Goed idee, maar probeer eerst Dierenbescherming te overtuigen.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 00:22 schreef psv het volgende:
PVCpijpje een metertje in de grond, wat lekkers voor ut poesje erin pleuren, pussy erin tuinslang erop, problem solved
Hippiequote:Op donderdag 16 juli 2009 23:59 schreef mafkees01 het volgende:
Als ik je vader zou tegenkomen dan mag hij blij zijn als hij de rest van zijn leven nog door een rietje kan drinken.
Achterlijke imbecielStenen gooien naar katten
Nergens voor nodig om in metaforen te praten.quote:Op maandag 27 juli 2009 03:10 schreef Jojoortje het volgende:
En ja hoor... Kom ik net thuis van een verjaardag, schrik ik me weer de pleuris door "een kat" die zich "verstopt" had in onze "struik"
je hebt blijkbaar geen verstand van dieren.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:20 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Wij hebben geen kikkers en geen last van muggen.
[ afbeelding ]
De tering, ik neem wel een wat vriendelijker beest, mocht ik ooit een kat kaufen
Is niet jouw tuin. Is van pappie en mammie.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:08 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Wat IK doe in mijn EIGEN tuin, bepaal ik zelf wel
Ik heb zeker geen verstand van katten nee, maar dat hoeft ook nietquote:Op maandag 27 juli 2009 03:48 schreef Heil-Schnitzel het volgende:
[..]
je hebt blijkbaar geen verstand van dieren.
Deze katten zijn 1 van de vriendelijkste die er zijn.
ik heb er zelf 5 van
Dan moet ik idd maar gaan denken aan een schrikdraadje/net.quote:Op maandag 27 juli 2009 04:11 schreef Vlindur het volgende:
Ik heb zelf 2 katten. Momenteel ligt 1 naast me te knorren op de leuning van de bank en de ander zit in dr doos (ja echt, mevrouw heeft een kartonnen doosje tot slaapplek gebombardeerd en slaapt daar nu al ruim een jaar in. NIet constant natuurlijk)
Mochten mijn katten jou irriteren, dan staat het je uiteraard vrij om ze te verjagen. Eventueel met baksteen, mits je mis gooit. De buren hebben speciaal een hond genomen voor onze katten. Vinden wij prima. De katten poepten namelijk in hun tuin (nee, niet onze katten, die doen dat niet, de katten van andere buurtbewoners wel) Maar nu hebben ze geen last meer van poep, maar van een hond die continu gaten spit in de tuin
![]()
Wat je natuurlijk ook kan doen, is een net om de vijver spannen, dat houdt reigers e.d ook op afstand. En je kan ook een schrikdraadje om je tuin spannen.
Voor de katten die 's nachts janken; Succes. Niks is irritanter dan ongecastreerde kattenOok dat doen die van ons niet, want die zijn geholpen, maar die van de buurtbewoners weer wel.
Succes!
Die mongolen van ons laten andere katten ook rustig binnen en schijten in eigen tuinquote:Op maandag 27 juli 2009 13:00 schreef Myraela het volgende:
Mijn kat is goed getraind. Hij jaagt de andere katten weg, en schijt vervolgens in de tuin van de buren
Jij woont toch niet bij mij in de tuin heh!quote:Op maandag 27 juli 2009 13:00 schreef Myraela het volgende:
Mijn kat is goed getraind. Hij jaagt de andere katten weg, en schijt vervolgens in de tuin van de buren
Oh, ralquote:Op maandag 27 juli 2009 13:16 schreef Remsjo het volgende:
Ik stond laatst in de keuken een boterhammetje met pindakaas op te smeren want daar wordt Remsjo groot en sterk van. Ik keek naar buiten en ik zag ineens een kat een duif aanvallen. Tot 2 keer toe. Duif lag met een half afgebeten kop op de grond en ik ging die kat met een aardappelschilmesje achterna. Het is dat ik niet zo snel in een boom kan klimmen want anders had die kat het niet meer na kunnen vertellen
quote:
's Nachts sowieso niet, want dat schrik ik zo hard dan ze snel weggaan. Als die katten mij overdag zien, dan weten ze ook wel hoe laat het is. Ze klimmen dan zo via de schutting omhoog om naar een andere tuin te gaanquote:Op maandag 27 juli 2009 16:02 schreef tonja het volgende:
Zijn de katten benaderbaar? Zo ja dan kun je misschien een halsband met een briefje eraan omdoen.
Verder vind ik dat als het kan, dat wil zeggen er niemand last van heeft en de kat niet het risico loopt om plat gereden te worden, de kat best naar buiten mag.
Bij jou kan het dus duidelijk niet.
Heb zelf 2 binnenkatten.

Joah of.. " I know what your cat did last summer "quote:Op maandag 27 juli 2009 16:23 schreef tonja het volgende:
Hou het vriendelijk. Zet je telefoonnummer erop en wat je problemen met de katten zijn.
"I know what the last thing is your cat will do..."quote:Op maandag 27 juli 2009 17:07 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Joah of.. " I know what your cat did last summer "
Heeft zo'n kaal poesje het nou niet koud?quote:Op maandag 27 juli 2009 17:11 schreef MissJ het volgende:
Ik heb 2 poezen (nou ja eigenlijk 3, maar die 3e heeft geen haar en staart woehaaaahaha einzzzz !!!!1111 leuk garpje toch) en die komen niet buiten, dussss de buren hebben ook geen last van ze
een kat nemen, die jagen op reigersquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:54 schreef Darkomen het volgende:
De volgende keer de kat niet wegjagen maar de vijver in schoppen, dan leren ze het vanzelf af.
Op deze manier hebben wij het onze katten ook afgeleerd.
Als iemand ook nog een manier weet om reigers uit de vijver te houden zonder een net te hoeven spannen, graag.
er werd al koffiedrek aangeraden, maar of het werkt is iets anders...quote:Op vrijdag 31 december 2010 08:54 schreef rosepetals het volgende:
Is er niet een een of ander goedje te koop wat katten vies vinden en jij dus lekker om je vijver heen kunt smeren? Geen gif.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |