Dat viel mij ook op, die d.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 10:44 schreef Cmonv het volgende:
Volgens mij gaat het helemaal niet om hoe intelligent jij bent en hoe dom je vriendin wel niet is. Met minder intellectuele mensen kan je prima praten, ze zijn heus achterlijk. Vaak praten ze juist makkelijker. Volgens mij hebben jullie gewoon überhaupt geen gespreksstof samen en is dát het probleem. Hou je ingewikkelde gesprekken maar voor je vrienden/collega's of voor het WFL forum en ga gewoon over gezellige dingen praten met je vriendin.
PS:
[..]
zo'n fout mag je echt niet meer maken al ben je op WO niveau en al helemaal niet in zo'n context
Wat is dit nou voor 'n bagger constatering.quote:Op zondag 9 augustus 2009 14:38 schreef shifto het volgende:
Tenzij kwijlt geloof ik niet dat jij "slimmer" bent dan haar. Je bent nog jong en hebt waarschijnlijk nog niks behaalt. En omdat jij wat moeilijkere woorden kent en duidelijk niet eens met een medemens (laat staan je vriendin) kan communiceren, geeft denk ik wel aan wie er dommer is van jullie twee.
Zou nog wat zijn als je haar nu dumpt en je krijgt een nieuwe vriendin die zich slimmer voelt dan jij! want ja, zij doet atheneum i.p.v. jouw havoHoe zou je je voelen?
Diepgang is sowieso een subjectief begrip.quote:Op zondag 9 augustus 2009 14:49 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Wat is dit nou voor 'n bagger constatering.
Wat heeft opleidingsniveau te maken met het feit dat jij diepgaander bent dan haar? Kijken naar verschil in opleidingsniveau is zo ontzettend oppervlakkig.
Dat dus.quote:Op zondag 9 augustus 2009 15:01 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Diepgang is sowieso een subjectief begrip.
Een ei die graag praat over de zin van het leven zal zichzelf meer diepgang vinden hebben dan zijn vriendin die liever over GTST praat. Puur objectief gezien is het beide oeverloos tijdsverdrijf.
Punt is, dat TS zichzelf diepgang toedicht en zijn vriendin niet. Het is gebakken lucht, zelfverklaarde onzin. De enige objectieve zekerheid in het verhaal, is dat meneer de TS met diepgang al heel lang een relatie had voordat hij eens begon te praten met zijn vriendin.
Natuurlijk kan een verschil in diepgang breekpunt zijn in een relatie. Maar zijn voorkeur voor zijn eigen blabla is net zomin een rechtvaardiging voor een claim op diepgang als een verschil in opleiding dat is.
Een verschil in diepgang uit zich bij normale mensen al binnen een gesprekje van tien minuten.
Na een of twee jaar gaan vallen over een verschil in diepgang is net zo lachwekkend als na 1 of 2 jaar ineens gaan klagen over een verschil in opleiding.
Punt is, probleem van TS is helemaal niet de diepgang. Probleem is dat ie zich gewoon ergert aan zijn vriendin, de klik is weg, en daar zoekt ie een pompeuze stok voor.
Echte probleem van TS waar ie echt een topic over zou moeten openen, is dat ie niet capabel is om een verslopte relatie te beëindigen.
Dat vroeg ik me ook af hoor, waarom praatte je in het begin niet met je vriendin?quote:
moet je haar niveau nagaanquote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:22 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Soms kom je toch van die pareltjes van uitspraken tegen op Fok!
Misschien ken je een paar moeilijke woorden TS, maar niveau heb je beslist niet als je geen tijd hebt om te praten met je nieuwe vriendin.
ja niveauverschil is niet direct ideaal en gaat links of rechtsom meestal wel wringen, maar als je er toch anderhalf jaar voor nodig hebt om erachter te komen dat je vriendin niet zo snugger is dan zal het met het niveauverschil toch ook wel meevallen lijkt me.quote:Op zaterdag 8 augustus 2009 01:14 schreef doperwt_ het volgende:
n het begin van onze relatie had ik weinig tijd om met haar te praten, waardoor ik toen niet echt iets gemerkt heb van het niveauverschil. Maar de laatste maanden ben ik geconfronteerd met het feit dat er toch degelijk een afstand tussen ons zit.
Het ligt er maar net aan waar jij je prioriteiten legt. Niet oliedom natuurlijk , maar mijn persoonlijke ervaring is dat je filosofische discussie of zakelijke kwestie beter met een man kunt volgen/bespreken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:41 schreef conleche het volgende:
Ik snap niet zo heel goed hoe je een relatie kan aangaan met iemand van ongelijk intelligentieniveau. Dat je er een keer sex mee hebt, snap ik nog in de verte. Maar van een mooi en/of lekker bord zonder inhoud eet je toch echt niet langer dan een week of 2 lijkt mij.
Ik kan al niet eens sex hebben met iemand die ik dom vind, laat staan een relatie!
Je maakt een grapje, right??quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:48 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Het ligt er maar net aan waar jij je prioriteiten legt. Niet oliedom natuurlijk , maar mijn persoonlijke ervaring is dat je filosofische discussie of zakelijke kwestie beter met een man kunt volgen/bespreken.
Ik ben bloedserieus schatquote:
winner taco neukt alleen domme wijven. Normale hebben hem al gauw goor. Vandaar dat hij denkt dat er geen vrouwen bestaan die hierover kunnen praten.quote:
Dat is waar , vrouwen zijnquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:48 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Het ligt er maar net aan waar jij je prioriteiten legt. Niet oliedom natuurlijk , maar mijn persoonlijke ervaring is dat je filosofische discussie of zakelijke kwestie beter met een man kunt volgen/bespreken.
De mooiste vrouwen op aarde zijn tevens de domste vrouwen. Vrouwen moet je keihard neuken en geen hoogstaande discussies mee willen voeren , faalhaas!quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:51 schreef Heathen. het volgende:
[..]
winner taco neukt alleen domme wijven. Normale hebben hem al gauw goor. Vandaar dat hij denkt dat er geen vrouwen bestaan die hierover kunnen praten.
En allebei kan dus niet?quote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:56 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
De mooiste vrouwen op aarde zijn tevens de domste vrouwen. Vrouwen moet je keihard neuken en geen hoogstaande discussies mee willen voeren , faalhaas!
Geniale gast die vriend van jouquote:Op vrijdag 14 augustus 2009 16:56 schreef S_1980 het volgende:
Niet geheel ontopic, maar ik vond het wel een mooie uitspraak van een vriend van me:
Je vriendin kan maar beter een iets lager IQ hebben. Vrouwen hebben namelijk een hoger EQ dan mannen, en daardoor blijft het nog in balans.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |