Tja, als jij je opstelt als een knuppel door iemand anders geboortetijd te geven kan je verder niet klagen over dat je niet goed weet in te zien wat die ander daarvan zou vinden.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:33 schreef _Led_ het volgende:
De analyse :
Ik denk dat je, met name als ik kijk naar je vorige post, een treffend profiel van mij hebt geprobeerd te schetsen aan de hand van informatie die je hebt hier van het forum (bewust of onbewust dat weet ik niet).
Dit denk ik omdat het profiel erg goed bij mij aansluit, terwijl de gegeven datum en plaats voor iemand anders is die niet erg op mij lijkt.
Ik vraag me af als dat nou echt een zwaktebod van LED is (hij gaf je alle info die je nodig had) of een zwakte bod van jezelf en je vermeende gaven als jij mensen nodig hebt die PERSE meewerken omdat het je anders niet te best afgaat .quote:Dat jij niet meespeelt, sja, dat is jouw zwaktebod.
Ik wil verder aankaarten dat psychologie veel wetenschappelijker en specifieker is dan dit.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:47 schreef _Led_ het volgende:
Wat ik hier te zien heb gekregen is dus precies waar ik niet op doelde - psychologie.
De stand van de hemellichamen voor die geboortetijd en plaats had toch van invloed moeten zijn,
maar eerlijk gezegd zie ik die gewoon niet terug.
Ik wou een algemeen beeld van die persoon in de horoscoop terugzien, maar ik kreeg een psychologische spiegel die mijnsziens niks met de stand van hemellichamen had, maar veel met psychologie.
Sja, dat krijg je als JIJ beneden pijl begint.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:02 schreef _Led_ het volgende:
Sorry, maar ik vind je gedrag echt beneden alle peil.
Je bent begonnen met een insinuatie die uiteindelijk een leugen bleek.quote:Ik ben in volle openheid hieraan begonnen.
Ben je bang ofzo ?quote:Ik heb je bedankt, en ik heb je gevraagd of je de reactie wou lezen.
En dan ga je je zo kinderachtig gedragen ?
Dat is het niet, dus dat zou een leugen zijn.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:13 schreef Dartanion het volgende:
Bassos, het zou je meer sieren als je openlijk toe zou geven dat je de reading, of hoe je het noemen wil. Volledig gebaseerd is op het beeld dat jij van die persoon hebt.
Mijn mensenkennis nu juist wat led me verwijt dat zo goed is dat ik hem beschrijf.quote:En het feitelijk niks meer is dan een test van jouw mensen kennis.
Met open vizier op mijn bek gaan is prima.quote:Dan is er een kans dat je een keer op je bek gaat.
Jij zat nog in de 'ik vertel voornamelijk lieve dingen' bespreking.quote:I say: take it like a man!
Het hele punt is, jij zegt dat je een horoscoop maakt op basis van de stand van de sterren. Maar uit de laatste reading blijkt dat jij vooral beïnvloed wordt door de persoon voor wie je de reading maakt. Dus hoe jij die persoon ziet en wat jij al over deze persoon weet.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:20 schreef bassos het volgende:
Zou je nu nog net zo makkelijk met je gegevens komen om door mij doorgezaagd te laten worden ?
(retorische algemene vraag die niet op een individu maar op de groep van toepassing is)
Beweer je nu dat je nog steeds niet doorhebt dat er veel meer tijd nodig is om aan je eis te voldoen dan wie dan ook gratis gaat verschaffen ?quote:Op maandag 20 juli 2009 17:14 schreef _Led_ het volgende:Als het astrologie-gedeelte werkte had de horoscoop op basis van de hemellichamen en de geboorteplaats en tijd geweest.
Maar je hebt niet voldaan aan de voorwaarde daadwerkelijk op te nemen wat is verteld wat de voorwaarden waren.quote:Dat is precies waarom ik niet mijn eigen tijd en datum gaf; het ging erom te kijken hoe het uit zou komen voor iemand waarvan niet al vanalles bekend is - ik wou immers zien wat je uit de stand van de hemellichamen kon afleiden.
De enige posts die ik van je heb gezien zijn sinds ik alleen de astro topics ben gaan volgen sinds de book-review.quote:Dat heb ik eerlijk van tevoren aangegeven.
Het lijkt voor mij enkel erop dat jij boos bent dat je dat gemist hebt.
Ik maak ervan wat het is.quote:Wat jij er verder van maakt moet je zelf weten.
Waar blijft het antwoord van die kennis van je ?quote:Verder zijn jouw reacties echt beneden alle peil, zeker gezien de nieuwe sticky : Attentie: Netiquette van TRU
Nou ja, succes met oefenen zullen we maar zeggen.
Don't quit your dayjob.
Dus je wilt iets open testen en voor de test probeer je het al te beinvloeden ??quote:
Om even op je post in te gaan.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:46 schreef Summers het volgende:
[..]
Dus je wilt iets open testen en voor de test probeer je het al te beinvloeden ??
Erm, nee, dat is gewoon zelfs feitelijk onjuist.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:30 schreef Dartanion het volgende:[..]Het hele punt is, jij zegt dat je een horoscoop maakt op basis van de stand van de sterren.
Dat is inderdaad een groot probleem, want het beïnvloed waar mijn aandacht zich op richt in een astro kaartje.quote:Maar uit de laatste reading blijkt dat jij vooral beïnvloed wordt door de persoon voor wie je de reading maakt. Dus hoe jij die persoon ziet en wat jij al over deze persoon weet.
Het bovenstaande stukje zelf-bespreking heeft als doel om aan te geven dat als negatieve trekjes worden aangesproken het kruis meer actief wordt, en als positieve stukjes worden aangesproken venus-trine-neptunes dat compleet overruled en de omweg weer kan.quote:Ik zou mn gegevens ook gegeven hebben als jij alle slechte karakter trekjes van mij er mee wilde uitlichten. Ik schaam me daar niet voor. Ook niet voor mn rommelige appartement
Toch zijn we hier in een topic over astrologie, dus verwacht ik astrologie. Maar wat claim je nu dan precies wel? En wat heb je dan gedaan als het geen astrologie was?quote:Op maandag 20 juli 2009 17:56 schreef bassos het volgende:
Erm, nee, dat is gewoon zelfs feitelijk onjuist.
Ik heb nog geen enkele invloed van de vaste sterren besproken.
Waarom denk je dat ik drie weken claim ?
Ik heb wat kruis-aggressie afgewerkt in wat schoonheid posten.quote:Op maandag 20 juli 2009 16:27 schreef _Led_ het volgende:Dank voor de moeite !
Een gedegen astroloog verstaat de vaardigheid om te praten op een manier die begrepen wordt.quote:Op maandag 20 juli 2009 18:11 schreef Dartanion het volgende:[..]
Toch zijn we hier in een topic over astrologie, maar jij komt met een soort psychoanalyse. Die blijkbaar los staat van astrologie.[..]
Niet op basis van sterren, wel op basis van planeten en de relatieve stand ten opzichte van de aarde en de zon.quote:Als je reading niet op basis is van de sterren en planeten, waarom haal je die dan aan?
Onzin.quote:Dat is een psycho-analyse
Heb je het verschil tussen sterren en planeten niet door ?quote:Dat was hier helemaal niet aan de orde aangezien jij helemaal bovenaan je vorige post aangaf niet naar de sterren te kijken.
Know Thyself.quote:Als we dat allemaal zouden doen, zou de wereld een stuk mooier zijn!
kortom iets willen testen en vantevoren de test al willen beinvloeden ipv open staan en zien wat er komt .quote:Op maandag 20 juli 2009 17:52 schreef Michielos het volgende:
[..]
Om even op je post in te gaan.
Eehm, nee. Wat Led deed was de geboortedata, plek en tijd van een vriend invullen. Als astrologie echt werkt, krijg je op basis daarvan een reading die voor die persoon relevant is. In de plaats daarvan ging Bassos een reading over Led geven, exact wat je zou verwachten van iemand die een lezing geeft op basis van hoe hij een persoon ziet en kent. Bassos ging ervanuit dat de geboortedata van Led waren. Als astrologie werkte, kreeg led een reading die relevant was voor die maat ipv een reading waaraan je overduidelijk kunt zien dat het lijkt alsof deze voor LED is.
quote:Ik heb ook nog een vraag aan Bassos. Waarvoor moet LED bang zijn met betrekking tot het krijgen van een astrologie reading?
eehm nee? hij wil een lezing voor zijn vriend. Wat is daar kortzichtig aan? Hij geeft het toch een kans? Hij biedt zijn vriends geboortedata en plaats aan om op basis daarvan een astrologische reading te krijgen. Dat Bassos daarna faalt omdat hij Leds karakter beschrijft *(huh? waar komt dat vandaan?) is niet LEDS probleem, hij was openminded genoeg.quote:Op maandag 20 juli 2009 18:19 schreef Summers het volgende:
[..]
kortom iets willen testen en vantevoren de test al willen beinvloeden ipv open staan en zien wat er komt .
DAAR ligt het punt , exact al denken iets te weten ipv iets gewoon proberen en het een kans te geven .
ik heb er verder geen woorden voor![]()
[..]
Iemand die pretendeert dat astrologie onzin is en zich open stelt voor een uitdaging.quote:Op maandag 20 juli 2009 17:52 schreef Michielos het volgende:Ik heb ook nog een vraag aan Bassos. Waarvoor moet LED bang zijn met betrekking tot het krijgen van een astrologie reading?
Je gaat er nog steeds van uit dat ik Led beschreef.quote:Op maandag 20 juli 2009 18:23 schreef Michielos het volgende:
[..]
eehm nee? hij wil een lezing voor zijn vriend. Wat is daar kortzichtig aan? Hij geeft het toch een kans? Hij biedt zijn vriends geboortedata en plaats aan om op basis daarvan een astrologische reading te krijgen. Dat Bassos daarna faalt omdat hij Leds karakter beschrijft *(huh? waar komt dat vandaan?) is niet LEDS probleem, hij was openminded genoeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |