ooit gehoord van sleutels namaken?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:47 schreef musicfreakyme het volgende:
[..]
Omdat mijn tuin grenst aan die van mijn bovenbuurman, gezamelijke tuin zeg maar, dus die kan ik niet afsluiten, want hij moet er ook in kunnen
quote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:34 schreef mschol het volgende:
[..]
waarom heb je een tuin die toegangelijk is voor buitenstaanders uberhaupt?
alsof dat reden is je tuin wel of niet af te sluiten..quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:08 schreef Vraghwaguh_Sjouwfeur het volgende:
[..]
We wonen niet allemaal in een turkenflat of één of andere pauperbuurt..
Dat is wel de reden want die van ons is ook niet afgesloten en wij wonen ook in een soort buurt wat Vraghwaguh_Sjouwfeur al duidelijk maakte.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:14 schreef mschol het volgende:
[..]
alsof dat reden is je tuin wel of niet af te sluiten..
ookal woon ik in een wijk waar 0,0 criminaliteit is: niemand komt ongevraagd in mijn tuin....
tja.. dan wil je dus dat er mogelijk mensen op je eigen terrein komen (en deze kunnen de boel dan weer leeg plukken...quote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:22 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Dat is wel de reden want die van ons is ook niet afgesloten en wij wonen ook in een soort buurt wat Vraghwaguh_Sjouwfeur al duidelijk maakte.
Dan is de hele buurt hier leeg te plukkenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:30 schreef mschol het volgende:
[..]
tja.. dan wil je dus dat er mogelijk mensen op je eigen terrein komen (en deze kunnen de boel dan weer leeg plukken...
Juist, En de TNT zijn ook maar mensen en chauffeurs zijn ook maar werknemers. Niet zeuren dusquote:Op zaterdag 25 juli 2009 17:52 schreef Dionysiou het volgende:
Pakje moet juist afgegeven worden, dat jij het niet erg vind dat ze je pakje in je tuin neerpleuren en er van door gaan? Iedereen is anders.
Oh oke, mijn job is kok ik ben ook maar een mens. Ik hoop dat je niet raar staat te kijken als je straks komt eten en je varkenshaas is voor de helft gaar en de andere kant is nog rauw. Tja, ik ben maar een mens kost te veel moeite en sta 14 uur per dag in de keuken, boeiuh..quote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:03 schreef Nacalon het volgende:
[..]
Juist, En de TNT zijn ook maar mensen en chauffeurs zijn ook maar werknemers. Niet zeuren dus
Dat is erg zuur jaquote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:08 schreef Pakspul het volgende:
Wees blij dat die hem in de schuur heeft gezet. Mijn 40" TV stond gewoon op straat, duurde me 2 uur voordat ik het doorhad dat die van mij was
ach.. alssie weg is is het schuld van tntquote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:08 schreef Pakspul het volgende:
Wees blij dat die hem in de schuur heeft gezet. Mijn 40" TV stond gewoon op straat, duurde me 2 uur voordat ik het doorhad dat die van mij was
Ja hoor, Voor een 40'' Tv moet je echt wel tekenenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 18:08 schreef Pakspul het volgende:
Wees blij dat die hem in de schuur heeft gezet. Mijn 40" TV stond gewoon op straat, duurde me 2 uur voordat ik het doorhad dat die van mij was
Als TS zijn pakketje 20 euro kost wat hij zegt, moet hij ook tekenen. (pakketje komt van dealextreme. 10+ euro is aangetekend verzenden bij DX)quote:Op zaterdag 25 juli 2009 19:46 schreef Nacalon het volgende:
[..]
Ja hoor, Voor een 40'' Tv moet je echt wel tekenen
Taobao via DealPerfect maar dat klopt ja wat jij zegt.quote:Op zaterdag 25 juli 2009 19:53 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
Als TS zijn pakketje 20 euro kost wat hij zegt, moet hij ook tekenen. (pakketje komt van dealextreme. 10+ euro is aangetekend verzenden)
De postbode is te lui om het af te gevenquote:Op zaterdag 25 juli 2009 19:54 schreef GizartFRL het volgende:
Onze postbode mikt de pakjes altijd netjes in onze papiercontainer. Zelfs als we thuis zijn.
Supervent.
Waarom zou mijn moeder bi jmij thusi komen om oude kranten weg te gooien?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 20:14 schreef B.E.D het volgende:
[..]
De postbode is te lui om het af te geven
En dan gooit je moeder er ouwe kranten op en ben jij je pakje kwijt
Dus de werkwijze jouw (luie) postbode is de standaard voor TNT?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:45 schreef Dionysiou het volgende:
[..]
Dat krijg je heul niet, heb ik nog NOOIT gehad en ik heb al in de 50 pakjes ontvangen.
Ik las buitenlandersquote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:34 schreef mschol het volgende:
[..]
waarom heb je een tuin die toegangelijk is voor buitenstaanders uberhaupt?
Je mag pas vanaf je 18e bij TNT werken?quote:Op zaterdag 25 juli 2009 16:48 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Man, nogmaals, ik heb 6 jaar bij PTT/TPG/TNT gewerkt. En jij komt mij even vertellen dat je geen briefje krijgt als je niet hoeft te tekenen. Als je thuis bent krijg je geen briefje inderdaad, maar anders krijg je toch echt een briefje als het bij ej buren ligt of als ze morgen weer terug komen, of als je het moet afhalen op het postkantoor. Hoe kom je daar anders ooit achter
quote:Op zaterdag 1 augustus 2009 11:42 schreef gerryke het volgende:
Ook ik heb een leuke ervaring met TNT post.
Heel de dag thuis, geen belletje maar wel een keurig briefje in de bus.
Dan maar even bellen!
Na ja even, je word van de muur naar het kastje gestuurd...en ze vinden het allemaal vervelend...en honderden excuses maar er kan niks geregeld worden.
Doet de bel het wel mevrouw!!!
Het voorstel om het pakketje dan maar zelf ergens op te gaan halen..Nou mevrouw dat is toch echt niet mogelijk!!
Dat je er een speciale vrije dag voor hebt genomen en je met lege handen naar je kleinkind zijn verjaardag moet nog niet eens meegenomen![]()
vrijdag 31 juli rond 16.00 uur heb ik melding gemaakt van een klacht, hier zou een spoedklacht van gemaakt worden. Er is mij toegezegd dat er binnen 4 uur contact met ons zou worden opgenomen.
Gaan kijken wat ze kunnen gaan doen, misschien dat ze het zaterdag nog kunnen leveren zodat ik toch niet met lege handen sta!
Tot heden hebben we NIETS vernomen. Wederom een grote teleurstelling en slechte ervaring met TNT
Wettelijk is het verplicht om je aan je mondelinge afspraken te houden, ook bij hun is dit geldig!
Leuk reclamestukje voor internet
Dus geen fiets voor mijn kleinzoon vandaag
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |