Afschuwelijk. Wat een misselijke tante.quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:42 schreef beequeen het volgende:
[..]
Walgelijk wijf. Uitgenodigd worden en dan dit soort opnames maken.
Filmpje.
Wow. Toekomstig hartenbrekertje.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:01 schreef Greys het volgende:
Duidelijke foto van Blanket, Shitney!
[ afbeelding ]
Wat een beauty. Ik vind hem alleen minder op MJ lijken dan Prince. Ik las steeds dat iedereen hem zo vond lijken, maar het lijkt wel alsof dat alleen door zijn veel donkerdere uiterlijk komt. Ik vind Prince nog steeds het meest lijken, Blanket lijkt nogal latino.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:01 schreef Greys het volgende:
Duidelijke foto van Blanket, Shitney!
[ afbeelding ]
Iemand van de cast van Thriller live in Londen geloof ik. Ik kan geen officiele internetpagina vinden daarvan. Maar wat een creep!quote:Op woensdag 8 juli 2009 19:52 schreef Individual het volgende:
Wie is dit??
[ afbeelding ]
Behalve de grote sterren herkende ik er maar bar weinig... Is er een lijstje ergens?
Hier het artikel van TMZ.quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:54 schreef Greys het volgende:
Wat was er nou met die Barbra Walters? Die heeft stiekem zitten filmen?
Deze?quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:53 schreef Qwea het volgende:
[..]
ik vind het eng
netzoals die ene foto waarin hij een blouse ofzo aanheeft, en die zit dan half open bij zn broek in.
Weet je welke ik bedoel?
Ja,maar toch niet door hem zelf, dat lulverhaal? Alleen de foto. Sideshowbobbie en Stefan beweren dat hij het verhaal van het slapen zelf de wereld in heeft geholpen en dat is volgens mij echt niet waar.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:00 schreef matthijst het volgende:
[..]
Duh.
Foto voor de gein, daarna verspreid met lulverhaal voor de roddelpers.
quote:
Ja, die heb ik ook al een paar keer gebruikt in deze topics om te pleiten dat hij toch echt zichzelf niet aan het bleken was maar dat hij vitiligo heeft.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:06 schreef Shitney het volgende:
[..]
![]()
Hierop is zijn vitiligo heel goed te zien.
Zeker wel:quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:06 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ja,maar toch niet door hem zelf, dat lulverhaal? Alleen de foto. Sideshowbobbie en Stefan beweren dat hij het verhaal van het slapen zelf de wereld in heeft geholpen en dat is volgens mij echt niet waar.
Iedereen vertelt zijn eigen versie, en in grote lijnen komt dat wel overeen inderdaad, en ik geloof ook zeker dat ie over al die kwalificaties beschikte die ze noemen. Maar wat je zegt over zijn eigen uitspraken en dat je die volkomen betrouwbaar acht strookt niet met het feit dat ie liegt over zijn operaties. En dat werd natuurlijk bedoeld met de vraag waarop je dit antwoord gafquote:Op woensdag 8 juli 2009 20:33 schreef Shitney het volgende:
[..]
Wat ik zo onaannemelijk vind, is dat al zijn collega celebrities en vrienden, waarvan we met zekerheid kunnen zeggen dat ze zijn vrienden of in ieder geval close collega's waren omdat we daarvan heel veel materiaal met eigen ogen hebben kunnen zien, allemaal zouden liegen.
Als je mensen als Elizabeth Taylor, Quincy Jones, Berry Gordy, Paul McCartney en noem ze allemaal maar op over Michael Jackson hoort, ook toen hij nog gewoon leefde, schetsen die allemaal een redelijk consistent beeld van hem. Dan zou je kunnen zeggen "ja, maar die moesten hem te vriend houden", maar ook dat vind ik onaannemelijk gezien wie zij zelf zijn.
Vooral omdat er zoveel mensen bestaan die allemaal ongeveer hetzelfde over hem vertellen, dat hij aardig was, welgemanierd, puur, childlike, innocent, generous, grappig, vrolijk, gedisciplineerd, noem al die kwalificaties die er in de afgelopen dagen ook weer voorbij kwamen maar op, ga ik ervan uit dat die kwalificaties het dichtst bij de waarheid liggen. Vooral omdat die kwalificaties ook ondersteund worden door zijn eigen uitspraken en verklaringen voor de geruchten en zijjn eigen verhalen over hoe zijn leven eruit ziet.
Eigenlijk zijn het altijd alleen journalisten die bij die kwalificaties vraagtekens zetten. Natuurlijk is dat ook de taak van journalisten, om daar vraagtekens bij te zetten, maar in dit specifieke geval liggen de verhalen van de ster en zijn inner circle, en die van de journalistiek, echt mijlenver uiteen.
Dus zoals ik al eerder zei, ik heb twijfels bij de verhalen die MJ zelf vertelde in interviews. Hij liegt zelf ook gewoon. En waarom? Misschien om zich beter voor te doen, geen idee. Iedereen wil aardig gevonden worden dus ook MJ. En als je dan de waarheid een beetje kunt verfraaien, waarom zou je dat dan niet doen? Zo'n idee heb ik erbij.quote:Op woensdag 8 juli 2009 20:52 schreef Shitney het volgende:
[..]
Nee. Ik geloof sowieso dat hij minimaal 1, maar waarschijnlijk meerdere, facelifts heeft gehad en dat is ook plastisch chirurgie. Ik geloof wel dat hij veel minder heeft laten doen dan men beweert, die cheekbones bijvoorbeeld lijkt mij echt onzin. En dat baseer ik gewoon op foto's, en bijvoorbeeld gister op de rest van zijn broers en zussen, die hebben allemaal ook die cheekbones.
Maar verder interesseert het me niet zoveel, al had de man tieten op zijn rug willen laten zetten en zijn neus bovenop zijn hoofd, dan denk ik hooguit "jammer" maar verder moet ie het lekker zelf weten. Heel Hollywood is verbouwd, men zal daar wel denken dat het bij de taakomschrijving hoort. En sommigen worden er mooier van, anderen lelijker, maar dat moeten ze lekker zelf weten. Als zij er maar gelukkig mee zijn.
Zijn visagiste (ben de naam even kwijt) vertelde dat ze eerst met bruine make up de witte plekken probeerde te maskeren. Daarna omgekeerd.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:10 schreef Greys het volgende:
Hier kan je ook heel duidelijk zien dat hij toen al met make-up aan het rommelen was om zijn vlekken weg te werken. Om zijn ogen en op zijn neus lijken me de echte kleur, dat rood-bruinige make-up. Daar zal het dan al wit aan het worden zijn geweest.
[ afbeelding ]
En toch is het zo hoorquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:06 schreef Shitney het volgende:
[..]
Ja,maar toch niet door hem zelf, dat lulverhaal? Alleen de foto. Sideshowbobbie en Stefan beweren dat hij het verhaal van het slapen zelf de wereld in heeft geholpen en dat is volgens mij echt niet waar.
Is dit 3 keer hetzelfde meisje?quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:14 schreef Greys het volgende:
Check het voorhoofd van dit meiske op de middelste foto en zie dan de bruine vlekken op het voorhoofd van MJ op die foto die ik hierboven gepost heb. Goed kijken naar waar het bruin en het rood loopt. Het ziet er qua grillige vormen echt precies hetzelfde uit onder die make-up heb ik het idee.
[ afbeelding ]
Michael Levine, a prominent Hollywood publicist, has confirmed that he helped Jackson and his manager Frank DiLeo plant a story that Jackson slept in a hyperbaric chamber to help promote Jackson's film Captain Eo. Jackson's bid to buy the Elephant Man's bones was another publicity stunt.quote:
Aaaaaaah, wat een poepeschetekakkedrolletje!!quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:01 schreef Greys het volgende:
Duidelijke foto van Blanket, Shitney!
[ afbeelding ]
Eensch isquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:17 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Iedereen vertelt zijn eigen versie, en in grote lijnen komt dat wel overeen inderdaad, en ik geloof ook zeker dat ie over al die kwalificaties beschikte die ze noemen. Maar wat je zegt over zijn eigen uitspraken en dat je die volkomen betrouwbaar acht strookt niet met het feit dat ie liegt over zijn operaties. En dat werd natuurlijk bedoeld met de vraag waarop je dit antwoord gaf
[..]
Dus zoals ik al eerder zei, ik heb twijfels bij de verhalen die MJ zelf vertelde in interviews. Hij liegt zelf ook gewoon. En waarom? Misschien om zich beter voor te doen, geen idee. Iedereen wil aardig gevonden worden dus ook MJ. En als je dan de waarheid een beetje kunt verfraaien, waarom zou je dat dan niet doen? Zo'n idee heb ik erbij.
Uhm, dat bedoelde ik ook matthijstquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:18 schreef matthijst het volgende:
[..]
Michael Levine, a prominent Hollywood publicist, has confirmed that he helped Jackson and his manager Frank DiLeo plant a story that Jackson slept in a hyperbaric chamber to help promote Jackson's film Captain Eo. Jackson's bid to buy the Elephant Man's bones was another publicity stunt.
B'tje engquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Yup. En deze meneer gebruikt ook make-up voor zijn vitiligo vlekken:
[ afbeelding ]
Ik vind alleen Prince er vaag iets van weg hebben. Maar, dan meer op de plastische MJ dan op de oorspronkelijke MJ, dus da's dan wat vreemd.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:19 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Aaaaaaah, wat een poepeschetekakkedrolletje!!![]()
![]()
Maar ik vind hem echt voor geen meter op welke versie van MJ dan ook lijken, geen van die kids trouwens.
Dat rood-bruinige is volgens mij van de lupus, de zogenaamde butterfly vlekken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:10 schreef Greys het volgende:
Hier kan je ook heel duidelijk zien dat hij toen al met make-up aan het rommelen was om zijn vlekken weg te werken. Om zijn ogen en op zijn neus lijken me de echte kleur, dat rood-bruinige make-up. Daar zal het dan al wit aan het worden zijn geweest.
[ afbeelding ]
Kijk dan naar die grote foto hierboven van MJ. Daar zie je echt heel duidelijk de vlekken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:22 schreef Treezz het volgende:
Zal michael zoiets echt gekregen hebben..
zal dat erfelijk zijn ??
http://floacist.wordpress(...)ckson-andor-lupus-2/quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:26 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Dat rood bruinige is volgens mij van de lupus, de zogenaamde butterfly vlekken.
Okquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Kijk dan naar die grote foto hierboven van MJ. Daar zie je echt heel duidelijk de vlekken.
En op de foto met dat open blousje, zie zijn armen. Die vlekken komen allemaal overeen met vitiligo.
Zijn make-up artist die 17 jaar met hem heeft gewerkt heeft, zoals beequeen ook al zegt, verklaard dat zolang het bruin nog overheerste ze bruine make-up gebruikten om de witte vlekken weg te werken en toen het wit ging overheersen, hadden ze witte 'plamuur' nodig om het effen te laten lijken. Vandaar dat hij altijd zo spierpijn geschminkt was.
De eeuwige paraplu/parasol waar MJ altijd mee liep werd ook meteen verklaard, want mensen met vitiligo hebben een sterk verhoogde kans op huidkanker.
Ik had het nooit gelooft dat ie dat had.. ik dacht echt! dat ie zich volgespoten had met spul om witter te worden.. en anders zijn dan z'n pa.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:28 schreef Greys het volgende:
[..]
http://floacist.wordpress(...)ckson-andor-lupus-2/
Daar staat inderdaad lupus boven die betreffende foto.
spinnenbeet ?quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:30 schreef Greys het volgende:
Zijn been, toen de spinnenbeet aan het genezen was:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat had ik niet begrepen, dat dat met de vraag bedoeld werd, sorry. Ik geloof ook best dat MJ over dingen loog, de plastisch chriurgie is daar een goed voorbeeld van. Ik snap alleen niet waarom hij daar zo vreselijk hard op werd afgerekend en dat dat automatisch betekende dat niets uit zijn mond nog geloofd werd. Britney Spears beweerde maagd te zijn en geen borstvergroting gehad te hebben. In de jaren 80 deed sowieso niemand zogenaamd aan plastisch chirurgie, dat daar open over werd gesproken is echt iets van de laatste 10, 15 jaar. Rock Hudson beweerde hetero te zijn. George Michael beweerde hetero te zijn. Zelfs Elton John beweerde hetero te zijn en die heeft homoseksualiteit uitgevonden! Weet je, zoveel celebrities logen en de meesten deden dat omdat ze bepaalde dingen niet wilden delen of omdat bepaalde zaken in hun tijd nogal taboe waren en hen gewoon geld kostten.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:17 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Iedereen vertelt zijn eigen versie, en in grote lijnen komt dat wel overeen inderdaad, en ik geloof ook zeker dat ie over al die kwalificaties beschikte die ze noemen. Maar wat je zegt over zijn eigen uitspraken en dat je die volkomen betrouwbaar acht strookt niet met het feit dat ie liegt over zijn operaties. En dat werd natuurlijk bedoeld met de vraag waarop je dit antwoord gaf
[..]
Ik snap wat je zegt, maar dat is niet wat ik bedoelde. Ik bedoelde de totale evilness die hem toegedicht wordt, zoals die ook de rest van zijn familie toegedicht wordt. Die snap ik niet. Ik snap niet dat je naar een herdenking kunt kijken waar huilende kinderen zitten, en dan kunt denken dat die kinderen vast gewoon backstage afgeranseld werden zodat ze wat tranen eruit persten. Of dat je serieus denkt dat een moeder een lege kist laat tillen door haar huilende andere zoons, om de wereld lekker voor de gek te houden. Ik snap niet dat je kunt denken dat iemand kinderen heeft gekregen omdat hij dan lekker met zijn eigen kinderen naar bed kan. Dat soort dingen bedoelde ik. Ik snap niet hoe mensen zo ontzettend slecht over een ander mens kunnen denken, terwijl diegene eigenlijk niets gedaan heeft om dat te rechtvaardigen. Dat je zoiets over Marc Dutroux denkt, die bewezen kinderen verkracht en vermoord heeft, dat snap ik nog. Maar over iemand wiens grootste misdaad nummer 1 hits schrijven is? Dat zal ik nooit begrijpen.quote:Dus zoals ik al eerder zei, ik heb twijfels bij de verhalen die MJ zelf vertelde in interviews. Hij liegt zelf ook gewoon. En waarom? Misschien om zich beter voor te doen, geen idee. Iedereen wil aardig gevonden worden dus ook MJ. En als je dan de waarheid een beetje kunt verfraaien, waarom zou je dat dan niet doen? Zo'n idee heb ik erbij.
Wats dat tijdschrift op de achterbankquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:34 schreef Greys het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Witte vlek borst en make-up op shirt:
[ afbeelding ]
Arm:
[ afbeelding ]
Bij dat meisje kan je goed zien hoezeer de perceptie van iemands gelaatstrekken veranderd door een andere huidskleur. Ik zou ook denken dat dat meisje heel veel aan haar gezicht heeft laten veranderen als ik de foto's niet zo naast elkaar zou zien. Terwijl ze eigenlijk alleen maar ouder en witter is.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Yup. En deze meneer gebruikt ook make-up voor zijn vitiligo vlekken:
[ afbeelding ]
Vitiligo.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:37 schreef Treezz het volgende:
En hoe heette die ziekte toch alweer..
Daar is ook een hoop gedoe om geweest geloof ik. Dat bleek een soort Anne Geddes achtig fotoboek te zijn.quote:
Het gezicht veranderd naarmate je ouder word...quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:36 schreef Shitney het volgende:
[..]
Bij dat meisje kan je goed zien hoezeer de perceptie van iemands gelaatstrekken veranderd door een andere huidskleur. Ik zou ook denken dat dat meisje heel veel aan haar gezicht heeft laten veranderen als ik de foto's niet zo naast elkaar zou zien. Terwijl ze eigenlijk alleen maar ouder en witter is.
Da's zeker waar! Aan haar mond en neus kan je goed zien dat het gewoon hetzelfde meisje is, maar dan ouder en witter inderdaad. Alleen bij MJ kon je aan zijn ogen (die ineens heel groot en eng waren) en neus en kin goed zien dat er wel wat meer gebeurd was dan alleen die ziektequote:Op woensdag 8 juli 2009 21:36 schreef Shitney het volgende:
[..]
Bij dat meisje kan je goed zien hoezeer de perceptie van iemands gelaatstrekken veranderd door een andere huidskleur. Ik zou ook denken dat dat meisje heel veel aan haar gezicht heeft laten veranderen als ik de foto's niet zo naast elkaar zou zien. Terwijl ze eigenlijk alleen maar ouder en witter is.
Ik moest er wel gelijk aan denken ja, dat daar vast gezeik over geweest is. Idioot eigelijk dat zo'n man niet eens een tijdschrift met een kind erop in zijn auto mag hebben liggen.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Daar is ook een hoop gedoe om geweest geloof ik. Dat bleek een soort Anne Geddes achtig fotoboek te zijn.
Nou mag ik dat gewoon hebben natuurlijk en jij ook, maar als MJ zoiets heeft is het natuurlijk kinderporrrrrno!
Ja die .. ene vent die steeds harder begon te schreeuwen.. vond het ook een beetje raarrr..quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:39 schreef ufopiloot het volgende:
Weet iemand al de wereldwijde kijkcijfers? Of is er al ergens een schatting gemaakt?
Ik vond het trouwens belachelijk hoe de hele familie om Paris heen stond om haar te aaien en te troosten. Ik blijf het echt een apart stelletje vinden. Zonnebrillen, hoeden. Ze hadden net zo goed niet kunnen komen, niemand die ze zag
De hele memorial leek sowieso meer op een SHOW dan op een herdenking. Elke spreker probeerde de vorige spreker te overtreffen door alsmaar harder te schreeuwen en te gillen. En het blank/zwart werd ook maar vaak genoeg naar voren gehaald. Maar tegelijkertijd toch in elke zin 3 keer God of Jezus noemen.
Best gek, als je zeurt over blank/zwart maar toch zo gelovig bent, terwijl het juist de blanken zijn die honderden jaren geleden het geloof aan hun hebben opgedrongen
Kijk naar dat meisje met die drie fotootjes naast elkaar hier boven ergens, daar zit net vijf jaar tussen denk ik? (Ik heb geen verstand van leeftijden van kids).quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:39 schreef Treezz het volgende:
[..]
Het gezicht veranderd naarmate je ouder word...
geen idee hoelang zoiets duurt voordat je helemaal wit bent...
je ziet het ook aan michael.. hij is gewoon veel veranderd.
mede ook door die plastische churige..
Dit is ook weer zoiets inderdaad. Bij Oprah zei hij hierover: I don't know of any procedure that makes it possible to bleach your skin, I don't think such things exists.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:31 schreef Treezz het volgende:
[..]
Ik had het nooit gelooft dat ie dat had.. ik dacht echt! dat ie zich volgespoten had met spul om witter te worden.. en anders zijn dan z'n pa.
Maar goed, nu geloof ik het
iedereen veranderd.. kijk maar naar jou kinderfoto'squote:Op woensdag 8 juli 2009 21:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Kijk naar dat meisje met die drie fotootjes naast elkaar hier boven ergens, daar zit net vijf jaar tussen denk ik? (Ik heb geen verstand van leeftijden van kids).
En bij MJ zag je op oude foto's dat het bij hem al lang geleden begonnen moet zijn.
Weet ik, dacht ik gooi hem er nog een keer in, voor de ongelovigenquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:20 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Uhm, dat bedoelde ik ook matthijst
Wat een vreemde opmerking. Het is toch niet belangrijk dat wij ze konden zien? Ze waren er toch niet om zichzelf tentoon te stellen, ze waren daar om hun zoon en broer te herdenken. Al waren ze in een vuilniszak gekomen.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:39 schreef ufopiloot het volgende:
Weet iemand al de wereldwijde kijkcijfers? Of is er al ergens een schatting gemaakt?
Ik vond het trouwens belachelijk hoe de hele familie om Paris heen stond om haar te aaien en te troosten. Ik blijf het echt een apart stelletje vinden. Zonnebrillen, hoeden. Ze hadden net zo goed niet kunnen komen, niemand die ze zag
De hele memorial leek sowieso meer op een SHOW dan op een herdenking. Elke spreker probeerde de vorige spreker te overtreffen door alsmaar harder te schreeuwen en te gillen. En het blank/zwart werd ook maar vaak genoeg naar voren gehaald. Maar tegelijkertijd toch in elke zin 3 keer God of Jezus noemen.
Best gek, als je zeurt over blank/zwart maar toch zo gelovig bent, terwijl het juist de blanken zijn die honderden jaren geleden het geloof aan hun hebben opgedrongen
Hadden ze Paris alleen moeten laten op dat podium dan?quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:39 schreef ufopiloot het volgende:
Weet iemand al de wereldwijde kijkcijfers? Of is er al ergens een schatting gemaakt?
Ik vond het trouwens belachelijk hoe de hele familie om Paris heen stond om haar te aaien en te troosten. Ik blijf het echt een apart stelletje vinden. Zonnebrillen, hoeden. Ze hadden net zo goed niet kunnen komen, niemand die ze zag
De hele memorial leek sowieso meer op een SHOW dan op een herdenking. Elke spreker probeerde de vorige spreker te overtreffen door alsmaar harder te schreeuwen en te gillen. En het blank/zwart werd ook maar vaak genoeg naar voren gehaald. Maar tegelijkertijd toch in elke zin 3 keer God of Jezus noemen.
Best gek, als je zeurt over blank/zwart maar toch zo gelovig bent, terwijl het juist de blanken zijn die honderden jaren geleden het geloof aan hun hebben opgedrongen
Gmta.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat een vreemde opmerking. Het is toch niet belangrijk dat wij ze konden zien? Ze waren er toch niet om zichzelf tentoon te stellen, ze waren daar om hun zoon en broer te herdenken. Al waren ze in een vuilniszak gekomen.
Zoiets kan toch niet .. een creme ? dan moet ie idd veel smeren.. onzinnigquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:43 schreef Shitney het volgende:
[..]
Dit is ook weer zoiets inderdaad. Bij Oprah zei hij hierover: I don't know of any procedure that makes it possible to bleach your skin, I don't think such things exists.
Waarop Oprah zegt: ja, er bestaat wel creme om je huid te laten bleken, dat ken ik nog van toen ik een klein meisje was, toen had je die reclames. Vervolgens begint ze te lachen en zegt: maar daar zou je dan wel minstens 30.000 liter voor nodig hebben, dat kan nooit!
Daarop zegt MJ dan weer: ja, ik ken echt niks waarmee dat kan, volgens mij bestaat dat niet. En dan gaan ze verder over die vitiligo en legt hij dat uit.
Dan heb je dus twee zwarte mensen, waarvan er 1 nog steeds zwart is en ook gezien wordt als een zwarte autoriteit, die beiden tot de comclusie komen dat je huid volledig bleken waarschijnlijk niet mogelijk is. En tóch blijft men dan geloven dat MJ dat wel gedaan heeft.
Dat is weer die vreemde MJ logica. Alsof elk gezond verstand het raam uitvliegt als het om die man gaat.
Ja, zo te zien is dat meisje een jaar of 6 a 8 op de eerste foto, en op de laatste hooguit een jaar of 13. Dus ergens tussen de 5 en 7 jaar verschil denk ik.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:42 schreef Greys het volgende:
[..]
Kijk naar dat meisje met die drie fotootjes naast elkaar hier boven ergens, daar zit net vijf jaar tussen denk ik? (Ik heb geen verstand van leeftijden van kids).
En bij MJ zag je op oude foto's dat het bij hem al lang geleden begonnen moet zijn.
Hij had ook een lading met boeken met naakte jochies. Kunst ofzo, gasten werden wild.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:38 schreef Greys het volgende:
Daar is ook een hoop gedoe om geweest geloof ik. Dat bleek een soort Anne Geddes achtig fotoboek te zijn.
Nou mag ik dat gewoon hebben natuurlijk en jij ook, maar als MJ zoiets heeft is het natuurlijk kinderporrrrrno!
Had ie dat echt, dat koffertje met pornoblaadjes, of is dat weer 'van horen zeggen'?quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:46 schreef matthijst het volgende:
[..]
Hij had ook een lading met boeken met naakte jochies. Kunst ofzo, gasten werden wild.
Oh ja, en een koffertje met pornoblaadjes: Barely Legal
hij had toch veel kunst?quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:46 schreef matthijst het volgende:
[..]
Hij had ook een lading met boeken met naakte jochies. Kunst ofzo, gasten werden wild.
Oh ja, en een koffertje met pornoblaadjes: Barely Legal
Op die foto is extra distortion toegepast in photoshop. Kun je goed zien aan de verzakking van de huid van zijn kaak rechts en aan de neus, die een extra zwengel naar rechts heeft gekregen.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:45 schreef Treezz het volgende:
[..]
Zoiets kan toch niet .. een creme ? dan moet ie idd veel smeren.. onzinnig
http://johnjohnsaidit.com(...)ichael-jackson-1.png ff een foto's van m.j
die neus
zo sund he
wij als publiek moeten het recht eisen dat ze zichtbaar moeten zijn, dat zijn ze verplicht natuurlijkquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:44 schreef Greys het volgende:
[..]
Wat een vreemde opmerking. Het is toch niet belangrijk dat wij ze konden zien? Ze waren er toch niet om zichzelf tentoon te stellen, ze waren daar om hun zoon en broer te herdenken. Al waren ze in een vuilniszak gekomen.
de media dus weer he...quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:49 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Op die foto is extra distortion toegepast in photoshop. Kun je goed zien aan de verzakking van de huid van zijn kaak rechts en aan de neus, die een extra zwengel naar rechts heeft gekregen.
Ik dacht een achtergrondzanger van de Dangerous tour te herkennen, wat ouder geworden weliswaar...quote:Op woensdag 8 juli 2009 19:52 schreef Individual het volgende:
Wie is dit??
[ afbeelding ]
Behalve de grote sterren herkende ik er maar bar weinig... Is er een lijstje ergens?
Die keek eng in de camera...quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:50 schreef alors het volgende:
[..]
Ik dacht een achtergrondzanger van de Dangerous tour te herkennen, wat ouder geworden weliswaar...
even gezocht...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Naam is Darryl Phinnessee
Ik vind Prince qua ogen echt precies op MJ lijken. Precies dezelfde vorm ogen en oogopslag, en ook dezelfde bouw en houding als Michael. En die ogen zijn niet veranderd, dat is ook niet mogelijk, behalve dan ooglifts en facelifts, maar dat verandert verder je ogen zelf niet natuurlijk, dat trekt alleen je wenkbrauwen en oogleden wat omhoog.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik vind alleen Prince er vaag iets van weg hebben. Maar, dan meer op de plastische MJ dan op de oorspronkelijke MJ, dus da's dan wat vreemd.
Het is wel een enorm lekker ding, dat kleintje! En zijn dochter is ook een beauty. Eigenlijk zijn ze allemaal best heel mooie kindjesIk wil er wel zo eentje, zoals Blanket!
Had ie echt.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:47 schreef Greys het volgende:
Had ie dat echt, dat koffertje met pornoblaadjes, of is dat weer 'van horen zeggen'?
Geen twijfel mogelijk, dat is hemquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:50 schreef alors het volgende:
[..]
Ik dacht een achtergrondzanger van de Dangerous tour te herkennen, wat ouder geworden weliswaar...
even gezocht...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Naam is Darryl Phinnessee
Maar je tilt er wel zwaar aan dat wij, het plebs zeg maar, ook verhaaltjes aandikken terwijl de goede gasten het zelf ook doen? Dat begrijp ik echt niet hoor.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:34 schreef Shitney het volgende:
[..]
Dat had ik niet begrepen, dat dat met de vraag bedoeld werd, sorry. Ik geloof ook best dat MJ over dingen loog, de plastisch chriurgie is daar een goed voorbeeld van. Ik snap alleen niet waarom hij daar zo vreselijk hard op werd afgerekend en dat dat automatisch betekende dat niets uit zijn mond nog geloofd werd. Britney Spears beweerde maagd te zijn en geen borstvergroting gehad te hebben. In de jaren 80 deed sowieso niemand zogenaamd aan plastisch chirurgie, dat daar open over werd gesproken is echt iets van de laatste 10, 15 jaar. Rock Hudson beweerde hetero te zijn. George Michael beweerde hetero te zijn. Zelfs Elton John beweerde hetero te zijn en die heeft homoseksualiteit uitgevonden! Weet je, zoveel celebrities logen en de meesten deden dat omdat ze bepaalde dingen niet wilden delen of omdat bepaalde zaken in hun tijd nogal taboe waren en hen gewoon geld kostten.
Ik til daar gewoon niet zo zwaar aan, het hoort een beetje bij hun beroep denk ik. En ik til er zeker niet zwaarder aan bij MJ dan Elton John, alleen maar omdat hij MJ is. En die indruk heb ik vaak wel, dat hij veel zwaarder werd afgerekend op dingen die in celebritykringen vrij gewoon zijn dan andere celebrities.
Sja, ik heb hem nooit totale evilness toegedicht, ik heb hooguit gezegd dat ie aardig gestoord is en behoorlijk vreemd, en zo gek als een deur, maar evil, nee.quote:Ik snap wat je zegt, maar dat is niet wat ik bedoelde. Ik bedoelde de totale evilness die hem toegedicht wordt, zoals die ook de rest van zijn familie toegedicht wordt. Die snap ik niet. Ik snap niet dat je naar een herdenking kunt kijken waar huilende kinderen zitten, en dan kunt denken dat die kinderen vast gewoon backstage afgeranseld werden zodat ze wat tranen eruit persten. Of dat je serieus denkt dat een moeder een lege kist laat tillen door haar huilende andere zoons, om de wereld lekker voor de gek te houden. Ik snap niet dat je kunt denken dat iemand kinderen heeft gekregen omdat hij dan lekker met zijn eigen kinderen naar bed kan. Dat soort dingen bedoelde ik. Ik snap niet hoe mensen zo ontzettend slecht over een ander mens kunnen denken, terwijl diegene eigenlijk niets gedaan heeft om dat te rechtvaardigen. Dat je zoiets over Marc Dutroux denkt, die bewezen kinderen verkracht en vermoord heeft, dat snap ik nog. Maar over iemand wiens grootste misdaad nummer 1 hits schrijven is? Dat zal ik nooit begrijpen.
Ja ho. Playboy en Hustler zijn wel iets anders dan 'Barely Legal' met jonge kinderenquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:51 schreef matthijst het volgende:
[..]
Had ie echt.
While some of the youngster's tales can't be corroborated, the child provided investigators with a spot-on description of Jackson's two-level bedroom, recalled the four-digit code for the suite's combination lock, and pinpointed for detectives the location of a black suitcase that, he said, held porno magazines like Playboy and Hustler. When Santa Barbara Sheriff's Department deputies raided Neverland in November 2003, they found a black Samsonite briefcase containing several porno magazines in a closet directly below Jackson's bedroom.
Maar bij dat meisje twijfelde ik ook even omdat ik de ogen zo anders vond lijken. En dat komt dus kennelijk alleen maar door die veranderde huidskleur. Apart om dat zo te zien, hoeveel verschil dat lijkt te maken.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:39 schreef Greys het volgende:
[..]
Da's zeker waar! Aan haar mond en neus kan je goed zien dat het gewoon hetzelfde meisje is, maar dan ouder en witter inderdaad. Alleen bij MJ kon je aan zijn ogen (die ineens heel groot en eng waren) en neus en kin goed zien dat er wel wat meer gebeurd was dan alleen die ziekte
Nou Darryl, plastic surgery is bad for you, m'kay???quote:
'Barely Legal' is bovendien alsnog wat anders dan 'jonge kinderen.' Ja oke, ze zijn wel jong als ze echt barely legal zijn,quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ho. Playboy en Hustler zijn wel iets anders dan 'Barely Legal' met jonge kinderen
Dan is mijn vriend ook een pervert, als je al geen Playboys mag hebben. Alleen zitten ze hier thuis niet in een koffert, maar liggen ze op de wc![]()
MJ wilde de kids wellicht tegen die bladen beschermen door ze op te bergen?
Er schijnt wel een erfelijke component in te zitten en MJ heeft daarover ooit gezegd dat het aan zijn vaders kant voor zou komen, maar dat hij het niet zeker wist. Maar de wetenschap is er ook niet helemaal over uit waar het door ontstaat, voor zover ik weet. Volgens mij heeft het o.a. met het auto-immuunsysteem te maken, maar dat kan Isegrim vast beter vertellen want als ik me goed herinner heeft zij zelf vitiligo.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:22 schreef Treezz het volgende:
Zal michael zoiets echt gekregen hebben..
zal dat erfelijk zijn ??
Oeh... alleen de vinger er nog bij en mijn man heeft weer een leuke avond vanavond!quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:48 schreef Treezz het volgende:
[..]
hij had toch veel kunst?
[ afbeelding ]
Ik heb het zelf in lichte vorm. Mijn linker knieholte is helemaal wit en een gedeelte er onder ook.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:57 schreef Shitney het volgende:
[..]
Er schijnt wel een erfelijke component in te zitten en MJ heeft daarover ooit gezegd dat het aan zijn vaders kant voor zou komen, maar dat hij het niet zeker wist. Maar de wetenschap is er ook niet helemaal over uit waar het door ontstaat, voor zover ik weet. Volgens mij heeft het o.a. met het auto-immuunsysteem te maken, maar dat kan Isegrim vast beter vertellen want als ik me goed herinner heeft zij zelf vitiligo.
Klopt, hetgeen dan ook weer de lupus verklaart. Verder komt het vrij veel voor bij mensen met een schildklier afwijking.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:57 schreef Shitney het volgende:
[..]
Er schijnt wel een erfelijke component in te zitten en MJ heeft daarover ooit gezegd dat het aan zijn vaders kant voor zou komen, maar dat hij het niet zeker wist. Maar de wetenschap is er ook niet helemaal over uit waar het door ontstaat, voor zover ik weet. Volgens mij heeft het o.a. met het auto-immuunsysteem te maken, maar dat kan Isegrim vast beter vertellen want als ik me goed herinner heeft zij zelf vitiligo.
quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:59 schreef Shitney het volgende:
[..]
Oeh... alleen de vinger er nog bij en mijn man heeft weer een leuke avond vanavond!
Nee, dat is dan onbedoeld zo overgekomen. Ik til er zwaar aan dat er zoveel nare dingen over o.a. zijn kinderen gezegd worden, zelfs dat het maar goed voor ze is dat ze nu wees zijn, omdat hun vader toch gek en gestoord en een pedo en weet ik veel wat was. Onschuldig geroddel vind ik zelf ook heerlijk, ik zit niet voor niks in SHO en niet in MUZ, maar dat vind ik geen onschuldig geroddel meer. Dat vind ik gewoon ultiem kwetsend en haatdragend en karaktermoord.quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:53 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Maar je tilt er wel zwaar aan dat wij, het plebs zeg maar, ook verhaaltjes aandikken terwijl de goede gasten het zelf ook doen? Dat begrijp ik echt niet hoor.
[..]
En dat mag van mij. Ik ben het niet met je eens, maar soit, we kunnen het niet over alles eens zijn. Dat maakt me niet uit.quote:Sja, ik heb hem nooit totale evilness toegedicht, ik heb hooguit gezegd dat ie aardig gestoord is en behoorlijk vreemd, en zo gek als een deur, maar evil, nee.
Ok, duidelijkquote:Op woensdag 8 juli 2009 22:03 schreef Shitney het volgende:
[..]
Nee, dat is dan onbedoeld zo overgekomen. Ik til er zwaar aan dat er zoveel nare dingen over o.a. zijn kinderen gezegd worden, zelfs dat het maar goed voor ze is dat ze nu wees zijn, omdat hun vader toch gek en gestoord en een pedo en weet ik veel wat was. Onschuldig geroddel vind ik zelf ook heerlijk, ik zit niet voor niks in SHO en niet in MUZ, maar dat vind ik geen onschuldig geroddel meer. Dat vind ik gewoon ultiem kwetsend en haatdragend en karaktermoord.
[..]
En dat mag van mij. Ik ben het niet met je eens, maar soit, we kunnen het niet over alles eens zijn. Dat maakt me niet uit.
"Four "Barely Legal" DVDs and the "Hustler" documentary "Pimp Up, Ho's Down" comprised his bedroom's video library"quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:54 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja ho. Playboy en Hustler zijn wel iets anders dan 'Barely Legal' met jonge kinderen
Dan is mijn vriend ook een pervert, als je al geen Playboys mag hebben. Alleen zitten ze hier thuis niet in een koffert, maar liggen ze op de wc![]()
MJ wilde de kids wellicht tegen die bladen beschermen door ze op te bergen?
Ik vind daar niks vreemds aan, eigenlijk.quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:05 schreef matthijst het volgende:
[..]
"Four "Barely Legal" DVDs and the "Hustler" documentary "Pimp Up, Ho's Down" comprised his bedroom's video library"
Zie je nou wel dat hij gewoon hetero was!quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:05 schreef matthijst het volgende:
[..]
"Four "Barely Legal" DVDs and the "Hustler" documentary "Pimp Up, Ho's Down" comprised his bedroom's video library"
Wat was ie ook vunzig hequote:Op woensdag 8 juli 2009 22:05 schreef matthijst het volgende:
[..]
"Four "Barely Legal" DVDs and the "Hustler" documentary "Pimp Up, Ho's Down" comprised his bedroom's video library"
En moonwalkend de slaapkamer in komen. Verplicht. Drie keer.quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:01 schreef Greys het volgende:
[..]Moet ie dan ook van jou af en toe iehiehhhhhhhhhhhhhh roepen?
Heel effies teruglezen in dit topic. Vlak na die foto's plaatste er iemand een linkje naar een verhaal er over.quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat een smerige foto's van die spinnenbeet! Wat is het verhaal daarachter?! Wat voor spin veroorzaakt dat?!
En hebben ze die in Nederland ook..![]()
Het verhaal erom heen is nogal...vaag zeg maarquote:Op woensdag 8 juli 2009 22:06 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wat een smerige foto's van die spinnenbeet! Wat is het verhaal daarachter?! Wat voor spin veroorzaakt dat?!
En hebben ze die in Nederland ook..![]()
ik vind het ook een sweetyquote:Op woensdag 8 juli 2009 21:37 schreef DesertRose het volgende:
[ afbeelding ]
Is het niemand de witte sokjes van blanket opgevallen?? Ik vind het zo schattig!!
Youtube ??quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:08 schreef matthijst het volgende:
Hehe.
Punt was toen geloof ik dat hij zei dat er niks van waar was oid, maar dat er vingerafdrukken van hem en Gavin op die blaadjes zaten.... Tijd geleden alweer, zo goed is mijn geheugen niet
Hahahahaaaaaaaaaaa. Nou ja, je weet het in elk geval weer tot iets positiefs (voor jou dan hoor, ik zie hem niet als lustobjectquote:Op woensdag 8 juli 2009 22:06 schreef Shitney het volgende:
[..]
Zie je nou wel dat hij gewoon hetero was!![]()
Wij hebben thuis Spice Channel op KPN Digitenne.quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:05 schreef matthijst het volgende:
[..]
"Four "Barely Legal" DVDs and the "Hustler" documentary "Pimp Up, Ho's Down" comprised his bedroom's video library"
Bedoel er verder niks mee trouwens, vond het gewoon geinig: MJ the pornfan, wie had dat gedacht
quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:08 schreef Greys het volgende:
[..]
Heel effies teruglezen in dit topic. Vlak na die foto's plaatste er iemand een linkje naar een verhaal er over.
Was het een tarantula? Geloof het wel...
quote:Op woensdag 8 juli 2009 21:35 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
http://www.ew.com/ew/article/0,,396187,00.html
Lees je wel, of...quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Hahahahaaaaaaaaaaa. Nou ja, je weet het in elk geval weer tot iets positiefs (voor jou dan hoor, ik zie hem niet als lustobject) te maken
[..]
Wij hebben thuis Spice Channel op KPN Digitenne.
Zal ik me maar gaan aangeven morgen?
Omgekeerde? Eerst zwart, dan wit, is toch gewoon vitiligo?quote:Op woensdag 8 juli 2009 22:09 schreef Shitney het volgende:
als ik er echt zin in heb roleplayen we omgekeerde vitiligo, dan moet ie zich eerst zwart schminken...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |