abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_71398127
Welkom bij het 1681e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.




Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?


Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1678:
    656 qonmann
    637 Ofyles2
    362 mr_anonimous
    350 De_Hertog
    302 ScottTracy
    273 BasOne
    273 starla
    197 tomtomaat
    170 Terpentin07
    153 LaStrange
    147 Cobra4
    129 Mark
    125 Neleos
    121 Tanjaa
    121 Yankee
    112 Burnett
    111 Rucebo
    101 Robbie85
    86 Yurithemaster
    83 Siniti
    82 vaagsel
    81 iggy_in_the_house
    77 Dagobert
    69 PhysicsRules
    69 steekbal
    65 tong80
    63 MaJo
    63 RoofingBurner
    57 slaveloos
    55 Susi
    54 erkel
    53 Hawaii_Tim
    49 PierreTT
    43 Szura
    40 Nico_S
    36 Homdeck
    36 pulletje
    36 Clesar03
    33 Etcetera
    33 mividaloca
    31 Lubje25
    27 Belsen
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove
    23 Berkery
    23 ASroma
    21 iamredleader
    19 Platina
    19 zebaz
    16 Nembrionic
    16 Kali-Mist
    16 Yeux
    15 kraaksandaal
    15 Thomaster
    15 TradeMarkie
    14 Aishlin
    14 NelsonWandelaar
    14 PrintScreen
    13 Bram2301
    13 svk1985
    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots
    12 norich

    11 Puntenslijpsel
    10 Aeque
    9 FunkyHomosapien
    9 Induhskaai
    9 Frambozenpudding
    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    8 LadyBlack
    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 Induhskaai
    6 Maizena
    6 snetto888
    6 Its-Jojo-4you
    6 hhhpsycho
    5 Acinonyx
    5 chufi
    5 Elkem
    5 Waaghals


    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 OneOfTheseDays
    4 Stormqueen
    4 Sporttv
    4 Whiteguy
    3 Barney74
    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD

    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 Bierjoost
    2 Asap
    2 Coolkenneth
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Soempie
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek
    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 Mailb0mber32
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Mr. Jorn.
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 zalk
    1 Zeroku
    1 Joewy
    -4 JoeThePlumber


    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:

    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ # 1660 Waar Dan Brown dubbele punten uitdeelt!AKQ #1670 Waltz with Bashir in Waterloo
    AKQ #1671 Chingachgook en Urbanus en het bakske met stro
    Algemene Kennis Quiz Deel 1672AKQ Deel 1673: Waarin we een
    AKQ #1674 - Potter & The Wuthering Heights
    AKQ #1675 - Wisseling van de wacht/macht (doorstrepen svp)
    AKQ # 1676 - De Elementen van Euclides ofzoAKQ #1677 Slapen is voor de niet-wakkeren
    AKQ # 1678 Jesse James Hollywood op het Panorama van Mesdag
    AKQ # 1679
    AKQ#1680 Harry Mulisch en de VeganStreaker op de Twin Towers


    Breng uw stem uit op uw favorieten voor de felbegeerde AKQ/AKQ SC Awards! Het kan nog t/m 1 augustus!

    [ Bericht 0% gewijzigd door starla op 29-07-2009 00:35:41 ]
  • I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:34:02 #2
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_71398146
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_71398149
    Je hebt wel de hoofdprijs starla met topics openen...

    Trier? Met z'n porta negra, die toch zeker wel erg oud is.
    pi_71398152
    Laatste vraag:
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 15:29 schreef steekbal het volgende:
    ssst, hier komt weer een vraag...

    Wat is de oudste stad van Duitsland ?
    reeds gegeven foute antwoorden: dresden en munster
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:34:40 #5
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71398159
    Ik ga maar eens mijn nichtje uit de creche halen
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71398191
    munchen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71398224
    Puntjes doe ik later vandaag. Moet ervandoor
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:36:35 #8
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_71398233
    Trier
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:36:49 #9
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_71398242
    Aken ?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:36:59 #10
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_71398245
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 15:34 schreef zebaz het volgende:
    Je hebt wel de hoofdprijs starla met topics openen...

    Trier? Met z'n porta negra, die toch zeker wel erg oud is.
    die jawohl
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:37:33 #11
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_71398261
    zebaz + 2 (uit dubbele punten topic)

    AKQ1681
    2 zebaz
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_71398377
    In welk boek is de term 'cyberspace' voor het eerst gebruikt? Ik zoek schrijver of titel.

    Het boek is een deel van een trilogie; ik accepteer ook een van de andere titels als je die kent (dan ben je wel een fan denk ik )

    Professor Wikipedia fluistert me net in dat het ook al is gebruikt in een kort verhaal van dezelfde schrijver. Ook die titel accepteer ik

    [ Bericht 13% gewijzigd door zebaz op 28-07-2009 15:58:14 ]
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 15:49:20 #13
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71398649
    Ik begrijp de TT niet.

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:50:00 #14
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71398677
    Arthur C. Clark?
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_71398718
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 15:50 schreef PhysicsRules het volgende:
    Arthur C. Clark?
    Nope. Hij moet het maar stellen met z'n Clarke-orbits
      dinsdag 28 juli 2009 @ 15:55:20 #16
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_71398855
    asimov, the foundation ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_71398875
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 15:55 schreef steekbal het volgende:
    asimov, the foundation ?
    Nope, Asimov moet het doen met z'n robotwetten
    pi_71398954
    De vraag wordt iets moeilijker gevonden dan ik dacht (we zijn immers in cyberspace) dus ik accepteer titel OF auteur.
    pi_71399165
    En speciaal voor mensen die de B-film Hackers hebben gezien: de 'mainframes' uit deze film zijn vernoemd naar de gezochte schrijver.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:08:30 #20
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71399294
    Titel: Cyberspace?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:08:50 #21
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_71399307
    ga ik niet weten
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
    pi_71399346
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 16:08 schreef De_Hertog het volgende:
    Titel: Cyberspace?
    Helaas
    pi_71399413
    neuromancer volgens mij
    pi_71399440
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 16:12 schreef iggy_in_the_house het volgende:
    neuromancer volgens mij
    Geschreven door William Gibson.

    iggy_in_the_house +1

    Stand deel 1681
    2 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    pi_71399515
    quote:
    I am a dancer
    Wie?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:16:17 #26
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71399554
    Herman
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71399562
    Snap?
    pi_71399746
    leo sayer ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:36:06 #29
    168996 steekbal
    Dwars door het midden
    pi_71400277
    michael jackson ?
    Ik weet alles, en dat wat ik niet weet vermoed ik
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:36:48 #30
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71400304
    Leuk dat ie nagekeken wordt
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 16:37:06 #31
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71400314
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 16:16 schreef Szura het volgende:
    Herman
    Wat is er ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71400526
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 16:36 schreef Szura het volgende:
    Leuk dat ie nagekeken wordt
    Vooral handig ook, omdat je zo'n vraag ff op wiki kan controlerenn
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 16:54:37 #33
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71400845
    Tina Turner
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 17:12:54 #34
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71401408
    Domnna Summer

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 17:24:46 #35
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71401774
    En toen ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71401792
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:24 schreef tong80 het volgende:
    En toen ?

    tvp
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:27:25 #37
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71401834
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:24 schreef tong80 het volgende:
    En toen ?

    Ik heb even gezocht, ik denk dat ik weet wat hij bedoelde, en als ik gelijk heb, hebben jullie het allemaal fout..
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71401838
    volgens mij is Herman goed. Dat is toch die idioot van Idols....
    pi_71401920
    tvp
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:33:00 #40
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71401971
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:27 schreef tomtomaat het volgende:
    volgens mij is Herman goed. Dat is toch die idioot van Idols....
    Ja dat is waar ik in ieder geval meteen aan dacht
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:33:49 #41
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71401996
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:27 schreef tomtomaat het volgende:
    volgens mij is Herman goed. Dat is toch die idioot van Idols....
    Het kan hoor, maar het is ook de titel van iets.

    Maar ik heb weinig zin hints te geven voor iets waarvan ik niet zeker weet of het is wat bedoeld werd, en ik ga zo eten. Misschien kan iemand dus maar beter een nieuwe vraag stellen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:34:11 #42
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71402009
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:27 schreef tomtomaat het volgende:
    volgens mij is Herman goed. Dat is toch die idioot van Idols....
    Ik twijfel aan zijn mannelijkheid...

    Herman Berghuis
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:35:10 #43
    165040 PhysicsRules
    Mr. DaviniaHR
    pi_71402033
    I am a dancer, A dancer for money enz...

    ik taai in ieder geval weer af
    Anti-globalisten aller landen verenigt u!
    bron
    Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
    pi_71402095
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:35 schreef PhysicsRules het volgende:
    I am a dancer, A dancer for money enz...

    ik taai in ieder geval weer af
    Dat is private dancer...
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:38:46 #45
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_71402125
    Laten we m maar parkeren dan. Ik ken het ook van die Herman.

    Doe jij een nieuwe vraag Szura?
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_71402136
    Vraag vraag vraag
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:55:03 #47
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71402504
    Wat was deze maand voor het eerst te koop in Noord-Korea?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 17:57:18 #48
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_71402561
    hamburgers
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_71402608
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:55 schreef Szura het volgende:
    Wat was deze maand voor het eerst te koop in Noord-Korea?
    fastfood
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 18:00:06 #50
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71402625
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 17:57 schreef Clesar03 het volgende:
    hamburgers


    Stand deel 1681
    2 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    (1 Szura) Vraag "I'm a dancer"
    1 Clesar03
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 18:01:31 #51
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_71402663
    Wat is de naam van de band voortkomend uit het RTL5-programma "Rock Nation"?
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_71402786
    stereo
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 18:13:23 #53
    216586 Clesar03
    Let's go OILERS!
    pi_71402930


    Stand deel 1681
    2 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    (1 Szura) Vraag "I'm a dancer"
    1 Clesar03
    1 starla
    "More than an end to war, we want an end to the beginning of all wars"
    pi_71403210
    was een Brits platenlabel dat opgericht is door ondernemer Richard Branson en Nik Powell in 1972. Het werd later verkocht aan Thorn EMI en fuseerde in 2006 met Capitol Records om de Capitol Music Group te lanceren.

    Wat?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71403220
    Virgin
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71403452
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 18:25 schreef qonmann het volgende:
    Virgin
    virgin records
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
    pi_71403552
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 18:25 schreef qonmann het volgende:
    Virgin
    + 1

    Stand deel 1681
    2 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    (1 Szura) Vraag "I'm a dancer"
    1 Clesar03
    1 starla
    1 qonmann
    I feel kinda Locrian today
    pi_71403695
    Hoofdstad van het land dat vroeger Zaïre heette ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71403718
    brazzaville?
    pi_71403729
    herstel kinshasa
    pi_71403763
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 18:45 schreef tomtomaat het volgende:
    herstel kinshasa
    Het land heet tegenwoordig zelfs Congo-Kinshasa
    (Brazzaville is van dat andere land inderdaad)

    Stand deel 1681
    2 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    (1 Szura) Vraag "I'm a dancer"
    1 Clesar03
    1 starla
    1 qonmann
    1 tomtomaat

    [ Bericht 3% gewijzigd door qonmann op 28-07-2009 18:53:58 ]
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71403815
    Heuh, dat andere land heet ook Congo. Weer wat geleerd.
    pi_71403879
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 18:48 schreef zebaz het volgende:
    Heuh, dat andere land heet ook Congo. Weer wat geleerd.
    naamgeving daar ... maar wel veel kleiner
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71403982
    is een Italiaans rijstgerecht. De rijst wordt in bouillon gekookt, zodanig dat hij nog een beetje nat is wanneer hij wordt opgediend.

    Wat is ?
    pi_71404019
    risotto?
    pi_71404097
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 18:55 schreef zebaz het volgende:
    risotto?
    zebaz +1

    Stand deel 1681
    3 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    1 qonmann
    1 tomtomaat
    pi_71404215
    En om terug te komen op Branson en co...

    Het eerste album dat uitkwam op het Virgin-label was een grotendeels instrumentaal album, waarvan een deel is gebruikt als thema voor een horrorfilm. Titel en artiest graag?
    pi_71404233
    Mike Oldfield Tubaler bells
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71404265
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:01 schreef qonmann het volgende:
    Mike Oldfield Tubaler bells
    met catalogusnummer V2001

    qonmann +1

    Stand deel 1681
    3 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    1 tomtomaat
    pi_71404384

    Op welk eiland zijn we hier ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71404390
    nova zembla
    pi_71404392
    nova zembla
    pi_71404400
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:07 schreef tomtomaat het volgende:
    nova zembla
    Damn
    pi_71404401
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:07 schreef tomtomaat het volgende:
    nova zembla
    Stand deel 1681
    3 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    2 tomtomaat
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71404409
    schiermonnikoog
    I feel kinda Locrian today
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:13:10 #76
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71404549
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71404612


    Wat?
    pi_71404636
    cacao?
    pi_71404655
    das goed
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71404723
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:15 schreef zebaz het volgende:
    cacao?
    zebaz +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    2 tomtomaat
    pi_71404756
    *does the dance of joy*

    Volgens welk naslagwerk is het van groot belang om altijd een handdoek bij je te hebben?
    pi_71404783
    hitchhikers guide to the galaxy
    pi_71404795
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:20 schreef Terpentin07 het volgende:
    hitchhikers guide to the galaxy
    Terpentin07 +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:22:32 #84
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71404829
    Ik had deze eigenlijk kunnen gokken
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71404916
    Een is een groot en lelijk mensachtig monster. komen vaak in sprookjes en folklore voor als wezens die mensen eten. Ze zijn verschenen in vele klassieke literaire werken. In kunst worden vaak afgebeeld met een groot hoofd, veel stug haar en een baard, een grote buik en een sterk lichaam. Tegenwoordig worden varianten van gevonden in de meeste moderne fantasy-spellen, zie ook .
    pi_71404944
    reuzen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:27:02 #87
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_71404968
    Trol
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_71405012
    Nee en nee
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:30:14 #89
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71405063
    Heksen?
    pi_71405092
    Denk groen.
    pi_71405109
    ogre
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
    pi_71405165
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:31 schreef thomaster het volgende:
    ogre
    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    pi_71405189
    Wie was de eerste minister president van een paars kabinet?

    [ Bericht 5% gewijzigd door thomaster op 28-07-2009 19:36:11 (bold maken ) ]
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:36:02 #94
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71405209
    Kok
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71405235
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:36 schreef MaJo het volgende:
    Kok
    Ome Wim

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    2 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:40:05 #96
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71405312
    wat was de reden dat het laatste kabinet kok viel?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71405319
    Sebrenica ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:41:10 #98
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71405342
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:40 schreef qonmann het volgende:
    Sebrenica ?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71405409
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:36 schreef MaJo het volgende:
    Kok
    De smerige leugenaar! Het "tijdelijke" kwartje van Kok...
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:43:37 #100
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71405415
    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    1 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann

    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:44:52 #101
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71405456
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:43 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    De smerige leugenaar! Het "tijdelijke" kwartje van Kok...
    Eigenlijk is elke politicus een leugenaar...
    pi_71405538
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:44 schreef Ofyles2 het volgende:

    [..]

    Eigenlijk is elke politicus een leugenaar...
    Ja, maar dit was wel érg flagrant.
    pi_71405566
    1977-1981 Europese Commissie sociale zaken en werkgelegenheid

    Welke Nederlander ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:48:54 #104
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71405601
    Duisenberg?
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 19:51:54 #105
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71405716
    Van acht?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71405768
    PvdA politicus, daarvoor Minister van Defensie,
    (had er wel de naam voor)
    in 2007 overleden
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71405806
    ter beek
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:55:33 #108
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71405837
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:51 schreef MaJo het volgende:
    Van acht?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:56:19 #109
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71405865
    Vredeling?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71405871
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:54 schreef Burnett het volgende:
    ter beek
    Neen..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 19:56:31 #111
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71405872
    Voorhoeve?
    pi_71405893
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:56 schreef Szura het volgende:
    Vredeling?
    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:04:50 #113
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406162
    Het kabinet Drees I (of Kabinet Drees/Van Schaik) viel in 1951 over de kwestie Nieuw-Guinea.
    Er werd een motie van wantrouwen ingediend tegen het regeringsbeleid in Nieuw-Guinea. De VVD, een regeringspartij op dat moment, steunde die motie. De motie werd weliswaar verworpen maar omdat de VVD de motie steunde, stapte de minister van Buitenlandse Zaken op. Zijn collega's volgden. Saillant detail is dat dezelfde persoon in het tweede kabinet-Drees opnieuw op de post BuZa kwam.

    Wie was die minister?
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:05:09 #114
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406173
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:04 schreef Szura het volgende:
    Het kabinet Drees I (of Kabinet Drees/Van Schaik) viel in 1951 over de kwestie Nieuw-Guinea.
    Er werd een motie van wantrouwen ingediend tegen het regeringsbeleid in Nieuw-Guinea. De VVD, een regeringspartij op dat moment, steunde die motie. De motie werd weliswaar verworpen maar omdat de VVD de motie steunde, stapte de minister van Buitenlandse Zaken op. Zijn collega's volgden. Saillant detail is dat dezelfde persoon in het tweede kabinet-Drees opnieuw op de post BuZa kwam.

    Wie was die minister?

    Luns?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71406180
    Luns ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:05:42 #116
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71406200
    Schmelzer?
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 20:06:24 #117
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71406231
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 19:55 schreef Szura het volgende:

    [..]

    Zat even niet zo goed op de jaartallen te letten
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 20:06:51 #118
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71406245
    Luns?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 20:07:17 #119
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71406255
    Lama
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:07:52 #120
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406265
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:07 schreef MaJo het volgende:
    Lama
    Die was geen minister in NL wel een tijdje de nationale doelman van Frankrijk.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:08:48 #121
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406299
    Luns kwam pas in het kabinet Drees III, 1952-1956. Of Drees II, ligt aan je telling.

    Het kabinet waar ik het over heb is Drees II (of I) van 1951-1952.

    Schmelzer kwam pas in het kabinet-Biesheuvel (1971-1973)
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:09:56 #122
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406339
    De Gaay Fortman?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:10:09 #123
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406345
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:06 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Zat even niet zo goed op de jaartallen te letten
    Ja dat is het 2e maar ik doelde ten eerste op de spelling
    Het is Van Agt
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:11:46 #124
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406416
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:09 schreef mr_anonimous het volgende:
    De Gaay Fortman?
    Nooit minister geweest.
    Slechts lid van de kamers
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 20:11:50 #125
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71406420
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:10 schreef Szura het volgende:

    [..]

    Ja dat is het 2e maar ik doelde ten eerste op de spelling
    Het is Van Agt
    Jeez je hebt gelijk ben niet echt wakker blijkt wel
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:14:24 #126
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406506
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:11 schreef Szura het volgende:

    [..]

    Nooit minister geweest.
    Slechts lid van de kamers
    Volgens mij kwam de PPR trouwens pas bij Den Uyl in een kabinet
    En dat is 1973
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      Moderator dinsdag 28 juli 2009 @ 20:14:44 #127
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_71406520
    Ik ben bang dat ik het niet weet, slechte zaak voor een student politicologie
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_71406527
    snel een nieuwe vraag

    dit politieke genuil
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:15:29 #129
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406545
    De beste man is in 1961 secretaris-generaal van de NAVO geworden, tot 1964.
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71406551
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:14 schreef MaJo het volgende:
    Ik ben bang dat ik het niet weet, slechte zaak voor een student politicologie
    ach, ik weet ook nog steeds niet welke psychiatrische aandoening ik heb
    I feel kinda Locrian today
    pi_71406567
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:14 schreef starla het volgende:
    snel een nieuwe vraag

    dit politieke genuil
    starla
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:17:14 #132
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71406598
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:14 schreef starla het volgende:
    snel een nieuwe vraag

    dit politieke genuil
    La Cosa Nostra!
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:17:41 #133
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406615
    Z'n voornaam is Dirk..
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71406621
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:15 schreef starla het volgende:

    [..]

    ach, ik weet ook nog steeds niet welke psychiatrische aandoening ik heb
    Dan heb je ee nieuwe ontdekt! Syndroom van Starla.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:19:33 #135
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406704
    Nog 2 minuten, anders een nieuwe vraag.
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:20:49 #136
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71406750
    Barends?
    pi_71406761
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:17 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Dan heb je ee nieuwe ontdekt! Syndroom van Starla.
    Wat zijn daar de symptomen van?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71406799
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:21 schreef starla het volgende:

    [..]

    Wat zijn daar de symptomen van?
    Je eigen vragen een uur open laten staan en iemand anders moet na 15 minuten iets nieuws bedenken..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71406813
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:22 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Je eigen vragen een uur open laten staan en iemand anders moet na 15 minuten iets nieuws bedenken..
    touché

    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:22:44 #140
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406819
    Het was Dirk Stikker
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71406825
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:21 schreef starla het volgende:

    [..]

    Wat zijn daar de symptomen van?
    Geen idee, daarvoor is langdurige observatie noodzakelijk.
    pi_71406847
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:22 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Geen idee, daarvoor is langdurige observatie noodzakelijk.
    *kijkt onder de tafels naar afluisterapparatuur*
    I feel kinda Locrian today
    pi_71406860
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:22 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Je eigen vragen een uur open laten staan en iemand anders moet na 15 minuten iets nieuws bedenken..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:24:39 #144
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406894
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:23 schreef starla het volgende:

    [..]

    *kijkt onder de tafels naar afluisterapparatuur*
    Shit nu ontdekt ze dat ik al weken onder haar rokje gluur.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:25:25 #145
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71406923
    And here's to you,
    Jesus loves you more than you will know (Wo, wo, wo)
    God bless you please,
    Heaven holds a place for those who pray
    (Hey, hey, hey...hey, hey, hey)


    Nummer en artiest
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:25:58 #146
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406944
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:25 schreef Szura het volgende:
    And here's to you,
    Jesus loves you more than you will know (Wo, wo, wo)
    God bless you please,
    Heaven holds a place for those who pray
    (Hey, hey, hey...hey, hey, hey)


    Nummer en artiest
    Jesus he knows me van Genesis
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:26:27 #147
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71406965
    Herstel Mrs Robinson van Simon En Garfunkel
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71406968
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:25 schreef Szura het volgende:
    And here's to you,
    Jesus loves you more than you will know (Wo, wo, wo)
    God bless you please,
    Heaven holds a place for those who pray
    (Hey, hey, hey...hey, hey, hey)


    Nummer en artiest
    Mrs. Robinson, Simon and Garfunkel
    pi_71406999
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:26 schreef mr_anonimous het volgende:
    Herstel Mrs Robinson van Simon En Garfunkel
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:27:40 #150
    187810 Szura
    Kijk eens aan!
    pi_71407021
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:26 schreef mr_anonimous het volgende:
    Herstel Mrs Robinson van Simon En Garfunkel
    Prachtnummer

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    1 mr_anonimous

    Ennuh, geen dank voor het lesje in onze parlementaire geschiedenis
    Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
    pi_71407138
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:26 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Mrs. Robinson, Simon and Garfunkel
    Speeltip één: Niet de vraag quoten!
    pi_71407194
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:31 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Speeltip één: Niet de vraag quoten!
    Duurt dat langer dan de "Reageer" knop?
    pi_71407214
    Ja
    I feel kinda Locrian today
    pi_71407232
    Zal ik onthouden.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:35:40 #155
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71407291
    Wat betekend Karate?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 20:35:49 #156
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71407299
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:33 schreef starla het volgende:
    Ja
    Post van de dag

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71407334
    weg van de handen en voeten
    I feel kinda Locrian today
    pi_71407339
    zoiets
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:37:22 #159
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71407344
    Lege hand
    pi_71407350
    Lege hand
    pi_71407355
    lege hand
    pi_71407360
    zoiets...
    I feel kinda Locrian today
    pi_71407370
    Zelfs het weglaten van een hoofdletter heeft niet geholpen .
    pi_71407373


    Quote ik niet...
    pi_71407389
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:38 schreef Nico_S. het volgende:


    Quote ik niet...
    Zie boven.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:39:57 #166
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71407426
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:37 schreef Ofyles2 het volgende:
    Lege hand
    Ofyles2 +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann
    2 tomtomaat
    1 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    1 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71407432
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:38 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Zie boven.
    Ben bang dat ik een beetje teveel taalpurist ben om hoofdletters weg te laten.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:42:28 #168
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71407515
    Welk drieletterwoord?

    Jeroen Merwijk - Het leven is
    Jules Deelder ft. Herman Brood - Oh
    pi_71407529
    kut
      dinsdag 28 juli 2009 @ 20:43:29 #170
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71407543
    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    1 mr_anonimous
    1 Ofyles2

    Ben zo weer terug...
    pi_71407544
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:37 schreef starla het volgende:
    weg van de handen en voeten
    Da's trouwens Taekwondo. Heb ik in een grijs verleden nog eens beoefend.
    pi_71407852
    (Duits: – 4 Brüder auf’m Schrottplatz) is een sinds 2006 lopende docusoap van de Duitse televisiezender DMAX. De serie gaat over de vier broers en hun autosloperij genaamd " Autoverwertung".
    pi_71407903
    Die Ludwigs of zoiets?
    pi_71407933
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:53 schreef Nico_S. het volgende:
    Die Lud... of zoiets?

    Als er niks beters komt dan krijg jij het puntje.
    pi_71408012
    ludmannen ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71408022
    Ludolfs!
    pi_71408057
    die ludolfs
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
    pi_71408092
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:57 schreef Nico_S. het volgende:
    Ludolfs!
    Hoofdletter en uitroepteken.Daar wordt iedere taalpurist blij van.

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    3 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    1 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    pi_71408161
    (Rotterdam, 26 mei 1899 - Loosdrecht, 14 november 1987) was een Nederlandse oorlogsmisdadiger. Hij groeide op in een welgestelde Rotterdamse familie en vestigde zich in Polen als zakenman. In 1941, nadat Duitsland grote delen van Polen had veroverd, werd hij lid van de SS. Aanvankelijk hielp hij de bezetter als tolk, maar al snel nam hij deel aan het uitkiezen van Joodse families voor executie, kunstroof en andere activiteiten van de nazi's in Polen. zou als lid van de Einsatzgruppe zur besonderen Verwendung (EGz.b.V.) in 1941 deelgenomen hebben aan massamoorden op de joodse bevolking van de dorpjes Podhorodce en Urycz in Oost-Galicië, Polen.

    Wie is
    pi_71408199
    P. van Menten ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71408200
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 20:59 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Hoofdletter en uitroepteken.Daar wordt iedere taalpurist blij van.

    pi_71408204
    gerard joling
    I feel kinda Locrian today
    pi_71408259
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:03 schreef qonmann het volgende:
    P. van Menten ?
    Goed genoeg: Pieter Menten.

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    4 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    1 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    pi_71408288
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:03 schreef starla het volgende:
    gerard joling
    ik denk dat je de tekst niet gelezen hebt...

    Als je hem wel gelezen hebt dan
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
    pi_71408443
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:03 schreef starla het volgende:
    gerard joling
    Hij is inderdaad een misdadiger.Ik heb nog steeds pijn in mijn oren.
    pi_71408467
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:10 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Hij is inderdaad een misdadiger.Ik heb nog steeds pijn in mijn oren.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:11:32 #187
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408468
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:10 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Hij is inderdaad een misdadiger.Ik heb nog steeds pijn in mijn oren.
    Jammer genoeg niet in 1987 overleden......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71408567
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:11 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Jammer genoeg niet in 1987 overleden......
    pi_71408568

    Wie is zij ? (met voornaam graag)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:14:39 #190
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408585
    Kiki Classen
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71408627
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:14 schreef mr_anonimous het volgende:
    Kiki Classen

    (op Ned 2 te bewonderen)

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    4 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    2 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:17:22 #192
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408697
    Kiki speelde Wiep het nichtje van de man van Dokter van der Ploeg. Hoe heette de man van dokter van der Ploeg in Zeg Eens Aah?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:18:43 #193
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71408781
    Gert-Jan?
    pi_71408785
    hans ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:20:03 #196
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408792
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:18 schreef Ofyles2 het volgende:
    Jaap?
    Dr. van der ploeg had haar meisjesnaam nog gehouden.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:20:40 #197
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408806
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:19 schreef qonmann het volgende:
    hans ?
    Dat is goed....maar hij heette geen van der Ploeg.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71408820
    doobelsteen
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:21:34 #199
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71408828
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:21 schreef starla het volgende:
    doobelsteen
    Dat waren de buren.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:25:36 #200
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71408989
    manfred de Graaf ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71409002
    Of wacht, zijn moeder, Lydie?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:26:34 #202
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409033
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:25 schreef tong80 het volgende:
    manfred de Graaf ?


    Die speelde Dr. Hans idd maar hoe heet dr. Hans van zijn achternaam?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:27:21 #203
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71409055
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:26 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Die speelde Dr. Hans idd maar hoe heet dr. Hans van zijn achternaam?
    Brummeldoorstraalcompost ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:27:30 #204
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409066
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:25 schreef Nico_S. het volgende:
    Of wacht, zijn moeder, Lydie?
    Lydie was de voornaam van Dr. van der Ploeg gespeeld door Sjoukje Hooymaayer.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:28:03 #205
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409089
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:27 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Brummeldoorstraalcompost ?


    Close... Hans La......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:30:19 #206
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71409178
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:28 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Close... Hans La......
    Diladida ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:31:41 #207
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409213
    Een muzikale cabaretier heet bijna hetzelfde......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71409247
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:31 schreef mr_anonimous het volgende:
    Een muzikale cabaretier heet bijna hetzelfde......
    Liberg?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:35:33 #209
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409329
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:32 schreef Nico_S. het volgende:

    [..]

    Liberg?
    Lansberg heette die. Ik geef het punt maar aan qon aangezien hij de voornaam wist.

    qonmann +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    5qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    2 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71409385
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:35 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Lansberg heette die. Ik geef het punt maar aan qon aangezien hij de voornaam wist.

    qonmann +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    5qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    2 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    Fuck, Lansberg, ja.
    pi_71409396
    ja nou je het zegt..
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:38:37 #212
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409444
    Ik dacht echt dat deze zo ingekopt zou worden...
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71409478
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:38 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik dacht echt dat deze zo ingekopt zou worden...
    zat met de graaf in mijn hoofd...

    Welke 4 landen deden mee aan het Europees kampioenschap voetbal 1976 ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71409490
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:38 schreef mr_anonimous het volgende:
    Ik dacht echt dat deze zo ingekopt zou worden...
    Te lang geleden dat dit werd uitgezonden...
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:40:06 #215
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_71409498
    Tsjechië, Duitsland, ItaliË en Engeland?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:40:39 #216
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409525
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:39 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    zat met de graaf in mijn hoofd...

    Welke 4 landen deden mee aan het Europees kampioenschap voetbal 1976 ?
    Nederland
    Tsjechoslowakeije
    Joegoslavië
    Duitsland
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71409536
    Tsjechoslowakije
    Nederland
    West-Duitsland
    SovjetUnie
    pi_71409551
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:40 schreef mr_anonimous het volgende:

    [..]

    Nederland
    Tsjechoslowakeije
    Joegoslavië
    Duitsland
    Netjes

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    5qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    3 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71409587
    Joegoslavië kon ook nog wel eens kloppen...
    pi_71409597
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:43:52 #221
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71409655
    Kut te laat.

    Stel dan ook moeilijkere vragen over dat tournooi

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:45:37 #222
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409712
    Welke Nederlanders waren betrokken bij het omkoopschandaal van Standard Luik??
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71409767
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:39 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    zat met de graaf in mijn hoofd...

    Welke 4 landen deden mee aan het Europees kampioenschap voetbal 1976 ?
    Voetbal,,,,
    pi_71409824
    Ik ga te bed... Truste...
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:50:44 #225
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71409897
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:45 schreef mr_anonimous het volgende:
    Welke Nederlanders waren betrokken bij het omkoopschandaal van Standard Luik??
    Tahamata en Haan ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_71409902
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:48 schreef Nico_S. het volgende:
    Ik ga te bed... Truste...
    Slaap wel !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:51:00 #227
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409908
    Truste


    Twee oud - Ajacieden.....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:51:26 #228
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71409921
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:50 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Tahamata en Haan ?


    Tong80 +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    5qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    3 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 21:56:44 #229
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71410127
    Ik zoek een goddelijke band

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 21:57:16 #230
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410149
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 21:56 schreef tong80 het volgende:
    Ik zoek een goddelijke band


    Deus
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71410174
    lama
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 22:01:17 #232
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71410303
    MR_Anonimous + 1 En qonmann laat het mar.

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    5qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    4 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:03:05 #233
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410360
    van welke acteur heeft Anton Geesink ooit een pak op zijn sodemieter gehad?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:06:21 #234
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410441
    Als bakkersknecht in Utrecht betrapte de toen 12 jaar oude Anton Geesink op het stelen van een broodje, waarop hem een flink pak rammel gaf.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:10:00 #235
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410569
    Later zou hij ook nog bekend staan om losse handjes.....

    Het tweede huis in Giethoorn groeide uit tot een eerste huis. Daarnaast had nog steeds een pied à terre in Amsterdam, waar hij een naam opbouwde als kroegtijger. Zowel in culturele kringen (Sociëteit De Kring) als onder de Amsterdamse penose (Barretje Hilton) voelde hij zich thuis. In het journalistencafé Scheltema behoorde hij tot de vaste clientèle. sarrende persoonlijkheid kreeg onder in vloed van jenever vaak onaangename trekjes. Hij werd regelmatig in cafés geweigerd wegens wangedrag. Urineren in het aquarium van de Oesterbar is een bekend voorbeeld, maar ook het uitlokken van vechtpartijen en het voeren van racistische scheldkanonnades. Vooral dat laatste beschouwde hij achteraf als onvergeeflijk. Hij zag zijn vatbaarheid voor een 'kwade dronk' als een van zijn slechte eigenschappen.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71410575
    ko van dijk
    pi_71410583
    Rijk de Gooijer ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:10:49 #238
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_71410600
    rudy falkenhage?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:11:42 #239
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410629
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:10 schreef qonmann het volgende:
    Rijk de Gooijer ?
    Die ja! De man met dat fantastische 'foute' hoofd.

    qonmann +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    6 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    4 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 22:12:25 #240
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71410657
    Bart de Graaf ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:13:00 #241
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410681
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:12 schreef tong80 het volgende:
    Bart de Graaf ?


    Dat had een stunt geweest!
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71410725
    Speelt goed foute Nederlanders



    Van Wie ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:14:37 #243
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410738
    Cezanne?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:16:15 #244
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410792
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:14 schreef qonmann het volgende:
    Speelt goed foute Nederlanders
    Veel mensen denken gelijk aan een oorlogsfilm maar zijn meest 'foute' type was die Fred Schuit in In voor en tegenspoed. Prachtig hoe hij dat speelde.
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:16:20 #245
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_71410794
    manet?
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_71410859
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:16 schreef slaveloos het volgende:
    manet?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:18:25 #247
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410869
    Monet
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71410874
    monet
    I feel kinda Locrian today
    pi_71410885
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:18 schreef mr_anonimous het volgende:
    Monet
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:18:59 #250
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_71410899
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:18 schreef qonmann het volgende:

    [..]


    zal niet de eerste keer zijn :S
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
    pi_71410906
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:18 schreef mr_anonimous het volgende:
    Monet
    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    6 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71410908
    in de AKQ is het altijd manet of monet

    wordt het niet tijd voor andere schilders?
    I feel kinda Locrian today
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:19:25 #253
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410918
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:18 schreef starla het volgende:

    [..]


    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71410920
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:18 schreef slaveloos het volgende:

    [..]

    zal niet de eerste keer zijn :S
    Het gaat altijd net mis met monet of manet
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71410955
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:19 schreef starla het volgende:
    in de AKQ is het altijd manet of monet

    wordt het niet tijd voor andere schilders?
    Ja, Chagall heb ik ook wel eens gevraagd en Malevich maar die duren veel langer (zijn hints nodig dan)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:22:21 #256
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71410993
    Wat voor kunstvorm is Ikebana?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71411006
    dans ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:22:57 #258
    142210 slaveloos
    laveloos tot de deurmat
    pi_71411009
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:20 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Ja, Chagall heb ik ook wel eens gevraagd en Malevich maar die duren veel langer (zijn hints nodig dan)
    zal ik er niet geweest zijn denk ik
    Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
    all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:23:59 #259
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71411032
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:22 schreef qonmann het volgende:
    dans ?
    Nee, het is niet alleen een kunstvorm maar ook een vorm van geestelijke verlichting en het ontdekken van je innerlijk....
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:26:49 #260
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71411112
    Ikebana is meer voor meisje.... jongens doen aan een vechtsport maar beide hebben wel 1 ding gemeen het weerspiegelen van de innerlijke gratie......
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:28:36 #261
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71411148
    dat is toch bloemschikken?
    .
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:30:00 #262
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71411179
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:28 schreef Yankee het volgende:
    dat is toch bloemschikken?
    Ja prachtig om te zien....soms kan een minieme aanpassing al zo veel veranderen....

    Yankee +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    6 qonmann
    2 tomtomaat
    2 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:33:42 #263
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71411294


    Hoe noemen we dit?
    .
      Trouwste user 2022 dinsdag 28 juli 2009 @ 22:33:57 #264
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_71411303
    Trusten. Moet er weer vroeg uit


    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:34:11 #265
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71411321
    Tandwielaandrijving van een fiets?
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:34:32 #266
    92644 mr_anonimous
    Death is... whimsical... today
    pi_71411335
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:33 schreef tong80 het volgende:
    Trusten. Moet er weer vroeg uit



    Truste Tong
    Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
    Mathilda: I am already grown up, I just get older.
    Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
    Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
    pi_71411352
    tandkrans?
    pi_71411383
    Ik noem dit soort onderdelen altijd gewoon 'als het van je fiets valt gaat ie niet meer vooruit', maar dat is niet zo specifiek.
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:39:25 #269
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71411494
    nee, heeft een specifieke naam en is onder andere te vinden op een racefiets
    .
    pi_71411516
    derailleur ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:40:03 #271
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_71411518
    de achtertandwielen van een wielrenfiets me dunkt
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:40:40 #272
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71411538
    Een (ook wel "pignon" genoemd) bij een fiets, is de verzamelnaam voor alle tandwielen van het achterwiel
    .
    pi_71411567
    kassette?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 22:43:24 #274
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71411610
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:41 schreef Terpentin07 het volgende:
    kassette?
    Het is eigenlijk cassette, Terpentin07 +1

    Stand deel 1681
    4 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    6 qonmann
    2 tomtomaat
    3 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee
    .
    pi_71411645
    Ach maar een letter.
    pi_71411848
    is een Duitse regeling die zijn oorsprong vindt in het hertogdom Beieren in 1516. Het is de oudste warenwet ter wereld.

    Volgens dit mag bier alleen gemout graan, water, hop en gist bevatten. Volgens voorstanders zou bier dat volgens het gebrouwen is beter van smaak zijn dan bier waaraan bijvoorbeeld suiker zou zijn toegevoegd. Het verbiedt echter ook het gebruik van kruiden en vruchten.
    pi_71411860
    reinheitsgebot
    pi_71411866
    Reinheidsgebot
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71411957
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 22:51 schreef zebaz het volgende:
    reinheitsgebot
    Je hebt een biertje verdient.

    Stand deel 1681
    5 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    6 qonmann
    2 tomtomaat
    3 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee
    pi_71412046
    We blijven even bij bier:

    Het stamwortgehalte van bier is een maat voor het aantal gram opgeloste stoffen per 100 gram stamwort. Het stamwortgehalte wordt meestal uitgedrukt in graden . Wat is ?
      dinsdag 28 juli 2009 @ 23:05:30 #281
    43844 Yankee
    Is tegenwoordig Drent
    pi_71412348
    Celsius , geen flauw idee
    .
    pi_71412416
    Ik zal jullie wat op weg helpen: de gezochte naam is ook die van een Griekse filosoof.

    (en laat het gokken beginnen... )
    pi_71412450
    pyhthagoras?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71412523
    plato ??
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71412534
    sokrates nog erbij
    pi_71412547
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:10 schreef qonmann het volgende:
    plato ??
    Graden Plato, jazeker.

    qonmann +1

    Stand deel 1681
    5 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    7 qonmann
    2 tomtomaat
    3 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee
    pi_71412548
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:10 schreef Terpentin07 het volgende:
    sokrates nog erbij
    dan zijn ze op..de filosofen dan
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71412571
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:11 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    dan zijn ze op..de filosofen dan
    Er zijn er nog wel meer Ik noem een Aristoteles bv. En Demis Roussos natuurlijk.
    pi_71412744
    ..en die van de ton ken je vast ook wel


    in de ton
    Met een hoepeltje erom
    ,
    En de ton die viel in de duigen.
    In duigen, in duigen
    En de ton die viel kapot.

    Wie is
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71412758
    Jan Huigen
    pi_71412828
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:18 schreef zebaz het volgende:
    Jan Huigen
    Stand deel 1681
    6 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    1 starla
    7 qonmann
    2 tomtomaat
    3 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71412987
    Kortegolfradio heeft een groot bereik omdat het vanaf een bepaalde laag in de atmosfeer naar de aarde wordt teruggekaatst. Door onder een bepaalde hoek uit te zenden kunnen daarmee zeer grote afstanden worden overbrugd. Welke laag in de atmosfeer kaatst de kortegolfuitzendingen terug richting aarde?

    Mochten er hier radiofreaks zitten: ik zoek de algemene naam van dat deel van de atmosfeer, niet de letters waarmee verschillende delen van die laag worden aangeduid ten behoeve van kortegolf-uitzendschema's
    pi_71413053
    stratosfeer?
    pi_71413175
    mesosfeer?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71413290
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:30 schreef starla het volgende:
    mesosfeer?
    De laag die ik bedoel valt soms (met name overdag) samen met de mesosfeer. Het gaat om een laag van de dampkring waarvan de samenstelling onder invloed van de zon wijzigt; dit is ook de reden dat KW-uitzendschema's veranderen bij dag/nacht en winter/zomer.
    pi_71413305
    troposfeer?
    pi_71413352
    ionosfeer?
    I feel kinda Locrian today
    pi_71413359
    dan hebben we ze allemaal gehad volgens mij
    I feel kinda Locrian today
    pi_71413390
    een laag weet ik nog
    pi_71413414
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:36 schreef Terpentin07 het volgende:
    een laag weet ik nog
    hinderlaag ?
    (geen idee dus)
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_71413581
    quote:
    Op dinsdag 28 juli 2009 23:35 schreef starla het volgende:
    ionosfeer?
    Well, lucky you Zuurstof wordt door de zon geioniseerd.

    starla +1

    Stand deel 1681
    6 zebaz
    1 iggy_in_the_house
    2 Szura
    1 Clesar03
    2 starla
    7 qonmann
    2 tomtomaat
    3 Terpentin07
    1 thomaster
    1 MaJo
    5 mr_anonimous
    1 Ofyles2
    1 Nico_S.
    1 Tong80
    1 Yankee

    Hmm, brakke loadbalancer, nieuw topic zal wel geduldwerkje worden

    --- en ik geloof dat we er weer zijn

    [ Bericht 11% gewijzigd door zebaz op 29-07-2009 00:04:50 ]
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')