quote:
Hey niet fucken met boxxxy en goatse!quote:
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:25 schreef Lemmiwinks het volgende:
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:25 schreef Lemmiwinks het volgende:
vertel eens wat je kijkt, dan kan ik pas weten of deze klacht gegrond is of nietquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:24 schreef Boxxy het volgende:
Er zijn genoeg mensen die menzen die anime kijken treurig vinden, omdat ze veronderstellen dat alle anime een simpele tekenfilm is. Waarschijnlijk zijn dit allemaal van die extreem hippe en geweldige mensen, die elke dinsdag om 2 over 7 's avonds stiekem naar de spice girls movie kijken.
Word zelf toch eens volwassen in plaats van mij en anderen te gebieden volwassen te worden - als je het niet aan kunt dat sommige mensen anime interessant vinden, ga dan asjeblieft snel dood... aan aids.
klacht: achterlijk volk
ga eens iets als technolyze kijkenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:29 schreef jimjim1983 het volgende:
alsof anime niet voor puberende tieners is?
Uuh, neequote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:29 schreef jimjim1983 het volgende:
alsof anime niet voor puberende tieners is?
Van dit soort types inderdaadquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:30 schreef Sapstengel het volgende:
Mjah ik ken weinig volwassenen die naar anime kijken. Behalve dan van die figuren die ergens in hun puberteit zijn blijven steken of hopen minderjarige animemeisjes te kunnen geven.
spice girls movie?quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:25 schreef Lemmiwinks het volgende:
Ja, want grappige en maatschappijkritische series zijn precies hetzelfde als series waar een stel homo's met guidohaar en superkrachten pikachu in de aars neukenquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:31 schreef Dennis_enzo het volgende:
Een betere klacht zou zijn 'mensen die anime triest vinden maar wel south park of family guy kijken'.
Wat een experts weerquote:Op zaterdag 1 augustus 2009 13:32 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Ja, want grappige en maatschappijkritische series zijn precies hetzelfde als series waar een stel homo's met guidohaar en superkrachten pikachu in de aars neuken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |