was je weer lekker bezigquote:Op maandag 27 juli 2009 23:49 schreef Duderella het volgende:
[..]
En dat de opbrengsten dan naar het ezeltjes-fonds van Belin gaan. Als Thierry haar tenminste niet uit het raam van hun nieuwe boerderij gooit. Met alle gastendoekjes er achteraan. Want Jet zei nog zo: alles is WEG! uit de villa in Bosch en Duin. De ratten, het chloor in het zwembad én de gastendoekjes.En onderhouden kozijnen waren ook WEG! Gelukkig voor Jet waren Belin en Thierry ook WEG!, zodat Jet haar liefdesbaby kan werpen in de geheel gerenoveerde villa. Een baby die Meisje Mick zich ook zo vurig wenst en waarvoor ze nu Eddem leegzuigt. Totdat ze erachter komt dat alles van Eddem WEG! is: zijn geld, zijn pecunia zijn slappe eh.. was. WEG! It is WAY! Want dat zit bij Ptwish. Die maar één ding denkt, terwijl ze wordt gemasseerd door haar knappe nieuwe jonge minnaar: OMG Thank You Lord! Hij wás mijn alles. Maar nu is Eddem WEG!
Nu welquote:Op dinsdag 28 juli 2009 10:29 schreef Marrije het volgende:
Hebben jullie die foto full size bekeken?
Nu welquote:Op dinsdag 28 juli 2009 10:29 schreef Marrije het volgende:
Hebben jullie die foto full size bekeken?
Ja, maar da's al oud nieuws inmiddels. Ik bedoel de laatste dagen.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 09:41 schreef Greys het volgende:
[..]
Niet veel?
Niet véééél?
Heb je dan wel meegekregen dat..
Nou, je weet wel. En die en die, die dan weer met die andere.
En iets met broekjes en gastendoekjes (dat rijmt, tijd voor een nieuwe rap!).
Nee. Eigenlijk gebeurt er niet veel inderdaad
Weinig, vandaar dat ik ook zei dat er eigenlijk maar weinig gebeurt inderdaad!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 11:41 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Ja, maar da's al oud nieuws inmiddels. Ik bedoel de laatste dagen.
quote:VOETBALVROUW!
DE TOPVAKANTIE VAN YOLANTHE EN WESLEY
Een beetje knuffelen, een beetje varen, winkelen en spelen met het zoontje van Wesley Sneijder. Yolanthe Cabau van Kasbergen heeft een heerlijke vakantie met haar voetballer. Het verdriet over de breuk met Jan Smit smelt weg onder de Spaanse zon. Terwijl de Volendamse Liza, de jeugdliefde van Jan nu op vakantie met hem geniet in Frankrijk, loopt ook Yolanthe over van liefde.
Haar voorzichtigheid is weg. Wesley is geen vakantieflirt. Ze houdt het nu al vijf weken met hem uit en de vriendinnen en haar zus met wie ze oorspronkelijk zou weggaan, juichen het toe. De remmen zijn los. Wesley vertrouwt zijn lief zelfs zijn 2-jarig zoontje Jessey toe. Op het strand van Ibiza leek het drietal een heus gezinnetje.
Yolanthe is dol op kinderen en tijdens de relatie met Jan Smit zei ze ook meermalen te dromen van een druk omringde ontbijttafel.
Jan Smit zit opmerkelijk genoeg in hetzelfde schuitje als Yolanthe; zijn Liza heeft een dochtertje van 1 jaar. Jan en Yolanthe zijn dus onverwacht toch vader en moeder geworden. Maar dan van andermans kinderen…
Wat ik ervan begrepen heb is dat Wes het uitgaansleven van Madrid beter beviel dan het gezinslevenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:02 schreef Ceehaa het volgende:
Lijkt me ook erg voor die ex-en inderdaad. Waardoor is het huwelijk van Wes en Ramona eigenlijk gestrand? Is dat bekend?
Een onverantwoordelijke sukkel dus. Ga dan ook niet jong trouwen en een kind maken. Als je daar dan eenmaal voor kiest, moet dat ook op nummer 1 staan, maar dat is mijn mening.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:06 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Wat ik ervan begrepen heb is dat Wes het uitgaansleven van Madrid beter beviel dan het gezinsleven![]()
Een beetje losgeslagen zeg maar
Alleen is het voor Wim en Ramona heel zuur om die happy stelletjes, met hun kinderen, steeds op elke voorpagina te zienquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:15 schreef Ceehaa het volgende:
[..]
Een onverantwoordelijke sukkel dus. Ga dan ook niet jong trouwen en een kind maken. Als je daar dan eenmaal voor kiest, moet dat ook op nummer 1 staan, maar dat is mijn mening.
Eigenlijk begin ik me een beetje af te vragen waarom ik deze gate nog volg. Ik vind alle hoofdrolspelers eigenlijk nogal stom. Er is niemand meer om medelijden mee te hebben, iedereen is weer gelukkig, end of story. Maar ik lijk wel verslaafd. Ik ga mezelf even heel triest vinden.
Ik vind deze ook leukerquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:23 schreef Ole het volgende:
Maar het jurkje..
Ik vind deze lleuker, maar de rest van de dameszullen daar wellicht anders over denken
Ligt eraan hoe je uit elkaar bent gegaan denk ik, als je het er allebei over eens bent dat het "op" was en je hebt geen hartzeer oid, dan zou ik alleen maar blij zijn dat de nieuwe partner van mijn ex goed is voor mijn kind. Als je de verlatene bent dan wordt het idd ietsjes pijnlijkerquote:Op dinsdag 28 juli 2009 11:58 schreef Greys het volgende:
Ik zou dat als ex zijnde dan echt vreselijk vinden om die foto's te zien, van de nieuwe scharrel van je ex met jouw kindDat ze een beetje gezinnetje lopen te spelen
En dan heb ik niet eens kinderen
Geldt net zo voor Jan die met dat kindje van Liza liep te sjouwen en trutten. Als ik Wim was zou ik dat amper aan kunnen zien denk ik, zo in die roddelbladen breed uitgemeten.
Lelijke knieenquote:
Het t-shirt vind ik dan weer 3 x niks en staat ook niet bij het broekje. Naast Yo zou hij er niet zo bijgelopen hebben. Denk ik.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:19 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ik vind deze outfit van Jan wel honderd keer beter die designer-outfit van Wes
Tuurlijk, als het allemaal in harmonie is gegaan en er is een tijdje verstreken en iedereen is aan het idee gewend! Maar bv in het geval van die Wim, die in eerste instantie niet eens door had hoe het in elkaar zat en nu ineens dat kindje in de armen van Jan ziet, zijn grote vijand, nog geen paar weken later. Poeh, ik zou er flink van wakker liggen in elk gevalquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:27 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ligt eraan hoe je uit elkaar bent gegaan denk ik, als je het er allebei over eens bent dat het "op" was en je hebt geen hartzeer oid, dan zou ik alleen maar blij zijn dat de nieuwe partner van mijn ex goed is voor mijn kind. Als je de verlatene bent dan wordt het idd ietsjes pijnlijker. Maar toch, dan zou het belang van het kind moeten blijven prevaleren, hoe lastig ook.
Dit is volgens mij vrij normale vakantie -kleding,al maakt t jurkje haar breder dan dat ze is, hij krijgt in ieder geval niet de Franse Gay- parade achter hem aan , zoals Wes verkeersopstoppingen veroorzaakte in Spain.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:31 schreef Marrije het volgende:
[..]
Het t-shirt vind ik dan weer 3 x niks en staat ook niet bij het broekje. Naast Yo zou hij er niet zo bijgelopen hebben. Denk ik.
Anniequote:Op maandag 27 juli 2009 19:27 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Ja die is klaar met Jan en kom t nu klaar met Wes, om t maar ff grof te zeggen, die "treurt 'nu in Spanje en is o zo verdrietig zo te zien, om haar neefje.Vind ik trouwens zwak om dit te gebruiken in deze affaire ,want dit was al aan de gang toen t kind overleed, en nu doe Ricarda net alsof de Smitjes heiligschennis plegen , maar dat was ervoor al langgggg aan de gang.
Ja, maar jij hebt mooie tettenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat zegt niets.
Ik heb ook zulke knieën en mij laf je toch ook?
Die met die roze bikini (het zusje van Yo? Of wie is dat?) die doet flink haar best zo onelegant mogelijk op de meeste foto's te komen he?quote:
Ah je hebt gelijk, dat compenseert e.e.a.!quote:
Ik zal je er volgende keer flink mee confronteren!quote:] En dat is me trouwens nooit opgevallen, van die knieen!
quote:Op maandag 27 juli 2009 22:34 schreef Ole het volgende:
ging alleen over hoe verschillend mensen met een break up omgaan. De boze ex. verdrietige ex, wraakzuchtige ex. Non onderwerp eigenlijk.
Yo was vooral verdrietige ex, volgens mevrouw de relatiedeskundige. Maar omdat ze nog zo jong was ook wel weer snel er bovenop
Jan en Liza doen het iets rustiger aan als Yo en Wes.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
Lelijke knieen.
En ze houden geen handjes vast.
Ja erg hequote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Die met die roze bikini (het zusje van Yo? Of wie is dat?) die doet flink haar best zo onelegant mogelijk op de meeste foto's te komen he?![]()
zus hoopt ook een voetballer aan de haak te slaan, mag ze eerst wel even fotogenie gaan worden echt ellegant staat ze er niet op, tis meer een uitnodiging van kom maar binnen...........quote:
Als je pijpen op de plee onder "rustiger aan" verstaat.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:57 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Jan en Liza doen het iets rustiger aan als Yo en Wes.
Ja, een ellegant fotogenie wordt je niet in een dag tenslottequote:
was jij daar bij dan?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:15 schreef Vivi het volgende:
[..]
Als je pijpen op de plee onder "rustiger aan" verstaat.
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:17 schreef Vivi het volgende:
[..]
Ja, een ellegant fotogenie wordt je niet in een dag tenslotte.
toevallig stond ook al een dergelijk artikel in de Veronica gids van deze week..quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:54 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
Waar heeft mw relatiedeskundige de diploma gehaald, Yo hing als 1ste in de arme van wes in de garage en zag er niet erg verdrietig uit.
Yo is vanaf dag 1 stapel op wes en probeert het af te doen als vriendschap,laat ze gewoon eerlijk zijn en zeggen ik ben stapel op wes, en niet doen alsof Jan hier alles schuld in is.
En je hoeft ze niet eens zelf te maken!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:48 schreef P.F het volgende:
Je hebt wel altijd leuke vakantiekiekjes als je beroemd bent
Ik moest er wel om lachen! Lijkt me een gezellig ongecompliceerd type!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:00 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ja erg heDie gezichten ook die ze trekt
![]()
Dat is vast de grapjas van de familie
Agatha Plat, Gerda Smit... ik voel een revival of the Golden Girls aankomen!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:28 schreef Eef999 het volgende:
Volendam draait door!![]()
De moeder van Liza moet, gewapend met paraplu, met de auto naar de buurvrouw om koffie te drinken![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 12:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Die met die roze bikini (het zusje van Yo? Of wie is dat?) die doet flink haar best zo onelegant mogelijk op de meeste foto's te komen he?![]()
Ik zou ook wel een romantische rug tegen rug foto, genomen op een onverwachts moment, willen hebbenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:01 schreef bloodymary het volgende:
[..]
En je hoeft ze niet eens zelf te maken!
quote:
Wij zitten hier nooit romantisch rug tegen rug... dus die foto kan ik wel vergetenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:15 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik zou ook wel een romantische rug tegen rug foto, genomen op een onverwachts moment, willen hebben
Hm.... Nee eigenlijk ook nietquote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Wij zitten hier nooit romantisch rug tegen rug... dus die foto kan ik wel vergeten
Jullie wel dan?![]()
Wie gaat de oude dame spelen?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik moest er wel om lachen! Lijkt me een gezellig ongecompliceerd type!
[..]
Agatha Plat, Gerda Smit... ik voel een revival of the Golden Girls aankomen!![]()
De jonkies hier denken nu 'Whut? Wie?'
Ze kunnen waarschijnlijk niet veel anders dan zorgen dat ze goed contact houden met Jaap Buys, ik denk niet dat er vanuit het dorp nog veel medewerking is als ze Jaap tegen zich hebbenquote:Op maandag 27 juli 2009 12:39 schreef Ole het volgende:
[..]
ik stuur Hans nog wel even een mail met wat dirt over don Jaap
Mijn voorstel: Willeke Alberti en Pleuni Touw!quote:
Er was maar één heul oude he, Sophia!quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:38 schreef Duderella het volgende:
[..]
Mijn voorstel: Willeke Alberti en Pleuni Touw!
quote:Op maandag 27 juli 2009 23:49 schreef Duderella het volgende:
[..]
En dat de opbrengsten dan naar het ezeltjes-fonds van Belin gaan. Als Thierry haar tenminste niet uit het raam van hun nieuwe boerderij gooit. Met alle gastendoekjes er achteraan. Want Jet zei nog zo: alles is WEG! uit de villa in Bosch en Duin. De ratten, het chloor in het zwembad én de gastendoekjes.En onderhouden kozijnen waren ook WEG! Gelukkig voor Jet waren Belin en Thierry ook WEG!, zodat Jet haar liefdesbaby kan werpen in de geheel gerenoveerde villa. Een baby die Meisje Mick zich ook zo vurig wenst en waarvoor ze nu Eddem leegzuigt. Totdat ze erachter komt dat alles van Eddem WEG! is: zijn geld, zijn pecunia zijn slappe eh.. was. WEG! It is WAY! Want dat zit bij Ptwish. Die maar één ding denkt, terwijl ze wordt gemasseerd door haar knappe nieuwe jonge minnaar: OMG Thank You Lord! Hij wás mijn alles. Maar nu is Eddem WEG!
O zó! Tja. Heeft Jan geen oma die zich nog zou kunnen gaan roeren binnenkort?quote:
Het moeten wel Volendammerts zijn he?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:03 schreef Ole het volgende:
oh ja Sophia!
Ik wist wel Blanche, Rose en Dorothy
Yoka Berretty is wel wat voor Sofia (moet ze wel wat minder zuipen, anders valt ze om)
Annie Schilder is niet ordinair genoeg he.. Maar die kan anders wel door voor Sofia, Die was in het echt ook net zo oud als de rest.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:05 schreef Greys het volgende:
[..]
Het moeten wel Volendammerts zijn he?
Gerda Smit wordt dan Dorothy, dat kan niet missen. Agatha Plat mag Rose zijn.
Dan moeten we nog een ordinaiiiiiire hebben voor Blanche en een nog oudere taart voor Sophia!
Imca Marina zit qua management wel bij Jaap Buys, maar is helaas geen Volendamse. Anders kon ze mooi meedoen
[ afbeelding ]
vast nietquote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:09 schreef Copycat het volgende:
Leeft die oma van Jantje nog? Die van dat Ik kweel dit lied voor jou alleen nummertje?
Marietje Kwakman (Maribelle) als Blanche en dan Annie Schilder als Sophia.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:12 schreef Ole het volgende:
[..]
Annie Schilder is niet ordinair genoeg he.. Maar die kan anders wel door voor Sofia, Die was in het echt ook net zo oud als de rest.
Ik vind zoenen op de plee toch wel wat anders dan pijpen....t scheelt zon 20 centimeter...en t is wel ff erger, maar in t eerste topic is t verbasterd van zoenen naar pijpen en dat wil ik ff rechtzetten ,ook al is dat ook niet koosjer als je beiden een relatie hebt, maar t is toch wel ff wat anders.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 13:15 schreef Vivi het volgende:
[..]
Als je pijpen op de plee onder "rustiger aan" verstaat.
Nou schmink kan een hoop doen, ik wil wel zon rol, misschien word ik ontdekt, en kan ik ook een maandje of wat op Ibiza of elders vertoeven.Die gasten hebben t maar mooi voor mekaar . Je wordt er volgens mij wel lui van.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 15:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Marietje Kwakman (Maribelle) als Blanche en dan Annie Schilder als Sophia.
Of misschien wil Anniebab een rol vervullen?![]()
Die's nog niet oud genoeg he?
Ik vind Jantje net zo verveeld kijken als Yo op die restaurantfoto. Zouden ze heimwee hebben naar elkaar?quote:
Ja ik heb een leuke vakantie gehad ,en als ze vernamen dat ik Volendamse was,zoals t personeel, die waren zo aardig en vonden t leuk dat ik "de artiesten wel eens zag enzo, ik kon daar wel een potje breken hoor,ondanks de schuinsmarcheerderij van Jan, ze waren dol op Annie.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 14:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ze kunnen waarschijnlijk niet veel anders dan zorgen dat ze goed contact houden met Jaap Buys, ik denk niet dat er vanuit het dorp nog veel medewerking is als ze Jaap tegen zich hebben
WB Anniebab, leuke vakantie gehad ?
Oh darn, moet ik na een dag afwezigheid een half topic bijlezen![]()
Ach welnee .hij baalt want de stokbroden waren op denk ik.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:00 schreef evelien89 het volgende:
[..]
Ik vind Jantje net zo verveeld kijken als Yo op die restaurantfoto. Zouden ze heimwee hebben naar elkaar?
Op de onderste foto lijkt ze wel op Yo.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:16 schreef Eef999 het volgende:
De gekke zus van Yo![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
20 centimeter????? Ik weet niet waar ze in Volendam hun swaffelstaf hebben zitten, maar volgens mij scheelt het minstens een meter......quote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:33 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Ik vind zoenen op de plee toch wel wat anders dan pijpen....t scheelt zon 20 centimeter...en t is wel ff erger,
Het is gewoon een watje. En een moederskindje.quote:
Oke dat kan, maar hij is niet haatdragend en dat vind ik een pro.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:21 schreef Copycat het volgende:
[..]
Het is gewoon een watje. En een moederskindje.
Er zitten kutliedjes bij ja, maar heeft toch zijn eigen schare fans, ik sta ook niet voor zijn poort voor een foto ,maar als je ziet wat daar dagelijks wel staat,om een dicht hek en ,alles wat daar bij hoort te fotograferen,is toch zijn inkomsten-bron en dan maar kutliedjes, zal hij denken.quote:
Ik vind haar wel leuk, ze moet alleen nog ontdekt wordenquote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:27 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Yo mag wel uitkijken dat zussielief niet met de buit er vandoor gaat....
Ja ze lijkt me in ieder geval een vrolijk type.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:30 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ik vind haar wel leuk, ze moet alleen nog ontdekt worden
Maar hoe weet jij zo zeker dan dat er niet gepepen is en alleen maar gezoend?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 16:33 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Ik vind zoenen op de plee toch wel wat anders dan pijpen....t scheelt zon 20 centimeter...en t is wel ff erger, maar in t eerste topic is t verbasterd van zoenen naar pijpen en dat wil ik ff rechtzetten ,ook al is dat ook niet koosjer als je beiden een relatie hebt, maar t is toch wel ff wat anders.
Jan wil Wim niet kwetsen en is niet boos op hem?quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:10 schreef Anniebab het volgende:
En ik wil ook nog ff zeggen , dat die schermutseling met Wim, dat Jan daar geen werk van maakt, hij is helemaal geen haatdragend type, kijk wat Liza of haar ouders doen met die aangifte weet ik niet, maar weet gewoon dat jan , Wim absoluut niet wil kwetsen of boos op hem is, dat zullen jullie wel zien.Gerda heeft ook uit eigen beweging op tv gereageerd, Jan is niet zon type die t onderste uit de kan wil halen. Hij is absoluut niet verkeerd.
Nee dat is niet nobel , ik wil alleen zeggen dat als iemand er werk van maakt, dat Jan een type is die dat eerder uit iemands hoofd zal praten ipv t aan te moedigen.Ik denk dat hij t ook Wim niet kwalijk neemt dat hij hem aanviel, want hij weet dat hij dat deed voor zijn kind.En over dat zoenen ,dat heb ik niet gezien nee ,maar weet wel dat t zoenen was want daar is hier zo vaak over gesproken en er was een foto op een mobieltje van gemaakt. Pijpen is t geworden op een van de eerste topics ,hierzo.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:46 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar hoe weet jij zo zeker dan dat er niet gepepen is en alleen maar gezoend?
Want je lijkt er nogal van overtuigd, maar je was er toch niet bij?
[..]
Jan wil Wim niet kwetsen en is niet boos op hem?
Nou, volgens mij heeft Jan ook niets boos te zijn, dat lijkt me andersom eerder logisch.
Ik vind het niet zo nobel dat Jan 'niet boos is op Wim' hoor, want hij loopt nu met diens vrouw en kind vakantie te vieren. En aangezien Jan nul komma nul gewond was, vind ik het wel terecht dat hij er geen werk van maakt eigenlijk.
Niet om je aan te vallen he Annie... maar zo nobel is dat toch allemaal niet?
quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:27 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Yo mag wel uitkijken dat zussielief niet met de buit er vandoor gaat....
ik had al gevraagd of ze er bij was.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:53 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Nee dat is niet nobel , ik wil alleen zeggen dat als iemand er werk van maakt, dat Jan een type is die dat eerder uit iemands hoofd zal praten ipv t aan te moedigen.Ik denk dat hij t ook Wim niet kwalijk neemt dat hij hem aanviel, want hij weet dat hij dat deed voor zijn kind.En over dat zoenen ,dat heb ik niet gezien nee ,maar weet wel dat t zoenen was want daar is hier zo vaak over gesproken en er was een foto op een mobieltje van gemaakt. Pijpen is t geworden op een van de eerste topics ,hierzo.
Ja ik snap je wel, en van t een is t ander gekomen ,maar das hetzelfde als er gezegd zou worden dat Yo lag te neuken met Wes en dat de afscheidskus toen is gefilmd in die garage, wat ook niet waar is .We moeten wel een beetje de realiteit aanhouden.Maar toen dit in topic 4 of 5 verbasterde van zoenen naar pijpen ,was ik er al bang voor, want iedereen die er daarna is bijgekomen,weet niet beter dat t pijpen was,en onterecht dus.quote:
Misschien op de terugweg??quote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:47 schreef Wampi het volgende:
ik krijg net een smsje van mijn ouders dat ze jan smit en zijn vriendin gesignaleerd hebben. ergens bij Lille, langs de snelweg waarschijnlijk
* Wampi stiekem paling-gate op de voet volgt
Toch lief dat ie niet haatdragend is jegens de man die dacht dat hij zijn vriend was en wiens vrouw hij heeft ingepiktquote:Op dinsdag 28 juli 2009 17:22 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Oke dat kan, maar hij is niet haatdragend en dat vind ik een pro.
ja maar als ik pms krijg van mensen die dit willen weten ,helder ik dit liever ff op,al houden ze t bij pijpen, dan weten de nieuwkomers in ieder geval hoe t echt zat.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:35 schreef Duderella het volgende:
Annie, er is toch helemaal geen biet an als ze alleen maar gezoend hebben?
Dus houden we het gewoon op pijpen hoor!
Toen was ze al gedumpt door Janneman, lijkt me toch een iets andere situatie.quote:Op dinsdag 28 juli 2009 18:20 schreef JEEtjuuh het volgende:
[..]
ik had al gevraagd of ze er bij was.
dat Jan zoent met Liza is super erg, maar dat Yo in A'dam uit gaat, en zoent in de garage dat mag wel..... beetje vreemd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |