Oh, die nieuwsbrieven volg ik niet. Podcasts ook alleen als ik er toevallig aan denk, niet vaak dus, maar toch jammer als die er helemaal niet meer zijn.quote:Op zondag 4 oktober 2009 18:33 schreef MPC60 het volgende:
Ik vindt ze ook wel nice maar ze lopen er nu volgens mij al 2 nieuwsbrieven mee te leuren.... ik vindt de Stone Throw nieuwsbrief de laatste tijd toch al vol staan met reclame.... eerst zat er altijd wel een toffe podcast bij, kan je tegenwoordig wel vergeten
Even nog een keer.quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:17 schreef Mirel het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe nummer van Strange Journey Vol 2 van CunninLynguists:
http://qn5.com/blog/entry/audio-cunninlynguists-running-wild/
Vind het Southernunderground achtig, en dat is voor mij een minpunt. Hou meer van het volwassenere Piece of Strange soort muziek die ze buiten de mixtapes doen.
Ik vond deel 1 wel tof van die strange journey (op die rare livetrack na ) Wanneer komt Deel 2 uit ?quote:Op maandag 12 oktober 2009 15:17 schreef Mirel het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe nummer van Strange Journey Vol 2 van CunninLynguists:
http://qn5.com/blog/entry/audio-cunninlynguists-running-wild/
Vind het Southernunderground achtig, en dat is voor mij een minpunt. Hou meer van het volwassenere Piece of Strange soort muziek die ze buiten de mixtapes doen.
Ratatat is tof. Ik heb alleen Classics nog, Loud Pipes was ook het nummer waardoor ik het album ging checken. Dat hoorde ik hier:quote:Op maandag 12 oktober 2009 20:17 schreef Mirel het volgende:
[..]
Even nog een keer.
Kent er iemand Ratatat? Ik kwam het toevallig tegen in een Halo 3 videoserie genaamd Halo 3 Mythbusters.
In het bovengenoemde Halo filmpje hoor je nog meer:
Het eerste nummer met die tijger rauwr is leuk, maar ik weet nog niet welk nummer dat is. Het staat niet beschreven, enkel dat het van Ratatat is. Heb nu wel al hun dingen binnen dus het zal vroeg of laat door de winamp enqueue lijst komen
Ze hadden ook nog 2 remix albums van hiphop, maar die heb ik maar achterwege gelaten omdat het niet zó geweldig is en omdat het remixes zijn van 50 cent, Kanye West, Young Buck en meer van dat soort gespuis.
Die gozer is TOFquote:Nardwuar is een fool uit Canada die voor zijn interviews een sicke, maar zeker goed werkende methode gebruikt. Hij graaft diep en gebruikt anekdotes, platen en gadgets die een relatie met de geinterviewde hebben om het gesprek op gang te brengen. Hij verrast zijn gesprekspartners met onbekende samples, ‘where the fuck did you hear dat?’ stories en zeldzame pressings die de artiest zelf vaak niet eens bezit. Een knowing your shit benadering waar je u tegen zegt.
Die Ratatat remix kende ik nog niet, idd wel aardig:quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 20:36 schreef Mar10Segovia het volgende:
13 & God en Ratatat die genoemd worden... goede bezig zoals altijd Krioro.
Ratatat had overigens ook eens een remix gemaakt van Notorious BIG's Party & Bullshit. Sowieso een tof nummer natuurlijk, maar de remix had ook wel wat als ik me het goed herinner.
Ik heb het gekeken, en vond het aanvahkelijk tof. Maar eigenlijk is die gast ook nog eens een kankermongool. Hij was echt ontzettend irritant als hij geen antwoord gaf op hun vragen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 19:29 schreef krioro het volgende:
[..]
Die gozer is TOF. Hij gaat voor allerlei artiesten, hier wat van mijn favoriete Nardwuar interviews met hip hoppers:
Ja klopt, dat is wel irritantquote:Op zondag 18 oktober 2009 17:54 schreef Mirel het volgende:
[..]
Ik heb het gekeken, en vond het aanvahkelijk tof. Maar eigenlijk is die gast ook nog eens een kankermongool. Hij was echt ontzettend irritant als hij geen antwoord gaf op hun vragen.
immortal technique heeft bolivia theme ook gesampled in een van zijn nummers. Als ik thuis ben ga ik het even chekken.. weet het niet zo even uit m'n hoofdquote:Op zondag 20 september 2009 13:53 schreef Mirel het volgende:
Giorgio Moroder - Bolivia Theme
Dat is dus de sample die gebruikt werd in Peruvian Cocaine. Hoorde het gister toen Scarface op tv was, nooit geweten dat ze het van daaruit hadden gesampled.![]()
Nou, er komen nogsteeds vette en vernieuwende albums uit. Als je te gefocust bent op de "Old School" dan ga je de nieuwere dingen ook niet waarderenquote:Op zondag 18 oktober 2009 18:11 schreef Schenkstroop het volgende:
Ik hoef nooit meer nieuwe hip-hop te kopen. Al het dope is toch al ooit een keer gedaan. Hoogstens een cd-tje met oude hiphop kopen
Peruvian Cocaine op revolutionary vol II.quote:Op maandag 19 oktober 2009 10:55 schreef Vono het volgende:
[..]
immortal technique heeft bolivia theme ook gesampled in een van zijn nummers. Als ik thuis ben ga ik het even chekken.. weet het niet zo even uit m'n hoofd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |