Je had de pech dat ik hem niet zo grappig vondquote:Op dinsdag 28 juli 2009 21:03 schreef Kopbal het volgende:
Dingen die gegarandeerd gaan gebeuren dit seizoen
Waarom is mijn semi-grappige opmerking ge-edit?
Ja, ik snap dat het een ludiek topic is en ik heb verder eigenlijk ook geen probleem met de reacties. Echter kan ik mijn bewerkte post dan weer niet begrijpen. Maargoed, ik zal het hier maar bij laten.quote:Op woensdag 29 juli 2009 14:49 schreef Prosac het volgende:
Het is en blijft een ludiek topic. Je post even later over LAFCA staat er ook nog immers.
FOK! Voetbalmanager komt eraanquote:Op dinsdag 28 juli 2009 20:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Wanneer worden teams dan gereset? Ik zit nl nog steeds naar mn oude team te kijken
Welke posts van andere users worden dan overgeslagen? Kan ook gewoon zijn dat het (nog) niet gezien is?quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:08 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Toch even een lans breken voor DAM.
Het valt mij op dat jullie bij DAM fucking snel zijn om zijn posts zonder bron te verwijderen terwijl posts van andere users soms gewoon overgeslagen worden. Dit kan er natuurlijk aan liggen dat de MOD te gelijk met DAM online zijn, maar ik kan me zijn frustratie voorstellen.
Klopt, goed opgemerkt.quote:Op donderdag 30 juli 2009 09:58 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Boverndien ben jij toch ALTIJD online?
Is twee jaar geleden al geprobeerd, maar is toen op niets uitgedraaid. Werden gewone geruchten gepost en geruchten die ter plekke werden verzonnen.quote:Op donderdag 30 juli 2009 16:34 schreef EnGCatjuh het volgende:
Kan er niet een transfergeruchtentopic komen voor de info van insiders? Het is niet altijd mogelijk om een bron te noemen als je het hoort van spelers/zaakwaarnemers/medewerkers van de club. Het is misschien niet altijd even serieus of even waar, maar een andere nieuwsmakende instantie gebruikt ook zulke bronnen...
En hopelijk vermindert zo'n topic het gezeik in het 'echte' transfergeruchtentopic.
Ok, bedankt voor het antwoord.quote:Op donderdag 30 juli 2009 17:56 schreef RayMania het volgende:
[..]
Is twee jaar geleden al geprobeerd, maar is toen op niets uitgedraaid. Werden gewone geruchten gepost en geruchten die ter plekke werden verzonnen.
En wie kwam er janken toen zo'n topic open ging voor van Basten?quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:31 schreef _Mike_ het volgende:
Fred Rutten moet ontslagen worden #1
Mag hij weer open als de wedstrijd 0-0 blijft? Er is duidelijk vraag naar dit topic, 72 hits in een minuut !!
Ik was bezigquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:31 schreef Prosac het volgende:
Zullen we uitslag van volgende week/dit weekend even afwachten, verder had je ook bijzonder weinig onderbouwd waarom Rutten nu al weg moet.
Post die quote hier dan, en learn to spot cynisme newbquote:Op donderdag 30 juli 2009 22:32 schreef De_kromme het volgende:
[..]
En wie kwam er janken toen zo'n topic open ging voor van Basten?
Lekker hypocriet bezig weer.
Dat was ver voordat jij je hier aanmeldde. Of toch gewoon een kloon?quote:Op donderdag 30 juli 2009 22:32 schreef De_kromme het volgende:
[..]
En wie kwam er janken toen zo'n topic open ging voor van Basten?
Lekker hypocriet bezig weer.
Cy-nis-mequote:Op vrijdag 31 juli 2009 08:30 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Na een wedstrijd al een trainer willen ontslaan die geen aanwijsbare fouten maakt....
Zeikerds ook.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 14:07 schreef The_Verve het volgende:
In 2005 waren dat soort topics heel leuk...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |