Bron.quote:'Schumacher keert zeker niet terug'
Uitgegeven: 28 juli 2009 19:00
Laatst gewijzigd: 28 juli 2009 19:00
AMSTERDAM - Michael Schumacher keert niet terug in de Formule 1. Dit bevestigde zijn manager, Willi Weber, dinsdag in The Daily Mail. De Duitser wil zijn opgebouwde reputatie niet te grabbel gooien.
Zie Teletekst.quote:
Zonder zijn kornuiten Todt en Brawn ziet hij zijn kansen blijkbaar veel kleiner in, ja.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:48 schreef -skippybal- het volgende:
Z'n reputatie niet te grabbel gooien? Hij bedoelt dus dat in een kutwagen hij ook maar een 'normale' coureur is?
op http://www.michael-schumacher.de zou hij het nu zelf bevestigen. Maar het lijkt erop dat de hele wereld die site op dit moment probeert te bezoeken en dat er nu ergens rook uit een webservertje komt.quote:
Afhankelijk van de updates die Ferrari nog doorvoert denk ik. Als ze verder gaan ontwikkelen dan kan ie nog ver komen (zie Hamilton) anders wordt het maximum een podium natuurlijk.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:52 schreef Ambrosius het volgende:
Zou het wel mooi vinden eigenlijk, ben ook benieuwd hoe hij het doet.
quote:Ferrari plans to draft in seven-time world champion Michael Schumacher to replace Felipe Massa until the Brazilian is fit enough to return to the cockpit.
According to Ferrari's website, Schumacher has said he is ready and will undergo a specific training programme over the next few days before being confirmed as Massa's replacement for the European Grand Prix at Valencia on August 23.
More to follow
Tot Massa weer kan racen.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:02 schreef seetjai het volgende:
Valt ie gewoon in totdat Massa beter wordt of maakt hij het seizoen gewoon af ?
Wat er als eerste gebeurt, dunkt me.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:02 schreef seetjai het volgende:
Valt ie gewoon in totdat Massa beter wordt of maakt hij het seizoen gewoon af ?
Kimi deed het vorige race niet zo slecht. En sinds het begin van het jaar, wat voor Ferrari redelijk dramatisch was, zijn ze toch wat vooruitgegaan. Volgende race kan er van alles gebeuren. Podium is niet ondenkbaar.quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:59 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Het zou ook wel lachen zijn als-ie opeens wél vooraan rijdt in de Ferrari..
Van z'n site.quote:Michael bereit zu helfen
Michael ist bereit, Ferrari als Ersatz für Felipe Massa zu helfen.
"Das Wichtigste vorweg: Gottseidank sind die Nachrichten von Felipe durchweg positiv. Ich wünsche ihm hiermit erneut alles Gute!
Ich habe mich heute Nachmittag mit Stefano Domenicali und Luca di Montezemolo besprochen und wir haben gemeinsam entschieden, dass ich mich darauf vorbereiten werde für Felipe einzuspringen. Obwohl das Thema Formel 1 für mich seit langem und komplett abgeschlossen war, kann ich aus Verbundenheit zum Team diese unglückliche Situation nicht ignorieren. Als Wettkämpfer, der ich nun mal bin, freue ich mich aber auch auf diese Herausforderung."
Je kan zeggen wat je wilt het is toch een beetje een kippenvel momentquote:Op woensdag 29 juli 2009 19:12 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Het wachten is dus nog op de mededelingen aangaande Jaques Villeneuve en Mika Hakinnen.
Oja, en ik zou josverstappen.nl ook maar in de gaten houden.
Nou nou, kippenvel vind ik wat ver gaan.quote:Op woensdag 29 juli 2009 19:14 schreef VatosLoco het volgende:
Je kan zeggen wat je wilt het is toch een beetje een kippenvel moment
Op dat stratencircuit gebeurde vorig jaar al geen drolquote:Op woensdag 29 juli 2009 19:24 schreef chris10 het volgende:
Stratencircuit vind ik altijd al geweldig, maar nu Schumi weer mee doet, wordt 't echt weer ouderwets genieten!
waarom? Die heren verdienen een hele dikke boterham en mogen lekker scheuren op lege banen met een prachtige wagen....... ik zou niet klagenquote:
quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:51 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Porno.
Eindelijk weer eens een reden om naar F1 te kijken.
quote:Op woensdag 29 juli 2009 18:51 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Porno.
Eindelijk weer eens een reden om naar F1 te kijken.
Hij gaat als The Stig rijdenquote:Op woensdag 29 juli 2009 18:45 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Is dat alreeds 100% zeker?
En, nog belangrijker, heeft hij dan nog wel tijd om The Stig te zijn?
Lach me rot als die pole pakt en de 1ste wintquote:Op woensdag 29 juli 2009 19:05 schreef Desunoto het volgende:
[..]
Kimi deed het vorige race niet zo slecht. En sinds het begin van het jaar, wat voor Ferrari redelijk dramatisch was, zijn ze toch wat vooruitgegaan. Volgende race kan er van alles gebeuren. Podium is niet ondenkbaar.
quote:Op woensdag 29 juli 2009 20:54 schreef Zwansen het volgende:
Altijd leuk als zulke grootheden een comeback maken, Jordan, Armstrong, Schumacher.
Erica Terpstra gaat weer zwemmen hoor ik.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:41 schreef Klopkoek het volgende:
Nu wil ik ook Ian Thorpe terug
En dan Phelps bij de 100, 200 en 400 vrij in de vernieling zwemmen
Thorpe is daar nu veel te vatsig voor.quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:41 schreef Klopkoek het volgende:
Nu wil ik ook Ian Thorpe terug
En dan Phelps bij de 100, 200 en 400 vrij in de vernieling zwemmen
Ook, ja. Als Schumacher nu weing klaarmaakt kan niemand het 'm echt kwalijk nemen, maar als ie dat wel doet gaat de rest wel af als een gieterquote:Op woensdag 29 juli 2009 23:00 schreef PankPinther het volgende:
Nooit gedacht dit nog mee te maken... Schumi vs Kimi in een identieke auto.![]()
Met wat extra druk voor Raikkonen, want Schumacher kan zich nog wel verschuilen achter het lange tijd niet rijden, maar Kimi staat toch echt voor lul als hij nu om z'n oren gereden wordt
quote:Op woensdag 29 juli 2009 22:44 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Erica Terpstra gaat weer zwemmen hoor ik.
Ik geef haar nog wel een kans. Als zij duikt ligt iedereen weer op de kant.
Doet me denken aan Jordan die in '95 terugkwam en het jaarop gelijk kampioen werd met de Bulls, en de jaar erna ook.quote:Op woensdag 29 juli 2009 23:29 schreef tong80 het volgende:
Doet me denken aan Cruijff die in 83 op zijn oude dag terugkwam om Feijenoord kampioen te maken.
Ook zoiets.quote:Op donderdag 30 juli 2009 00:30 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Doet me denken aan Jordan die in '95 terugkwam en het jaarop gelijk kampioen werd met de Bulls, en de jaar erna ook.
Gelapt door Fisico of zo.quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:13 schreef Murray het volgende:
Helemaal leuk als 'ie straks flink op z'n bek gaat natuurlijk.
Ach hij heeft altijd het excuus dat ie lang niet geracet heeft of dat ie een kutauto heeft.quote:Op woensdag 29 juli 2009 21:13 schreef Murray het volgende:
Ik heb een schijthekel aan die kutmof.
Maar wel leuk dat 'ie terugkomt.![]()
Helemaal leuk als 'ie straks flink op z'n bek gaat natuurlijk.
Ik vind het maar een domme zet van hem, hij is er nu 3 jaar uit. De verwachtingen zijn hoog. Stel dat hij 2 of 3 races rijdt en ergens halverwege het veld eindigt, is er dan geen deukje in de reputatie van de Duitser?quote:Op donderdag 30 juli 2009 01:23 schreef Szura het volgende:
[..]
Ach hij heeft altijd het excuus dat ie lang niet geracet heeft of dat ie een kutauto heeft.
Hij kan alleen maar winnen
Iedereen weet dat het nu lastig is. Enige dat hij kan doen is helpen en proberen er wat van te maken, hij is niet ineens titelkandidaat ofzo. De auto is niet goed genoeg en hij is er drie jaar uit, dus niemand zal het hem kwalijk nemen als 'ie het nu niet redt. Maar ondertussen blijft het wel een man met zeven (!) wereldtitels. Daarvan wordt niet gauw een reputatie verneukt...quote:Op donderdag 30 juli 2009 01:41 schreef Libris het volgende:
[..]
Ik vind het maar een domme zet van hem, hij is er nu 3 jaar uit. De verwachtingen zijn hoog. Stel dat hij 2 of 3 races rijdt en ergens halverwege het veld eindigt, is er dan geen deukje in de reputatie van de Duitser?
Hij heeft z'n nukken, maar die heeft elke sporter. Punt is, dat je zeven wereldtitels echt niet zomaar vergaart. Dan ben je wel een klasse apart.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:04 schreef k_man het volgende:
Wereldtitels die met onsportief gedrag, bedrog en sjoemelen verkregen zijn. Maakt het toch wat minder aansprekend allemaal.
Nee, Senna was een lieverdje.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:21 schreef k_man het volgende:
Schumacher heeft wel véél meer dubieuze acties achter z'n naam dan alle andere wereldkampioenen van de afgelopen decennia bij elkaar. Een klasse apart ja, zowel in rijden als in onsportief gedrag. Je zou zeggen dat ie dat niet nodig heeft, als ie zo goed is. Dat ie het zonder dat soort gedrag ook best zou redden.
Inderdaad.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:47 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nee, Senna was een lieverdje.
Dat hoeft ook niet maar gaan lopen zeiken in een topic waar mensen het leuk vinden dat iemand terugkeert hoeft imo ook niet.quote:Op donderdag 30 juli 2009 10:40 schreef k_man het volgende:
Ik snap niet waarom het nu nodig is hem de hemel in te prijzen?
Neuh, Schumi heeft inderdaad nooit een concurrent van de baan geramd om kampioen te kunnen worden...quote:Op donderdag 30 juli 2009 11:31 schreef Spatzmann het volgende:
Oh? Ik heb hem niet bij de start zo'n concurrent meteen van de baan zien rammen en dan meteen uitbundig vieren dat hij wereldkampioen is. (Senna bij Prost).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |