SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The Rated-R Era ... A Decade of Decadence
Mr. Prolapse 2009
Marvelously Odskool Dimensionalists mag ook.quote:Op maandag 27 juli 2009 14:42 schreef Michielos het volgende:
ik had echter een andere afkorting in gedachten
Dit is ook weer zo'n nuance-gebied waar men hun eigen grenzen moeten leren kennen. Er kan wél een grapje gemaakt worden in een serieus topic maar het moet niet de overhand krijgen. Dus ja op een sporadisch grapje hier en daar maar een nee op het verslowchatten of te ver gaan in een bepaald topic. En in dit specifieke geval dus een nee op het maken van een slowchat reeks van het feedback topic.quote:Op maandag 27 juli 2009 15:03 schreef Dragorius het volgende:
Bij deze vraag ik een TT-change aan voor dit topic, dit is de nieuwe slowchat
Gast echt, maak je daar niet zo druk om. Uiteindelijk blijft het een internet-forum. Ik heb de ene dag ook meer tijd om te posten dan de andere dag. Dan moet ik die andere dag gewoon ff een hoop bijlezen, thats part of the funquote:Op maandag 27 juli 2009 19:41 schreef mediaconsument het volgende:
Misschien ook een goede voor dit forum. Maximaal 1 post per half uur! Misschien dat er dan eens goed nagedacht wordt over wat er gepost word.
Is dat trouwens op dit forum in te stellen? Maximaal aantal posts per periode?
Serieus, de laatste 3 pagina's in dit topic zijn binnen een halve dag voor elkaar gepost, en wat zijn we ermee opgeschoten? Zelfs voor een scheet wordt er nog gepost.
Sommigen posten gewoon teveel, waardoor er teveel bullshit komt. Dit topic is nu ook al 4 paginas bullshit, met 1 pagina interessant spul.quote:Op maandag 27 juli 2009 19:45 schreef Bastard het volgende:
Tsja sommige mensen hebben nou eenmaal de tijd om meer te posten dan de ander?
Hou er dan mee op!quote:Op maandag 27 juli 2009 20:44 schreef Dartanion het volgende:
Media, ik stalk jou niet. Ik heb nergens de intentie om jou het leven zuur te maken. Ik tracht alleen de andere kant te laten zien. Maar dat jij graag als Koning één oog gezien wordt moge duidelijk zijn.
Ook staan al die topics NIET in TRU. Dus is het irrelevant om hier een melding te maken daarvan. Mocht je problemen hebben met mij. Wil je dan alsjeblieft via een PM laten weten. En dan niet op de gewoonlijke gebiedende wijze met een agressieve ondertoon. Maar op een normale manier.
Thnx voor de tip!quote:Op maandag 27 juli 2009 20:55 schreef Dragorius het volgende:
media, damn. Ban-aanvragen zijn sowieso, op zijn minst gezegd, niet verstandig
Maar buiten dat, als je een abo neemt kun je hem ook op je ignore lijst zetten, dan zie je zijn posts niet meer.
Denk aan je bloeddrukdat is de moeite echt niet waard, geloof me
![]()
Tuurlijk, ik zie alleen niet waarom je post hier in TRU geldig is als het over andere fora gaat.quote:Op maandag 27 juli 2009 20:44 schreef mediaconsument het volgende:
Ik mag hier toch wel enig respect van andere posters verwachten?
Daar staat toch een topic van TRU in mijn post? Of heb jij nu ook al last van het missen van delen van posts, door het te snel lezen ofzo?quote:Op maandag 27 juli 2009 21:32 schreef Bastard het volgende:
[..]
Tuurlijk, ik zie alleen niet waarom je post hier in TRU geldig is als het over andere fora gaat.
En verwacht je nou werkelijk dat mensen niet meer op je kunnen reageren? Wil je alleen ja-knikkers zonder loze opmerkingen? Sorry dan is het forum idee misschien helemaal niks voor je
ps ik kan mij herrineren dat er een regel was qua banaanvragen, dat je er dan zelf 1 kreeg.. weet alleen niet of dat nog zo geld, is wel uit te zoeken.
Het vechtertje in mij heeft nogsteeds vertrouwen dat dit niet nodig is. Ik heb nog nooit iemand geblocked op msn of ignored op irc of whatever. Eerlijkheid zou ik het liefste willen zien!quote:Op maandag 27 juli 2009 21:52 schreef jogy het volgende:
Christ mediaconsument, neem dat abonnement, ignore iedereen die je niet aanstaat en wees happy.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |