dat was mijn punt juist.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:50 schreef erodome het volgende:
[..]
Absoluut wel, toen ik op mijn dieptepunt qua gewicht zat(47 kilo) had ik toch wel een beetje theezakjes en een cupmaat kleiner, nu ik op gewoon gewicht zit, zelfs iets boven wat ik optimaal zit heb ik een cupmaat groter en zijn ze best te pruimen.
Dat maakt een heel best verschil dus tussen normaal gewicht en mager worden.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:15 schreef L.no het volgende:
Als het puur natuur is, dan heb je ook vet in je borsten, maar als je afvalt, dan krijg je niet ineens een cup minder.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 11:26 schreef L.no het volgende:
Ik bedoel ook dat het wel zo is. Soms moet je teksten niet al te letterlijk lezen.
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:45 schreef Dipkip het volgende:
[..]
[..]
Soms moet je gewoon opschrijven wat je bedoelt in plaats van beweren dat mensen niet letterlijk moeten lezen als je ineens de tegengestelde stelling inneemt. Wijf.
Maar dat komt volgens mij dus ook doordat vrouwen denken dat een man naar grote borsten kijkt omdat hij van grote borsten houdt. Maar dat is niet zo, een man kijkt naar grote borsten omdat hij van borsten houdt en dus borsten wil zien. Daar waar we gekleed over straat gaan voldoen kleine borsten daar niet voor, maar grote borsten wel.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 13:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Opzich mee eens, maar soms wordt de aandacht op zodanige manier erop gevestigd dat het wel een beetje ongemakkelijk is.
Grappig genoeg heb ik het dan eigenlijk niet zozeer over mannen die erover kwijlen, dat is op z'n hoogst wat irritant hier en daar, maar vooral over de "vrouwengesprekken" over borsten waar er dan een vrouw tussen zit met kleine borsten en die onzeker is over haar lichaam.
Dan krijg je vaak een heel verhaal over hoe gelukkig jij wel niet moet zijn met zulke borsten terwijl je bij jezelf denkt wtf is er dan mis met je lichaam, ziet er gewoon goed uit....
quote:Op zondag 9 augustus 2009 00:51 schreef KluNzo het volgende:
meiden met grote joekels zijn gewoon veel geiler. Daarom hebben de andere meiden een hekel aan ze. En daarom verbergen zij die joekels weer. Shit!
Ik zie dit nu pas. Hoe kom je op zo´n redenering.quote:Op zondag 9 augustus 2009 00:51 schreef KluNzo het volgende:
meiden met grote joekels zijn gewoon veel geiler. Daarom hebben de andere meiden een hekel aan ze. En daarom verbergen zij die joekels weer. Shit!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |