Bron: http://www.geenstijl.nl/m(...)gende_premier_v.htmlquote:Eurocommissaris Neelie Kroes (VVD) komt terug uit Brussel om de eerste vrouwelijke premier van Nederland te worden. Volgens Weekblad Privé, de meest betrouwbare bron op dit gebied (geen grap), gonst het in Den Haag van de geruchten. En waarom ook niet? Neelie is charmant, Neelie is slim, ze kent Den Haag en het politieke spel op wereldniveau. Ze is -vrijwel- van onbesproken gedrag én ze kan genadeloos keihard optreden. Neelie eet Wilders en Balkenende als ontbijt en zet ondertussen Wouter Bos nog even terug in zijn kinderzitje. Waarom dacht u dat Balkenende zo zijn best doet om mevrouw in Brussel te houden... En gezien het feit dat ze 67 jaar is ziet ze er nog best lekker uit. Neelie, we want you back!
Neelie met Wilders. Bye bye pvda, sp, glquote:Op woensdag 8 juli 2009 20:14 schreef IHVK het volgende:
Liever Neelie dan Wilders.
Dat!quote:Op woensdag 8 juli 2009 19:41 schreef Anywhere het volgende:
Het lijkt mij zeker een vooruitgang voor de VVD.
Neelie is verre van liberaalquote:Op woensdag 8 juli 2009 19:46 schreef TC03 het volgende:
Hmm, zou geen slecht plan zijn.Als de VVD Rutte kan dumpen en een wat strijdvaardigere en meer liberale koers gaat varen zou het wat kunnen worden.
Ik niet in ieder gevalquote:Op woensdag 8 juli 2009 19:41 schreef Anywhere het volgende:
[..]
Het lijkt mij zeker een vooruitgang voor de VVD.
quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:15 schreef Klopkoek het volgende:
Ik haat Neelie Kroes
Liever nietquote:Op woensdag 8 juli 2009 22:18 schreef wikwakka2 het volgende:
Ach, ze doet goed werk daar in Brussel, maar premier?
We gaan toch al naar de kloten dankzij de reli-LINKSE kliek, met Kroes gaan we in stijl ten onder.quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:13 schreef Boze_Appel het volgende:
yay! dan kan ze hier in Nederland alle markten tegelijk gaan verstoren.
quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:18 schreef wikwakka2 het volgende:
Ach, ze doet goed werk daar in Brussel, maar premier?
Ach onze kleine troll is bang dat ie kan fluiten naar zijn uitkeringen en subsidiesquote:
iddquote:
Ze gaat in ieder geval niet naar Wilders.quote:Op donderdag 9 juli 2009 01:04 schreef capricia het volgende:
Maar ja, wie zegt dat ze bij de VVD gaat zitten?
En hoe moeten we ons dat voorstellen, de VVD gaat ineens de grootste partij worden en de premier leveren? Yeah, right.quote:Op donderdag 9 juli 2009 08:53 schreef du_ke het volgende:
Ze lijkt me een betere kandidaat dan menig nationaal politicus die momenteel beschikbaar is. Maar heel enthousiast kan ik nog niet worden
quote:
In de peilingen gaat er altijd veel aandacht uit naar het verval van de PvdA, maar onder leiding van Mark Rutte is de VVD toch ook echt naar historische diepten gezakt. De peilingen houden het momenteel op 15-16 zetels. Rutte is al langere tijd niet onomstreden binnen de VVD. Kiezers zijn massaal weggelopen naar de PVV en andere partijen.quote:Op donderdag 9 juli 2009 10:33 schreef SCH het volgende:
Snap haar populariteit niet zo. Omdat ze het best aardig gedaan heeft in Europa? Of omdat ze de strenge juf was? Ze is gewoon een VVD-er van de oude Wassenaarse stempel, maar misschien is dat wel wat de VVD wil.
Rutte is inhoudelijk volgens mij veel beter, veel moderner en veel liberaler. De VVD heeft een kapitaal aan jonge mensen maar blijft blijkbaar toch een beetje naar het oude verlangen. Net als dat Opstelten verkozen is boven Hoes, Melanie Den Haag al weer heeft verlaten etc.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |