Daar hoef je toch geen sorry voor te zeggen?quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:37 schreef Viking84 het volgende:
Huu, halve gorgonzola zó opeten?!. Ik had hem gisteren gemengd met crème fraiche en champignons en, sorry Phaidra, ik vond het nog veel te machtig
.
Jaquote:
Yep.quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:26 schreef Californium het volgende:
even een domme vraagIk moet dus een nieuwe huisarts hebben hier in Nijmegen... Omdat ik nu dus meer hier ben dan thuis... Maar hoe gaat dat? loop je een praktijk binnen en vraag je of hij je huisarts wil worden?
Jamaar... Hoeveel moet ik nu drinken dan?quote:Op vrijdag 31 juli 2009 09:24 schreef Muis006 het volgende:
Van teveel water kan je ook hoofdpijn krijgen.
Geen idee eigenlijkquote:Op vrijdag 31 juli 2009 09:42 schreef vergeetmewelletje het volgende:
[..]
Jamaar... Hoeveel moet ik nu drinken dan?![]()
Hoi Muis, trouwens.![]()
Sinds wanneer ben jij een lurker geworden?![]()
Te druk in F&F begreep ik?
Leuke naamquote:
Wel zo af en toe even hier komen buurten hoor!quote:Op vrijdag 31 juli 2009 09:44 schreef Muis006 het volgende:
Geen idee eigenlijk. En lurken komt me nu even beter uit
ik zit wat meer in F&F nu ja en ik heb mijn Foktijd even ingekort
Vanzelfsprekend heb ik toen de dokter ook op zijn naam uitgezocht.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 09:47 schreef Viking84 het volgende:
Leuke naam. Mijn lerares Duits heette mevrouw Leeraar
.
Goedemorgen.
Straks naar A'dam, nu even rustig opstaan met een ontbijtje en een krantje.
Ja, ik was ook echt verbaasd over mezelf!quote:Op vrijdag 31 juli 2009 10:40 schreef Belana het volgende:
PPP, wat lekker zeg! Ik vind spinning ook heerlijkMaar ondanks dat ik het nu al 2 maanden doe kan ik niet alles mee doen hoor
vooral dat staand fietsen red ik niet
geen spieren he...
Maar het is echt lekkerso good for you
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |