abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 20 juli 2009 @ 09:25:14 #1
5023 crew  Geckoo
Good news everyone
pi_71141090


Vervolg op
[Centraal] Ryanair
[Centraal] Ryanair #2
[Centraal] Ryanair #3
[Centraal] Ryanair #4
[Centraal] Ryanair #5
[Centraal] Ryanair #6
[Centraal] Ryanair #7
[Centraal] Ryanair #8

Veelgestelde vragen

(Antwoorden op vrijwel al je vragen kun je vinden op http://www.ryanair.com/site/NL/faqs.php)

Hoe moet dat nou met je naam?
Eerste voornaam zoals in paspoort (of ID kaart) en achternaam in vullen. Als er een accent in staat, invullen zoals het op het onderste randje van je paspoort/ID kaart staat.
Heb je het fout gedaan, dan meteen bellen. Wijzigen is dan meestal gratis, zo blijkt uit de ervaringen hier. Een wijziging van naam kost normaalgesproken ¤100,- per persoon bij Ryanair, in dat geval is het meestal voordeliger om een nieuw ticket te boeken en het oude ticket niet te gebruiken (no-show).

Online inchecken?
Is heel gemakkelijk en gratis als je alleen met 1 stuk handbagage (max. 10 kilo, max 55x40x20 cm) reist. Als je online inchekt met ruimbagage betaal je de prijs van ruimbagage + 5 euro per persoon per enkele reis voor online check-in. Inchekken op de luchthaven kost ¤10,- per persoon per enkele reis en raad ik iedereen af.

Reis je met ruimbagage, dan kan je die achterlaten bij het bagage drop-off point van Ryanair op de luchthaven.

Online inchecken kan vanaf 15 dagen voor vertrek. Je moet gegevens van je paspoort/ID kaart invullen bij het online inchecken.

(Vanaf 1 Oktober 2009 is inchecken op de luchthaven niet meer mogelijk bij Ryanair)!

Iets fout gedaan?
Kom je er te laat achter dat je wat fout hebt gedaan, dan heb je net als bij andere maatschappijen pech. Gelukkig kun je voor weinig geld een nieuw ticket boeken.

Hoe zit dat nou met de handbagage?
Iedere passagier (ongeacht of je betaald voor ruimbagage of niet) die met Ryanair vliegt heeft het recht om 1 stuk handbagage mee te nemen (een rugzak en een plastik tas mag dus niet, dit zijn 2 stukken). De maximale afmetingen van dit stuk handbagage zijn: 55 x 40 x 20 centimeter. Het stuk handbagage mag niet meer dan 10 kilo wegen.

Algemene veiligheidsregels (ook over vloeistoffen) zijn te lezen op de website van Eindhoven Airport.

Daarnaast kunnen er per luchthaven nog extra regels zijn.

En al die extra kosten?
Er zijn geen extra kosten, het zijn kortingen die je krijgt als je van bepaalde faciliteiten geen gebruik maakt. Je kan kiezen voor
- wel of niet aan de balie inchecken
- één of meerdere stuks bagage inchecken of alleen handbagage meenemen
- als eerste aan boord te gaan
- sportuitrusting meenemen
- een reisverzekering afsluiten
- hotels, autohuur etc regelen
- betalen met een normale Creditcard of met een Visa Elektron (hieronder meer over creditcardkosten)

En aan boord kun je ook nog er zelf voor kiezen wat te eten en drinken te kopen.

Erg bepalend voor de prijs van de vlucht zijn:
- reizen in duurdere periodes zoals vakanties of weekenden
- reizen vanaf goedkopere of duurdere vliegvelden (bijvoorbeeld: Op Eindhoven Airport betaal je 40 euro aan belastingen en toeslagen terwijl je op Weeze airport maar 16 euro aan belastingen en toeslagen betaald)

Soms zie ik een aanbieding dat je voor ¤10,- (of minder) per enkele reis kan vliegen, is dat echt waar?
Ja! Er zijn hier genoeg mensen die aan het einde van het boekingsproces uitkwamen op ¤10,- (of nog minder zelfs) inclusief alle toeslagen. Dit komt omdat Ryanair dan een deel van jou belastingen en toeslagen betaald. Dit is de manier van Ryanair om reclame te maken. Je kan er echter vanuitgaan dat er in hetzelfde vliegtuig dan mensen zitten die 20 keer de prijs van jou ticket hebben betaald, dus Ryanair betaald het natuurlijk niet echt zelf.
Soms geeft Ryanair zelfs Gratis vliegtickets weg! Dan kom je aan het einde van het boekingsproces op ¤0,01 uit.

Kan ik dan ook zonder Creditcardkosten boeken?
Daar zijn wel mogelijkheden voor, dan moet je een Visa Electron card hebben. In Nederland is deze kaart echter niet makkelijk te verkrijgen, maar je kan wel een virtuele kaart aanvragen via bijvoorbeeld www.entropay.com . Kies als valuta GBP! (anders werkt het niet). Op deze manier wordt de kaart door Ryanair gezien als Visa Electron. Zet er 10 pond op met je gewone creditcard (hier komt nog 5% transactiekosten bovenop).
Ondanks dat de normale kosten niet in verhouding lijken te staan tot hetgeen je ervoor krijgt, zijn de kosten die Ryanair berekent, relatief laag vergelijken met andere luchtvaartmaatschappijen.

Maar hoeveel ga ik nou uiteindelijk betalen?
Gewoon door blijven klikken op de website, dan zie je vanzelf de prijs een keer verschijnen met alle opties die je zelf gekozen hebt.

Weeze Airport? Goedkoop vliegen vanaf de Nederlands/Duitse grens?
In Nederland zijn de kosten voor het gebruik van een Luchthaven voor alle vliegmaatschappijen ontzettend duur. Schiphol Airport is bijvoorbeeld na London Heatrow het duurste vliegveld van Europa. Als je vliegt vanaf Eindhoven Airport betaal je meestal rond de 40 euro aan belastingen. Vanaf Maastricht 36 euro.

Nog geen 80 Kilometer vanaf Eindhoven, Tussen Nijmegen en Dusseldorf, licht Weeze Airport, oorspronkelijke naam: Niedherrhein Airport (IATA Code: NRN). Het ligt in het dorpje Weeze, net over de grens tussen Nederland en Duitsland bij Nijmegen.

Airport Weeze op Google Maps.

Als je vliegt vanaf Weeze Airport betaal je meestal maar ¤16,- aan luchthavenbelasting. Zeker als je met veel mensen reist is dit al snel veel goedkoper dan vliegen vanuit Nederland. En er zijn vanaf Weeze veel meer bestemmingen beschikbaar dan vanaf Nederlandse Ryanair vliegvelden (zie www.ryanair.com). Je kan ook goedkoop vanaf Charleroi in Belgie vliegen. Bij het boekingssysteem van Ryanair heet deze luchthaven "Brussels S. Charleroi (CRL)".

Op de website van Ryanair wordt Weeze Airport ook wel "Dusseldorf (NRN)" genoemd. Ryanair vliegt niet vanaf Dusseldorf International Airport, dus als er Dusseldorf op je Ryanair ticket staat is het altijd vanaf Weeze.

En dat betalen voor het toilet?
Dat was een uitspraak die aan O'Leary in een Brits interview ontlokt is, en niet berust op de waarheid. Zie ook het persbericht.

Ik wil toch wat eten en drinken in het vliegtuig kopen. Wat moet ik daarvoor betalen?




Ik vind het leuk om over Ryanair te praten en om meer te weten te komen over Ryanair, waar kan ik terrecht?
http://www.ryanairfanclub.com/
http://ryanair.site-forums.com/
http://www.facebook.com/pages/Ryanair/90481925067


Hier dus verder met alle vragen over en ervaringen met Ryanair .


TVP's en offtopic reacties vliegen het topic uit!
[/quote]
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
  maandag 20 juli 2009 @ 10:34:00 #2
96925 gunk77
Zo ik iets ben, ben ik ADO fan
pi_71142375
In augustus weer goedkoop met Ryanair, dit keer naar Rome
  maandag 20 juli 2009 @ 11:02:28 #3
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_71143044
Vreemd: de laatste berichten in het vorige deel gingen over het ontbreken van aanbiedingen naar Rome en het eerste bericht in dit deel gaat juist over een goedkope vlucht naar Rome...
pi_71145035
@OP

Waar slaat die [/quote] op aan het einde ?

Wel leuke TT! (beter dan de vorige, die sloeg niet echt ergens op).

[ Bericht 23% gewijzigd door korting op 20-07-2009 12:35:48 ]
  Moderator maandag 20 juli 2009 @ 12:35:30 #5
5023 crew  Geckoo
Good news everyone
pi_71145600
quote:
Op maandag 20 juli 2009 12:18 schreef korting het volgende:
@OP

Waar slaat die [/ quote] op aan het einde ?
omdat je hier geen lees functie hebt waardoor je het hele zooitje moet quoten.
dus uit protest laat ik em staan
Professor Hubert Farnsworth: Shut up friends.
My internet browser heard us saying the word Fry and it found a movie about Philip J. Fry for us. It also opened my calendar to Friday and ordered me some french fries.
pi_71153246
thanx voor de antwoorden.
vind het wel jammer, hoor graag mijn eigen naam
pi_71153415
Kan je op Dusseldorf-Weeze van die zakjes krijgen/kopen voor de vloeistoffen??
pi_71156923
Toen die regel er net was stonden er dozen waar je ze voor nop uit kon pakken, daarna kwamen er van die kauwgombalautomaten (baggie á ¤ 1). De laatste tijd heb ik eigenlijk niet veel meer van die dingen gezien; volgens mij kun je ze er wel kopen, maar of je dat wel moet doen...
2011: Groezrock - Pinkpop - Hurricane - Summerfestival - Exit - Parade - Dour - Rock Werchter - Sziget - Lowlands - Laundry Day - Iceland Airwaves
Hoppa!! Lekker zomertje!
  Moderator / Miss SHO maandag 20 juli 2009 @ 18:57:28 #9
22592 crew  Ole
pi_71156976
Ik zag ze laatst bij Aldi liggen!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_71159480
Geachte lezers, ik had nog een vraagje ivm mijn boeking

Ik wil vanavond nog mijn boeking van Brussel Charleroi naar Ancona (Italië) afronden maar zit met 1 klein probleem. Het beleid van Ryanair ivm met minderjarigen is zeer verwarrend ( http://www.ryanair.com/site/NL/faqs.php?sect=chd&quest=uam ). Ik ben 15 en mag dus niet alleen reizen, maar mijn broer is 17 en zou me ,volgens mijn ma en mijn vader, kunnen begeleiden. Maar het is iig zeer verwarrend en we willen geen boeking van ¤200 maken als ik uiteindelijk niet mee mag gaan. Kan iemand hier meer duidelijkheid over scheppen ? Heeft iemand hier ervaring mee ?

Alvast Bedankt !
pi_71159648
TVP voor de aanbiedingen en de herinnering om zelf af en toe even te koekeloeren.
Ik wil straks toch eens wat kortere vluchten gaan proberen voor het oefenen in verband met mijn vliegangst.
pi_71159715
quote:
Op maandag 20 juli 2009 20:31 schreef ChrisVuye het volgende:
Geachte lezers, ik had nog een vraagje ivm mijn boeking

Ik wil vanavond nog mijn boeking van Brussel Charleroi naar Ancona (Italië) afronden maar zit met 1 klein probleem. Het beleid van Ryanair ivm met minderjarigen is zeer verwarrend ( http://www.ryanair.com/site/NL/faqs.php?sect=chd&quest=uam ). Ik ben 15 en mag dus niet alleen reizen, maar mijn broer is 17 en zou me ,volgens mijn ma en mijn vader, kunnen begeleiden. Maar het is iig zeer verwarrend en we willen geen boeking van ¤200 maken als ik uiteindelijk niet mee mag gaan. Kan iemand hier meer duidelijkheid over scheppen ? Heeft iemand hier ervaring mee ?

Alvast Bedankt !
Het staat er toch best duidelijk? Wat je ouders zeggen is juist.
pi_71159992
quote:
Op maandag 20 juli 2009 20:39 schreef Anne het volgende:

[..]

Het staat er toch best duidelijk? Wat je ouders zeggen is juist.
Kan je me het met zekerheid zeggen ? Is er hier misschien iemand die bij Ryanair werkt en dat kan bevestigen ? Het bureau op Charleroi is al gesloten :S
pi_71161384
quote:
Op maandag 20 juli 2009 20:48 schreef ChrisVuye het volgende:

[..]

Kan je me het met zekerheid zeggen ? Is er hier misschien iemand die bij Ryanair werkt en dat kan bevestigen ? Het bureau op Charleroi is al gesloten :S
Ik ben meerderjarig, en vlieg woensdag samen met iemand van 15(niet eens familie), ook vanuit charleroi. Wij zaten ook een klein beetje te twijfelen, en we hebben gebeld. Ik mag gewoon de minderjarige begeleiden, geen probleem dus. (tenzij jullie apart hebben geboekt)
pi_71162652
quote:
Op maandag 20 juli 2009 21:30 schreef robinmos het volgende:

[..]

Ik ben meerderjarig, en vlieg woensdag samen met iemand van 15(niet eens familie), ook vanuit charleroi. Wij zaten ook een klein beetje te twijfelen, en we hebben gebeld. Ik mag gewoon de minderjarige begeleiden, geen probleem dus. (tenzij jullie apart hebben geboekt)
Maar mijn broer is 17, volgens de wet dus nog steeds minderjarig (al wordt hij in november 18, dus meerderjarig) en dus volgens Ryanair wél meerderjarig (16+) ?
pi_71166403
quote:
Op maandag 20 juli 2009 22:10 schreef ChrisVuye het volgende:

[..]

Maar mijn broer is 17, volgens de wet dus nog steeds minderjarig (al wordt hij in november 18, dus meerderjarig) en dus volgens Ryanair wél meerderjarig (16+) ?
Volgensmij, maar dat weet ik niet 100% zeker, ben je bij Ryanair meerderjarig als je 16 bent.

Maar een vriend van mij was vorig jaar nog 15 toen we samen vlogen, alleen zijn boeking hadden we apart gedaan omdat hij later besloot om mee te gaan. Was verder helemaal geen probleem! Was vanaf Charleroi!

#Update:

Lees op de website van Ryanair het volgende stukje:
quote:
LET OP - met ingang van 20 mei 2009 worden er geen nieuwe boekingen voor minderjarigen zonder begeleiding geaccepteerd en met ingang van 1 oktober 2009 accepteert Ryanair GEEN minderjarigen meer onder de 16 jaar zonder begeleiding op vluchten van Ryanair.
Het is nog geen 1 oktober, dus mag je nog als minderjarige zonder begeleiding vliegen!

[ Bericht 10% gewijzigd door korting op 21-07-2009 00:59:34 ]
pi_71167360
quote:
Op maandag 20 juli 2009 23:49 schreef korting het volgende:

[..]

Volgensmij, maar dat weet ik niet 100% zeker, ben je bij Ryanair meerderjarig als je 16 bent.

Maar een vriend van mij was vorig jaar nog 15 toen we samen vlogen, alleen zijn boeking hadden we apart gedaan omdat hij later besloot om mee te gaan. Was verder helemaal geen probleem! Was vanaf Charleroi!
Bedankt voor de info!! Maar Robinmos is 16 en gaat woensdag met iemand van 15 op vakantie met Ryanair via Charleroi en ook bij hem bleek het geen probleem te zijn !!!!
En btw Werk jij voor Ryanair ?
pi_71167993
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 00:27 schreef ChrisVuye het volgende:

[..]

Bedankt voor de info!! Maar Robinmos is 16 en gaat woensdag met iemand van 15 op vakantie met Ryanair via Charleroi en ook bij hem bleek het geen probleem te zijn !!!!
En btw Werk jij voor Ryanair ?
Ik heb mijn stukje van net geupdate. Iemand van 16 is dus gewoon meerderjarig en mag iemand van onder de 16 begeleiden.

Die laatste vraag krijg ik vaker:p. Ik heb er wel eens over nagedacht om er te solliciteren, maar Ryanair heeft geen basis met gestationeerde vliegtuigen in de buurt (ik woon in de randstad), en weet ook niet of het echt wat voor mij is:p.

Ik ben wel een liefhebber van Ryanair. Heb ook een eigen (engelstalig) Ryanair forumpje opgezet met nog een paar liefhebbers en de Ryanair hyve is ook van mij.
pi_71168206
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 01:03 schreef korting het volgende:

[..]

Ik heb mijn stukje van net geupdate. Iemand van 16 is dus gewoon meerderjarig en mag iemand van onder de 16 begeleiden.

Die laatste vraag krijg ik vaker:p. Ik heb er wel eens over nagedacht om er te solliciteren, maar Ryanair heeft geen basis met gestationeerde vliegtuigen in de buurt (ik woon in de randstad), en weet ook niet of het echt wat voor mij is:p.

Ik ben wel een liefhebber van Ryanair. Heb ook een eigen (engelstalig) Ryanair forumpje opgezet met nog een paar liefhebbers en de Ryanair hyve is ook van mij.
Aah ok Heb al geboekt dus er is geen probleem meer Bedankt voor alle info !
pi_71172718
Vraagje:
Ik vlieg begin augustus naar mijn vriendin in Zweden (Stockholm-Skavsta-Nyköping) vanaf Düsseldorf-Weeze. Nu heb ik mijzelf al ingecheckt zonder bagage (dus alleen handbagage). Nu begon mijn vriendin dat ze het wel fijn zou vinden als ik voor haar een tas meenemen, ofwel: ik zou op de terugreis een tas moeten gaan inchecken. Op de heenreis reis ik dus alleen met handbagage en terug een extra ingecheckte tas (die niet meer aangemeld kan worden omdat ik al ingecheckt ben) Kan dit en wat gaat me dat kosten (alleen 20euro of ook nog eens 40 euro voor het opnieuw inchecken op de luchthaven?)? Ik ben reeds online ingecheckt..

[ Bericht 13% gewijzigd door Modi op 21-07-2009 10:58:34 ]
pi_71173257
Ik vrees de 2e optie...
2011: Groezrock - Pinkpop - Hurricane - Summerfestival - Exit - Parade - Dour - Rock Werchter - Sziget - Lowlands - Laundry Day - Iceland Airwaves
Hoppa!! Lekker zomertje!
pi_71176884
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 10:43 schreef Modi het volgende:
Vraagje:
Ik vlieg begin augustus naar mijn vriendin in Zweden (Stockholm-Skavsta-Nyköping) vanaf Düsseldorf-Weeze. Nu heb ik mijzelf al ingecheckt zonder bagage (dus alleen handbagage). Nu begon mijn vriendin dat ze het wel fijn zou vinden als ik voor haar een tas meenemen, ofwel: ik zou op de terugreis een tas moeten gaan inchecken. Op de heenreis reis ik dus alleen met handbagage en terug een extra ingecheckte tas (die niet meer aangemeld kan worden omdat ik al ingecheckt ben) Kan dit en wat gaat me dat kosten (alleen 20euro of ook nog eens 40 euro voor het opnieuw inchecken op de luchthaven?)? Ik ben reeds online ingecheckt..
Heb je heen EN terug al ingechekt?
pi_71178388
Enkel heen, voor terugvlucht kan het nog niet (ik vertrek begin aug en kom half aug terug), maar nog steeds kan ik via die website niets toevoegen/wijzigen ("mijn boeking beheren"), hij geeft aan dat er al ingecheckt is..... En als ik ze dan bel kan ik dan voor enkel de returnvlucht bagage boeken? Of moet dat perse dan weer voor beide kanten op zijn?

[ Bericht 11% gewijzigd door Modi op 21-07-2009 14:09:02 ]
  dinsdag 21 juli 2009 @ 15:11:43 #24
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_71181410
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 13:44 schreef Modi het volgende:
Enkel heen, voor terugvlucht kan het nog niet (ik vertrek begin aug en kom half aug terug), maar nog steeds kan ik via die website niets toevoegen/wijzigen ("mijn boeking beheren"), hij geeft aan dat er al ingecheckt is..... En als ik ze dan bel kan ik dan voor enkel de returnvlucht bagage boeken? Of moet dat perse dan weer voor beide kanten op zijn?
Je kunt nog niet inchecken voor de terugvlucht, omdat het te vroeg is. Dan verwacht ik dat het wel goedkomt, zodra je wel kunt inchecken.
En nee, je hoeft bij Ryanair nooit heen- en terugvlucht samen te boeken.
pi_71182061
Aha, dus zodra ik online kan inchecken voor de terugvlucht kan ik waarschijnlijk ook bagage toevoegen... Dat zou perfect zijn, ik ga het in de gaten houden bedankt voor de hulp en ik laat het weten of het gelukt is!
pi_71182180
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 15:29 schreef Modi het volgende:
Aha, dus zodra ik online kan inchecken voor de terugvlucht kan ik waarschijnlijk ook bagage toevoegen... Dat zou perfect zijn, ik ga het in de gaten houden bedankt voor de hulp en ik laat het weten of het gelukt is!
Ik weet niet of je internet (en een printer) tot je beschikking hebt in zweden, maar misschien is het zo dat je pas die bagage kan toevoegen als de heenreis al gevlogen is, maar wel voor het online inchecken.

Wat je in ieder geval niet moet doen is zo snel mogelijk online inchecken. Eenmaal online ingechekt, kost bagage meenemen 30-40 euro per koffer.

Volgensmij kan je of 15 dagen van tevoren of na je heenvlucht in "mijn boeking beheren".
pi_71184380
Prima, en printen is in Zweden ook geen probleem. Ik ga het uitproberen en ik laat wel weten of het inderdaad gelukt is. Zou mooi zijn, is mijn vriendin ook weer blij!
pi_71190739
Zijn er nog promotie tarieven voor Rome in September te verwachten?
Ik moet nog een retourtje hebben eind September maar de acties komen (als ze er al zijn voor Rome) niet onder de 65 euro voor Eindhoven..

Ik zie trouwens dat er 10 euro online incheck kosten zijn ineens?
Had ik de laatste keer dat ik vloog niet (halfjaartje geleden), is er wat veranderd?
Op zaterdag 10 juli 2010 13:47 schreef Guus_Geluk:
"Eindhoven, dat is de voetbalhoofdstad van Nederland"
Op woensdag 28 juli 2010 20:06 schreef heywoodu:
"En anders zal ik die Guus eens even vingeren, van achteren, met een stoelpoot.."
  dinsdag 21 juli 2009 @ 21:08:12 #29
124676 RobertoCarlos
Zit je nou naar me te loeruh?
pi_71194090
quote:
Ryanair schroeft capaciteit op Stansted met 40 procent terug

21-07-2009

DUBLIN - Ryanair schroeft komende winter de capaciteit op de belangrijke hub Londen Stansted met veertig procent terug in vergelijking met deze zomer. In de periode oktober-maart stationeert de Ierse luchtvaartmaatschappij 24 vliegtuigen op Stansted; nu zijn dat er nog veertig. Ryanair noemt de hoge kosten op Stansted en een verhoging van de Britse vliegbelasting als redenen voor de reductie.

Het is het tweede achtereenvolgende jaar dat Ryanair de wintercapaciteit op Stansted reduceert. Vanwege de recessie staan bovendien de inkomsten onder druk. Dat de Britse regering juist nu de vliegbelasting van tien naar elf pond (12,78 euro)verhoogt en bovendien luchthavenoperator BAA vliegen vanaf Stansted duurder maakt is voor Ryanair onverteerbaar.

Het schrappen van capaciteit op Stansted is mogelijk goed nieuws voor luchthavens in België en Nederland. Ryanair wil de zestien ‘overtollige’ Boeing 737’s namelijk stationeren op luchthavens in landen waar belastingen op vliegtickets zijn geschrapt of verlaagd. Naast België en Nederland zijn dat volgens Ryanair ook Griekenland en Spanje.

In België beschikt Ryanair over een basis in Charleroi; in Nederland worden Eindhoven en Maastricht aangevlogen.
http://www.luchtvaartnieuws.nl/news/default.asp?cat=all&id=31446
Tú estás dura y yo me veo cabrón en el espejo
  dinsdag 21 juli 2009 @ 21:47:33 #30
213380 Corkscrew
Turkenkrekker
pi_71195637
Voor de liefhebbers, het interview met Ryanairbaas Michael O'Leary in de Volkskrant (Intermezzo) is online hier te vinden.

Omdat-ie volgens mij alleen voor abonnees uit te vergroten is, heb ik 'm uit mijn eigen krant ook nog even ingescand:

Linkerpagina
Rechterpagina



EDIT: ik heb de twee tekstpagina's even achter een linkje gezet, dan laadt de forumpagina niet zo traag meer.
Wie dit leest is alfabeet.
pi_71196257
Wat een baas is het toch ook...
2011: Groezrock - Pinkpop - Hurricane - Summerfestival - Exit - Parade - Dour - Rock Werchter - Sziget - Lowlands - Laundry Day - Iceland Airwaves
Hoppa!! Lekker zomertje!
pi_71199054
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 21:47 schreef Corkscrew het volgende:
Voor de liefhebbers, het interview met Ryanairbaas Michael O'Leary in de Volkskrant (Intermezzo) is online hier te vinden.

Omdat-ie volgens mij alleen voor abonnees uit te vergroten is, heb ik 'm uit mijn eigen krant ook nog even ingescand:
[ afbeelding ]
Linkerpagina
Rechterpagina



EDIT: ik heb de twee tekstpagina's even achter een linkje gezet, dan laadt de forumpagina niet zo traag meer.
Leuk artikel!
pi_71202144
artikel was zeker leuk afgelopen zaterdag al zater er wel een paar foutjes in. tenminste als je het boek leest van Ryanair...
Cashback? Check <a href="http://spaarcentje.nl/?ref=10867">Spaarcentje</a> of <a href="http://www.shopbuddie.nl/?r=49a08ba692225eadf6049ca9d63f2518">Shopbuddie</a>
pi_71211099
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 00:45 schreef secondant het volgende:
artikel was zeker leuk afgelopen zaterdag al zater er wel een paar foutjes in. tenminste als je het boek leest van Ryanair...
Welk boek? Ruinair?
  woensdag 22 juli 2009 @ 12:59:38 #35
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_71211530
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 12:45 schreef korting het volgende:

[..]

Welk boek? Ruinair?
quote:
Stung by a ten hour delay and a ¤300 fare to Spain on his native ‘low fares’ airline, Dubliner Paul Kilduff plots revenge - to fly to every country in Europe for the same total outlay, suffering every low fares airline indignity. Armed with no more than 10kg of carry-on baggage, he endures 6 am departures, Six Nations boarding scrums, lengthy bus excursions, terminal anxiety and cabin crew who deliver infamous customer service. Kilduff travels to places he never knew he wanted to go that are probably not quite where he thinks they are and he is not sure what he will do once he gets there, including beautiful Beauvais, cosmopolitan Charleroi, electric Eindhoven, heavenly Haugesund and tropical Tampere. And all this on a cheap Irish airline led by a self-proclaimed ‘obnoxious little bollocks‘, which flies from A to somewhere remotely near B, weighs baggage like gold, charges its passengers to check-in or for wheelchairs, sells them hangover cures and scratch cards, lands its aircraft at the wrong airport, takes court cases against its own pilots and doesn’t even care if Kilduff shows up. On his miserly pan-European exploration he reveals the secrets of the new travel phenomenon favoured by one hundred million plus passengers annually. And his advice to fellow travellers in the ultimate airport holiday book? - "Don’t get mad, get even - Get a one cent airline ticket."
pi_71236888
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 12:59 schreef Lemans24 het volgende:

[..]


[..]
Best leuk boek

Ik heb de schrijver een paar maanden geleden ontmoet @ Schiphol. Best aardige gozer! In zijn nieuwste boek (Ruinairski) heeft hij een stukje geschreven over de ryanair fanclub.
pi_71237853
quote:
Op woensdag 22 juli 2009 12:45 schreef korting het volgende:

[..]

Welk boek? Ruinair?
Nee al staat die ook nog op het verlanglijstje => Ik bedoelde deze: http://www.bookdepository.co.uk/book/9781845132934/Ryanair
Cashback? Check <a href="http://spaarcentje.nl/?ref=10867">Spaarcentje</a> of <a href="http://www.shopbuddie.nl/?r=49a08ba692225eadf6049ca9d63f2518">Shopbuddie</a>
pi_71243394
Tja, Telegraaf niveau...

Vanmiddag vliegen naar Bristol!
2011: Groezrock - Pinkpop - Hurricane - Summerfestival - Exit - Parade - Dour - Rock Werchter - Sziget - Lowlands - Laundry Day - Iceland Airwaves
Hoppa!! Lekker zomertje!
pi_71248762
Ik heb ook een vraagje, ik vlieg aanstaande maandag voor t eerst met Ryanair (voor de eerste keer uberhaupt ) en ben ondertussen ook online ingechecked...
Maar, hoe zit het met de bagage, die lever je normaal toch in bij het inchecken in, en dan zou je daar ook zon label krijgen met je naam e.d. erop zodat ze weten wiens bagage het is enzo?
T komt vast wel goed op Weeze, maar t is wel fijn om van te voren even te weten..
De sint verzon op z'n gemak,
dit voor het oude wrak.
pi_71249056
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 13:34 schreef Market_Garden het volgende:
Ik heb ook een vraagje, ik vlieg aanstaande maandag voor t eerst met Ryanair (voor de eerste keer uberhaupt ) en ben ondertussen ook online ingechecked...
Maar, hoe zit het met de bagage, die lever je normaal toch in bij het inchecken in, en dan zou je daar ook zon label krijgen met je naam e.d. erop zodat ze weten wiens bagage het is enzo?
T komt vast wel goed op Weeze, maar t is wel fijn om van te voren even te weten..
Volgens mij moet je nu ook naar een balie lopen. Die heet alleen niet incheckbalie, maar bagage-afgiftepunt. God mag weten waarom dat goedkoper zou zijn (daar staat immers ook minstens één persoon), maar goed. Zo gaat 't dus . Op Weeze zal zich 't snel vanzelf wijzen, want die luchthaven is niet groot. Eén grote vertrekhal.
pi_71249228
quote:
Op dinsdag 21 juli 2009 19:41 schreef StrikerZeljko het volgende:
Zijn er nog promotie tarieven voor Rome in September te verwachten?
Ik moet nog een retourtje hebben eind September maar de acties komen (als ze er al zijn voor Rome) niet onder de 65 euro voor Eindhoven..

Ik zie trouwens dat er 10 euro online incheck kosten zijn ineens?
Had ik de laatste keer dat ik vloog niet (halfjaartje geleden), is er wat veranderd?
Niemand?

Iemand zou hier toch op zn minst moeten weten waar die online incheck kosten vandaan zijn gekomen?
Op zaterdag 10 juli 2010 13:47 schreef Guus_Geluk:
"Eindhoven, dat is de voetbalhoofdstad van Nederland"
Op woensdag 28 juli 2010 20:06 schreef heywoodu:
"En anders zal ik die Guus eens even vingeren, van achteren, met een stoelpoot.."
pi_71250082
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 13:47 schreef StrikerZeljko het volgende:


Iemand zou hier toch op zn minst moeten weten waar die online incheck kosten vandaan zijn gekomen?
Dat soort kosten kan bij Ryanair ineens wijzigen. Daar is geen verklaring voor. Of eigenlijk wel: omzet verhogen. Overigens is er wel wat gewijzigd: het niet meer op het vliegveld inchecken, maar online.
pi_71253059
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 07:44 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)Ryanair__.html?p=7,1

Wat een jankverhaal.
error?
Cashback? Check <a href="http://spaarcentje.nl/?ref=10867">Spaarcentje</a> of <a href="http://www.shopbuddie.nl/?r=49a08ba692225eadf6049ca9d63f2518">Shopbuddie</a>
pi_71253496
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 15:41 schreef secondant het volgende:

[..]

error?
Link is aangepast. http://www.telegraaf.nl/r(...)yanair__.html?p=39,1
pi_71261476
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 15:56 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

Link is aangepast. http://www.telegraaf.nl/r(...)yanair__.html?p=39,1
Heel goed Ryanair!

Fuck alle domme mensen die hun instapkaarten niet uitprinten.

En fuck de telegraaf, pauperkrant
  vrijdag 24 juli 2009 @ 08:52:29 #47
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_71275732
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 20:09 schreef korting het volgende:

[..]

Heel goed Ryanair!

Fuck alle domme mensen die hun instapkaarten niet uitprinten.

En fuck de telegraaf, pauperkrant
Toen ik voor het eerste met Ryanair vloog vanaf Madrid Barajas (in 2007 pas), kon je met bagage natuurlijk nog niet online inchecken. Dus de instapkaart werd ter plekke uitgeprint.
Het was echter 6 uur 's ochtends en ik was mijn instapkaart al binnen een half uur kwijt, waar ik ná de douane achterkwam. Heb hem gewoon nog een keer laten uitprinten... Die goeie ouwe tijd!
pi_71276464
Even een vraagje over de bagage. Ik heb voor morgen al online ingecheckt voor de heen en terug weg maar wat doe ik met mijn bagage?? Ik had wel gelezen dat ik die bij een droppoint kon neerleggen maar hoe weten ze dan dat het mijn koffer is en wat de bestemming is????
Walk on, walk on, with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
  vrijdag 24 juli 2009 @ 09:40:27 #49
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_71276556
quote:
Op vrijdag 24 juli 2009 09:35 schreef stevengerrard het volgende:
Even een vraagje over de bagage. Ik heb voor morgen al online ingecheckt voor de heen en terug weg maar wat doe ik met mijn bagage?? Ik had wel gelezen dat ik die bij een droppoint kon neerleggen maar hoe weten ze dan dat het mijn koffer is en wat de bestemming is????
Omdat er iemand staat die hem inneemt, je intapkaart bekijkt en je paspoort checkt. Gewoon een incheckbalie, maar dan high-speed!
pi_71301739
quote:
Op donderdag 23 juli 2009 15:56 schreef Roel_Jewel het volgende:

[..]

Link is aangepast. http://www.telegraaf.nl/r(...)yanair__.html?p=39,1
Volgens mij is die foto gemaakt op Schiphol

En okay, wie van ons wilde deze week PER SE aan het gangpad zitten??
quote:
Incident: Ryanair B738 near Malaga on Jul 21st 2009, unruly passenger
A Ryanair Boeing 737-800, registration EI-EBB performing flight FR-5152 from Marseille (France) to Marrakesh (Morocco), diverted to Malaga due to an unruly passenger on board. The airplane landed safely, the passenger was handed over to Spanish police, but was immediately released again and continued his journey on another flight.

The passenger was asked by a flight attendant to change seats as his legs were blocking an aisle, but the passenger refused.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')