ja maar das toch logisch?!quote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:39 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Vind je?![]()
Ik heb N. toch vooral uitgekozen op z'n gevoel voor mode.
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 17:58 schreef huuphuup het volgende:
[..]
hij s flauw, hij wil niet even in de box gaan zitten voor een foto
Ah het is vast leuk als je er bent Xeenquote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:12 schreef Xenia het volgende:
Die van mij wist precies wat rompertjes waren en een commode en meer van dat soort dingen die ik tot een half jaar geleden totaal niet wist![]()
En dat de eerste kleertjes wit moeten zijn, is hij stellig van overtuigd. Geen idee waarom, maar hij zal wel gelijk hebben
Ik moet zo naar de eerste zwangerschapsyogales. Maar ik heb totaal geen zin
ja stom he?quote:
Innepin natuurlijk!!quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:36 schreef Kersjes het volgende:
Zo ken ik een stel waarvan de vader altijd het haar van hun dochter invlecht en staartjes maakt enzo. Ook koopt hij 9 van de 10 keer haar kleding. Vindt hij geweldig en is er nog goed in ook!
Xenia, veel plezier vanavond! Als je er eenmaal bent zul je het vast leuk vinden. Hoop ik voor je![]()
En over gerommel gesproken..... het wordt weer eens tijd voor een verse baby vind ik![]()
Welke juli-dame zal ons als eerste gaan verblijden met goed nieuws???
Degenen die in augustus aan de beurt zijn moeten nog even wachten hoor, dat wordt me anders net iets te dichtbij
Ja preciesquote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:44 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Innepin natuurlijk!!die moet nu vind ik
![]()
en daarna Urla en Nijna, en dan Chan en ik en... oh wachtdas et lijstje
hihi
Tja, ut lijkt mij ook niet meer dan vansellufsprekend dat z'n gevoel voor mode tog egt het eerste selexiekriterium is.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 18:46 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja maar das toch logisch?!
je moet er ook nog naast lopen... kom op zeg stel je voor dat ie dr nie uitziet
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:53 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Tja, ut lijkt mij ook niet meer dan vansellufsprekend dat z'n gevoel voor mode tog egt het eerste selexiekriterium is.
Ik bedoel, dan kan ie wel lief zijn ensow, maar als ie erbij loopt als een of andere boer, dan zou ik het er toch egt nie op kunne.
Gelukkig heb ik dit gevoel maar 1 keer gehad, alle andere keren, kon ik gewoon plassen.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:38 schreef freecell het volgende:
Ow en Bar? Dat gevoel bij het plassen klinkt een beetje als blaasontsteking! Even in de gaten houden
Gelukkig vergeet je mijquote:Op dinsdag 21 juli 2009 19:44 schreef huuphuup het volgende:
[..]
Innepin natuurlijk!!die moet nu vind ik
![]()
en daarna Urla en Nijna, en dan Chan en ik en... oh wachtdas et lijstje
hihi
Okquote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:13 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik dit gevoel maar 1 keer gehad, alle andere keren, kon ik gewoon plassen.
maar houd het wel in de gaten
quote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:15 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
Gelukkig vergeet je mij![]()
![]()
![]()
ik weet het hoor had ik nog maar in het lijstje moeten staan
Dan heb ik nog even te gaan! Ben tot op heden (16 weken) niet aangekomen. Mijn buik is al wel een beetje gegroeid, maar mijn BMI ligt volgens mij onder de 18.quote:Op dinsdag 21 juli 2009 11:40 schreef Beessie-Jen het volgende:
wat trouwens ook wel bijzonder is, dat op de meeste sites wordt aangeraden om met een lager BMI dus ook meer aan te komen tijdens de zwangerschap...
en bij een BMI die verhoogd is het dus gezonder is om maar een paar kg aan te komen....
zulke tabellen bedoel ik dus:
Gewicht voor zwangerschap -> Aangeraden toename gewicht
Ondergewicht (BMI < 18) -> 12 tot 18 kilo
Normaal gewicht (BMI 18-24) -> 11 tot 15 kilo
Overgewicht (BMI 25-30) -> 7 tot 11 kilo
Obesitas (BMI > 30) -> minimaal 7 kilo
of deze richtlijn:
Vrouwen met ondergewicht (BMI < 18,5) zouden tussen de 12 en 18 kilo moeten aankomen.
Vrouwen met een normaal gewicht (BMI 18,5 – 25) zouden tussen de 11 en 16 kilo moeten aankomen.
Vrouwen met overgewicht (BMI 25-30) zouden tussen de 7 en 11 kilo moeten aankomen
Mijn BMI was voordat ik zwanger raakte tussen de 20 en 21 ergens overigens...
BMI hier normaal 22, maar ik kom echt al wel wat aan met mijn 9 weken...quote:Op dinsdag 21 juli 2009 20:36 schreef NieuweUser het volgende:
[..]
Dan heb ik nog even te gaan! Ben tot op heden (16 weken) niet aangekomen. Mijn buik is al wel een beetje gegroeid, maar mijn BMI ligt volgens mij onder de 18.
Maar dat komt vast nog wel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |