wat hij zegtquote:Op zondag 9 augustus 2009 21:02 schreef Robin__ het volgende:
'is het echt zo belangrijk dat ik dat weet'
nee, niet echt.. maar jij vraagt zelf wat ik bedoel met een cluster, dus flikker toch op je met 'troll', je hebt gewoon niet verder gekeken dan je neus lang is.
Kleine toevoeging: parkeren is wel een bestuurdershandeling! M.a.w. een "verboden voor motoren" straat (of stoep) inlopen mag, maar parkeren mag niet.quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:08 schreef Robin__ het volgende:
Als je loopt ben je een voetganger, dat geld voor alles, tenzij je een begeleider van een of ander groot beest bent (honden tellen nietpaard, koe etc. )
Klopt!quote:Op zondag 9 augustus 2009 22:14 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Kleine toevoeging: parkeren is wel een bestuurdershandeling! M.a.w. een "verboden voor motoren" straat (of stoep) inlopen mag, maar parkeren mag niet.
Het zal toch niet in het motor rijles topic..quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:50 schreef crossover het volgende:
Zijn er nog meer studenten die ook bezig zijn of het al hebben gehaald en al rijden?
Ik zie dat je hetzelfde bouwjaar hebt als ik, wat zou je moeten betalen aan verzekering als 21-jarige?quote:Op maandag 10 augustus 2009 16:53 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Het zal toch niet in het motor rijles topic..
maar er zijn ook genoeg mensen die al wat langer rijden die af en toe posten
Ikzelf moet nu wachten op bericht van mn verzekeringzondag digitaal afgesloten, maar omdat het mn eerste motor verzekering is en omdat ik schade vrije jaren heb opgebouwd moet het eerst worden goedgekeurd en krijg ik geen voorlopige dekking.. Ofzo..
Als ie morgen niet in de bus zit ga ik eind van de middag ook maar eens bellen![]()
Je bedoelt om mee motor te rijden? Ga dan geen bergschoenen kopen met van die prachtig lange veters maar leg een paar tientjes meer neer voor een setje motorlaarzen. Veters en een ketting zijn geen goede combinatie.quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:17 schreef crossover het volgende:
Oh dat valt nog best mee
En nog ietsWaar kan ik een beetje goede schoenen kopen? Het hoeft maar minimaal te zijn. Zelf dacht ik aan wandelschoenen van een paar tientjes bij de schoenenreus/bristol/van haaren. Maar bij alle drie de winkels kon ik niets vinden wat geschikt is.
Leuk in de regen die sportschoentjes, mijn nikes houden nog meer water tegenquote:Op maandag 10 augustus 2009 17:27 schreef PeeJie_ het volgende:
Webshop - > Aanbiedingen - > Kleding - > Schoeisel - > Probiker® PR3 schoen (¤19,95)
Ik rijd zolang ik les nog met m'n Scarpa (niet de winkel maar het schoenenmerk!) bergwandelschoenen, categorie B/C. Zodra ik m'n rijbewijs heb ga ik motorkleding shoppen. Dit gaat wel, maar het is vrij stug, voornamelijk om m'n tenen op te tillen. Voordeel is dat ze waterdicht zijn, en erg stevig van dik leer. Maar dit waren dan ook 200 euro schoenen, met een paar tientjes schoenen zou ik niet graag over het asfalt schuiven...quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:17 schreef crossover het volgende:
Oh dat valt nog best mee
En nog ietsWaar kan ik een beetje goede schoenen kopen? Het hoeft maar minimaal te zijn. Zelf dacht ik aan wandelschoenen van een paar tientjes bij de schoenenreus/bristol/van haaren. Maar bij alle drie de winkels kon ik niets vinden wat geschikt is.
Ik hoop het ook, maar vrees van niet... Gamma had het ook in april. De Lidl-actie had ik wel gezien, maar toen was ik nog niet aan het lessen, veel te druk, en net m'n voet uit het gips dus passen zat er ook nog niet echt in...quote:Op maandag 10 augustus 2009 17:27 schreef PeeJie_ het volgende:
Of hopen dat de Lidl binnenkort weer een actie heeft, heb ik motorlaarzen gekocht voor 25 euro, leuk om mee te beginnen.
Weet je zeker dat je de goede DVD hebt? Niet toevallig die voor auto's?quote:Op maandag 10 augustus 2009 21:40 schreef Gauner het volgende:
Zou geen bergschoenen gaan kopen als ik jou was, koop gewoon een paar goeie motorlaarzen. Je hebt ze vroeg of laat toch nodig dus dan kun je ze beter nu kopen in plaats van over een tijdje er nog bij.. En je kunt het uiteraard zo duur maken als je zelf wilt.
Ben zelf trouwens ook een student van 20 die aan het lessen is, morgen mijn derde les. Ben ook flink bezig met een dvd met examens voor de theorie, gaat wel goed. Sommige feitjes heb ik soms nog fout (bij welke afstand zicht mag je mistachterlicht gebruiken bijv.) maar na die een keer fout gemaakt te hebben vergeet je ze niet meer.
Verjo, Motorfiets. Lijkt me de goeie.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:05 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je de goede DVD hebt? Niet toevallig die voor auto's?
Bij slecht zicht door regen mag je mistachterlicht niet.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:19 schreef Gauner het volgende:
[..]
Verjo, Motorfiets. Lijkt me de goeie.![]()
Maar het ging daar in het theorieboek trouwens ook over, bij zicht minder dan 50 meter door mist of sneeuwval mag je je mistachterlicht gebruiken.
Ik weet, daarom heb ik eerst het theorieboekje geleerd en maak ik nu de oefenexamens.quote:Op maandag 10 augustus 2009 22:32 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Bij slecht zicht door regen mag je mistachterlicht niet.
Ken de details
Met alleen oefenvragen kom je er niet, je moet de kennis gewoon uit een boekje halen.
Zie je het al voor je? Een zaklamp aan je achterlicht geducktaped?quote:Op maandag 10 augustus 2009 23:04 schreef retuow82 het volgende:
Ik snap werkelijk niet waarom er over mistlichten wordt gesproken in een motor examen boekje
Was dat nou je div600 of 900?quote:Op maandag 10 augustus 2009 20:50 schreef motorbloempje het volgende:
en als je in de buurt van Nijmegen woont, ga dan ook zeker eens naar Kleve, waar Polo zit idd
Als je nog goedkopere kleding wilt scoren:
Hein Gericke Outlet in Dusseldorf.
Even rijden, maar ik had er mijn leren combi vandaan voor nog geen 300 euro, en er is niets mis mee, was alleen een 'overjarig model' ofzo
[ afbeelding ]
Ziet er niet overjarig uit, vind ik
http://www.factory-outlet-center.biz/fabrikverkauf/OutID/88/
aardig van jequote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:04 schreef motorbloempje het volgende:
theorie is easy, als je dat niet haalt
Er is een hoop veranderd in die theorievragen, ik heb laatst een paar van die vragen gezien en ze zijn niet meer zo simpel als de vragen die wij kregen met "ja" en "nee".quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:04 schreef motorbloempje het volgende:
theorie is easy, als je dat niet haalt
ja he? Hoe ging het?quote:
neequote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:15 schreef DABAMaster het volgende:
moblo: is het al gelukt met je verzekering?
Is dat van die schade aan de kappen waar ik iets van mee heb gekregen? Huur de Fok! knokploeg in, allemaal op de motor en op naar dat mens!quote:
En en en ?! Gefeliciteerd ...?!quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 10:02 schreef Lonaa het volgende:
Ik heb om half 12 (opnieuw) theorie.
Ben zooo zenuwachtig...
Doe je best: http://www.onlinetheorieexamen.nl/A/index.phpquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:09 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Ik zou zo'n compleet examen best wel eens voor de lol willen doen, geen idee of ik zou slagen puur op basis van ervaring.
*grin*quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:24 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Is dat van die schade aan de kappen waar ik iets van mee heb gekregen? Huur de Fok! knokploeg in, allemaal op de motor en op naar dat mens!![]()
Maar wel belachelijk hoe sommige mensen zich in zo'n situaties gaan gedragen, ik heb er ook ervaring mee.
Ja daag.... 1,30 euro betalen voor een examen terwijl ik het bewijs al hebquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 12:52 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Doe je best: http://www.onlinetheorieexamen.nl/A/index.php
Ik zit met 1,95m eigenlijk erg comfortabel op de Div 600... hoe het er uit ziet weet ik dan weer nietquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 09:16 schreef retuow82 het volgende:
Het verbaasd me hoe klein die Div 600 eigenlijk is als ik zo die foto's zie. Zit iemand van 1,87 meter daar nog wel lekker op?
Boeiend hoe het eruit ziet, als jij er tevreden mee bent kan niemand je wat maken! Maar ik zag Motorbloempje met haar 1m71 al aardig hoog met haar knie tegen de tank aan zit dus dat viel me op... Nu is mijn motor ook wel aardig hoog dus misschien dat ik dan ook een verkeerde motor als referentie pak.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 15:31 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
Ik zit met 1,95m eigenlijk erg comfortabel op de Div 600... hoe het er uit ziet weet ik dan weer niet
Bedankt!, heb je een boekje + cdrom? via internet kun je ook wel van die examens maken, en dan gewoon op goed geluk een code intikken, werkte bij mij ookquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:31 schreef crossover het volgende:
Gefeliciteerd
Ik ben ook flink aan het oefenen, het gaat steeds beter
quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 16:34 schreef Panzerknacker666 het volgende:
[..]
Bedankt!, heb je een boekje + cdrom? via internet kun je ook wel van die examens maken, en dan gewoon op goed geluk een code intikken, werkte bij mij ook.
Nou nou wat een ellende.... Je hebt al 18 jaar niet kunnen rijden, kan die ene dag er ook nog wel bijquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:30 schreef -Menn0- het volgende:
Gister afgereden en dan vandaag niet mogen rijden omdat het rijbewijs pas morgen binnen is
Als je hier achter bent, laat het mij ook even weten, ik wil ook nog eens een examen doen voor de lolquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 17:20 schreef crossover het volgende:
[..]
Welke site en wat voor code had je ingetypt? Gewoon wat random karakters?
Ik heb een boek van Veka Best Verkeersleermiddelen geleend van de bieb.
Ja zo kan ik het ook, ben al maanden aan het toe leven naar het moment dat ik af mocht rijden. Ben ik eindelijk geslaagd mag ik nog niksquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:17 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Nou nou wat een ellende.... Je hebt al 18 jaar niet kunnen rijden, kan die ene dag er ook nog wel bij![]()
Trouwens, rijbewijs A staat nu al op je naam, dat is al lang en breed verwerkt. Jou pasje is immers vandaag gemaakt en verzonden zodat jij het morgen op kunt halen. Dus als je echt niet kunt wachten...
Mij controleerden ze toen met een routine controle in de auto en ik had mijn rijbewijs niet bij, 2 dagen van tevoren motor rijbewijs aangevraagd en spul zat in mijn tas op kantoor. Hun checken het in het systeem.quote:Op dinsdag 11 augustus 2009 18:20 schreef -Menn0- het volgende:
[..]
Ja zo kan ik het ook, ben al maanden aan het toe leven naar het moment dat ik af mocht rijden. Ben ik eindelijk geslaagd mag ik nog niks
Maar m'n pa zei dat je niet verzekerd bent dus lijkt me niet handig....
Gewoon morgen pas opstappen, ik heb toen zelfs nog 2 dagen gewacht. Als je in een ongeluk komt en ze gaan terugrekenen kunnen hun ook wel zien dat jij het pasje toen niet in je bezit had.quote:
Dat is wel kut, maar idd steeds minderquote:Op dinsdag 11 augustus 2009 19:00 schreef Lonaa het volgende:
Nee jongenswerd m weer niet. 7 fout dit keer. Grrr.
Gelijk nieuw examen aangevraagd, er was morgen nog plek, weliswaar in Amsterdam (wat toch een eindje rijden is vanaf Apeldoorn) maar we gaan ervoor.
Eerste keer 8 fout, 2e keer 7, morgen dus 6, en dan heb ik m gewoon binnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |