abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70900618
Welkom bij het 1656e deel van de Algemene Kennis Quiz!



De opzet van dit spel is dat je elkaar vragen stelt die met algemene kennis te maken hebben. Dat kan heel uiteenlopend zijn van geschiedenis tot muziek en van aardrijkskunde tot auto's. Probeer de vragen zoveelmogelijk af te wisselen. Uiteraard mogen er best een paar vragen achter elkaar gesteld worden in dezelfde categorie maar doe dit niet meer dan drie keer achter elkaar.

Vermijd de wanneer, hoeveel etc. vragen
Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Eerlijk spel

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op, dus kijk uit wat je hier doet.
Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus. Als je je toch schuldig maakt aan dingen opzoeken en we komen daar achter dan krijg je of minpunten of je wordt uitgesloten voor een paar delen.



Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is.
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming in een antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.
Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold.
Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren.

Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende spelers. Als echter blijkt dat ook welwillende spelers hier zich schuldig aan maken dan worden ook zij bestraft.

Een keer kan voorkomen omdat je huis in de fik vliegt, de telefoon gaat of je hond accuut naar de dierenarts moet maar probeer altijd een nieuwe vraag te stellen! Door te antwoorden op een vraag ga je de verbintenis aan om, indien het antwoord goed is, zelf een nieuwe vraag te stellen!

Eén antwoord per keer

Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het
is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de
anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen
komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Wat te doen als het topic stil ligt?

Het kan af en toe gebeuren dat het topic even stil ligt omdat iemand het antwoord niet weet of omdat de vraagsteller even verhinderd is. Dit is niet erg. Om toch de vaart erin te houden mag iemand een nieuwe vraag stellen als de vraagsteller 20 minuten niets van zich heeft laten horen. Indien een vraag niet meteen geraden wordt en men toch door wil met het spel dan blijft deze vraag open staan. Zolang het topic nog loopt kan iemand daar antwoord op geven. Als het topic dicht is dan vervalt deze vraag.

Dit om te voorkomen dat vraagstellers te snel de antwoorden weggeven en met een nieuwe vraag komen.

Punten

De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.
Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt
uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit
dikgedrukt. Zo dus: gebruikersnaam +1 Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het
makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling

Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editten

EDIT JE ANTWOORD NOOIT!, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Nieuw topic

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel
je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic.
Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand! Zie hier wat er gebeurd als je zo onsportief bent.

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat

    Probeer slowchat tot een minimum houden. Als je echter lekker wilt bespreken hoe je dag was ga dan naar het speciale AKQ SC topic.

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven
    geroepen waar men hun ergernissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft.
    AKQ OP Discussie topic 2

    Hall of Fame
    De Overall Stand bijgewerkt tot topic 1500, met dank aan Mark_V, ScottTracy en Ofyles2. Vanaf topic 1501 zijn we opnieuw begonnen met tellen.

    Actuele tussenstand na afloop van topic 1655:
    533 Ofyles2
    517 qonmann
    289 De_Hertog
    277 ScottTracy
    267 BasOne
    257 mr_anonimous
    213 starla
    193 tomtomaat
    153 LaStrange
    149 Terpentin07
    135 Cobra4
    119 Mark
    111 Tanjaa
    100 Robbie85
    96 Yankee
    95 Rucebo
    92 Burnett
    85 Yurithemaster
    82 vaagsel
    82 Neleos
    75 iggy_in_the_house
    73 Siniti
    71 Dagobert
    63 MaJo
    61 RoofingBurner
    57 slaveloos
    53 Hawaii_Tim
    53 Susi
    53 tong80

    46 PhysicsRules
    44 PierreTT
    44 erkel
    39 steekbal
    36 Homdeck
    33 pulletje
    32 Clesar03
    32 Etcetera
    26 Szura
    25 Dr_Flash
    25 UnderTheWingsOfLove
    24 Nico_S.
    23 ASroma
    22 Berkery
    21 Belsen
    21 iamredleader
    19 Platina
    16 Kali-Mist
    16 Yeux
    15 kraaksandaal
    15 Thomaster
    14 Nembrionic
    14 PrintScreen
    14 Aishlin
    13 Bram2301
    13 svk1985
    13 Lubje25

    12 macondo
    12 Meursault
    12 Rots
    11 NelsonWandelaar

    10 Aeque
    10 norich

    9 FunkyHomosapien
    9 Puntenslijpsel
    9 Induhskaai
    9 mividaloca

    8 BC88
    8 Carolyne1575
    8 ElizabethR
    8 Frambozenpudding


    6 Anywhere
    6 De_Kromme
    6 Induhskaai
    6 LadyBlack
    6 snetto888

    5 Acinonyx
    5 chufi
    5 Elkem
    5 TradeMarkie

    4 Arth_NL
    4 donroyco
    4 en_door_slecht
    4 kutstudent_
    4 Morendo
    4 mrkrul
    4 Stormqueen
    4 Whiteguy
    4 OneOfTheseDays


    3 Bolkesteijn
    3 boyv
    3 Dichtpiet.
    3 EdgarD
    3 Its-Jojo-4you
    3 Ludootje
    3 Sig000
    3 Sporttv
    3 Barney74


    2 Asap
    2 Coolkenneth
    2 Daffodil31LE
    2 Diablo_sam
    2 Ezechielk
    2 IgnisMutatres
    2 knillis
    2 Levolution
    2 lezzer
    2 Timmmm
    2 X-Cessive
    2 Maizena


    1 Adolecens
    1 agentstarling
    1 Apekoek
    1 Bierjoost
    1 Deceit
    1 Gaylordf0kker
    1 Harmonica
    1 J.Herrer
    1 Jor_dii
    1 Juicyhil
    1 Karrel_Laaglawaai
    1 komopzeg
    1 KudFokker
    1 Madmaster
    1 mctondeusevis
    1 Melochan
    1 Mister1977
    1 Nanking
    1 Paradijsvogeltje
    1 redunzl
    1 rosbief
    1 Ro_bin
    1 -skippybal-
    1 Soempie
    1 stievun1234
    1 Theebag
    1 TimmyAsd
    1 Twerk
    1 vollebollegijs
    1 Waaghals
    1 zalk
    1 Zeroku
    1 Mailb0mber32

    -4 JoeThePlumber



    Punten behaald in vorig topic en gestegen op de ranglijst
    Punten behaald maar niet gestegen op de ranglijst
    Punten behaald en nieuw in het spel
    -5 punten geen nieuw Topic geopend
    -5 punten punten niet bijgewerkt in vorige topic


    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Jubileum Deel 1000!!!
    AKQ 1500 Jubileumtopic waar iedereen liev voor elkaar is :*
    AKQ 1600 Het zestiende honderdtal!
    AKQ #1644 met kauwgomkauwende Schotten
    AKQ #1645
    AKQ#1648 Nou zeg het maar...
    AKQ #1649 Titelloos.
    AKQ # 1650 met dubbele punten!
    AKQ# 1651 Varkens en Kraaien doen een hoop stof op waaien!
    AKQ # 1652 Waar nachtbrakers nog naar puntjes vissen..
    AKQ # 1653 Plak je vinger op de F5 knop voor Illuminati
    AKQ #1654 Salvatore Guiliano was Almost Famous
    AKQ #1655 Met de rolmops van Tanjaa

    [ Bericht 0% gewijzigd door Mailb0mber32 op 12-07-2009 14:50:05 ]
  •   zondag 12 juli 2009 @ 14:35:58 #2
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70900646
    Sacremento
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 14:36:43 #3
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70900666
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 14:38:42 #4
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70900707
    Maizena heeft trouwens nog een -7 aan de broek, -2 antwoord opgezocht, -5 voor valsspelen.

    (1650, nog niet verwerkt)
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 14:40:18 #5
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70900742
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      Trouwste user 2022 zondag 12 juli 2009 @ 14:42:59 #6
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70900796
    Goeiemorgen

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70900817
      zondag 12 juli 2009 @ 14:43:51 #8
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70900829
    Goeie avond meneer van Tongelen

    Yo neleos
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70900902
    pff. actuele puntentelling bijgewerkt!
    pi_70900914
    Sacramento is goed.

    Punten #1656
    1 BasOne
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70900930
    ik heb de stand net bijgewerkt tot het eind van 1655!
    pi_70900979
    Dank daarvoor!
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 14:51:18 #13
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901049



    Noem me 10 Ebil mensen (of niet mensen) uit films, tv series of boeken

    Maar dan ook echt ebil



    (Fantasie karakters, geen echt bestaande)
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70901141
    wat is ebil ?
    niet echt gemeen ofzo?
      zondag 12 juli 2009 @ 14:56:19 #15
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901217
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 14:53 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    wat is ebil ?
    niet echt gemeen ofzo?
    Ebil = Evil, soort van een ooit ontsprongen verkeerde spelling die hetzelfde betekent maar met een komische twist van de gene die het zegd.

    In andere woorden, ik zit hier met een glimlach te wachten tot 1 van jullie 10 echte slechte personages uit boeken, films, of tv series noemen... die niet in het echt bestaan hebben, want dat zou te makkelijk zijn
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70901316
    plankton uit spongebob the movie
    happy tree friends
    dr. dovenschmirz uit phineas en ferb op jetix
      zondag 12 juli 2009 @ 15:00:17 #17
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901358
    te moeilijk?

    ff een aanzetje, geef er 2 als duwtje

    1. Darth Vader (Starwars)
    2, Baron Vladimir Harkonnen (Dune)

    Nu nog 8
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:02:36 #18
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901429
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 14:59 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    plankton uit spongebob the movie
    happy tree friends
    dr. dovenschmirz uit phineas en ferb op jetix
    Huh what O.o

    ok new rule,alles wat van jetix af komt is uitgelsoten.......


    cartoons is tot daaraantoe.. maar niet zooo kinderlijk....

    (en ik heb geen zin om het net zover uit te pluizen of het klopt )
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70901442
    Joker, Riddler, Harvey Two Face
    Lex Luthor
    Green Gobbler
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70901449
    Gargamel
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70901478
    Blauwbaard
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70901502
    De clown uit It!
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:04:41 #23
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901512
    We zitten nu aan 7 mensen

    The green gobbler kan ik helaas niet goed rekenen
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:05:00 #24
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901523
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:04 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    De clown uit It!
    Pennywise
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:05:29 #25
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901545
    op 9 nog 1
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70901665
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:04 schreef BasOne het volgende:
    We zitten nu aan 7 mensen

    The green gobbler kan ik helaas niet goed rekenen
    Hoezo niet eigenlijk?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70901666
    Mojo jojo
    i'm going to cut you into little pieces
      zondag 12 juli 2009 @ 15:08:49 #28
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901675
    mmmphf...
    Sorry nelson

    ik loop te muiten over de regels navolgen.. dan moet ik mezelf er ook aan houden.
    ik reken je post met de Joker goed, de rest niet.

    1 gok/antwoord per keer
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:09:03 #29
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70901682
    krimson-suske en wiske
    gargamel- de smurfen
    dr evil-austin powers
    hannibal lector-silence of the lambs
    raymond- the exile
    de daltons-lucky luck(telt niet voor 4 zeker)
    kolonel decker-the A-team
    the joker-batman
    en dan leen ik plankton uit spongebob
    en noem ik nog zwarte magica uit de donald duck
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      zondag 12 juli 2009 @ 15:09:22 #30
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901699
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:08 schreef NelsonWandelaar het volgende:

    [..]

    Hoezo niet eigenlijk?
    Omdat het The Green Goblin is?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70901714
    Oh ja haha
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:11:14 #32
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901753
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:08 schreef OneOfTheseDays het volgende:
    Mojo jojo
    I am mojo jojo
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:12:36 #33
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70901782
    Alles weer eens zo bekeken te hebben, gaat Lubje er vandoor met de punten

    Lubje25 +1

    Punten #1656
    1 BasOne
    1 Lubje25

    Hoewel weinig Vaderian antwoorden

    Darth Vader
    Palpatine
    Vladimir Harkonnen
    De Goa'uld
    Captain Crais
    De vampieren uit From dusk till dawn
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:18:58 #34
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70901982
    Dr Evil is een alter ego van Mike Meyers, dit is er ook een, zijn naam?

    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
    pi_70902044
    Goldmember?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:21:47 #36
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902086
    Fat Bastard
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:22:56 #37
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70902128
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:21 schreef BasOne het volgende:
    Fat Bastard
    Punten #1656
    1 BasOne
    1 Lubje25
    1 Bas One
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      zondag 12 juli 2009 @ 15:23:14 #38
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902142
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:20 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Goldmember?
    Goldmember is een homosexuele Nederlander
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:24:30 #39
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70902192
    filmpje van de beste man.

    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      zondag 12 juli 2009 @ 15:24:46 #40
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902199
    De naam van zijn karakter is welbekend, maar hoe het de acteur?


    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:25:54 #41
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70902241
    Verne Troyer?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:27:05 #42
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902278
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:25 schreef Ofyles2 het volgende:
    Verne Troyer?
    Dang Ofy, met die snelheid maak je geen vrouw blij

    Punten #1656
    2 BasOne
    1 Lubje25
    1 Bas One
    1 Ofyles2

    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902349
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:27 schreef BasOne het volgende:

    Punten #1656
    1 BasOne
    1 Lubje25
    1 Bas One
    1 Ofyles2


    Punten #1656
    2 BasOne
    1 Lubje25
    1 Ofyles2
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:29:24 #44
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902373
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902436
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 14:47 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    ik heb de stand net bijgewerkt tot het eind van 1655!
    You're the man. Sorry ik was het vanochtend vergeten om nog de punten bij te werken van het vorige topic.Was zo beroerd dat ik meteen mijn bed indook.
      zondag 12 juli 2009 @ 15:32:11 #46
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902497
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:30 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    You're the man. Sorry ik was het vanochtend vergeten om nog de punten bij te werken van het vorige topic.Was zo beroerd dat ik meteen mijn bed indook.
    *pakt dekentje en zet een kopje kamillethee*
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902554
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:32 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    *pakt dekentje en zet een kopje kamillethee*
    Ohh Maar ik zit al aan de kamillethee.
      zondag 12 juli 2009 @ 15:35:13 #48
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902610
    BasOne zet een ketel op het vuur paar liter water, 2 flessen rum, een paar citroenen
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:35:13 #49
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70902611
    Waarvan houdt een dendrofiel?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:35:54 #50
    111575 lubje25
    lubjes' stash do not nick
    pi_70902633
    van hout? Was grapje maar je hebt m al aangepast.
    Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
      zondag 12 juli 2009 @ 15:36:48 #51
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902669
    Van dennebomen?

    Hout, den.... easy
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902673
    Eigenlijk een pleonasme want fiel geeft al aan dat iemand van iets houdt.
    pi_70902697
    tandenpoetsen?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:38:00 #54
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70902717
    Onder andere dennenbomen.

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    1 Ofyles2
      zondag 12 juli 2009 @ 15:38:39 #55
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902740
    LOL Was niet eens serieus bedoeld
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902823
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 14:30 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Ik ben zat, als je gebukt staat zie ik geen verschil
    Jeetje Bas nu al dronken?...ik ben jaloers.
    pi_70902859
    boomknuffelen
    Kom je hier vaker, of loop je stage?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:43:01 #58
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902907
    Vertaal deze spreuken

    Alea Jecta est
    Veni, Vidi, Vici
    Moraturi te salutante
    Romani Ite Domum
    Quod erat demonstrandum

    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902908
    tvp
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 15:43:45 #60
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70902943
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:40 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Jeetje Bas nu al dronken?...ik ben jaloers.
    Nog steeds
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70902951
    Alea Jecta est
    Veni, Vidi, Vici ik kwam ik zag ik overwon
    Moraturi te salutante Zij die sterven gaan groeten u
    Romani Ite Domum
    Quod erat demonstrandum Wat zojuist is aangetoond
    pi_70902956
    teerling is geworpen
    ik kwam ik zag ik overwon
    zij die gaan sterven groeten u
    romeinen gaat naar u woning
    hetgeen bewezen moest worden
    I feel kinda Locrian today
    pi_70902984
    Alea - de teerling is geworpen

    Romani - romeinen ga naar huis
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70902989
    tja dat was het inderdaad
    pi_70903026
    De J werd overigens niet gebruikt in het Latijn.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:46:33 #66
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903052
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:44 schreef starla het volgende:
    teerling is geworpen
    ik kwam ik zag ik overwon
    zij die gaan sterven groeten u
    romeinen gaat naar u woning
    hetgeen bewezen moest worden
    Reken ik goed
    Maar alleen omdat jij het ben

    Romani Ite Domum, Romijnen ga naar huis (uit life of brian, Romans go home )

    Starla +1

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    1 Ofyles2
    1 Starla
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903063
    het is ook alea iacta est toch?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 15:47:43 #68
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903098
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:46 schreef starla het volgende:
    het is ook alea iacta est toch?
    Droog gekopieerd van een site maar inderdaad.
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903104
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:46 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Reken ik goed
    Maar alleen omdat jij het ben


    Vriendjespolitiek.
    pi_70903134
    Ging het gisteren met UnderTheWingsOfLove en mr_anonimous over vriendjespolitiek?

    Ik zoek nog even een andere reden.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:48:55 #71
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903148
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:47 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Vriendjespolitiek.
    Ga naar bed ziekeling
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903156
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:48 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Ging het gisteren met UnderTheWingsOfLove en mr_anonimous over vriendjespolitiek?

    Ik zoek nog even een andere reden.
    Is dit de vraag?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:49:32 #73
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903173
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:48 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Ging het gisteren met UnderTheWingsOfLove en mr_anonimous over vriendjespolitiek?

    Ik zoek nog even een andere reden.
    Starla had het gewoon goed maar ik moet ff flirten
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903182
    Wat is een ander woord voor vriendjespolitiek?
    I feel kinda Locrian today
    pi_70903192
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:49 schreef Mailb0mber32 het volgende:

    [..]

    Is dit de vraag?
    Haha nee. Starla komt met een vraag.

    Bas, ik geloof echt niet dat je 34 bent.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903201
    nepotisme.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903204
    voortrekkerij
    pi_70903216
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:50 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    nepotisme.
    + 1

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    1 Ofyles2
    1 Starla
    1 NelsonWandelaar
    I feel kinda Locrian today
    pi_70903221
    lol
      zondag 12 juli 2009 @ 15:50:52 #80
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903242
    Politiek
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 15:51:55 #81
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903283
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:49 schreef NelsonWandelaar het volgende:

    [..]

    Haha nee. Starla komt met een vraag.

    Bas, ik geloof echt niet dat je 34 bent.
    hehehehe

    bouwjaar 1975 m'n vrind, op de 5de van de 5de zelfs, met 2 weken vertaging

    Maar je bent zo jong als de vrouw die je voelt, en Tanjaa is dacht ik 19
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903288
    Welke voetballer, niet Nederlands en niet Belgisch, is gevraagd om zich sterk te maken voor de kandidatuur van 'de Lage Landen' voor het WK van 2018 en heeft ook toegezegd zich hiervoor in te gaan zetten?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 15:52:15 #83
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70903302
    Karembeu?
      zondag 12 juli 2009 @ 15:53:43 #84
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903358
    Kuku
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903399
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:52 schreef Ofyles2 het volgende:
    Karembeu?
    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    1 Starla
    1 NelsonWandelaar
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903404
    Rooney?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 15:55:53 #87
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903435
    Voebal, geef ik niets om
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903499
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 15:55 schreef BasOne het volgende:
    Voebal, geef ik niets om
    Behalve bij EK en WK.Voor de rest.
      zondag 12 juli 2009 @ 15:59:27 #89
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70903564
    De artiestennaam van Armando Christian Pérez s.v.p..
    pi_70903584
    Pitbull!
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 16:00:23 #91
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903588
    nog never nie nooit van gehoord
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:01:11 #92
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70903613
    Joehoe
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 16:01:32 #93
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_70903626
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:00 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Pitbull!
    Die van dat hele slechte nummer nu in de hitlijsten
    Weisst
      zondag 12 juli 2009 @ 16:02:02 #94
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70903645
    One, two, three four!
    Uno, dos, tres, quatro

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    1 Starla
    2 NelsonWandelaar
      zondag 12 juli 2009 @ 16:02:19 #95
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70903660
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:01 schreef Tanjaa het volgende:
    Joehoe
      zondag 12 juli 2009 @ 16:02:23 #96
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903664
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:01 schreef Tanjaa het volgende:
    Joehoe
    Hoe hoe
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903725
    Wat is de link tussen het album 'The Rhythm of the Saints' van Paul Simon en de videoclip van 'They Don't Care About Us' van Michael Jackson? Bedenk als je het antwoord geeft dat de link ook in de muziek terug komt. Als je antwoord dat niet impliceert, is het niet goed.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903744
    [BasOne modus]

    Hey Tanjaa, lekker ding.. fijn dat je er weer bent!

    [/BasOne modus]

    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 16:05:45 #99
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70903770
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:04 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    [BasOne modus]

    Hey Tanjaa, lekker ding.. fijn dat je er weer bent!

    [/BasOne modus]


    Hoii
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 16:05:50 #100
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903773
    Africa, hulp aan

    Het album en het nummer gaan over de mensen in africa, en de hulp die word gegeven?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:06:25 #101
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903790
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:04 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    [BasOne modus]

    Hey Tanjaa, lekker ding.. fijn dat je er weer bent!

    [/BasOne modus]

    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903845


    Afrika is niet goed.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903868
    Zuid Amerikaanse muzikanten? Misschien dezelfde?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:09:29 #104
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903878
    Dangnabbit


    Tanjaa is wel een lekker ding, ik heb de foto's

    ooooeeewwiee,
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:10:08 #105
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70903897
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:09 schreef BasOne het volgende:
    Dangnabbit


    Tanjaa is wel een lekker ding, ik heb de foto's

    ooooeeewwiee,
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70903908
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:09 schreef starla het volgende:
    Zuid Amerikaanse muzikanten? Misschien dezelfde?
    Zeer warm. Als er binnen 5 minuten geen beter antwoord komt (dat zou nog wel kunnen), dan krijg je hier een punt voor.

    Omdat jij het bent maar ook omdat het gewoon goed is, maar nog niet zo precies als ik had gehoopt.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70903930
    Braziliaanse muzikanten?
    I feel kinda Locrian today
    pi_70903951
    zelfde orkest uit zuidamerika?
      zondag 12 juli 2009 @ 16:11:45 #109
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70903956
    Over de verwaarloosede kinderen in brazilie?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70903984
    zelfde orkest uit brazilie?
    pi_70904084
    starla +1

    We gaan het afronden.

    Het gaat om een percussie-groep uit Bahia, die vorig jaar nog in Paradiso stond, met de naam OLODUM. Zij deden mee op het album van Paul Simon en in de clip van Michael Jackson. Michael draagt ook Olodum-shirts in de clip.

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    2 Starla
    2 NelsonWandelaar
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70904129
    Bas, ik ben trouwens 27. Geloof je dat wel?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70904158
    Plaatjesvraag komt eraan, dus wees geduldig lieve kindertjes...en Bas
    I feel kinda Locrian today
    pi_70904180
    Ik ben 17 trouwens
    pi_70904184
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:16 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Bas, ik ben trouwens 27. Geloof je dat wel?
    27 boah is dat oud hahaha.Je gaat al richting de dertig.

    T07 is ook 27
      zondag 12 juli 2009 @ 16:18:50 #116
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904202
    15, maar dat wist iedereen al
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70904222
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:18 schreef Tanjaa het volgende:
    15, maar dat wist iedereen al
    Ik niet
      zondag 12 juli 2009 @ 16:19:28 #118
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904231
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:19 schreef Mailb0mber32 het volgende:

    [..]

    Ik niet
    Dan weet je het nu
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70904242
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:18 schreef Tanjaa het volgende:
    15, maar dat wist iedereen al
    Dat is jong.
    pi_70904293
    Nu snap ik ook waarom je vriendin fan is van TH.Er is nog hoop als zij de puberteit doorlopen heeft.
    pi_70904307
    TH = Tokio Hotel ?
      zondag 12 juli 2009 @ 16:22:47 #122
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904317
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:19 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Dat is jong.
    Dat is het idd.. Zolang jullie me maar niet minder serieus gaan nemen.. Dat zou ik best @#! vinden ^^
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70904321
    Ja, als ze zo ver is, kan ze zich melden bij Terpentin voor wat serieus onderricht.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70904352
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:22 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Ja, als ze zo ver is, kan ze zich melden bij Terpentin voor wat serieus onderricht.
    Heh ik snap je niet ouwe.
      zondag 12 juli 2009 @ 16:24:10 #125
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904360
    Gloof dak de oudste ben op het moment

    (maar gelukkig niet de wijste)
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70904380




    4 dode Johns...wie?
    I feel kinda Locrian today
    pi_70904381
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:24 schreef BasOne het volgende:
    Gloof dak de oudste ben op het moment

    (maar gelukkig niet de wijste)
    Wacht maar tot opa tong verschijnt.
    pi_70904422
    John Lennon
    pi_70904425
    lennon en booth

    en nog 2
    i'm going to cut you into little pieces
      zondag 12 juli 2009 @ 16:26:03 #130
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70904431
    John Lennon, John Wilkes Booth zijn twee.
    pi_70904433
    Lennon rechtsboven

    Wilkes Booth linksonder

    Andere 2 ken ik niet.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70904451
    Die linksboven komt mij zo bekend voor.Een of andere seriemoordenaar?
    pi_70904462
    Lennon en Wilkes Booth zijn goed.
    I feel kinda Locrian today
    pi_70904488
    John Belushi
    pi_70904510
    seriemoordenaar
    pi_70904516
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:27 schreef Terpentin07 het volgende:
    John Belushi
    nog 1!
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:28:42 #137
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904517
    John wilkes booth
    John lennon
    John Belushi
    John Tyler

    ????
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70904562
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:28 schreef BasOne het volgende:

    John Tyler
    Nee, maar wel een Amerikaanse president
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:30:26 #139
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904574
    Adams?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 16:30:27 #140
    111382 Ofyles2
    Bestemming: onbekend
    pi_70904575
    John Adams?
      zondag 12 juli 2009 @ 16:30:34 #141
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904584
    GVR....

    John Adams?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70904605
    John Quincy Adams
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70904608
    John Adams?
    pi_70904618
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:30 schreef Tanjaa het volgende:
    Adams?
    + 1

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    2 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa (double X FTW!)
    I feel kinda Locrian today
    pi_70904764
    Benieuwd met wat voor vraag Tanjaa komt
      zondag 12 juli 2009 @ 16:36:32 #146
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904816
    Welke straat?


    Denk aan de vorige vraag
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 16:36:33 #147
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904817
    muziek
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70904828
    abbey road
    I feel kinda Locrian today
    pi_70904836
    adams street?
    pi_70904841
    abbey road
    i'm going to cut you into little pieces
      zondag 12 juli 2009 @ 16:37:31 #151
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904864
    Abbey road
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70904877
    abbey road!1111
      zondag 12 juli 2009 @ 16:38:46 #153
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70904921
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:36 schreef starla het volgende:
    abbey road


    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    3 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa

    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 16:40:04 #154
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70904982
    oh noes Starla weer...

    Gaat even koffie zetten, naar de wc, slapie doen, de ramen zemen, stofzuigen, de was doen......
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905032
    oh noes! paul is dood want hij loopt uit de pas en hij heeft blote voeten!

    I feel kinda Locrian today
    pi_70905056
    is dit een vraag????
    pi_70905065
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:41 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    is dit een vraag????
    ja, geef maar eens antwoord
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:42:27 #158
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70905077
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:41 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    is dit een vraag????
    Neenee, iets over abbey road
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70905084
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:40 schreef BasOne het volgende:
    oh noes Starla weer...

    Gaat even koffie zetten, naar de wc, slapie doen, de ramen zemen, stofzuigen, de was doen......
    De laatste drie geloof ik niet.Dat doet toch je moeder!
    pi_70905085
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    I feel kinda Locrian today
    pi_70905147
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:42 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    De laatste drie geloof ik niet.Dat doet toch je moeder!
    Hij is wel 34 hoor
      zondag 12 juli 2009 @ 16:44:07 #162
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905156
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:42 schreef starla het volgende:
    SPOILER
    Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
    Rustig, rustig
    *houd een wild om zich heenslaande Starla in en houdgreep*
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905204


    Wat?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:45:10 #164
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905207
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:42 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    De laatste drie geloof ik niet.Dat doet toch je moeder!
    Da's waar

    Ik ook wel hoor, als moeders me niet voor is

    (dat ik weer bij mijn ouders woon is een lang verhaal )
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:45:44 #165
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70905237
    Abc formule?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70905241
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:45 schreef starla het volgende:
    [ afbeelding ]

    Wat?

    Ongeveer 1,62
    pi_70905254
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:45 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Da's waar

    Ik ook wel hoor, als moeders me niet voor is

    (dat ik weer bij mijn ouders woon is een lang verhaal )
    Je had het een keer verteld.Maar het was een grapje hoor.
      zondag 12 juli 2009 @ 16:46:19 #168
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905262
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:45 schreef starla het volgende:
    [ afbeelding ]

    Wat?
    Geeeeeeeeeeeen idee
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:46:32 #169
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70905269
    De gulden snede
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70905279
    geboortecijfer van china
      zondag 12 juli 2009 @ 16:47:49 #171
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905319
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:46 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Je had het een keer verteld.Maar het was een grapje hoor.

    Voor diegene die een wenkbrouw ophalen
    int kort, samengewoond, huis uitgeschopt, terug bij ouders
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905391
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:47 schreef BasOne het volgende:

    [..]


    Voor diegene die een wenkbrouw ophalen
    int kort, samengewoond, huis uitgeschopt, terug bij ouders
    Oh dat wist ik weer niet.Maar je woonde toch ook in UK?
    pi_70905413
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:46 schreef De_Hertog het volgende:
    De gulden snede
    + 1

    Punten #1656
    3 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    3 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa
    1 De_Hertog
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:50:15 #174
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905435
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:49 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Oh dat wist ik weer niet.Maar je woonde toch ook in UK?
    Yup, Engelse vriendin, in Southampton
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905458
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:50 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Yup, Engelse vriendin, in Southampton
    Ja daar ging het al mis.
      zondag 12 juli 2009 @ 16:51:17 #176
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70905469
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:50 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Yup, Engelse vriendin, in Southampton
    Heb jij in engeland gewoont ?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70905483
    Engelsen

    Ik woon half in Ierland
      zondag 12 juli 2009 @ 16:52:49 #178
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905520
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:51 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Ja daar ging het al mis.
    Het ging na 2 en een half jaar mis toen ze opeens begon te zeiken dat ik een baan moest vinden in de UK, en toen waren de rijen voor het arbeids buro al 300 meter + om 7 uur in de ochtend........
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:53:49 #179
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905552
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:51 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Heb jij in engeland gewoont ?
    Yup
    Niet echt lang 4 maanden, met een hoop 2 wekentrips
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905578
    Hertog moet vraag bedenken he..
    pi_70905587
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:52 schreef BasOne het volgende:
    Het ging na 2 en een half jaar mis toen ze opeens begon te zeiken dat ik een baan moest vinden in de UK,
    Raaaaaaa..raaaaaa..?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:54:58 #182
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70905590
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:53 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Yup
    Niet echt lang 4 maanden, met een hoop 2 wekentrips
    Waa ik wil daar ook ooit wonen, of iig studeren fso.. lijkt me te gek
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70905601
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:54 schreef starla het volgende:

    [..]

    Raaaaaaa..raaaaaa..?
    Hij had een baan in NL denk ik.
    pi_70905637
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:54 schreef starla het volgende:

    [..]

    Raaaaaaa..raaaaaa..?
    starla was me voor. volgens mij werd dat ooit verfilmd. Kan alleen niet op de titel komen.
      zondag 12 juli 2009 @ 16:56:51 #185
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905651
    Ik mis d'r eigenlijk best wel :\

    Mja, laatste van wat ik van haar heb gehoord is dat ze een kind heeft van d;r nieuwe vriend.... en maar zeiken dat ik een condoom om moest doen -_-

    Khad het toch noet slecht voor mekaar, zij 21 ik 31
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:57:19 #186
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70905668
    is een personage in de fictieve wereld Midden-aarde van de Britse schrijver J.R.R. Tolkien. Hij is een mysterieuze figuur, die zo oud is als de wereld, heer is over alles in zijn gebied, maar teruggetrokken leeft met zijn vrouw. Hij zingt veel en spreekt ook vaak in versvorm. Hij speelt slechts een kleine rol in het verhaal, maar achter zijn merkwaardig voorkomen blijkt grote kennis en inzicht schuil te gaan. Zo kan hij de Ringdrager zien terwijl deze zich onzichtbaar heeft gemaakt en kan hij zelf de Ene Ring omdoen zonder dat dit enige invloed op hem heeft.

    Wie?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 16:57:28 #187
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905674
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:55 schreef Mailb0mber32 het volgende:

    [..]

    Hij had een baan in NL denk ik.
    Yup
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905688
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:56 schreef BasOne het volgende:
    Ik mis d'r eigenlijk best wel :\

    Mja, laatste van wat ik van haar heb gehoord is dat ze een kind heeft van d;r nieuwe vriend.... en maar zeiken dat ik een condoom om moest doen -_-

    Khad het toch noet slecht voor mekaar, zij 21 ik 31


    Man wees toch blij.Ik hoef geen kind.Ze zijn duur stinken en maken een hoop lawaai.
    pi_70905689
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:56 schreef BasOne het volgende:
    en maar zeiken dat ik een condoom om moest doen -_-
    Omdat je zonder inkomen niet voor een kind kunt zorgen?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:57:59 #190
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905695
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:57 schreef De_Hertog het volgende:
    is een personage in de fictieve wereld Midden-aarde van de Britse schrijver J.R.R. Tolkien. Hij is een mysterieuze figuur, die zo oud is als de wereld, heer is over alles in zijn gebied, maar teruggetrokken leeft met zijn vrouw. Hij zingt veel en spreekt ook vaak in versvorm. Hij speelt slechts een kleine rol in het verhaal, maar achter zijn merkwaardig voorkomen blijkt grote kennis en inzicht schuil te gaan. Zo kan hij de Ringdrager zien terwijl deze zich onzichtbaar heeft gemaakt en kan hij zelf de Ene Ring omdoen zonder dat dit enige invloed op hem heeft.

    Wie?
    Tom Bomadill
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 16:58:48 #191
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905724
    bombadill
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905725
    Bilbow Baggins?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 16:59:55 #193
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905749
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:57 schreef starla het volgende:

    [..]

    Omdat je zonder inkomen niet voor een kind kunt zorgen?
    Ik had, en heb inkomen, ze wou alleen niet, en nu het ze en kind... sheesh.

    eerst trouwen dan kinderen zei ze
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:00:07 #194
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70905753
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:57 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Tom Bomadill
    BasOne +1

    Punten #1656
    4 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    3 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa
    1 De_Hertog
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:00:22 #195
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70905760
    voedsel be back in 20
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70905778
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 16:59 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Ik had, en heb inkomen, ze wou alleen niet, en nu het ze en kind... sheesh.

    eerst trouwen dan kinderen zei ze
    ach ja, van de ene man wil je wel kinderen, van de andere niet
    I feel kinda Locrian today
    pi_70905785
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:00 schreef BasOne het volgende:
    voedsel be back in 20
    seconden
    pi_70905819
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:01 schreef starla het volgende:

    [..]

    ach ja, van de ene man wil je wel kinderen, van de andere niet
    Goeie tekst.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70905828
    even tussendoor;
    meetsysteem kan je omdraaien en dan heb je weer hetzelfde
    weet iemand een langer woord
    pi_70905847
    parterretrap
    koortsmeetsysteemstrook
    potstalmelkkoortspilstaalplaatslipstrookklemlatstop
    I feel kinda Locrian today
    pi_70905898
    Baas neem een racecar neem een Saab
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70905922
    I feel kinda Locrian today
    pi_70905946
    woow bedankt
      zondag 12 juli 2009 @ 17:17:53 #204
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906334
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:01 schreef starla het volgende:

    [..]

    ach ja, van de ene man wil je wel kinderen, van de andere niet
    That hurts
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70906344
    Wie stelt een nieuwe vraag?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70906352
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:18 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Wie stelt een nieuwe vraag?
    Bas
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 17:20:16 #207
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906415
    Wie zong Do wah diddy diddy dum diddy do
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:20:53 #208
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906430
    Manfredd!
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70906441
    manfred mans earth band
    I feel kinda Locrian today
    pi_70906445
    Will Smith?
      zondag 12 juli 2009 @ 17:21:24 #211
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906452
    There she was just walkin down the street.. singin...
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:22:57 #212
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906503
    ARGH dubieus

    Zowel Starla en Tanja hebben het goed, tanjaa eerst, maar Starla completer...........

    Zucht, dan maar zo

    Starla +1
    Tanjaa +1

    Punten #1656
    4 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    4 Starla
    2 NelsonWandelaar
    2 Tanjaa
    1 De_Hertog
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:23:26 #213
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906522
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:22 schreef BasOne het volgende:
    ARGH dubieus

    Zowel Starla en Tanja hebben het goed, tanjaa eerst, maar Starla completer...........

    Zucht, dan maar zo

    Starla +1
    Tanjaa +1
    geef maar gewoon aan starla.. Ik had hem niet compleet ^^
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:24:36 #214
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906556
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:23 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    geef maar gewoon aan starla.. Ik had hem niet compleet ^^
    Te laat, ik heb beslist, en ik zag dat het goed was
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:26:11 #215
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906606
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:24 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Te laat, ik heb beslist, en ik zag dat het goed was
    jah maar wie steldstelt de vraag dan?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      Trouwste user 2022 zondag 12 juli 2009 @ 17:27:14 #216
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_70906650
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:26 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    jah maar wie steld de vraag dan?
    Je leraar Nederlands ?

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
    pi_70906655
    Jij. Geen zin in formules
    pi_70906668
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:27 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Je leraar Nederlands ?


    Niet zo gemeen.Ze is nog maar 15.
      zondag 12 juli 2009 @ 17:28:24 #219
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906686
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:26 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    jah maar wie steld de vraag dan?
    nou ik had zo bedacht dat als jij en Starla nou in bikini in een badje kropen met chokolade en om die plaats gingen worstelen
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:28:43 #220
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906700
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:27 schreef tong80 het volgende:

    [..]

    Je leraar Nederlands ?


    Nou.. Heel leuk hoor..

    Toevallig ben ik echt niet goed in spelling hoef je er niet in te wrijven..
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:29:42 #221
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906739
    Starla?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70906747
    Allebei een vraag
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 17:30:14 #223
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70906759
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:24 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Te laat, ik heb beslist, en ik zag dat het goed was
    Er is een paar keer discussie geweest over twee punten geven voor één vraag en iedere keer vond men dat je dat niet moet doen. Dus je zult toch moeten kiezen ben ik bang.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:30:21 #224
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906764
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:28 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Nou.. Heel leuk hoor..

    Toevallig ben ik echt niet goed in spelling hoef je er niet in te wrijven..
    Foei tong

    *knuffelt tanjaa*

    Stel maar een vraag hoor
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:30:34 #225
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906773
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:30 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Allebei een vraag
    Dan gaat dat de hele tijd door, steeds 2 vragen ..
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:31:27 #226
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906795
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:30 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Foei tong

    *knuffelt tanjaa*

    Stel maar een vraag hoor
    Neuh, dat steld was wel heel erg dom Was even niet op aan het letten..
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70906796
    Wie als eerst met een vraag komt wint..
      zondag 12 juli 2009 @ 17:32:09 #228
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906821
    Ik zie een rode deur en ik wil hem zwart verven..

    Wie en wat?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70906836
    Rolling stones paint it blakc
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 17:34:01 #230
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906876
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:30 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Er is een paar keer discussie geweest over twee punten geven voor één vraag en iedere keer vond men dat je dat niet moet doen. Dus je zult toch moeten kiezen ben ik bang.
    Inderdaad, maar het heeft ook 5 topics geduurd voordat een valspeler, die het toegeeft, zijn strafpunten heeft gekregen.
    En er zijn vragen, misschien wel 1000 die nog steeds open staan.
    Wat niet geliefd is verschild nogal met wat je mag en kan.

    Er staat niets in de regels dat ik geen dubbele eerste plaats mag toekennen, of zelfs 10 punten voor een antwoord mag geven, en verzin er maar op los.
    Het is en blijft tijdverdrijf, voor de lol, wie het te serieus neemt... moet een leven zoeken
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:34:03 #231
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70906878
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:32 schreef starla het volgende:
    Rolling stones paint it blakc


    Punten #1656
    4 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    5 Starla
    2 NelsonWandelaar
    2 Tanjaa
    1 De_Hertog

    Nuu mach je tog een vraach stelen
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:34:40 #232
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906893
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70906950
    Welk dier is een Crangon Crangon?
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 17:37:05 #234
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70906969
    Garnaal ?
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:37:06 #235
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70906970
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:34 schreef BasOne het volgende:

    [..]


    Er staat niets in de regels dat ik geen dubbele eerste plaats mag toekennen, of zelfs 10 punten voor een antwoord mag geven, en verzin er maar op los.
    Tot mensen echt tien punten voor een antwoord gaan geven omdat het middernacht is of zo iets. Bovendien staat wel in de OP continu 'de vraagsteller kent het punt toe' en niet 'de punten
    quote:
    Het is en blijft tijdverdrijf, voor de lol, wie het te serieus neemt... moet een leven zoeken
    Dan kun je net zo goed de hele puntentelling afschaffen, maakt het openen van nieuwe topics ook een stuk makkelijker Vind ik op zich ook prima hoor, maar als je dan met zulke strakke regels spreekt moet je dat ook consequent doen lijkt me.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70906977
    vis
    pi_70906982
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:34 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Inderdaad, maar het heeft ook 5 topics geduurd voordat een valspeler, die het toegeeft, zijn strafpunten heeft gekregen.
    En er zijn vragen, misschien wel 1000 die nog steeds open staan.
    Wat niet geliefd is verschild nogal met wat je mag en kan.

    Er staat niets in de regels dat ik geen dubbele eerste plaats mag toekennen, of zelfs 10 punten voor een antwoord mag geven, en verzin er maar op los.
    Het is en blijft tijdverdrijf, voor de lol, wie het te serieus neemt... moet een leven zoeken
    Lang leve de anarchie.
    pi_70906987
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:37 schreef BasOne het volgende:
    Garnaal ?
    + 1

    Punten #1656
    5 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    5 Starla
    2 NelsonWandelaar
    2 Tanjaa
    1 De_Hertog
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 17:38:14 #239
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907003
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:37 schreef starla het volgende:

    [..]

    + 1
    Toch
    Zat te dubben tussen krab, kreeft en garnaal
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:38:36 #240
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907016
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:37 schreef Terpentin07 het volgende:

    [..]

    Lang leve de anarchie.
    Yeah baby
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:40:37 #241
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907086
    Van welke band zijn de albums
    Legend Part I
    Legend Part II
    Legend Part III:I

    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:41:54 #242
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907121
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:38 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Yeah baby
    Toch niet echt eerlijk naar die andere spelers toe hoor..
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:43:49 #243
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907191
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:41 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Toch niet echt eerlijk naar die andere spelers toe hoor..
    Het spel is inmiddels alweer verder... Game on
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70907192
    Bob Marley & nThe Wailers misschien?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 17:44:17 #245
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907217
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:37 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Tot mensen echt tien punten voor een antwoord gaan geven omdat het middernacht is of zo iets. Bovendien staat wel in de OP continu 'de vraagsteller kent het punt toe' en niet 'de punten
    [..]
    En hou zit het dan met een dubbel punten topic?
    quote:
    Dan kun je net zo goed de hele puntentelling afschaffen, maakt het openen van nieuwe topics ook een stuk makkelijker Vind ik op zich ook prima hoor, maar als je dan met zulke strakke regels spreekt moet je dat ook consequent doen lijkt me.
    Idd, als je regels hebt moet je consequent zijn, iets wat niet echt gebeurt.,
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:45:44 #246
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907273
    Nope niet bob marly, zoek het in de hardrock, white metal scene
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:45:53 #247
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907277
    Ayreon?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:46:45 #248
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907310
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:44 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    En hou zit het dan met een dubbel punten topic?
    Dat staat er gewoon wel bij, laatste regel.
    quote:
    Idd, als je regels hebt moet je consequent zijn, iets wat niet echt gebeurt.,
    Prima, maar dan moet je gewoon voorstellen om die puntentelling achterwege te laten en niet in je eentje dingen gaan toepassen die andere eerder wel netjes hadden nagevraagd in dat topic. Bovendien heb ik het idee dat hier redelijk consequent met de regels omgegaan wordt hoor..
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:48:38 #249
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907356
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:46 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dat staat er gewoon wel bij, laatste regel.
    [..]

    Prima, maar dan moet je gewoon voorstellen om die puntentelling achterwege te laten en niet in je eentje dingen gaan toepassen die andere eerder wel netjes hadden nagevraagd in dat topic. Bovendien heb ik het idee dat hier redelijk consequent met de regels omgegaan wordt hoor..
    Als het 5 topics duurt voordat iemand zijn - punten krijgt, word er niet consequent omgegaan met de regels.

    Basta, we zijn verder nu, niemand heeft er een probleem mee.
    We gaan verder.
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70907362
    White Lies?
      zondag 12 juli 2009 @ 17:49:05 #251
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907367
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:45 schreef Tanjaa het volgende:
    Ayreon?
    Nein Liebchen
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:50:02 #252
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907397
    Hmm... white metal..

    Flyleaf?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70907419
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:48 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Als het 5 topics duurt voordat iemand zijn - punten krijgt, word er niet consequent omgegaan met de regels.

    Basta, we zijn verder nu, niemand heeft er een probleem mee.
    We gaan verder.
    Nou De_Hertog wel en ik vind het ook niks.Anders wil ik ook nog wat punten met terugwerkende kracht.
      zondag 12 juli 2009 @ 17:51:07 #254
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907438


    Misschien iets te moeilijk

    Saviour Machine

    Van het album Legend Part I


    ff neie bedenken
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:51:07 #255
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907439
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:48 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Als het 5 topics duurt voordat iemand zijn - punten krijgt, word er niet consequent omgegaan met de regels.
    Dan is het toch wel gebeurd? Soms zijn mensen ook gewoon bezig met het spel of valt het pas later op. Ik weet overigens niet welk voorval je nu bedoelde..
    quote:
    Basta, we zijn verder nu, niemand heeft er een probleem mee.
    Ik wel. En een aantal mensen die nu niet online zijn vast ook.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:51:58 #256
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907458
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:51 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dan is het toch wel gebeurd? Soms zijn mensen ook gewoon bezig met het spel of valt het pas later op. Ik weet overigens niet welk voorval je nu bedoelde..
    [..]

    Ik wel. En een aantal mensen die nu niet online zijn vast ook.
    Okee, maar wat wil je dan? Dat ik mn punt afsta aan starla? het maakt mij niet uit...
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:53:03 #257
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907492
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:51 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dan is het toch wel gebeurd? Soms zijn mensen ook gewoon bezig met het spel of valt het pas later op. Ik weet overigens niet welk voorval je nu bedoelde..
    [..]

    Ik wel. En een aantal mensen die nu niet online zijn vast ook.
    De personen die het betreft, te wetende, mijzelf, tanjaa en Starla, hebben er geen probleem mee dat ik een dubbel punt heb uitgedeeld.
    Het spel loopt verder, er zijn verder geen problemen, andere spelers die online zijn hebben ook geen klachten.
    Alleen jij...
    En je kan niet spreken voor mensen die niet online zijn.
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70907496
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:51 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dan is het toch wel gebeurd? Soms zijn mensen ook gewoon bezig met het spel of valt het pas later op. Ik weet overigens niet welk voorval je nu bedoelde..
    [..]

    Ik wel. En een aantal mensen die nu niet online zijn vast ook.
    Hij doelt op Maizena.

    Verder moet je niet zo zeiken
    pi_70907522
    We kunnen ook zeggen dat dit een uitzondering was.

    Bas, de reeks kan alleen overeind blijven als mensen zich aan de regels houden. Ja, je bent een koning en ja, je bent God, maar door zoals jij zegt eventueel '10 punten uit te delen als jij daar zin in hebt' doe je niemand een plezier.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 17:55:25 #260
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907564
    Wie zong jimmie? en zing het eerste couplet

    zover je kan
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70907571
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:53 schreef Mailb0mber32 het volgende:

    [..]

    Hij doelt op Maizena.

    Verder moet je niet zo zeiken
    Dat heeft niks met zeiken te maken.AKQ is ook zo groot geworden omdat je de regels naleeft.Als iedereen maar iets doet dan wordt het rommelig en niet meer leuk denk ik.
    pi_70907611
    Boudewijn de Groot
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 17:57:03 #263
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907613
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:54 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    We kunnen ook zeggen dat dit een uitzondering was.

    Bas, de reeks kan alleen overeind blijven als mensen zich aan de regels houden. Ja, je bent een koning en ja, je bent God, maar door zoals jij zegt eventueel '10 punten uit te delen als jij daar zin in hebt' doe je niemand een plezier.
    Ik weet het ik weet het, en het 10 punten uitdelen was een overdreven voorbeeld

    Ik heb nog 3 paar schoenen staan die je nog niet hebt schoongemaakt, vort, ant werk
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 17:57:04 #264
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907615
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:53 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    De personen die het betreft, te wetende, mijzelf, tanjaa en Starla, hebben er geen probleem mee dat ik een dubbel punt heb uitgedeeld.
    Dat lijkt me nogal logisch Als ik jou voor de volgende vraag tien punten geef heb jij daar vast geen problemen mee, en ik ook niet. De andere spelers echter misschien wel.
    quote:
    Het spel loopt verder, er zijn verder geen problemen, andere spelers die online zijn hebben ook geen klachten.
    Alleen jij...
    En je kan niet spreken voor mensen die niet online zijn.
    Terpentin07 ook, hierboven. En ik zei 'ik denk' omdat een aantal van die spelers toen meededen aan de discussie hierover in het discussietopic, die vinden het vast niet leuk dat jij nu in je eentje besluit dat alsnog te doen. Maar inderdaad, dat denk ik, ik weet het niet zeker.

    Sowieso is een half uur wel een erg korte tijd om te zeggen dat het 'nu al te laat is'. Dan is iedere beslissing al direct verjaard zodra hij genomen is.

    Nogmaals, wat mij betreft stel je voor om die hele puntentelling achterwege te laten. Maar als er zo'n strenge set regels is moet je je er ook aan houden, vind ik.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
      zondag 12 juli 2009 @ 17:57:39 #265
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907636
    Blablabla, eeuwige discussie.
    Jullie vergeten een belangrijke (persoonlijke) regel:
    Het is wel maar een spel!
    Als het echt zo erg is lever ik mijn punt in.

    Game on, ik wil niet dat wéér het laatste deel van het topic gevuld word met een discussie.
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 17:58:04 #266
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907648
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:56 schreef NelsonWandelaar het volgende:
    Boudewijn de Groot
    Nu nog een stukje zingen
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70907731
    oef, ik zit vol met tonijn-garnalen pasta
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 18:01:04 #268
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907741
    Stilte
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 18:01:27 #269
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907756
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:57 schreef Tanjaa het volgende:
    Blablabla, eeuwige discussie.
    Jullie vergeten een belangrijke (persoonlijke) regel:
    Het is wel maar een spel!
    Als het echt zo erg is lever ik mijn punt in.
    Als BasOne niet wil kiezen doe dat maar ja. En wat Terpentin07 zei.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70907768
    Bureaucratie
      zondag 12 juli 2009 @ 18:02:48 #271
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907798
    Te vroeg gejuigd..

    Bas, wat word het?
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70907821
    Je kan in een niet-dubbele punten topic natuurlijk niet twee punten gaan uitdelen.
    pi_70907842
    twee verschillende mensen, lees aub
    pi_70907867
    OK
    OK

    Ik lever m'n puntje wel in! Wat een gezeik om niets zeg....
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 18:05:05 #275
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70907873
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 17:57 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Dat lijkt me nogal logisch Als ik jou voor de volgende vraag tien punten geef heb jij daar vast geen problemen mee, en ik ook niet. De andere spelers echter misschien wel.
    [..]

    Terpentin07 ook, hierboven. En ik zei 'ik denk' omdat een aantal van die spelers toen meededen aan de discussie hierover in het discussietopic, die vinden het vast niet leuk dat jij nu in je eentje besluit dat alsnog te doen. Maar inderdaad, dat denk ik, ik weet het niet zeker.

    Sowieso is een half uur wel een erg korte tijd om te zeggen dat het 'nu al te laat is'. Dan is iedere beslissing al direct verjaard zodra hij genomen is.

    Nogmaals, wat mij betreft stel je voor om die hele puntentelling achterwege te laten. Maar als er zo'n strenge set regels is moet je je er ook aan houden, vind ik.
    Kan me geen fuck schelen wat 'men' denkt, het word nergens verboden, niemand heeft er verder problemen mee.

    Fuck it. als het zo moet bekijk het dan maar, toedeledokie, genuil over je aan de regels houden, terwijl anderen de regels met voeten treden je dagen bezig bent om dat recht te zetten en niemand die ook maar een piep geeft.
    En nu doe ik wat wat niet hele maal correct is en ik krijg genuil aan m'n hoofd voor iets kleins, terwijl een valspeler die het toegeeft niet eena word aangesproken?

    Fuck de hele teringbende dan maar, al het op de ze manier moet heb ik er 0,0 trek meer in.
    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
      zondag 12 juli 2009 @ 18:05:08 #276
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907876
    Punten #1656
    5 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    5 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa -1
    1 De_Hertog

    Zo hoppa, mijn punt in geleverd.
    Blij?

    Waar een mens zich druk om kan maken zeg

    het is een SPEL remember, zelfs de puber van de quiz is nog niet zo kinderachtig.
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70907890
    Geez, gaat het hier nog steeds over?
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
    pi_70907920
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:05 schreef Tanjaa het volgende:
    Punten #1656
    5 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    5 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa -1
    1 De_Hertog

    Zo hoppa, mijn punt in geleverd.
    Blij?

    Waar een mens zich druk om kan maken zeg

    het is een SPEL remember, zelfs de puber van de quiz is nog niet zo kinderachtig.
    Uit solidariteit lever ik ook mijn puntje in Als stil protest tegen het immense gezeik hier.
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 18:08:43 #279
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70907982
    Nieuwe lijst:

    Punten #1656
    5 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    4 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa
    1 De_Hertog
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 18:08:53 #280
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70907988
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:05 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Kan me geen fuck schelen wat 'men' denkt, het word nergens verboden, niemand heeft er verder problemen mee.
    Het wordt wel verboden, in de OP staat dat je 1 punt moet toekennen, tenzij dubbele punten topic. Laatst vroeg iemand dat in het discussietopic en was het antwoord ook 'nee, anders voegt het dubbele punten topic niets meer toe'.
    quote:
    Fuck it. als het zo moet bekijk het dan maar, toedeledokie, genuil over je aan de regels houden, terwijl anderen de regels met voeten treden je dagen bezig bent om dat recht te zetten en niemand die ook maar een piep geeft.
    Ik heb het net even teruggezocht (ik was toen niet online) en zie dat jij degene bent die er op hamert dat de punten er af moeten omdat het oneerlijk is. Vervelend dat daar pas laat naar werd geluisterd, maar dat is toch hetzelfde als wat ik nu doe?
    quote:
    Fuck de hele teringbende dan maar, al het op de ze manier moet heb ik er 0,0 trek meer in.
    Sorry, dat was niet mijn bedoeling. Ik vind alleen dat als je zo'n enorme set regels en afspraken hebt je je er ook aan moet houden. Anders moet je er gewoon een trivia topic van maken en helemaal geen punten doen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70908015
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:08 schreef Tanjaa het volgende:
    Nieuwe lijst:

    Punten #1656
    5 BasOne
    1 Lubje25
    2 Ofyles2
    4 Starla
    2 NelsonWandelaar
    1 Tanjaa
    1 De_Hertog
    I feel kinda Locrian today
    pi_70908031
    Schopje naar POL
    pi_70908047
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:10 schreef Mailb0mber32 het volgende:
    Schopje naar POL
    I feel kinda Locrian today
      zondag 12 juli 2009 @ 18:11:58 #284
    75049 BasOne
    Spaceship!
    pi_70908082
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:08 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Het wordt wel verboden, in de OP staat dat je 1 punt moet toekennen, tenzij dubbele punten topic. Laatst vroeg iemand dat in het discussietopic en was het antwoord ook 'nee, anders voegt het dubbele punten topic niets meer toe'.
    [..]

    Ik heb het net even teruggezocht (ik was toen niet online) en zie dat jij degene bent die er op hamert dat de punten er af moeten omdat het oneerlijk is. Vervelend dat daar pas laat naar werd geluisterd, maar dat is toch hetzelfde als wat ik nu doe?
    [..]

    Sorry, dat was niet mijn bedoeling. Ik vind alleen dat als je zo'n enorme set regels en afspraken hebt je je er ook aan moet houden. Anders moet je er gewoon een trivia topic van maken en helemaal geen punten doen.

    Punten

    De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

    Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.

    Free speech?....... Yeah about as free as a Ferrari!!
    Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws.
    Laboro te salutante
    pi_70908098
    I feel kinda Locrian today
    pi_70908114
    Bij het postkantoor is het ook zo'n bureaucratisch gezeik altijd hier
    pi_70908132
    Tering Bas, dit is geen dubbele punten topic, dus kan je slechts 1 punt per vraag toekennen.

    Wil je nou echt zo graag slijmen bij Tanjaa dat je haar ook een punt geeft?
      zondag 12 juli 2009 @ 18:13:48 #288
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70908139
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:12 schreef starla het volgende:
    CHILL OUT IEDEREEN




    Ach met nog 12 posts te gaan kunnen we net zo goed de rest van het topic voldiscussieren

    Tanja claimt laatste post!
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 18:13:48 #289
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70908140
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:11 schreef BasOne het volgende:

    [..]

    Punten

    De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.

    Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing.

    Dat gaat om aan wie je het punt geeft. Niet om hoeveel punten je voor deze vraag wil gaan verdelen. Er staat toch ook 'het punt'?
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70908148
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:12 schreef starla het volgende:
    CHILL OUT IEDEREEN




    Relaxte muziek.
      zondag 12 juli 2009 @ 18:14:39 #291
    73232 De_Hertog
    Aut bibat, aut abeat
    pi_70908165
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:13 schreef Siniti het volgende:
    Tering Bas, dit is geen dubbele punten topic, dus kan je slechts 1 punt per vraag toekennen.

    Wil je nou echt zo graag slijmen bij Tanjaa dat je haar ook een punt geeft?
    Die connectie was me nog niet eens opgevallen.
    Mary had a little lamb
    Then Mary had dessert
    pi_70908181
    pi_70908193
    Dit hoort er ook bij. Laat iedereen zijn hart maar luchten en dan kunnen we in het volgende topic weer verder.
    Jimmy Carter:
    "Sometimes God answers prayers with 'Yes'
    Sometimes He answers prayers with 'No'
    Sometimes He might answer 'You've got to be kidding' ”
      zondag 12 juli 2009 @ 18:15:26 #294
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70908194
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:14 schreef De_Hertog het volgende:

    [..]

    Die connectie was me nog niet eens opgevallen.
    Ik had de vraag goed, starla had de vraag goed maar completer, Ga nou geen argumenten erbij halen die nergens op slaan
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70908210
    Tanjaa en BasOne zaten in een boom..
      zondag 12 juli 2009 @ 18:16:21 #296
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70908217
    Blabla
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
      zondag 12 juli 2009 @ 18:16:40 #297
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70908227
    Wabbel wabbel.. nog maar 5
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70908237
    3
    pi_70908241
    quote:
    Op zondag 12 juli 2009 18:15 schreef Tanjaa het volgende:

    [..]

    Ik had de vraag goed, starla had de vraag goed maar completer, Ga nou geen argumenten erbij halen die nergens op slaan
    En dan kiest de vraagsteller of hij het complete antwoord een punt wil geven of het eerste antwoord. Niet allebei. Dus nu wilde Bas wss het complete antwoord een punt geven maar gaf jouw er ook één om te slijmen.
      zondag 12 juli 2009 @ 18:17:00 #300
    222905 Tanjaa
    Internet
    pi_70908245
    Blaaaadieblaaaaa
    The Zeroth Law: " A robot may not harm humanity, or, by inaction, allow humanity to come to harm."
    pi_70908246
    oh toch 4

    KUUUUT WEER DE LAPOOO

    NOOOOOOOO!!!

    Edit: Tanjaa had lapo geclaimd, nieuw topic gaat naar haar.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')