Nee, want dan krijg ik ruziequote:
Dat 0909-nummer?quote:Op woensdag 15 juli 2009 17:33 schreef Nijns het volgende:
[..]
Ow, ik heb mijn nummer toen toch gegeven? Misschien kan je even smsen wat je bedoeld..
Je bent nog niet veel gewend hequote:Op woensdag 15 juli 2009 18:54 schreef DaMart het volgende:
...heel verhaal...
Ik heb een half jaar lang vijf dagen per week Zandvoort-Culemborg gereden, dus ik ben heus wel wat gewend. Waarom denk je dat ik normaal gesproken met de trein naar mijn werk ga? Dat is een stuk relaxter reizen, en, zo is nu bewezen, je doet er 2 uur korter overquote:Op woensdag 15 juli 2009 18:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Je bent nog niet veel gewend he
Ik mag volgende week proberen bij Nijmegen te komen, tijdens de 4daagse
Ik schat dat ik 5 minuten vertraging heb, ik ga toch niet over de dan gevulde snelwegen met jostis
Mja, als al die klapjosti's niet in de weg hadden gereden, dan was ik een half uur sneller geweest dan met de trein...quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ga dan ook met de trein, asfaltslaaf
Naar Amersfoort vanuit Nijmegen Lent? Nee, dank je.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ga dan ook met de trein, asfaltslaaf
quote:Op woensdag 15 juli 2009 18:09 schreef Pheno het volgende:
Klonk, verlos haar eens uit haar lijden... ik ben terug van me werk!!!!
Dan kun je wel in Utreg koffie komen doenquote:Op woensdag 15 juli 2009 19:02 schreef Pheno het volgende:
[..]
Naar Amersfoort vanuit Nijmegen Lent? Nee, dank je.
Ik zal niks zeggenquote:Op woensdag 15 juli 2009 18:49 schreef DaMart het volgende:
[..]
Nee, want dan krijg ik ruzie.
[..]
Dat 0909-nummer?.
Ik doe nergens meer koffie. Uit ervaring kan ik zeggen dat KSC meets gedoemd zijn te mislukken. Of ze kosten me een pc.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:08 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Dan kun je wel in Utreg koffie komen doen
ze is druk bezigquote:
Nouja, misschien is NL wel een van de landen die in het bouwbeleid wel strengere regels heeft, maar dat weet ik niet zeker.quote:Op woensdag 15 juli 2009 16:13 schreef goldfinger1963 het volgende:
regeltjes![]()
maakt niet uit in welk land je zit
Ah, Tiroller veldonderzoek...Oh wacht.quote:Op woensdag 15 juli 2009 19:36 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik ga in september voor veldonderzoek naar Oostenrijk.
Nou, het kan niet veel strenger meer hoor. Al wil je een boom uit je eigen tuin kappen moet je nog een vergunning hebben volgens mijquote:Op woensdag 15 juli 2009 19:36 schreef Sjowhan het volgende:
[..]
Nouja, misschien is NL wel een van de landen die in het bouwbeleid wel strengere regels heeft, maar dat weet ik niet zeker.
En de koffie pruttelt al. Joechei!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |