Yep,quote:Op woensdag 19 augustus 2009 22:47 schreef Kaar68 het volgende:
[..]
Heeft iemand van jullie wel eens iets gekocht via zo'n veiling? Ik kan nergens vinden hoeveel de bijkomende veilingkosten (plus BTW) dan zullen zijn? Er zijn best wel koopjes te vinden op die manier volgens mij, als die veilingkosten tenminste niet al te hoog zijn.
En voor styliste: super verbouwing, ik ben benieuwd naar het eindresultaat!
Wordt je contract dan bijgesteld of?? (solly ikke niet snappenquote:Op woensdag 19 augustus 2009 18:32 schreef styliste het volgende:
vandaag niet zo'n goede klus dag geweest, veel te warm en allebei de kruiwagens hebben lekke bandjes. Morgen komt mijn schoonpapa helpen dus dan zal het wel harder gaan denk ik.
En goed nieuws! Ik mag 32 uur gaan werken (officieel dus niet meer ivm de ziektewet) in plaats van 40! kan ik weer mee gaan helpen![]()
@ Dengaman, zeker!heeft er het volste vertrouwen in
Het komt inderdaad zo helemaal helder over en ik snap het nu helemaal.quote:Op woensdag 19 augustus 2009 21:29 schreef styliste het volgende:
[..]
Ik denk dat je het dan verkeerd begrepen hebt.
Ik ben zeker niet extra aan het klussen, ik ben bezig met het laatste deel van mijn reintegratie traject. Ik werk nu weer 32 uur, volgende week ook en ga dan weer naar 40 toe.
De komende 2 dagen dat ik nog ziekteverlof heb gebruik ik om weer een beetje bij te tanken van de dagen dat ik gewerkt heb.
Ik heb net 3 weken vakantie gehad waarin ik veel heb kunnen doen. Na volgende week zit ik weer op mijn gewone 40 uur. Voordat ik ziek werd wilde ik al minder gaan werken maar door alle toestanden op het werk was ik bang dat dat niet zou lukken. Nou heb ik vandaag toch toestemming gekregen om mijn contracturen naar 32 te zetten.
Het gaat dus absoluut niet om klussen tijdens mijn ziekteverlof, dat ben ik met je eens, en dat zou ik ook niet doen. Het gaat nu om mijn eigen tijd (en salaris) die ik eindelijk aan andere dingen kan gaan besteden.
Ik hoop dat ik het zo een beetje helder heb uitgelegd, ik ben een beetje moe dus als wat ik heb geschreven onlogisch overkomt roept u maar.
quote:Op zaterdag 22 augustus 2009 14:32 schreef _Ophelia_ het volgende:
Maar goed dat het weer nu een stuk klusvriendelijker is.
Heb je nog gezellige buitenzittende buren die meegluren?
Dan kom ik die tas met geld niet stiekem binnenzetten hoorquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 14:33 schreef styliste het volgende:
en voor iedereen die weet waar mijn huis woont, er is hier altijd iemand aanwezig, ik heb een grote hond, sociale oplettende buren en als we dan toch een keer weg zijn nemen we alles van waarde mee, het heeft dus geen zin om ons een 'bezoekje' te brengen.![]()
![]()
als je van te voren even belt zorg ik dat er koffie isquote:Op zaterdag 22 augustus 2009 14:44 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Dan kom ik die tas met geld niet stiekem binnenzetten hoor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |