Thanks, net op tijdquote:Op zondag 26 juli 2009 21:44 schreef Kopbal het volgende:
Even spammen, voor wie het vergeten was.
[TV-TIP Zondag 22:05]Andere tijden sport:Feyenoord & Fortuyn
Morgen pas?quote:
quote:Op zondag 26 juli 2009 21:44 schreef Kopbal het volgende:
Even spammen, voor wie het vergeten was.
[TV-TIP Zondag 22:05]Andere tijden sport:Feyenoord & Fortuyn
Zeker van de officiële clubsite?quote:
Heerlijk hoge balcirculatie.quote:
Mwoah, dat niet maar ze tikken gewoon rustig door terwijl ze de bal in bezit houden. Precies zoals het moet als je een wedstrijd rustig uit wilt spelen.quote:Op zondag 26 juli 2009 22:30 schreef Happel het volgende:
[..]
Zeker van de officiële clubsite?
[..]
Heerlijk hoge balcirculatie.
Sampdoria staat met 10 man (incl. keeper) op de eigen helft, is het de 88e minuut van de wedstrijd en staat Feyenoord al 2-0 voor. Wat verwacht jij dan? Gewoon een goede wedstrijd, goede aanval en een goede goal.quote:Op zondag 26 juli 2009 22:30 schreef Happel het volgende:
[..]
Zeker van de officiële clubsite?
[..]
Heerlijk hoge balcirculatie.
Idd, op een betere manier kun je de laatste paar minuten niet uitspelen, en nog een goal maken ook.quote:Op zondag 26 juli 2009 22:37 schreef Merkie het volgende:
[..]
Sampdoria staat met 10 man (incl. keeper) op de eigen helft, is het de 88e minuut van de wedstrijd en staat Feyenoord al 2-0 voor. Wat verwacht jij dan? Gewoon een goede wedstrijd, goede aanval en een goede goal.
Och gut, excusez-moi! Wat zijn we toch weer lichtgeraakt vandaag. Wist ik veel dat Jonathan in de 88ste minuut scoorde.quote:Op zondag 26 juli 2009 22:37 schreef Merkie het volgende:
[..]
Sampdoria staat met 10 man (incl. keeper) op de eigen helft, is het de 88e minuut van de wedstrijd en staat Feyenoord al 2-0 voor. Wat verwacht jij dan? Gewoon een goede wedstrijd, goede aanval en een goede goal.
Ach die ene keer in Venlo, bijdehandje.quote:Maar goed, meestal krijg je toch maar een half uur van de wedstrijd mee (echte supporter hoor), dus ik neem het je niet kwalijk als dit nieuw voor je is.
Hij schijnt wel goed gespeeld te hebben en voor erg veel dreiging gezorgd te hebben. Everse vond hem dacht ik de beste man van het veld.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:18 schreef Ritmo het volgende:
Wel jammer dat Cissé nog niet gescoord heeft.
Zeg dat dan meteen, zonder persoonlijk te worden. Relativeren is nogal makkelijk geworden na jaren van ellende. En blijf nog redelijk pessimistisch, ook al schijnen we goed te hebben gespeeld tegen Sporting en Sampdoria.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:15 schreef Merkie het volgende:
Jij komt vaak met zo'n relativerende opmerking als iemand een goed moment van Feyenoord aanwijst, dat ergert mij. Vandaar dat ik zo reageer.
Zin moet bij mij nog komen, mijn scc ook nog trouwens...quote:
quote:Op zondag 26 juli 2009 23:35 schreef H.M.Murdock het volgende:
Studio Voetbal.. 5 minuten Feyenoord en niet eens beelden van de wedstrijd, nu wel Ajax Benfica
Verder Jack van Gelder die nog even het gerucht van de ruil Wijnaldum Dudlica nieuw leven inblaast
quote:Kesler denkt dat Ajax de titel pakt
ZEIST - Henk Kesler ziet in Ajax komend seizoen de nieuwe landskampioen. De directeur betaald voetbal van de KNVB voorspelt in zijn column op de website van de voetbalbond dat de Amsterdammers bovenaan eindigen in de eredivisie.
Henk Kesler. FOTO ANP
PSV krijgt de tweede plaats toebedeeld, titelverdediger AZ eindigt volgens Kesler op de derde plaats. Hij ziet Feyenoord geen plek in de top zes veroveren.
Of Ajax nou zo blij moet zijn met de prognose van Kesler valt te betwijfelen. De directeur bekent op de KNVB-site dat zijn voorspellingen zelden uitkomen.
Moet gezegd: schitterend lobje van Aisati.quote:Op zondag 26 juli 2009 23:35 schreef H.M.Murdock het volgende:
Studio Voetbal.. 5 minuten Feyenoord en niet eens beelden van de wedstrijd, nu wel Ajax Benfica
Dat is inderdaad gewoon stoken. Helemaal geen bronvermelding, of in ieder geval uit welke hoek dat dan zou komen.quote:Verder Jack van Gelder die nog even het gerucht van de ruil Wijnaldum Dudlica nieuw leven inblaast
Waarom moet je in elk Feyenoord topic minstens 5 keer de vergelijking maken met ajax?quote:Op zondag 26 juli 2009 23:26 schreef Ritmo het volgende:
Onze vrienden uit Amsterdam zijn een heel stuk minder ver als ik ze zie spelen tegen vergelijkbare tegenstanders.
Buiten dat je gewoon 100% gelijk heb dat die kerel zwakzinnig is en met pensioen moet; ajax is nou eenmaal titelkandidaat nr. 1quote:Op maandag 27 juli 2009 00:24 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wanneer gaat die zwakzinnige vent met pensioen?
Stel je niet zo aan. KeSSler doet al jaren voor aanvang van het seizoen een voorspelling. Lekker boeiend, doet ieder ander ook.quote:Op maandag 27 juli 2009 00:30 schreef Kopbal het volgende:
Dat soort uitspraken hoort de voorzitter van de KNVB inderdaad helemaal niet te doen
Het is inderdaad niet te hopen, maar niet onmogelijk. Fernandez is aardig, maar lijkt geen topper. Ignjatovic is weinig over bekend, maar is gehaald voor de breedte. Echt veel versterkt hebben we niet hoor. Het grote verschil zal hem vooral in het aantal blessures moeten zitten.quote:Op maandag 27 juli 2009 02:14 schreef Ritmo het volgende:
Feyenoord weer als 7e inschatten.Dan hadden we net zo goed geen spelers kunnen halen en Vlemmings laten zitten. Ajax wordt geen kampioen trouwens.
Alleen al het feit dat we nu met 2 of 3 licht geblesseerde spelers de competitie ingaan en vorig jaar met een stuk of 9 moet al een enorm verschil gaan maken. Tel daarbij de aankopen, de terugkeer van Vlaar en Guzman, en de tot nu toe goede klik tussen Been en z'n elftal op en je zou moeten concluderen dat het enorm veel beter zal moeten gaan dan vorig seizoen.quote:Op maandag 27 juli 2009 02:41 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Het is inderdaad niet te hopen, maar niet onmogelijk. Fernandez is aardig, maar lijkt geen topper. Ignjatovic is weinig over bekend, maar is gehaald voor de breedte. Echt veel versterkt hebben we niet hoor. Het grote verschil zal hem vooral in het aantal blessures moeten zitten.
Van AZ kun je haast niet verwachten dat ze zo'n prestatie herhalen. Twente is en blijft gewoon een subtopper, en PSV heeft zich nog amper kunnen versterken..... Doet er verder ook niet toe, zolang Feyenoord maar minstens europees voetbal haalt. Ik ben wel positief gestemd, maar laten we eerst maar eens een wedstrijd of 8 aankijken voor we ons gek laten maken.
Fluitend? Nee. Maar we moeten ploegen als Heerenveen, NAC en Groningen nou niet gaan overschatten, en ook het verzwakte Twente is geen onbereikbaar niveau. Op papier zijn wij veel beter dan de eerst genoemde 3. Dat waren we vorig jaar ook wel, maar door alle factoren is dat er nauwelijks uitgekomen. In de 2e seizoenshelft kwam het er deels uit. PSV, Ajax en AZ zijn waarschijnlijk net iets te hoog gegrepen nog, die kunnen we alleen hebben als we alles meehebben.quote:Op maandag 27 juli 2009 02:59 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
2 weken geleden tegen VVV was het helemaal niets en nu geraken we fluitend in de top-vijf?![]()
Whehehe..quote:Op zondag 26 juli 2009 20:30 schreef Keltie het volgende:
[ afbeelding ]
Kampioenuh wordt je niet zomaar!
quote:Eindhoven - De Zweed Rasmus Elm (Kalmar FF) en Karim El Ahmadi van Feyenoord zijn bij PSV in beeld om Edison Mendez eventueel te vervangen. Het jongere broertje van SC Heerenveen-speler Viktor Elm heeft een gelimiteerde transfersom van naar verluidt twee miljoen euro. De vraagprijs van El Ahmadi, net zoals iedere speler bij het door financiële problemen geplaagde Feyenoord te koop, bedraagt ruim een miljoen euro meer.
De catering was gisteren top, echt bier, en bittergarnituur in de rust en na de wedstrijd!quote:Op zondag 26 juli 2009 18:08 schreef Kopbal het volgende:
Oja, is die nieuwe catering een beetje te pruimen
Als je goed kijkt schat hij ze als 5e in hoor, dan eindigen AZ, PSV, Twente en ajax boven joh, dat zou echt geen schande zijn hoor.quote:Op maandag 27 juli 2009 02:14 schreef Ritmo het volgende:
Feyenoord weer als 7e inschatten.Dan hadden we net zo goed geen spelers kunnen halen en Vlemmings laten zitten. Ajax wordt geen kampioen trouwens.
Goh verrassend zo'n opmerking van jou.quote:Op zondag 26 juli 2009 15:20 schreef Ritmo het volgende:
Ja lekker boeiend, die mensen die buiten moesten wachten.
quote:Op zondag 26 juli 2009 16:40 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Haha en dan komen die gasten bij Rijnmond nog trots melden dat ze morgen (waarom een dag later) de enige met de beelden zijn.
Komt uit de Telegraaf. Wel opmerkelijk.. Maar het zou wel opmerkelijk zijnquote:
Zonder verwachtingen geen kinderen...quote:Op maandag 27 juli 2009 11:14 schreef Tomasso het volgende:
Het beste is gewoon helemaal niets van Feyenoord te verwachten, geen 5e of 14e plek, en gewoon kijken hoe het loopt en gaat. Waarom moeten er uberhaupt verwachtingen zijn?
Precies.quote:Op maandag 27 juli 2009 11:14 schreef Tomasso het volgende:
Het beste is gewoon helemaal niets van Feyenoord te verwachten, geen 5e of 14e plek, en gewoon kijken hoe het loopt en gaat. Waarom moeten er uberhaupt verwachtingen zijn?
Inderdaad!quote:Op maandag 27 juli 2009 11:14 schreef Tomasso het volgende:
Het beste is gewoon helemaal niets van Feyenoord te verwachten, geen 5e of 14e plek, en gewoon kijken hoe het loopt en gaat. Waarom moeten er uberhaupt verwachtingen zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |