M.a.w.: ze roepen nu zo hard mogelijk: "het is niet waar en het kost niet zo veel" maar even doorrekenen willen ze niet?! Hoe doorzichtig...quote:Zo zou een ongezonde levenswijze van allochtonen de staat juist minder kosten dan de door de PVV geopperde meerkosten voor bezoekjes aan de huisarts. ,,Die mensen worden ook minder oud. Dat betekent minder AOW en pensioenen voor die groep.’’
Voor het onderwijs geldt een soortgelijke redenering, aldus het CPB. ,,De grootste kosten zitten in het hoger onderwijs. Als allochtonen alleen van de onderkant van het onderwijsgebouw gebruik maken, zijn de kosten lager.’’
hoezo doorzichtig, er is gewoon geen basis.quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:27 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
M.a.w.: ze roepen nu zo hard mogelijk: "het is niet waar en het kost niet zo veel" maar even doorrekenen willen ze niet?! Hoe doorzichtig...
Ik moest heel hard lachen toen ik dit argument gisteren op de radio hoorde. Het is zo fout als wat natuurlijk!quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:42 schreef mgerben het volgende:
Heel simpel.
Zo'n vraag heeft niets te maken met 'het naadje van de kous weten'.
De vraag 'wat kost groep X eigenlijk' valt alleen positief uit voor werkende mensen.
Voor alle andere groepen - huisvrouwen, werklozen, zieken, kinderen, bejaarden, ambtenaren en het koningshuis - valt hij negatief uit.
Vandaar dat deze vraag vaak gesteld wordt als men weer eens wil afgeven op een specifieke groep.
Kom op Wildie. Wees een vent en onderzoek dan ook de opbrengsten van blanke witte bejaarden, of werklozen
Hoezo is er geen basis? De overheid voert toch ook gewoon een beleid ten opzichte van allochtonen (westers en niet westers) nu wordt er gevraagd om cijfers en onderzoeken zodat dat beleid gecontroleerd kan worden en dan wordt het ineens tegengewerkt van alle kanten.quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:42 schreef Jumparound het volgende:
[..]
hoezo doorzichtig, er is gewoon geen basis.
Als het aan wilders ligt wordt er alleen een berekening gemaakt van een aantal niet westerse moslims en gaat ie daar weken over lopen doorzeuren.
Whats next (of juist niet) een kosten/baten berekening van gehandicapten? Roodharige lesbo's uit friesland, bejaarden vrouwen van 75+
Inderdaad ja! En dat is het meest typische: "links" komt met de meest waardeloze argumenten, waarmee ze zonder het zelf door te hebben Wilders compleet gelijk geven! "bejaarden, gehandicapten, zieken, allochtonen, kinderen, werklozen, 't is een groot rijtje van mensen die niets bijdragen. Met als verschil dat bejaarden, gehandicapten, zieken, kinderen en werklozen nog een excuus hebben.quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:50 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik moest heel hard lachen toen ik dit argument gisteren op de radio hoorde. Het is zo fout als wat natuurlijk!
Een beetje allochtonen gelijk willen trekken met bejaarden, gehandicapten, zieken, kinderen, en werklozen, wantdie kosten ook allemaal geld! (Auw!
)
Een werkloze heeft een excuus, maar een allochtone werkloze niet?quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:35 schreef RemcoDelft het volgende:
Inderdaad ja! En dat is het meest typische: "links" komt met de meest waardeloze argumenten, waarmee ze zonder het zelf door te hebben Wilders compleet gelijk geven! "bejaarden, gehandicapten, zieken, allochtonen, kinderen, werklozen, 't is een groot rijtje van mensen die niets bijdragen. Met als verschil dat bejaarden, gehandicapten, zieken, kinderen en werklozen nog een excuus hebben.
Dat heeft 'links' prima bekeken.quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:35 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Inderdaad ja! En dat is het meest typische: "links" komt met de meest waardeloze argumenten, waarmee ze zonder het zelf door te hebben Wilders compleet gelijk geven! "bejaarden, gehandicapten, zieken, allochtonen, kinderen, werklozen, 't is een groot rijtje van mensen die niets bijdragen. Met als verschil dat bejaarden, gehandicapten, zieken, kinderen en werklozen nog een excuus hebben.
Je kunt dit heel simpel maar erg duidelijk vragen: Kom je iets brengen of kom je iets halen ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:49 schreef mgerben het volgende:
[..]
Dat heeft 'links' prima bekeken.
De échte vraag is: Wil jij iedereen indelen in twee groepen: Mensen die iets bijdragen en mensen die dat niet doen?
En de vervolgvraag is: Kun je iemands bijdrage aan de samenleving gelijkstellen aan de belasting die hij betaalt, minus de uitkeringen die hij ontvangt?
Komt er gewoon een bedragje achter ieder zijn naam?
Is het zo simpel?
Tuurlijk kun je dit vragen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:58 schreef bendk het volgende:
[..]
Je kunt dit heel simpel maar erg duidelijk vragen: Kom je iets brengen of kom je iets halen ?
Waarom zou dit "racisme" zijn? Ik vraag me eerder af waarom Nederland decennialang belangeloos geld weggeeft zonder ooit een kosten-baten analyse te doen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:04 schreef mgerben het volgende:
[..]
Maar als je dit alleen vraagt aan buitenlanders, is dat dan geen racisme?
Ik denk dat deze vraag gesteld wordt omdat de regering ook verantwoording zou moet afleggen over haar immigratiepolitiek en minderhedenbeleid, dat is ook waar de PVV, tijdens haar inbreng bij Verantwoordingsdag, om heeft gevraagd.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:04 schreef mgerben het volgende:
[..]
Tuurlijk kun je dit vragen.
Maar als je dit alleen vraagt aan buitenlanders, is dat dan geen racisme?
'links' vraagt gewoon waarom je die vraag alleen stelt aan buitenlanders.
Wilders en de mensen die achter hem aanlopen zeggen heel schijnheilig 'het is alleen een kosten/baten analyse'.
Maar die analyse wordt alleen uitgevoerd op buitenlanders.
En zelfs zonder de analyse springt men al snel naar de gewenste eindconclusie toe: Buitenlanders zijn voor het merendeel uitvreters.
Om twee redenen die ik al genoemd heb en best nog een keer wil noemen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:09 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Waarom zou dit "racisme" zijn? Ik vraag me eerder af waarom Nederland decennialang belangeloos geld weggeeft zonder ooit een kosten-baten analyse te doen.
Verantwoording afleggen, prima.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:19 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik denk dat deze vraag gesteld wordt omdat de regering ook verantwoording zou moet afleggen over haar immigratiepolitiek en minderhedenbeleid, dat is ook waar de PVV, tijdens haar inbreng bij Verantwoordingsdag, om heeft gevraagd.
Ik woon hier 3 jaar en in het tweede jaar heb ik 70 k verdiend..nog vragen ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:04 schreef mgerben het volgende:
[..]
Tuurlijk kun je dit vragen.
Maar als je dit alleen vraagt aan buitenlanders, is dat dan geen racisme?
'links' vraagt gewoon waarom je die vraag alleen stelt aan buitenlanders.
Wilders en de mensen die achter hem aanlopen zeggen heel schijnheilig 'het is alleen een kosten/baten analyse'.
Maar die analyse wordt alleen uitgevoerd op buitenlanders.
En zelfs zonder de analyse springt men al snel naar de gewenste eindconclusie toe: Buitenlanders zijn voor het merendeel uitvreters.
Omdat Nederland geen onderneming is, het is een samenleving. Met een kosten-baten analyse kun je net zo goed een derde groep selecteren: zij die meer dan modaal verdienen. Vervolgens aan deze uebermensch groep extra rechten toekennen. Ze hebben immers een betere kosten-baten verhouding dan de modaaltjes.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:09 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Waarom zou dit "racisme" zijn? Ik vraag me eerder af waarom Nederland decennialang belangeloos geld weggeeft zonder ooit een kosten-baten analyse te doen.
Dit is ook heel wat anders dan nu uitrekenen wat 'een allochtoon' kost!quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:58 schreef bendk het volgende:
Je kunt dit heel simpel maar erg duidelijk vragen: Kom je iets brengen of kom je iets halen ?
Is je Deens vloeiend genoeg om op een Deenstalig forum te gaan lopen zeuren?quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:22 schreef bendk het volgende:
[..]
Ik woon hier 3 jaar en in het tweede jaar heb ik 70 k verdiend..nog vragen ?
MBOs krijgen meer geld dan Universiteiten.quote:Voor het onderwijs geldt een soortgelijke redenering, aldus het CPB. ,,De grootste kosten zitten in het hoger onderwijs. Als allochtonen alleen van de onderkant van het onderwijsgebouw gebruik maken, zijn de kosten lager.’’
Ønkser du det ... og hvorfor ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Is je Deens vloeiend genoeg om op een Deenstalig forum te gaan lopen zeuren?
Ja, eigenlijk een heleboel.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:22 schreef bendk het volgende:
[..]
Ik woon hier 3 jaar en in het tweede jaar heb ik 70 k verdiend..nog vragen ?
Du besvaret mit spørgsmål!quote:
Is dat ook het geval als je het per leerling bekijkt?quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:37 schreef speknek het volgende:
Het CPB heeft gewoon gelijk. Behalve hier dan:
[..]
MBOs krijgen meer geld dan Universiteiten.
Ja, zowel absoluut als per leerlingquote:Op donderdag 23 juli 2009 14:24 schreef Eutow het volgende:
[..]
Is dat ook het geval als je het per leerling bekijkt?
Kennelijk pakt het CPB incl. R&D. Hetgeen dan wel oneigenlijk is.quote:
70k Deense Kronen. Poehee. Flink krantenwijkje.quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:22 schreef bendk het volgende:
[..]
Ik woon hier 3 jaar en in het tweede jaar heb ik 70 k verdiend..nog vragen ?
Dat was ook het eerste wat ik dacht toen ik het bericht las. Als GW consequent is, neemt hij ook die groep mee in zijn kostenplaatje.quote:Op donderdag 23 juli 2009 12:39 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Hoeveel kosten autochtonen in achterstandswijken?
Eigen bedrijf begonnen...quote:Op donderdag 23 juli 2009 13:42 schreef mgerben het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk een heleboel.
Je zegt 'tweede jaar'.
Was jij bij voorbaat door de Wilders-toets gekomen? M.a.w. had je bij binnenkomst al aan Wilders garanties kunnen geven?
Stel dat je hier het laatste jaar van je studie afmaakt, en dan hier blijft werken.
In dat 1e jaar kom je dus niet door de Wilders-toets, want dan kost je geld.
In het 2e en volgende jaren verdien je 70K per jaar dus ben je zeer gewenst.
Dus moeten we iemand als jij nou binnenlaten of niet?
En om het moeilijk te maken: jij kunt bij binnenkomst geen garantie geven dat je hier een baan vindt en blijft. Maar dat 'risico' kan zeer positief uitvallen, zoals jij aantoont.
Wat doen we?
euro...518.000 kronenquote:Op donderdag 23 juli 2009 14:48 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
70k Deense Kronen. Poehee. Flink krantenwijkje.
Omheinen en verkopen aan . . . Marokko misschien?quote:Op donderdag 23 juli 2009 15:54 schreef nikk het volgende:
Die kosten en baten analyse valt net zo goed negatief uit voor de provincie Limburg.
Dus het CPB moet zomaar als een wilde aan het rekenen slaan als een willekeurige gek iets roept? Als ik nu verlang dat het CPB precies uitrekent wat alle Remco's van Nederland aan uitkering vangen, mag ik verwachten dat ze dat onmiddelijk gaan doen voor me? En wie mag dat allemaal betalen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 11:27 schreef RemcoDelft het volgende:
M.a.w.: ze roepen nu zo hard mogelijk: "het is niet waar en het kost niet zo veel" maar even doorrekenen willen ze niet?! Hoe doorzichtig...
het CBS staat in dienst van de overheid en de regering....ze moeten als ze daar een opdracht voor krijgen, behalve dus als dat linkse ambtenarencorps het niet zo goed uit komt....quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:14 schreef isogram het volgende:
[..]
Dus het CPB moet zomaar als een wilde aan het rekenen slaan als een willekeurige gek iets roept? Als ik nu verlang dat het CPB precies uitrekent wat alle Remco's van Nederland aan uitkering vangen, mag ik verwachten dat ze dat onmiddelijk gaan doen voor me? En wie mag dat allemaal betalen?
Het lijkt me prima dat het CPB pas met berekeningen aan de slag gaat wanneer de Tweede Kamer, onze volksvertegenwoordiging, daartoe opdracht geeft.
Mag ik je er trouwens even op wijzen dat het CBS en het CPB twee verschillende instanties zijn?quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:36 schreef bendk het volgende:
[..]
het CBS staat in dienst van de overheid en de regering....ze moeten als ze daar een opdracht voor krijgen, behalve dus als dat linkse ambtenarencorps het niet zo goed uit komt....
Het genoegen is geheel wederzijds.quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:43 schreef Reya het volgende:
Dat ik ooit nog dezelfde gedachte mocht hebben als een vooraanstaand denker als Monolith.
Eén pot nat wrs voor TS, beiden bevolkt door linkschmannen en linkschvrouwen, die op die manier onze werkelijkheidsbeleving manipuleren.quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:40 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mag ik je er trouwens even op wijzen dat het CBS en het CPB twee verschillende instanties zijn?
En wie ben jij dan ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 17:43 schreef Reya het volgende:
Dat ik ooit nog dezelfde gedachte mocht hebben als een vooraanstaand denker als Monolith.
die ken ik niet...quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:30 schreef Reya het volgende:
Slechts een nederige dienaar van de HEERE Gods.
ja, wat is de relevantie van de zoveelste enquete onder politiepersoneel.. Het antwoord weet de SP en de gemiddelde burger allang.. Ik denk wel zeker dat dit een aardige aftrap is van de PVV en het wordt eens tijd dat we eens zien waar al het geld naar toe gaat. De overheid is gewoon een bodemloze put.quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:20 schreef DS4 het volgende:
Wie een vraag stelt, moet ook de relevantie daarvan kunnen aantonen als hij een antwoord eist.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de onderbouwing van de relevantie van deze vraag door Wilders.
Als de SP die vraag stelt, moet ze die relevantie maar aantonen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:34 schreef kawotski het volgende:
ja, wat is de relevantie van de zoveelste enquete onder politiepersoneel.. Het antwoord weet de SP en de gemiddelde burger allang...
relevantie...nuttige vragen ?quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:37 schreef DS4 het volgende:
[..]
Als de SP die vraag stelt, moet ze die relevantie maar aantonen.
Lijkt mij sowieso een goed uitgangspunt. Al die vragen kosten gewoon geld. Dus stel alleen nuttige vragen.
dit zijn nuttige vragen, want volgens een schatting kosten de immigranten en asielzoekers minstens 100 miljard euro, daarbij zijn de kosten van de vraag dus peanuts. (denk je eens in wie die 100 miljard moet ophoesten, dat is een handjevol mensen in dit land)quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:37 schreef DS4 het volgende:
[..]
Als de SP die vraag stelt, moet ze die relevantie maar aantonen.
Lijkt mij sowieso een goed uitgangspunt. Al die vragen kosten gewoon geld. Dus stel alleen nuttige vragen.
De relevantie van deze vraag is de mogelijkheid voor van der Laan om zijn uitspraak dat allochtonen van grote waarde zijn voor onze samenleving of andere beweringen zoals dat arbeidsmigratie noodzakelijk is om de kosten van de vergrijzing op te vangen te staven.quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:20 schreef DS4 het volgende:
Wie een vraag stelt, moet ook de relevantie daarvan kunnen aantonen als hij een antwoord eist.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar de onderbouwing van de relevantie van deze vraag door Wilders.
Ik hoor de relevantie graag van je.quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:58 schreef bendk het volgende:
De vragen zijn eigenlijk al enkele jaren te laat gesteld.
En de relevantie daarvan is?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:02 schreef kawotski het volgende:
want volgens een schatting kosten de immigranten en asielzoekers minstens 100 miljard euro
Nee, dan moet je vd Laan naar een onderbouwing van die opmerking vragen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:03 schreef damian5700 het volgende:
De relevantie van deze vraag is de mogelijkheid voor van der Laan om zijn uitspraak dat allochtonen van grote waarde zijn voor onze samenleving of andere beweringen zoals dat arbeidsmigratie noodzakelijk is om de kosten van de vergrijzing op te vangen te staven.
Dat is ook gebeurt.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:06 schreef DS4 het volgende:
[..]
Nee, dan moet je vd Laan naar een onderbouwing van die opmerking vragen.
Prima.quote:
ik heb niets met je relevantie....wel de oorzaak en die heb ik al uitgelegd.quote:
Roep je dit ook bij alle andere kamervragen die gesteld worden? Of alleen bij Geert Wilders? In dat geval mag jij nu aantonen waarom het alleen in dit geval relevant zou zijn...quote:Op donderdag 23 juli 2009 18:20 schreef DS4 het volgende:
Wie een vraag stelt, moet ook de relevantie daarvan kunnen aantonen als hij een antwoord eist.
Dat zal me jeuken.quote:
Hierboven staat al te lezen dat ik het in het algemeen van belang vind. Vragen stellen om het vragen stellen is gewoon geld over de balk flikkeren.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:16 schreef RemcoDelft het volgende:
Roep je dit ook bij alle andere kamervragen die gesteld worden? Of alleen bij Geert Wilders?
Het is geen investering. Daarnaast is het leuk om te weten, maar als je er vervolgens niets mee kan is het gewoon niet relevant.quote:Los daarvan lijkt de relevantie me overduidelijk: migratie kost tientallen tot honderden miljarden. Zo'n "investering" zonder kosten-baten analyse is ronduit schandalig t.o.v. de belastingbetaler die er voor opdraait.
Je bent dus gewoon bang dat de uitkomst is dat straks iedereen officieel bevestigd ziet wat iedereen natuurlijk allang weet? Namelijk: immigratie kost ENORM veel geld? Kop in't zand dus en doorgaan zolang iedereen er maar intrapt? De problemen zijn al decennialang bekend, en al die tijd mag er amper over gesproken worden want dat is "discriminatie" en "racisme". Ondertussen worden de problemen alleen maar groter...quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:22 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het is geen investering. Daarnaast is het leuk om te weten, maar als je er vervolgens niets mee kan is het gewoon niet relevant.
quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:25 schreef RemcoDelft het volgende:
Je bent dus gewoon bang dat de uitkomst is dat straks iedereen officieel bevestigd ziet wat iedereen natuurlijk allang weet? Namelijk: immigratie kost ENORM veel geld? Kop in't zand dus en doorgaan zolang iedereen er maar intrapt? De problemen zijn al decennialang bekend, en al die tijd mag er amper over gesproken worden want dat is "discriminatie" en "racisme". Ondertussen worden de problemen alleen maar groter...
zolang ik meebetaal aan deze onzin is het relevant. Het zou pas niet relevant zijn als jij alle kosten zou betalen. Maar dat doe je niet, je staat met open armen iedereen te ontvangen maar laat anderen opdraaien voor de kosten welke op hun beurt dan geen vragen mogen stellen.quote:
Waarom zou ik daar bang voor zijn? En verder: als iedereen het al weet, dan vraagt Wilders naar de bekende weg. Beetje onzin om daar dan nog uren in te steken om het alsnog bevestigd te zien...quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:25 schreef RemcoDelft het volgende:
Je bent dus gewoon bang dat de uitkomst is dat straks iedereen officieel bevestigd ziet wat iedereen natuurlijk allang weet? Namelijk: immigratie kost ENORM veel geld?
Je gaat er ten onrechte vanuit dat iedere allochtoon die NL binnen komt geld kost. Dat is natuurlijk onjuist.quote:Kop in't zand dus en doorgaan zolang iedereen er maar intrapt? De problemen zijn al decennialang bekend, en al die tijd mag er amper over gesproken worden want dat is "discriminatie" en "racisme". Ondertussen worden de problemen alleen maar groter...
Ik was in de veronderstelling dat dit onderwerp tijdens gehaktdag is geopperd, maar het was het vragenuurtje:quote:
Lijkt me dan volstrekt gepast de minister aan zijn afspraken te houden.quote:[....] Tijdens het vragenuurtje hekelde Van der Laan uitspraken van Wilders over de islam. De PVV-leider noemde het eerder ‘goed nieuws’, dat volgens onderzoek een derde van de Turkse en Marokkaanse moslims overweegt te emigreren vanwege de groeiende populariteit van Wilders.
Dat veel moslims zich niet meer in Nederland thuisvoelen, noemde Van der Laan ‘naar om te horen’. ,,Het gaat voor het merendeel om brave burgers die meedoen in de samenleving. Wilders zegt toch: wegwezen. Dat noem ik tunnelvisie. Het zijn mensen die we nodig hebben. De verpleegkundigen, artsen en politieagenten van straks,’’ zei Van der Laan.
De aangevallen Wilders bleef in zijn bankje zitten en liet het beantwoorden over aan zijn fractiegenoot Fritsma. Dat PVV-Kamerlid herhaalde dat het ‘heel mooi zou zijn als zo weinig mogelijk moslims in Nederland zijn’. Volgens hem zou dat enorm schelen in het aantal misdrijven en hoeft het rijk een stuk minder bijstandsuitkeringen te betalen. Ook zou er dan geen minister van Integratie meer nodig zijn. ,,Wij zijn nooit voor onvrijwillig vertrek, maar er zijn toch remigratieprojecten?’’ vroeg Fritsma zich af.
Van der Laan zei ‘op geen enkele manier geïmponeerd te zijn’ door de aanval van Fritsma. ,,Het debat moet over feiten gaan. Ik zal dan ook nagaan of de analyse van kosten en baten van moslims in Nederland zo negatief is als de PVV zegt.’’ Bron
Nee, want er is geen invloed op uit te oefenen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:30 schreef kawotski het volgende:
zolang ik meebetaal aan deze onzin is het relevant.
Nou, dat ik een veelvoud betaal van wat jij betaalt... daar durf ik geld op te zetten!quote:Het zou pas niet relevant zijn als jij alle kosten zou betalen.
Ten eerste laat ik anderen niet opdraaien voor de kosten.quote:Maar dat doe je niet, je staat met open armen iedereen te ontvangen maar laat anderen opdraaien voor de kosten welke op hun beurt dan geen vragen mogen stellen.
Geldt deze formule alleen in het geval Wilders vragen stelt of is in het algemeen zaken waar in consensus vermoedens zijn maar onzin om middels onderzoek alternatieven of andere uitkomsten uit te sluiten?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:32 schreef DS4 het volgende:
En verder: als iedereen het al weet, dan vraagt Wilders naar de bekende weg. Beetje onzin om daar dan nog uren in te steken om het alsnog bevestigd te zien...
Ja, je mag hem aan zijn toezegging houden.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:32 schreef damian5700 het volgende:
Lijkt me dan volstrekt gepast de minister aan zijn afspraken te houden.
Het ging kennelijk niet om vermoedens, maar om iets wat iedereen weet. Dat is iets anders.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:39 schreef damian5700 het volgende:
Geldt deze formule alleen in het geval Wilders vragen stelt of is in het algemeen zaken waar in consensus vermoedens zijn maar onzin om middels onderzoek alternatieven of andere uitkomsten uit te sluiten?
Vooralsnog gaat het nu wederom alleen maar over het ach en wee van de PVV, maar de minister is nu aan zet.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:41 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ja, je mag hem aan zijn toezegging houden.
Of die toezegging een exact bedrag op dient te leveren is een tweede overigens.
Opeens DS4 wordt het bij je 'in het algemeen belang'quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:22 schreef DS4 het volgende:
Hierboven staat al te lezen dat ik het in het algemeen van belang vind. Vragen stellen om het vragen stellen is gewoon geld over de balk flikkeren.
Niet iedereen, dat is een beetje te absoluut. Ik heb opgemerkt dat bijvoorbeeld jij blijkbaar dit niet eens wil weten, dus ik vraag me af welke wetenschap jij dan hierover zou moeten hebben.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het ging kennelijk niet om vermoedens, maar om iets wat iedereen weet. Dat is iets anders.
En ter zake van iets wat iedereen weet: ja, dan vind ik dat de formule ook geldt als Jantje, Pietje en Klaasje de vraag stellen.
Als de minister-president zegt dat allochtonen meer kosten dan ze opleveren, dan is dat toch een krachtig argument in handen van de PVV die in principe van die allochtonen af wil?quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:55 schreef Zienswijze het volgende:
We WETEN al dat Nederlandse allochtonen meer kosten. Er zijn al onderzoeken naar de kosten van immigranten gedaan. Wat is het nut van zo'n PVV-onderzoek dan? We WETEN allemaal al wat de uitslag van zo'n onderzoek is.
Niemand heeft mij nog een beargumenteerd antwoord op mijn vraag gegeven: er zijn al onderzoeken naar kosten van allochtonen gedaan en elke randebiel weet al dat allochtonen meer kosten, wat is dan de toegevoegde waarde van zo'n PVV-onderzoek?
Maar er zijn er al onderzoeken gedaan naar de kosten van immigranten. En daar kan de PVV ook in rondsnuffelen. En de uitslagen uit die onderzoeken kan de PVV ook gebruiken in kamerdebatten. Waarom wil de PVV dan een nieuw onderzoek?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als de minister-president zegt dat allochtonen meer kosten dan ze opleveren, dan is dat toch een krachtig argument in handen van de PVV die in principe van die allochtonen af wil?
Wie daar tegenin gaat die krijgt dan meteen lik op stuk van de PVV. Wie kan nog op de steun van de kiezer rekenen, als hij willens en wetens een beleid voorstaat waardoor wij armer worden. Toch?
Dat lijkt me althans de opzet te zijn van de PVV.
Wrs is het de bedoeling dat iedereen bij monde van een minister hoort dat allochtonen meer geld kosten dan dat zij opleveren.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:05 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Maar er zijn er al onderzoeken gedaan naar de kosten van immigranten. En daar kan de PVV ook in rondsnuffelen. En de uitslagen uit die onderzoeken kan de PVV ook gebruiken in kamerdebatten. Waarom wil de PVV dan een nieuw onderzoek?
Dat kan inderdaad de reden van de PVV zijn ja.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:10 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wrs is het de bedoeling dat iedereen bij monde van een minister hoort dat allochtonen meer geld kosten dan dat zij opleveren.
Dat onderzoekje van hetvrijevolk kun je natuurlijk niet serieus nemen.
Maar zoals iemand al eerder opmerkte door de vraag alleen al te stellen 'wint' Wilders al.
In dat geval is Wilders in ieder geval slimmer dan Henriette Hamer !quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:10 schreef Ryan3 het volgende:
Maar zoals iemand al eerder opmerkte door de vraag alleen al te stellen 'wint' Wilders al.
Je leest niet goed. Er staat "in het algemeen van belang". Dat is iets heel anders...quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:49 schreef bendk het volgende:
Opeens DS4 wordt het bij je 'in het algemeen belang'
Ik snap dat je een beetje van het padje af bent.quote:Snap je dat of moet ik even de relevantie daarvan weergeven ?
Het kan ook gewoon zijn dat Henriette Hamer dommer is dan een ezel. En dan is het niet zo gek dat andere mensen slimmer dan haar zijn.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:28 schreef bendk het volgende:
[..]
In dat geval is Wilders in ieder geval slimmer dan Henriette Hamer !
Ik heb niets aan informatie waar ik niets mee kan. Ik wil ook niet weten hoe het weer in Argentinië momenteel is.quote:Op donderdag 23 juli 2009 19:55 schreef damian5700 het volgende:
Ik heb opgemerkt dat bijvoorbeeld jij blijkbaar dit niet eens wil weten, dus ik vraag me af welke wetenschap jij dan hierover zou moeten hebben.
Ik vind het erg curieus dat je je daar dan op zo'n manier voor afsluit.quote:Het gaat niet om wat individuen, maar over de vraag of bepaalde weetjes en feiten mythen zijn of toch bevestigd kunnen worden. Dit kan toch nooit verkeerd zijn om te onderzoeken?
Wilders heeft tot op heden altijd gezegd dat hij alleen van de criminele allochtonen af wil. Dus jij suggereert dat de aap nu uit de mouw komt en dat de PVV kennelijk alle allochtonen het land uit wil flikkeren?quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:01 schreef Ryan3 het volgende:
dan is dat toch een krachtig argument in handen van de PVV die in principe van die allochtonen af wil?
Hij heeft een kosten-baten-analyse gevraagd van allochtonen, niet van criminele allochtonen. Dus blijkbaar is het vizier gericht op alle allochtonen.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:47 schreef DS4 het volgende:
[..]
Wilders heeft tot op heden altijd gezegd dat hij alleen van de criminele allochtonen af wil. Dus jij suggereert dat de aap nu uit de mouw komt en dat de PVV kennelijk alle allochtonen het land uit wil flikkeren?
Nee, zo gaat het nu in de praktijk toch ook al. De belastingdienst maakt geen onderscheid in 'links of rechts' geld, maar ziet het gewoon als één.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:44 schreef DS4 het volgende:
Ik sluit me er niet voor af. Als iemand het wil uitzoeken gaat hij zijn gang maar. Als het op (deels) mijn kosten moet heb ik er wel problemen mee.
Dat is ook het vreemde. De "willen weters" beroepen zich op "van mijn belastingcenten, dus ik heb het recht op het antwoord", maar dat van MIJN belastingcenten dat antwoord wordt betaald is dan ineens kennelijk heel erg irrelevant.
Beetje dubbel, nietwaar?
Antwoord 1: kosten hoger dan baten: krijg je het verhaal dat ik schetste in eerdere reactie.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:16 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat kan inderdaad de reden van de PVV zijn ja.
Maar hoezo 'wint' Wilders door die vraag alleen al te stellen? Elke randebiel weet toch al dat Nederlandse allochtonen meer geld kosten?
Volgens wilt hij gewoon NOG een bevestiging wat iedereen allang weet.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Antwoord 1: kosten hoger dan baten: krijg je het verhaal dat ik schetste in eerdere reactie.
Antwoord 2: baten hoger dan kosten: CBS/CPB organisatie van linkschmannen en linkschvrouwen die onze werkelijkheidsbeleving manipuleren.
Antwoord 3: dat gaan we niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Antwoord 4: dat kunnen we niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Antwoord 5: dat willen we, vanwege humanistische redenen, niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Enz enz.
De apatische reactie van andere politieken partijen doen mij vrezen dat het zal neerkomen op antwoord 3,4 of 5.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Antwoord 1: kosten hoger dan baten: krijg je het verhaal dat ik schetste in eerdere reactie.
Antwoord 2: baten hoger dan kosten: CBS/CPB organisatie van linkschmannen en linkschvrouwen die onze werkelijkheidsbeleving manipuleren.
Antwoord 3: dat gaan we niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Antwoord 4: dat kunnen we niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Antwoord 5: dat willen we, vanwege humanistische redenen, niet uitrekenen: zie je wel de linkse elite is bang dat de waarheid boven tafel komt.
Enz enz.
Meten is weten. Ik denk dat als wij willen bepalen welke buitenlanders wij moeten verwelkomen en of ons minderhedenbeleid rendabel is het best relevant kan zijn om nauwkeurige cijfers voorhanden te hebben.quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:01 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Volgens wilt hij gewoon NOG een bevestiging wat iedereen allang weet.
Nou, ik vind niet dat je die vraag zo generaliserend kunt stellen. Dan kun je dat over andere categorieën ook doen en die kunnen ook wel eens negatief uitvallen. Wat doe je dan? Je schouders erover ophalen?quote:Op donderdag 23 juli 2009 21:01 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Volgens wilt hij gewoon NOG een bevestiging wat iedereen allang weet.
Dat lijkt de reden te zijn. Kwalijk.quote:Op donderdag 23 juli 2009 20:58 schreef Schadenfreude het volgende:
Hij heeft een kosten-baten-analyse gevraagd van allochtonen, niet van criminele allochtonen. Dus blijkbaar is het vizier gericht op alle allochtonen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |