Hihihihi, neen, die gaan neuken.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:14 schreef Jojoortje het volgende:
's Nachts hebben we ook last van katten, van 2 katten eigenlijk. Die maken dan ruzie met elkaar
huisdieren ja, nou kunstvijversquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:21 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Bepaal zelf wel wat ik neemWil geen last hebben van die hoerenbeesten
![]()
En wat nou, zo is de natuurHet zijn huisdieren
![]()
PS:
Wat IK doe in mijn EIGEN tuin, bepaal ik zelf welquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:59 schreef Manono het volgende:
[..]
huisdieren ja, nou kunstvijverszijn al stom
maar vijvers met netten erover zijn nog stommer
Jazekerquote:Op donderdag 16 juli 2009 14:15 schreef AlphaOmega het volgende:
Veel katten komen bij vijvers om eruit te drinken. Dat is namelijk interessanter dan uit het drinkbakje dat thuis voor ze klaar staat.
TS, je ziet ze echt pogingen ondernemen je vissen te vangen?
Sorryquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:53 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Als je dit topic had doorgelezen, had je geweten dat ik niet weet welke buren het zijn, droplul
Ja want iedereen klikt hier natuurlijk op omdat er poes in de titel staatquote:
Vertel, welke beesten eten nog meer mijn visjes op? Ik heb ze nog niet gezien hier iig. Bovendien vind ik gaas op een vijver lelijk en dan kunnen de vogeltjes ook niks meer drinken enzo.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:25 schreef Grimmbeard het volgende:
Doe gewoon een netje / wat gaas over je vijver, er zijn wel meer beesten die jouw visjes opeten hoor, sowieso niet slim om je vijver onbeschermd te laten. Wat kost het je nou, een paar euro voor wat gaas? Wij hebben ook meerdere vijvers met vissen en een kat
zo denken die katten en vogels er ook overquote:Op donderdag 16 juli 2009 14:08 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Wat IK doe in mijn EIGEN tuin, bepaal ik zelf wel
Een groot hoog hek met schrikdraad dan maar.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:17 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Jazeker
Maar ook als zouden ze het niet doen, ik wil ze niet in mijn tuin. Vooral 's nachts schrik me gewoon rot als ik er één langs me heen zie sprinten.
Iedere kat kun je dingen aanleren, het vergt gewoon tijd. Mijn ouders hebben een doodnormale kater en die blijft netjes in de tuin en niet bij de buren. De vijver van mijn ouders gebruikt hij alleen om uit te drinken, die vissen interesseren hem niets.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:18 schreef bluuf het volgende:
Neem zelf een grote kat (Noorse boskat of maine coon), voedt deze goed op zodat deze van de vissen in de vijver afblijft (voorzover dat lukt met een kat) en je hebt geen last meer van andere katten in je tuin.
Ach, als jij er voor zorgt dat er sowieso geen katten komen, dan heeft iedere reiger straks vrij baan als jij even niet oplet. En voor een reiger is het het ultieme vissen. Die lullige bakjes water bij mensen in de tuin, lekker vol met visjes met opvallende kleurtjes. Eitje...quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:32 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Vertel, welke beesten eten nog meer mijn visjes op? Ik heb ze nog niet gezien hier iig. Bovendien vind ik gaas op een vijver lelijk en dan kunnen de vogeltjes ook niks meer drinken enzo.
Gaat me gewoon om die verdammmmde huiskatten heIk geef mijn vissen wel wapens.
Dat had ik inderdaad ook al bedacht!quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:36 schreef ikheetmartijn het volgende:
Ik vind het een stuk waarschijnlijker dat er een reiger uit de buurt je vijver leeg loopt te knagen dan een poes.
Heb je de poes op heterdaad betrapt?
edit: spuit 11
Reigers. Voor een reiger is jouw vijvertje een paradijs, de visjes kunnen geen kant op en waarschijnlijk komt een reiger met gemak bij de bodem (katten kunnen daar waarschijnlijk niet bij). Bovendien zijn reigers vaak zat 's nachts actief om jouw vijvertje te legenquote:Op donderdag 16 juli 2009 14:32 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Vertel, welke beesten eten nog meer mijn visjes op? Ik heb ze nog niet gezien hier iig. Bovendien vind ik gaas op een vijver lelijk en dan kunnen de vogeltjes ook niks meer drinken enzo.
Gaat me gewoon om die verdammmmde huiskatten heIk geef mijn vissen wel wapens.
Ja die katten kunnen er niks aan doen idd, maar die baasjes wel?quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:32 schreef Manono het volgende:
[..]
zo denken die katten en vogels er ook over
nou vooruit een tip, koffieprut rond de rand van je tuin en vijver, dat vinden katten vies - en plant gewoon wat antikatten planten (al zul je ze nooit helemaal kwijtraken denk ik)
Wij hebben nog geen reiger gezien hier gelukkig, maar die lusten idd wel graag visjes, dat kloptquote:Op donderdag 16 juli 2009 14:34 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Ach, als jij er voor zorgt dat er sowieso geen katten komen, dan heeft iedere reiger straks vrij baan als jij even niet oplet. En voor een reiger is het het ultieme vissen. Die lullige bakjes water bij mensen in de tuin, lekker vol met visjes met opvallende kleurtjes. Eitje...
Enne, reigers zijn heel erg goed in vissen. Zeker in vijvertjes bij mensen in de tuin.
Dat ie d'r daadwerkelijk ook 1 te pakken had?quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:40 schreef Jojoortje het volgende:
En ja, heb de poes al vaker op heterdaad betrapt
Ja, maar dat was alweer een tijdje terug. Heb het visje toen weer in de vijver gegooid, maar die ging helaas toch dood. Waarschijnlijk speelde die kat er alleen mee, maar ja... Visje gaat er wel aan dood.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:41 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Dat ie d'r daadwerkelijk ook 1 te pakken had?
Ik erger me veel sneller aan de herrie van pauperige medelanders, maar goed. En het volume van een blaffende hond is nog veel groter, daar heb je dus ook permanent last van?quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:42 schreef Jojoortje het volgende:
Even ter illustratie wat voor een geluid ik soms hoor 's nachts.
En dan 2 katten he, tegen elkaar!
Ik heb 4 katten en ik ben het helemaal met je eens.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:14 schreef Jojoortje het volgende:
Zou wel eens willen weten hoe de Fokkers met katten hierover denken. Die zeggen zeker: "Ja, maar katten hebben vrijheid nodig."
Nou, NIET IN MIJN TUIN!! Ik bedoel, mijn vissen zwemmen toch ook niet in hun tuin.
Als je graag wil weten waar het beestje thuishoort dan bewerk je hem volgende keer even met een spuitbusje verf ofzo. Dan krijg je vanzelf wel een keer te horen waar hij vandaan komt.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:53 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Als je dit topic had doorgelezen, had je geweten dat ik niet weet welke buren het zijn, droplul
Een buitenkat binnen laten is denk ik geen optie dan? Geen kwestie van wennen?quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:45 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik heb 4 katten en ik ben het helemaal met je eens.
wij hebben dan ook 4 binnenkatten, die zijn niet zielig hoor.
En als je de ruimte hebt en je kat vrijheid wil geven is een kattenren of je tuin afzetten een geweldige optie.
Gooi er wel een witte haai inquote:Op donderdag 16 juli 2009 14:50 schreef mividaloca het volgende:
Doe je huidige vissen weg koopt Piranhas! Weg poes, Weg probleem
Ja, maar zijn katten eigenlijk zo slim dat ze denken: "Oh de vorige keer/keren werd ik in die tuin natgespoten, dus die tuin sla ik maar over"quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:50 schreef EdmondDantes het volgende:
Persoonlijk vind ik dat je mag doen wat nodig is om dat diertje te leren dat je tuin no-go is, zolang je het maar niet verwondt (tuinslang, whatever).
Yup zijn 2 totaal verschillende rassen. Ene is ook veel duurder dan de ander. Binnenkatten heb je veel meer werk aan, kattenbak verschonen, eten/drinken/aandacht geven, haren stofzuigen (haarfabriek).quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:56 schreef Jojoortje het volgende:
(Want ik wist niet dat er buiten- en binnenkatten bestonden)
Ja hoor, kan prima, vergt alleen wat aanpassingen, genoeg krabpalen, speelgoed enz.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:56 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Een buitenkat binnen laten is denk ik geen optie dan? Geen kwestie van wennen?
(Want ik wist niet dat er buiten- en binnenkatten bestonden)
[..]
Het is inderdaad een kwestie van gewenning,quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:56 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Een buitenkat binnen laten is denk ik geen optie dan? Geen kwestie van wennen?
(Want ik wist niet dat er buiten- en binnenkatten bestonden)
Jaquote:[..]
Ja, maar zijn katten eigenlijk zo slim dat ze denken: "Oh de vorige keer/keren werd ik in die tuin natgespoten, dus die tuin sla ik maar over"
die heb ikquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:14 schreef Jojoortje het volgende:
Neem een hond ofzo (die niet 24/7 blaft )
30cm dikke betonplaat op je vijver leggen.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:54 schreef Darkomen het volgende:
De volgende keer de kat niet wegjagen maar de vijver in schoppen, dan leren ze het vanzelf af.
Op deze manier hebben wij het onze katten ook afgeleerd.
Als iemand ook nog een manier weet om reigers uit de vijver te houden zonder een net te hoeven spannen, graag.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |