Pizza margherita van domino's, toppertje voor een brak ontbijtquote:Op dinsdag 28 juli 2009 23:46 schreef starla het volgende:
Inderdaad, een verwarrende titel. Op één of andere manier vind ik soms het eten nadat het koud is geworden lekkerder ook! Welk warm voedsel vinden jullie nadat het koud is geworden superlekker, of zelfs nog lekkerder!?![]()
Ik vind koude bami en spaghetti heerlijk![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 29 juli 2009 00:03 schreef conleche het volgende:
Friet is koud wel vies. Dan krijg je zo'n akelig laagje aan je gehemelte.
Pannenkoeken mits ze in voldoende boter zijn gebakken. anders is het zoon droge hap.quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:06 schreef heavenstar het volgende:
pasta, pizza, gekookte eieren, pannenkoeken....![]()
![]()
Wtf? Dan heb je kaas?quote:Op woensdag 29 juli 2009 00:44 schreef PierreTT het volgende:
Kaasfondue is koud ook best goed te doen
met mayoquote:
zo smaakt warme McDonalds zooi ook.quote:Op woensdag 29 juli 2009 06:43 schreef De_Groentenboer het volgende:
Overigens, koude producten van de McDonald's zijn voor geen meter te vreten, goed, op temperatuur eigenlijk ook niet maar koud is het net taai autorubber wat je naar binnen zit te frotten.
jaa mij werd laatst ook verteld dat vlees niet altijd rauw gegeten wordtquote:Op woensdag 29 juli 2009 12:01 schreef El_Liberaliste het volgende:
Ik had gisteren een koud soucijzenbroodje (of hoe je het mag schrijven) van de Appie, en het was verdomd ranzig.
Is er alweer een nieuwe spelling?quote:Op woensdag 29 juli 2009 01:28 schreef cemeteryslut het volgende:
pannenkoeken!!! (ik dacht pannekoeken volgens nieuwe spelling? maar krijg zo'n handige rode kringel onderstreping)
Gast.quote:Op woensdag 29 juli 2009 13:04 schreef Bullschnitzel. het volgende:
[..]
jaa mij werd laatst ook verteld dat vlees niet altijd rauw gegeten wordt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |