Nee, helaas mis jij het punt...quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 18:19 schreef voyeur het volgende:
[..]
Je mist het punt. Als je hond en kind zo opvoedt dat de hond ondergeschikt is lukt dat best. Honden zijn zeer flexibel.
Dan moet je dus al die regeltjes over honden en kinderen juist niet opvolgen. Dus niet alleen commando's laten geven door de volwassene, etc, etc., want zo prent je de hond in het hoofd dat hij boven kinderen staat. Doe het omgekeerde en laat de hond weten dat hij ondergeschikt is en je hebt geen problemen. Dat dit iin de natuur niet zo gaat doet er niets toe. Van nature zijn honden wolven, maar inmiddels kunnen ze ook schapen bijeen drijven en kutten likken. Ze leren snel.
Ja, tja, dit is dan ook wel een heel extreem vb, dit is erg zeldzaam te noemen.quote:
Denk er even 5 seconden over na en je weet al dat dit meer te maken heeft met baaslief dan het soort hond.quote:
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 22:49 schreef erodome het volgende:
[..]
, daar durf ik mijn hand voor in het vuur te steken in de bek van een pitbull voor te steken
Baasje & hond dan maar?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 22:52 schreef McKillem het volgende:
Denk er even 5 seconden over na en je weet al dat dit meer te maken heeft met baaslief dan het soort hond.
Als er dus iemand afgeschoten moet gaan worden...
En dan nu even de feiten,quote:Op woensdag 22 juli 2009 22:45 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Is bijtfrequentie dan zo belangrijk? Is het niet 't eindresultaat na de bijt?
Dus om even eea te visualiseren:
Bijt van een Golden Retriever:
[ afbeelding ]
Bijt van een pitbull:
[ afbeelding ]
Bij de meeste pits steek ik zo mijn hand tussen de kaken, het verschil tussen jou en mij is dat ik meer dan 50 pits heb verzorgt en jij ze eigenlijk alleen maar kent van een afstandje en de mediashit.quote:
Zal meer windhondenbloed in zitten.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 16:33 schreef moussie het volgende:
[..]
dit was een van de honden
[ afbeelding ]
dus overduidelijk geen pitbull
Inderdaad.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 22:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja, tja, dit is dan ook wel een heel extreem vb, dit is erg zeldzaam te noemen.
Maar de beet in de neus bij het kind is aan de orde van de dag, soms met levenslange gevolgen van een verminkt gezicht.
Als alle hondeneigenaren de basiskennis bezaten en navolgde, als alle honden op z'n minst een basiscursus gehoorzaamheid gehad hadden dan zouden de bijtincidenten met 50% afnemen, daar durf ik mijn hand voor in het vuur te steken, waarschijnlijk is dat getal nog hoger zelfs.
quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 23:14 schreef yavanna het volgende:
[..]
En dan nu even de feiten,
'Zowel bij de 'Blueview' zaken als bij de Rotterdamse
dossiers waren de verwondingen die werden toegebracht door pitbull terriėrs niet
ernstiger dan de verwondingen door ander rassen/typen.'
Bron : Hondenbeten in perspectief.
Aftellen dus tot jij het leidend voorwerp (phun intended) van een berichtje op pag 5 van de Telegraaf wordt?quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 23:15 schreef erodome het volgende:
[..]
Bij de meeste pits steek ik zo mijn hand tussen de kaken, het verschil tussen jou en mij is dat ik meer dan 50 pits heb verzorgt en jij ze eigenlijk alleen maar kent van een afstandje en de mediashit.
I give up.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 22:45 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, helaas mis jij het punt...
Je maakt namelijk de hond altijd ondergeschikt als jij erbij bent, maar die regels gelden gewoonweg niet als jij er niet bij bent, dat is enkel en alleen kunstmatig zo te houden, jij als ranghoogste bepaald in jouw aanwezigheid de rang van de verschillende leden van het "roedel".
Het kind betrekken in het wel en wee van de hond is idd supergoed, maar veranderd niets aan het feit dat de hond de babysitter is als je ze alleen laat en als zodanig correctie's mag toepassen, als een goede babysitter betaamt is de hond in verreweg de meeste gevallen het geduld zelve en zal het eigenlijk nooit tot een correctie komen, maar 1 keer is genoeg om te verminken voor het leven, de tik voor de bil van een hond heeft nu eenmaal wat meer gevolgen als de tik voor de bil van een mens.
Daarom wordt op deze regel zo gehamert, het hoeft maar 1 keer fout te gaan, natuurlijk wil je een hond waarvan je niet denkt dat hij ooit wat zou doen tegen je kind of wie dan ook, maar het is en blijft een hond, onderhevig aan hun regels, hij kan niet anders zijn als een hond, 1 keer fout is genoeg en daar moet je niet willen komen, zo simpel werkt het.
Schapen drijven is een leuk vb, maar wat een schapendrijver doet is puur roofdiergedrag, de kudde drijven, observeren, tussen jou en de roedelleider inhouden, prooien scheiden van de kudde, dat is puur natuurlijk gedrag, dat zijn juist de type honden die nog een kans maken mochten ze het ooit alleen moeten rooien.
Zo werkt het met alle vormen van training, je bedenkt iets en kijkt welk natuurlijk gedrag je kan gebruiken om voor elkaar te krijgen wat je wil.
Het is dus niet zo dat je een onnatuurlijk iets ontwikkeld, het is een nieuw doel voor een natuurlijk gedrag wat je gebruikt, met al het andere zal je bar weinig succes hebben.
Grote kans dat het joch anders zo'n leuk gezellig Italiaans bontkraagdragend crimineeltje was geworden.quote:....
Het incident gebeurde in een probleemwijk van Acireale vlakbij de stad Catania op Siciliė
...
Nope, nooit bang voor geweest en zal het ook nooit zijn, dat dan zonder dom met honden om te gaan dan hequote:Op woensdag 5 augustus 2009 00:12 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Aftellen dus tot jij het leidend voorwerp (phun intended) van een berichtje op pag 5 van de Telegraaf wordt?
Hondenbeten worden geregistreerd als men ervoor naar de huisarts/ziekenhuis gaat. Dat dit eerder het geval is wanneer grotere honden bijten is een logische zaak. Een beet van een Pitbull behoeft geenzins erger te zijn dan de beet van een Golden Retriever, waar het hier tenslotte over ging.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 00:10 schreef Mr.J het volgende:
[..]
![]()
Nee idd, de beet van een chiuaua (of hoe zo'n opgefokte muis ook moge heten) en een pitbull zijn nagenoeg gelijk. Chiuaua's komen daarom ook regelmatig voor in het nieuws als ze een kind verscheuren.
dat vindt zo'n loempia op poten zelf anders wel hoor...quote:Op woensdag 5 augustus 2009 13:21 schreef yavanna het volgende:
[..]
...
Jammer dat het voor jou lastig is te begrijpen dat een beet van een Chihuahua, een chiuaua is geen hond, niet te vergelijken is met de beet van een grotere hond. Al zijn er ook gevallen bekend van ernstige bijtwonden en zelfs het doden van jonge kinderen door kleine honden.
quote:
Volgens mij moet je wat beter lezen...quote:Op woensdag 5 augustus 2009 16:16 schreef Mr.J het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ik kon jullie al niet serieus nemen door het continu goed praten van die kindoodbijters, maar nu ook zeggen dat bovenstaand wezen geen hond is?!
Wat is het dan? Een goudvis ofzo?
Als een chihuahua een hond is, was Michael Jackson een mens.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:37 schreef Scorpie het volgende:
Kom op peeps, keep it real, Chihuahua`s zijn gewoon honden. Iemand die het tegendeel beweert is niet zo slim bezig.
Het is uiteindelijk gewoon een hond ja, ook bij deze gelden alle hondenregels, ze zijn vaak zelfs vrij fel te noemen, bijten vrij vlot vaak(dingen zijn natuurlijk ook sneller eng als je zo klein bent, tegenover een mens staan moet je da aardig dapper voor zijn).quote:Op woensdag 5 augustus 2009 20:37 schreef Scorpie het volgende:
Kom op peeps, keep it real, Chihuahua`s zijn gewoon honden. Iemand die het tegendeel beweert is niet zo slim bezig.
Vooral niet bij tekkels zou ik zeggenquote:Op woensdag 5 augustus 2009 19:55 schreef SkyChat het volgende:
Die beesten kunnen er niets aan doen.
Het zijn de mensen die zulke honden simpelweg niet als huisdieren moeten houden.
Maargoed, ik laat een 6 jarige dan ook geen honden voeren, al waren het tekkels.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |