Bron:quote:Monday, July 06, 2009 9:44 AM — New Paradigm of Ethio-India Cooperation, Partnership Formed(Article)
Published 3 hours ago by Global Voices Online
Egyptian woman killed in German court for being veiled
It's been too long since Egyptian bloggers came together under the same opinion. But the new hate crime that took place in Germany against a Muslim Egyptian woman, Marwa El Sherbini, was one good reason for them to unite again, condemning international media for ignoring such incidents against Muslims in the West.
The story goes back to August 2008, when Marwa filed a defamation case against her killer, Axel, a 28-year unemployed German, after he called her a “terrorist” because she wears the higab (Islamic veil).
However last Wednesday, Alex stabbed her 18 times to death in a German courtroom after the judges announced she won the case against him, and that he had to pay 2,800 Euros as a fine for his previous insults. Marwa, 32-year-old Egyptian, was the wife of an Egyptian academic, who was on a scholarship in Germany. Her husband was also hurt in the incident and is now in critical condition in hospital, between life and death.
Zeinobia expressed her anger in a post titled “What If She Were A Lesbian“, and said:
The woman is 32 years Marwa El-Sherbini , she was a pregnant in her second child when she was was stabbed. […] This is for sure a hate crime but unlike other hate crimes like homophobic crimes or anti-Semitic crimes, it did not make the headlines abroad and I do not know why !! This is a racism crime , a woman is shot down stabbed like that so simple in the court room for God sake and it is not important to be covered in the media as it should !! She was a mother who was a pregnant for God sake !! May Allah bless her soul , she is a martyr of racism and hate.
Korte samenvatting: De echtgenoot is na drie dagen uit zijn coma wakker geworden, was zelf gewond aan lever en longen, maar bovendien door een politieagent in zijn been geschoten die dacht dat hij de dader was. De broer van het slachtoffer heeft geen vertrouwen in het Dutise recht meer en het zoontje zal voorlopig bij zijn tante wonen.quote:Als er nach drei Tagen aus dem Koma erwachte, wusste Elwy O. (32) sofort, dass er das Wichtigste in seinem Leben verloren hatte: Seine Frau Marwa († 31) war als Zeugin im Landgericht Dresden erstochen worden. Täter: der Angeklagte, der rassistische Russlanddeutsche Alex W. (28)!
„Marwa ist tot und ich konnte sie nicht retten!“, weinte Elwy O. verzweifelt, als die Ärzte am Freitagabend sein künstliches Koma beendet hatten.
Elwy O. war selbst lebensgefährlich an Lunge und Leber getroffen worden, als er seiner Frau helfen und den Killer überwältigen wollte. Und er erlitt eine Schussverletzung, weil ein Bundespolizist aus Versehen auf ihn feuerte. Elwy O.: „Ich bin so wütend, weil der Polizist mich traf und nicht den Täter!“
Verbittert ist auch Tarek Elsherbiny (38), der Bruder der Toten. Er war nach der Tragödie aus Ägypten angereist, sagt: „Ich wünsche mir die Höchststrafe für den Täter. In Ägypten würde er die Todesstrafe bekommen. Aber ich habe kein Vertrauen mehr in die deutschen Gerichte. Die Behörden haben zugelassen, dass meine Schwester in ihrem Gericht getötet wurde ...“
Er brachte seine tote Schwester gestern Nachmittag mit einer Linienmaschine nach Kairo (Ägypten).
In ihrem Heimatort Alexandria soll Marwa E. (31) heute Vormittag beigesetzt werden. Ihr Sohn Mustafa (3), der das Drama mit ansehen musste, soll dort vorerst bei seiner Tante leben.
Volgens mij is ze maar één keer neergestoken....quote:Zwangere vrouw met Niqaab 18x neergestoken in rechtzaal
Ze hebben het over hate crime, maar "hate crimes" bestaan helemaal niet en zullen ook nooit bestaan.quote:But the new hate crime
iddquote:Op maandag 6 juli 2009 10:56 schreef Slappy het volgende:
Waarom staat je duim omhoog?
Onlangs was er ook iemand die z'n eigen keel doorsneed in de rechtszaal. Blijkbaar is de beveiliging bij zulke kleine zaken (want het ging in eerste instantie vooral om belediging) in veel landen niet zo groot.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:07 schreef 49R het volgende:
Je vraagt je overigens af hoe die man, een verdachte notabene, het voor elkaar krijgt om een mes mee te nemen in de rechtszaal
Uiteraard zal de strafzaak tegen de dader door andere rechters gevoerd worden. De rechters die dit met eigen ogen hebben kunnen aanschouwen zijn natuurlijk bevooroordeeldquote:Op maandag 6 juli 2009 11:07 schreef waht het volgende:
Dus nu de moord onder de ogen van de rechters heeft plaatsgevonden (?), betekent dat dat deze crimineel eindelijk met 100% zekerheid kan worden veroordeeld en dus een hogere straf (levenslang) krijgt?
Hoe wil je het dan noemen?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:08 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ze hebben het over hate crime, maar "hate crimes" bestaan helemaal niet en zullen ook nooit bestaan.
Moord of iets dergelijks.quote:
quote:Op maandag 6 juli 2009 11:07 schreef 49R het volgende:
[..]
Volgens mij is ze maar één keer neergestoken....
Je vraagt je overigens af hoe die man, een verdachte notabene, het voor elkaar krijgt om een mes mee te nemen in de rechtszaal
Orwelliaans is de laatste tijd wel je favoriete kwalificatie voor zaken die je niet zinnen, is het niet? Het geeft in dit geval toch vooral aan dat de motivatie van de dader racistisch van aard was?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:14 schreef JohnDope het volgende:
Moord of iets dergelijks.
Maar hatecrimes bestaan gewoon niet, dat is een orwelliaanse woord dat is bedacht door blanke intellectuelen.
Zielig voor dat kindje ook.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:07 schreef Iblis het volgende:
Hier nog een typisch stuk uit de Bild:
[..]
Korte samenvatting: De echtgenoot is na drie dagen uit zijn coma wakker geworden, was zelf gewond aan lever en longen, maar bovendien door een politieagent in zijn been geschoten die dacht dat hij de dader was. De broer van het slachtoffer heeft geen vertrouwen in het Dutise recht meer en het zoontje zal voorlopig bij zijn tante wonen.
De dader wordt als een uit Rusland afkomstige Duitser aangeduid.
Wellicht, maar is dat erger dan een 'normale' moord? Verdient het daarom een andere classificatie, 'hate crime'?quote:Op maandag 6 juli 2009 11:16 schreef Iblis het volgende:
Het geeft in dit geval toch vooral aan dat de motivatie van de dader racistisch van aard was?
Jij moet die aflevering van Cartmans silly hatecrime kijken, die makers van southpark laten heel goed zien dat al die hatecrime-hypocrieten zwaar hypocriet zijn.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:16 schreef Iblis het volgende:
[..]
Orwelliaans is de laatste tijd wel je favoriete kwalificatie voor zaken die je niet zinnen, is het niet? Het geeft in dit geval toch vooral aan dat de motivatie van de dader racistisch van aard was?
Eens, hatecrime is een onzinnige term verzonnen om zoiets erger te laten klinkenquote:Op maandag 6 juli 2009 11:35 schreef waht het volgende:
[..]
Wellicht, maar is dat erger dan een 'normale' moord? Verdient het daarom een andere classificatie, 'hate crime'?
Ik denk dat er wat gevoelsverschil bij het woord is dan. Ik zie het als een classificatie van een bepaald type misdrijven, net zoals een crime passionel of een politieke moord. Het is dan aan de rechter om het motief te laten meewegen in het vonnis.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:35 schreef waht het volgende:
[..]
Wellicht, maar is dat erger dan een 'normale' moord? Verdient het daarom een andere classificatie, 'hate crime'?
Dat moet hij vooral niet doen omdat hij dan ongetwijfeld zal moeten luisteren naar de personen die het hardst schreeuwen in de samenleving. Kijk naar de tientallen haatmoorden door allochtonen op Nederlanders sinds het begin van de jaren 80, die doen in ernst niets onder voor de haatmoord door Nico Bodemeijer. Iemand erover gehoord???quote:Op maandag 6 juli 2009 11:47 schreef Iblis het volgende:
Ik denk dat er wat gevoelsverschil bij het woord is dan. Ik zie het als een classificatie van een bepaald type misdrijven, net zoals een crime passionel of een politieke moord. Het is dan aan de rechter om het motief te laten meewegen in het vonnis.
Ga nou maar eerst eens die episode van southpark kijken, praten we daarna verderquote:Op maandag 6 juli 2009 11:47 schreef Iblis het volgende:
[..]
Ik denk dat er wat gevoelsverschil bij het woord is dan. Ik zie het als een classificatie van een bepaald type misdrijven, net zoals een crime passionel of een politieke moord. Het is dan aan de rechter om het motief te laten meewegen in het vonnis.
Je bent zelf ook een vieze racist door gelijk alle russen over één kam te scheren.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:53 schreef slaapvaak het volgende:
Ongelooflijk dat dit kan! De zwaarste straf voor deze debiel!
Het verbaasd me eigenlijk ook niks dat die 'duitser' eigenlijk uit rusland kwam, heel duitsland zit er vol mee. Ze hebben een opa die duits was ofzo, maar in Duitsland blijven ze gewoon russisch praten etc.
en russen zijn over het algemeen veel racistischer dan duitsers...
Het is me allang duidelijk dat anderen hier specifieke connotaties bij dat woord hebben hoor.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:57 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ga nou maar eerst eens die episode van southpark kijken, praten we daarna verder
Dat steken kun je in een seconde of 5 gedaan hebben anders hoor.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:59 schreef __Saviour__ het volgende:
Wat een amateuristische beveiliging dan zeg. Ten eerste al een mes mee kunnen nemen en dan ook nog eens 18x steken.
We herinneren ons dit topic nog: Psychopaat steekt vrouw neer op straat in Rotterdam.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:04 schreef Maverick_tfd het volgende:
Dat steken kun je in een seconde of 5 gedaan hebben anders hoor.
Het was vast zo een autochtone achterlijke christenfundamentalist.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:53 schreef slaapvaak het volgende:
Ongelooflijk dat dit kan! De zwaarste straf voor deze debiel!
Het verbaasd me eigenlijk ook niks dat die 'duitser' eigenlijk uit rusland kwam, heel duitsland zit er vol mee. Ze hebben een opa die duits was ofzo, maar in Duitsland blijven ze gewoon russisch praten etc.
en russen zijn over het algemeen veel racistischer dan duitsers...
Hij zal wel weer 18 jaar cel krijgen denk ik.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:12 schreef isogram het volgende:
Het is te hopen dat deze dader zwaar bestraft wordt voor zijn daad. Levenslang opsluiten zo'n idioot.
Verder is en blijft dit vooral een incident en zou ik niet weten waarom deze daad moet meewegen in keuzes om de boerka/niqaab te verbieden.
http://www.earthtimes.org(...)-tells-of-anger.htmlquote:Husband of Egyptian killed in German court tells of anger
Posted : Mon, 06 Jul 2009 08:17:45 GMT
Author : DPA
Category : Europe (World)
News Alerts by Email ( click here )
Europe World News | Home
Berlin - The husband of an Egyptian woman stabbed to death in a German court described Monday how he was unable to help his wife fend off the attacker. "Marwa is dead and I couldn't save her," Elwy Okaz, 32, told the mass-circulation newspaper Bild in the hospital where he is recovering from wounds suffered in the frenzied attack.
His wife, Marwa el-Shirbini, 31, was stabbed 18 times by a German man of Russian descent as she was about to give evidence against him in an appeal case in Dresden.
She was three months pregnant with the couple's second child.
Okaz suffered serious injuries to his lungs and liver in the July 1 attack, and was also shot in the leg by a policeman who tried to overpower the assailant.
"I'm so angry that the policeman's bullet hit me and not the killer," said, Okaz, a researcher at the Max Planck Institute.
Prosecutors are preparing murder charges against the attacker, whom they described as "a fanatical racist."
The man had earlier been fined 750 euros (1,050 dollars) for insulting El-Shirbini at a playground in 2008. She filed charges after he called her a "terrorist," apparently because she was wearing a headscarf.
El-Shirbini's 3-year-old son, Mustapha, who witnessed the knife attack, is being looked after by relatives in Germany.
The woman's body was flown home to Egypt on Sunday evening so she could be buried in her home town of Alexandria.
Gewoon recht praten.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:30 schreef __Saviour__ het volgende:
In de eerste plaats natuurlijk ook al absurd dat die man terecht moest staan, alleen maar omdat hij iemand 'terrorist' noemde.
Wel leuk om een keertje te lezen na enkele jaren hier op Fok! het gezeik van moslims te hebben moeten aanlezen die proberen goed te praten als één of andere moslims extremisten organisatie weer eens een aanslag heeft gepleegd. Ik hoop dat ze dit topic eens goed doorlezen.quote:
Niet helemaal, maar de inhoud overlapt wel sterk. De term Russlanddeutsche wordt echter niet goed vertaald. Het is eerder een Rus met Duitse voorouders dan een Duitser met Russische voorouders. Ruslandduitsers zijn de afstammelingen van Duitsers die vroeger naar het Oosten zijn geëmigreerd om daar een soort van ‘kolonies’ te stichten. Je vindt zo typische Duitse stadjes tot ver buiten het huidige Duitsland (en ook het toenmalige Duitse keizerrijk). Zo ligt midden in Roemenië Sibiu, dat een typisch Duits stadje is. Ook nu heb je in Siberië nog een paar autonome Duitse gemeenten. Hoe dan ook, mensen die kunnen aantonen dat ze van zulke Duitse emigranten afstammen worden ‘Volksdeutsche’ genoemd, en dat geeft ze recht om in Duitsland te wonen en een Duits paspoort te krijgen Marokko is er niets bij.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:21 schreef Meh7 het volgende:
Ik geloof dat dit een vertaling is van het Duitse artikel:
[..]
http://www.earthtimes.org(...)-tells-of-anger.html
Net zoals die kinderen die een bom zien ontploffen die door moslimsextremisten is geplaatst. Zoals bijvoorbeeld: http://www.rnw.nl/nl/nede(...)g-op-kerk-filipijnenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:42 schreef EdvandeBerg het volgende:
Dat zoontje heeft het dus zien gebeuren? Vreselijk.
wowquote:Op maandag 6 juli 2009 12:42 schreef EdvandeBerg het volgende:
Dat zoontje heeft het dus zien gebeuren? Vreselijk.
Hoezo, het is ook belachelijk dat als iemand zo'n ingepakt geval een "terrorist" noemt een boete krijgt.quote:
Zwarte humor.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:37 schreef SanJuanDePasto het volgende:
18 keer neergestokenstond ze alle keren ook weer op
![]()
Wat heeft dit hier nu weer mee makenquote:Op maandag 6 juli 2009 12:48 schreef buachaille het volgende:
[..]
Net zoals die kinderen die een bom zien ontploffen die door moslimsextremisten is geplaatst. Zoals bijvoorbeeld: http://www.rnw.nl/nl/nede(...)g-op-kerk-filipijnen
quote:Op maandag 6 juli 2009 12:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Wat heeft dit hier nu weer mee maken![]()
Dan kunnenw e de kiundern die amerikaanse bommen zien vallen in irak en afghanistan er ook nog bij halen.![]()
Even on topic
Triest verhaal weer. Deze dingen gebeuren helaas in de maatschappij als er iets mis gaat bij sommige mensen met hun relatie.
Het motief kan zeker een rol spelen in de strafmaat, daarom is het niet ongewoon om te categoriseren.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:08 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ze hebben het over hate crime, maar "hate crimes" bestaan helemaal niet en zullen ook nooit bestaan.
Snap niet waarom ik langer de cel in zou moeten als ik jou vermoord omdat je een moslim bent als dat ik je vermoord omdat ik je een klootzak vind.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:24 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het motief kan zeker een rol spelen in de strafmaat, daarom is het niet ongewoon om te categoriseren.
Maar snap je wel waarom iemand die de verkrachter van zijn kind vermoordt misschien een lagere straf krijgt?quote:Op maandag 6 juli 2009 13:49 schreef niet_links het volgende:
[..]
Snap niet waarom ik langer de cel in zou moeten als ik jou vermoord omdat je een moslim bent als dat ik je vermoord omdat ik je een klootzak vind.
Dat heeft te maken met preventie - het geeft een signaal af aan andere moslimhaters.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:49 schreef niet_links het volgende:
[..]
Snap niet waarom ik langer de cel in zou moeten als ik jou vermoord omdat je een moslim bent als dat ik je vermoord omdat ik je een klootzak vind.
Omdat het dan naast een moord ook een aanslag op de vrijheid van godsdienst is. Als iemand wordt vermoordt om zijn mening, wordt dat ook erger gevonden en zal dat zich ook uiten in een hogere straf. Naast het feit dat de daad bestraft wordt, gaat er ook een signaal uit naar de maatschappij.quote:Op maandag 6 juli 2009 13:49 schreef niet_links het volgende:
[..]
Snap niet waarom ik langer de cel in zou moeten als ik jou vermoord omdat je een moslim bent als dat ik je vermoord omdat ik je een klootzak vind.
Ik denk dat hij eerder voorbeelden noemde van personen die de tweedeling in de samenleving in stand houden dan dat hij een limitatieve lijst aan het maken was van verantwoordelijken.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:26 schreef Gia het volgende:
Vreselijk, die man mag wmb levenslang krijgen.
Maar waarom dit door Wilders zou zijn aangewakkerd? Kom op, die is echt niet verantwoordelijk voor alle misdaden wereldwijd tegen moslims. Sarkozy overigens evenmin.
En mensen die met een niqab rondlopen houden die tweedeling niet in standquote:Op maandag 6 juli 2009 14:51 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij eerder voorbeelden noemde van personen die de tweedeling in de samenleving in stand houden
Die heeft geen politieke macht of invloed. Houd je niet van de domme.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:59 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
En mensen die met een niqab rondlopen houden die tweedeling niet in stand
Nee, je hebt gelijk. Islam heeft geen invloed.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:07 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Die heeft geen politieke macht of invloed. Houd je niet van de domme.
Zeg even specifiek in de context van dit topic, wat je hiermee wil aangeven.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:13 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Nee, je hebt gelijk. Islam heeft geen invloed.![]()
Waar gaat alle drukte over denk je?
Context? Geen context met dit topic behoudens een reactie op jouw post.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:18 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Zeg even specifiek in de context van dit topic, wat je hiermee wil aangeven.
Vrijheid van godsdienst is sowieso al iets idioots. Nooit begrepen waarom dat godsdiensten een aparte status hebben ten opzichte van andere meningen.quote:Op maandag 6 juli 2009 14:23 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Omdat het dan naast een moord ook een aanslag op de vrijheid van godsdienst is. Als iemand wordt vermoordt om zijn mening, wordt dat ook erger gevonden en zal dat zich ook uiten in een hogere straf. Naast het feit dat de daad bestraft wordt, gaat er ook een signaal uit naar de maatschappij.
Dan verzet je je daar tegen in een stemhokje, je gaat geen mensen vermoorden.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:30 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Vrijheid van godsdienst is sowieso al iets idioots. Nooit begrepen waarom dat godsdiensten een aparte status hebben ten opzichte van andere meningen.
ik mag hopen dat iedereen het hier mee eens is.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:32 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dan verzet je je daar tegen in een stemhokje, je gaat geen mensen vermoorden.
Ja duhquote:Op maandag 6 juli 2009 15:32 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dan verzet je je daar tegen in een stemhokje, je gaat geen mensen vermoorden.
Dat mag je vinden, ik probeer uit te leggen waarom het wel zo zou moeten zijn en laat daarbij een parallel zien met de vrijheid van meningsuiting.quote:Op maandag 6 juli 2009 15:35 schreef Maverick_tfd het volgende:
Ja duh
Wat ik bedoel te zeggen is dat ik dat absoluut geen argument vind om iemand harder te straffen, of in bepaalde gevallen lichter te straffen.
Absoluutquote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:18 schreef Meh7 het volgende:
Jahjah heeft wel gelijk over de dubbele standaard.
Wat een stelletje hypocrieten en vooral die Jahjah. Dat varken moet eens gaan protesteren als Egyptische grenswachters weer eens een sub-sahara afrikaan doodschieten.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:18 schreef Meh7 het volgende:
Jahjah heeft wel gelijk over de dubbele standaard.
Een troll maar wel ééntje die de waarheid schrijft. Waar zijn de egyptische protesten als grenswachters zwarten neerschieten aan de grens?????quote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:15 schreef Deadre het volgende:
'Islamfeindlicher’' aanval op zwangere vrouw
Blabla, volgens Indymedia, blabla, Oud-voorzitter van AEL Dyab Abou Jahjah
, en nog meer bla bla.
Ze had beter iemand kunnen inschakelen om die gast ter plekke in elkaar te laten rammen dan te stappen naar de rechter om haar gelijk te halen, lijkt het wel.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:25 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
In een ander topic in NWS werd gesteld dat het ook aan de manier van kleden
kan liggen.
Ze had moeten weten dat een niqab nou eenmaal, net als een kort rokje, reactie's uitlokt.
Mag wel hopen dat de zieke neonazi die dit gedaan heeft levenslang krijgt.
Dit terwijl de dader in eerste instantie natuurlijk juist veroordeeld werd om zijn racistische opmerkingen.quote:De moord bracht weinig publieke verontwaardiging teweeg in Duitsland, maar des te meer in Egypte. 'Er is geen andere god dan God en de Duitsers zijn de vijanden van God', zong de menigte op de begrafenis. De Egyptenaren zien de lauwe reactie van de Duitsers en hun media als een teken van racisme.
Oh dat vinden ze opeens wel nieuwswaardig?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:29 schreef Iblis het volgende:
Inderdaad, de berichtgeving, ook in Nederland, is heel klein. Terwijl meestal zulk soort racistische daden toch volop in het nieuws komen, als het neo-nazi's betreft zeker. Wat ik echter dan weer jammer vind, dat vond ik in de Standaard is wat blijkbaar tijdens de begrafenis werd gezongen:
[..]
Dit terwijl de dader in eerste instantie natuurlijk juist veroordeeld werd om zijn racistische opmerkingen.
Klopt, dat onderschrijft ook een onevenwichtig beleid, maar gesteld dat de berichtgeving accuraat is, vind ik het, alhoewel het verdriet begrijpelijk is, een overtrokken reactie.quote:
Hypocriete eikels. Eerst zeuren en dan zelf wel zulke dingen schreeuwen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:29 schreef Iblis het volgende:
Inderdaad, de berichtgeving, ook in Nederland, is heel klein. Terwijl meestal zulk soort racistische daden toch volop in het nieuws komen, als het neo-nazi's betreft zeker. Wat ik echter dan weer jammer vind, dat vond ik in de Standaard is wat blijkbaar tijdens de begrafenis werd gezongen:
[..]
Dit terwijl de dader in eerste instantie natuurlijk juist veroordeeld werd om zijn racistische opmerkingen.
quote:CAIRO | Egyptians are horrified by the brutal slaying of a pregnant Muslim woman stabbed repeatedly inside a German courtroom, calling what they see as a lack of outrage in Germany evidence of racism and anti-Islamic sentiment.
(...)
Her husband, Elwi Ali Okaz, who was in Germany on a research fellowship, came to her aid and was also stabbed by the neighbor and shot in the leg by a security guard who initially mistook him for the attacker, German prosecutors said. He is now in critical condition in a German hospital, said Mrs. al-Sherbini's brother.
"The guards thought that as long as he wasn't blond, he must be the attacker, so they shot him," Mr. al-Sherbini told an Egyptian television station.
The neighbor, who has only been identified as 28-year-old Alex W., remains in detention, and prosecutors have opened an investigation on suspicion of murder.
Christian Avenarius, the prosecutor in Dresden, where the incident took place, described the killer as driven by a deep hatred of Muslims.
"It was very clearly a xenophobic attack of a fanatical lone wolf," he said.
He added that the attacker was a Russian of German descent who had immigrated to Germany in 2003 and had expressed his contempt for Muslims at the start of the trial.
(...)
The killing has dominated Egyptian media for days but has received comparatively little coverage in German and Western media.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:47 schreef Meh7 het volgende:
Uitgebreider stuk: http://washingtontimes.co(...)of-muslim-woman-cal/
[..]
De bekende slachtofferrol he, daar zijn ze goed in.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:55 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Krijgen alle racistische moorden uit bv US of Rusland hier wel volop aandacht, komen
die ook uitgebreid in het nieuws??
Wat maakt deze zaak zo bijzonder??
Het is, nogmaals, triest maar staat wmb op zichzelf en vind de ophef schromelijk overdreven.
Ook nog steeds een onzinnige TT.quote:
Net als Wilders. Wilders heeft het van de beste geleerd die er zijn.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:57 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
De bekende slachtofferrol he, daar zijn ze goed in.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook nog steeds een onzinnige TT.
Je kunt met een niqaab niemand neersteken.............
Het is niet nieuwswaardig als er een zwangere vrouw in ons buurland wordt neergestoken omdat ze een moslima is, maar het is wel nieuwswaardig als in Egypte naderhand wat leuzen geroepen worden tijdens de begrafenis daarvan?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:55 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Krijgen alle racistische moorden uit bv US of Rusland hier wel volop aandacht, komen
die ook uitgebreid in het nieuws??
Wat maakt deze zaak zo bijzonder??
Het is, nogmaals, triest maar staat wmb op zichzelf en vind de ophef schromelijk overdreven.
Zowel de dader als het slachtoffer zijn niet Duits. En vervolgens gaan ze in Egypte rare dingen roepen over de Duitsersquote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:05 schreef Meh7 het volgende:
Het is niet nieuwswaardig als er een zwangere vrouw in ons buurland wordt neergestoken omdat ze een moslima is, maar het is wel nieuwswaardig als in Egypte naderhand wat leuzen geroepen worden tijdens de begrafenis daarvan?
De dader was een Russische Duitser, zoals er zoveel zijn. Net zoiets als een Nederturk dus.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:07 schreef buachaille het volgende:
[..]
Zowel de dader als het slachtoffer zijn niet Duits. En vervolgens gaan ze in Egypte rare dingen roepen over de Duitsers
Iblis heeft het hier al uitgelegd: Zwangere vrouw met Niqaab 18x neergestoken in rechtzaal , maar daar is het bauchaille niet om te doen, hij is de troll aan het uithangen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:09 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
De dader was een Russische Duitser, zoals er zoveel zijn. Net zoiets als een Nederturk dus.
Niet helemaal. Een Ruslandduitser heeft Duitse voorouders. Dat maakt hem een Ruslandduitser.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:09 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
De dader was een Russische Duitser, zoals er zoveel zijn. Net zoiets als een Nederturk dus.
Er worden dagelijks in de hele wereld wel vrouwen neergestoken.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:05 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Het is niet nieuwswaardig als er een zwangere vrouw in ons buurland wordt neergestoken omdat ze een moslima is, maar het is wel nieuwswaardig als in Egypte naderhand wat leuzen geroepen worden tijdens de begrafenis daarvan?
Ik hoop niet dat je hiermee een punt denkt te maken.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:13 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Er worden dagelijks in de hele wereld wel vrouwen neergestoken.
Sommige zijn Christelijk, weer anderen zijn lesbo's of atheist.
Is een moslimvrouw dan wel "nieuws"?
Dacht het niet.
Door al deze selectieve verontwaardiging bereiken moslims, zoals gebruikelijk, het tegenovergestelde.
Beetje zielig om deze wandaad te gebruiken om een goedkoop politiek punt te maken. Toen een NPD-jongere neergestoken werd door twee buitenlanders heeft dat ook geen enkele Nederlandse krant gehaald.quote:Abou Jahjah begrijpt ook niet waarom de zaak nauwelijks een letter waard was in de Westerse media. Geen enkele Vlaamse (of Nederlandse) krant vond de moord op een vrouw met een hoofddoek in Duitsland een artikel waard. “Stel je eens voor dat het slachtoffer een Joodse vrouw was die vermoord werd door een Arabier omdat ze religieuze kledij droeg. Wat zou dan de reactie van de media en de publieke opinie geweest zijn? Denk daar eens over na en je zal begrijpen hoe ziek, bevooroordeeld en racistisch de Europese samenleving is
Het geeft slechts het hypocriete huilgedrag van moslims aan.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:18 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat je hiermee een punt denkt te maken.
taalpuristquote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:01 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook nog steeds een onzinnige TT.
Je kunt met een niqaab niemand neersteken én je kunt iemand niet 18 keer neersteken.
En wanneer word er opgetreden tegen al die moslim mannen en vrouwen die onze vrouwen voor hoer uitschelden en dat doodnormaal vinden ?quote:The story goes back to August 2008, when Marwa filed a defamation case against her killer, Axel, a 28-year unemployed German, after he called her a “terrorist” because she wears the higab
Die zou je Holland-Duitsers kunnen noemen. Althans wat de nazaten in ons Koningshuis betreft.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:12 schreef buachaille het volgende:
Net zoiets als de familie Lippe-Biesterfeld?
Gelukkig nietquote:Op maandag 6 juli 2009 10:55 schreef Triggershot het volgende:
Gelukkig is de meerderheid van de Duitsers wel tolerant en gematigd tegenover allochtonen. Het is een kleine minderheid van de Duitsers dat het verpest voor de meerderheid. Nu maar hopen dat de allochtonen kalm blijven en het niet over alle Duitsers gooien.
Het kan wel! (tenminste hier gaat het over iemand 18 keer neerschieten)quote:
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:41 schreef Py het volgende:
Zoek de verschillen:
Geval 1:
- Russische Duitser heeft het niet op burkamoslims
- Scheld op straat een moslima in burka uit voor "terrorist"
- Moslima klaagt Rusduitser aan
- Duitser krijgt boete
- Rusduitser flipt door en steekt in op burka
Geval 2:
- Marokkaanse jongen heeft het niet op te blote kledij
- Scheld op straat meisje uit voor kuthoer en bedreigd haar
- Meisje geeft grote bek terug en eist met rust gelaten te worden
- Marokkaan flipt door en slaat meisje bewusteloos en schopt door als ze al op straat ligt
- Het meisje wordt op internet, als slachtoffer, mede-verantwoordelijk gehouden vanwege
haar kleding.
Of is dat te ver gezocht?
Wat is je punt, haatbaard Py?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 16:53 schreef Py het volgende:
[..]
Ah, toch een verschil
Qutb zou tevreden zijn.
Waarom zou die vergelijking gemaakt moeten worden? Als je dit ergens mee wil vergelijken, is het te vergelijken met de moord op Theo van Gogh. Jouw vergelijking slaat nergens op.quote:
Top! Leg uit. Ik sta open.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:06 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Waarom zou die vergelijking gemaakt moeten worden? Als je dit ergens mee wil vergelijken, is het te vergelijken met de moord op Theo van Gogh. Jouw vergelijking slaat nergens op.
Het gedachtengoed van Qutb is erg populair onder moslims die in westerse landen wonen, met name ook de jongeren.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:06 schreef wikwakka2 het volgende:
Mensen die hier moslimextremisten bijhalenDie ook nog eens dood zijn
!!
In beide gevallen gaat het om een moord die het gevolg is van een intolerantie jegens het uitdragen van bepaalde ideeën. Dit heeft niets te maken met geile jongemannen die niet kunnen omgaan met een afwijzing.quote:
Het is onbegrijpelijk dat ze niet eens een fucking metaaldetector hebben in die rechtzaalquote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:09 schreef Wheelgunner het volgende:
Ik las er net over, wat ziek. Ik snap niet dat iemand in een rechtzaal de kans krijgt iemand 1 keer te steken, laat staan 18. Nu zullen ze er wel voor zorgen dat dat niet meer kan, maarja, als het kalf verdronken is...
Da's mekkerenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:10 schreef Py het volgende:
[..]
Het gedachtengoed van Qutb is erg populair onder moslims die in westerse landen wonen, met name ook de jongeren.
Die Rusduitser kon er niet mee omgaan dat de moslima hem pwnde door hem een boete aan te smeren --> flipquote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:10 schreef Meh7 het volgende:
[..]
In beide gevallen gaat het om een moord die het gevolg is van een intolerantie jegens het uitdragen van bepaalde ideeën. Dit heeft niets te maken met geile jongemannen die niet kunnen omgaan met een afwijzing.
Nogmaals, wat is het punt dat je wil maken met je zogenaamde vergelijking? Het is niet te vergelijken, maar stel dat het zo zou zijn, wat is het punt dat je wil maken?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:19 schreef Py het volgende:
[..]
Die Rusduitser kon er niet mee omgaan dat de moslima hem pwnde door hem een boete aan te smeren --> flip
Die Marokkaan kon er niet mee omgaan dat die hoer een grote bek teruggaf --> flip
Nou, dat het naar mijn idee niet een soort van politieke moord of statement tegen alle moslima's met burka is. Het "terrorist" roepen was een reactie op de burka. Maar volgens mij is ze niet vermoord omdat ze een burka droeg. Meer omdat hij ziedend was dat hij gepwnd is door haar en dat ze hem ook nog eens een boete aansmeerde. Ik zie eigenlijk geen enkel raakvlak met de moordenaar van Theo van Gogh, die het zuiver uit religieuze overweging heel bewust en rationeel heeft voorbereid en uitgevoerd.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:22 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Nogmaals, wat is de punt die je wil maken met je zogenaamde vergelijking? Het is niet te vergelijken, maar stel dat het zo zou zijn, wat is het punt dat je wil maken?
Is dit je punt? Je hebt begrip voor de Rusduitser en daar durf je niet voor uit te komen? Is dat je bijdrage aan dit topic?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:36 schreef Py het volgende:
Maar als je je hier in de gedachten van de Rusduitse dader probeert te verplaatsen dan is dat ziek. Want een burka neersteken is fout.
Terwijl je in andere gevallen veel begrip ziet voor een dader van geweld tegen vrouwen, omdat mannen nou eenmaal zichzelf niet in de hand kunnen houden.
Interessant niet?
wat ben je aan het raaskallen?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:40 schreef hayder het volgende:
die gast moeten zelf neerschieten gvd. kanker monool
Nee, dan mis je het punt volledig.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:39 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Is dit je punt? Je hebt begrip voor de Rusduitser en daar durf je niet voor uit te komen? Is dat je bijdrage aan dit topic?
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:39 schreef zoalshetis het volgende:
laten we ons niet verlagen tot islamitische mensen die alles wat een broeder of zuster doet goedpraten.
laten we deze daad volmondig afkeuren en hopen dat de dader een gepaste straf krijgt. geen begrip tonen voor deze daad.
alles zonder geweld, haat of jaloezie mag van mij. ben wat dat betreft een relaxte peer. ik wil alleen wind uit de zeilen van bepaalde mensen nemen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:46 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Niemand zie ik het hier verdedigen of goedpraten. Bepaalde mensen tonen hun verontwaardiging
dat het geen wereldnieuws is.![]()
Dat mag en het daar niet mee eens zijn mag ook, zoalshetis
En wat was jouw bijdrage ook al weer, behalve om puntjes vragen? Doe je nogal vaak namelijk.quote:
Je maakt geen punt, je bent aan het trollen, dat blijkt ook uit je woordkeuze. Je zegt dat ze iemand een boete heeft "aangesmeerd". Je noemt een persoon een "burka". Je vindt het blijkbaar een normale reactie om iemand een "terrorist" te noemen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:43 schreef Py het volgende:
[..]
Nee, dan mis je het punt volledig.
Probeer het eens zonder iemand in de hoek te willen drukken
Het is inderdaad opmerkelijk. De ‘U-Bahn-Schläger’ waren uitgebreid in het nieuws, ook in Nederland.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:53 schreef SCH het volgende:
Waarom is hier zo weinig aandacht voor? het zou eens andersom gebeurd zijn.
Ja Jaap, en dan??quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:53 schreef SCH het volgende:
Waarom is hier zo weinig aandacht voor? het zou eens andersom gebeurd zijn.
Nee, er is iemand neergestoken vanwege haar religie. NIet zomaar een moord.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:57 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Ja Jaap, en dan??
Zoals ik al eerder postte is er ergens door een malloot een vrouw neergestoken.
Een, helaas, dagelijkse gebeurtenis in de wereld.
Triest. Niet meer en niet minder.
juist vanwege jouw wens om het naar een religiemoord toe te schrijven, is het niet te vergelijken met de moord op theo van gogh (vrede zij met hem).quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, er is iemand neergestoken vanwege haar religie. NIet zomaar een moord.
Of vond je de moord op Theo van Gogh ook geen punt. Deze moord is vergelijkbaar.
Dat is deels wel waar, maar gevallen als deze in buurlanden, of nabije landen, halen in Nederland vaak ook het nieuws. Denk aan de U-Bahn-Schläger die ik al noemde, de Belg die in Antwerpen zomaar op een Turkse vrouw en andere buitenlandse vrouw met kind schoot, de brute moord op een Joodse jongen in Frankrijk. Het heeft allemaal het Nederlandse nieuws gehaald. Ja, zelfs kort hiervoor de man die in de rechtbank zijn eigen keel doorsneed.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:57 schreef Clairvaux het volgende:
Ja Jaap, en dan??
Zoals ik al eerder postte is er ergens door een malloot een vrouw neergestoken.
Een, helaas, dagelijkse gebeurtenis in de wereld.
Triest. Niet meer en niet minder.
het was toch in het nieuws? waarom staat het anders in nws?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:01 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dat is deels wel waar, maar gevallen als deze in buurlanden, of nabije landen, halen in Nederland vaak ook het nieuws. Denk aan de U-Bahn-Schläger die ik al noemde, de Belg die in Antwerpen zomaar op een Turkse vrouw en andere buitenlandse vrouw met kind schoot, de brute moord op een Joodse jongen in Frankrijk. Het heeft allemaal het Nederlandse nieuws gehaald. Ja, zelfs kort hiervoor de man die in de rechtbank zijn eigen keel doorsneed.
Dit past m.i. precies in dat rijtje, en ik had verwacht dat het ook in het nieuws zou komen.
Wat is het verschil?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:01 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
juist vanwege jouw wens om het naar een religiemoord toe te schrijven, is het niet te vergelijken met de moord op theo van gogh (vrede zij met hem).
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Nee, er is iemand neergestoken vanwege haar religie. NIet zomaar een moord.
Of vond je de moord op Theo van Gogh ook geen punt. Deze moord is vergelijkbaar.
Jij hebt er zeker weer op gerukt he, de moord op een moslima omdat ze moslima was. Walgelijk ventje.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:02 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
het was toch in het nieuws? waarom staat het anders in nws?
huh? vanwaar deze agressie en walgelijke insinuaties?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:04 schreef SCH het volgende:
[..]
Jij hebt er zeker weer op gerukt he, de moord op een moslima omdat ze moslima was. Walgelijk ventje.
Dat is niet mijn gedachtengang, maar dat is naar mijn idee (in hele grote lijnen) de gedachtengang van die Rusduitser geweest. Die zag een burka en vond dat ie daar "terrorist" tegen mocht zeggen. Die mevrouw in de burka vond van niet en deed aangifte.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:51 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Je maakt geen punt, je bent aan het trollen, dat blijkt ook uit je woordkeuze. Je zegt dat ze iemand een boete heeft "aangesmeerd". Je noemt een persoon een "burka". Je vindt het blijkbaar een normale reactie om iemand een "terrorist" te noemen.
Ja die mevrouw in de burka heeft de juiste juridische weg bewandeld. En dat de Rusduitser geen moslimknuffelaar is mag ook wel duidelijk zijn. Dat bewijst nog niet dat hij de moslima heeft vermoord omdat ze een moslima is. Als hij dat had gewild dan had hij dat de eerste keer gedaan, in plaats van toen alleen "terrorist" te noemen.quote:De dader heeft de boete niet gekregen van de vrouw, ze is naar de rechter gestapt. De rechter heeft aan de hand van het recht beoordeeld dat die man een boete verdiend had. Als die man boos was op de boete had hij zijn woede wel tot de rechter gericht. Die man was een moslimhater, dat staat ook in het artikel van thewashingtontimes: http://washingtontimes.co(...)of-muslim-woman-cal/
Nee, ik vind dat mensen zoals jij met twee maten meten. En dat die mensen erg fanatiek aanwezig zijn in topics rondom dit soort onderwerpen. In het ene geval wordt je akelig van de hoeveelheid nuance en het begrip voor de driften van de dader en verwijten naar het adres van het slachtoffer, tot het ridicule af. En in het andere geval is het puur zwart-wit dat moslims zonder aanwijsbare reden, behalve het feit dat ze moslim zijn, gediscrimineerd en mishandeld en vermoord worden door blanke racisten, geen nuancering mogelijk.quote:Jij probeert het te reduceren tot een woede-uitbarsting vanwege een boete, terwijl het diepgaander is.
ja, of ze denken dat je je afrukt op dode moslima's. is wel weer een nieuwe.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:08 schreef Py het volgende:
Als je dan toch iets genuanceerds wil zeggen dan wordt je zo in de hoek gedrukt dat je ofwel het er maar bij laat ofwel afgeschilderd wordt als een racistisch monster wat alle moslims wil uitroeien.
Allemaal goedkope vergelijkingen. De moord in Stolberg kwam daadwerkelijk nergens in het nieuws - behalve het Akense regionale nieuws. Deze moord (doodslag) heeft dus nu al meer aandacht gekregen dan de Stolbergse moord (doodslag).quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:56 schreef Iblis het volgende:
[..]
Het is inderdaad opmerkelijk. De ‘U-Bahn-Schläger’ waren uitgebreid in het nieuws, ook in Nederland.
Mooi voorbeeld gelijk iddquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja, of ze denken dat je je afrukt op dode moslima's. is wel weer een nieuwe.
Een moord in een rechtzaal is wmb allezins nieuwswaardig, ja.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:01 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dat is deels wel waar, maar gevallen als deze in buurlanden, of nabije landen, halen in Nederland vaak ook het nieuws. Denk aan de U-Bahn-Schläger die ik al noemde, de Belg die in Antwerpen zomaar op een Turkse vrouw en andere buitenlandse vrouw met kind schoot, de brute moord op een Joodse jongen in Frankrijk. Het heeft allemaal het Nederlandse nieuws gehaald. Ja, zelfs kort hiervoor de man die in de rechtbank zijn eigen keel doorsneed.
Dit past m.i. precies in dat rijtje, en ik had verwacht dat het ook in het nieuws zou komen.
quote:Op maandag 6 juli 2009 11:08 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ze hebben het over hate crime, maar "hate crimes" bestaan helemaal niet en zullen ook nooit bestaan.
Ze bestaan wel degelijk. Bijvoorbeeld die jood die de kanker werd geslagen door PSG hooligans een jaar terug ofzo.quote:Op maandag 6 juli 2009 11:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Moord of iets dergelijks.
Maar hatecrimes bestaan gewoon niet, dat is een orwelliaanse woord dat is bedacht door blanke intellectuelen.
Ik ben het met je eens dat naar de rechter gaan als je uitgescholden wordt, te zielig voor woorden is.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:19 schreef deedeetee het volgende:
Hoezo vermoord vanwege haar religie ?
Ze liep - in een land waar veel mensen daar aanstoot aannemen -rond in een niqaab, kreeg een scheldwoord naar haar hoofd en ging naar de rechter om de man die schold fors af te laten straffen.
Ze had ook gewoon haar schouders kunnen ophalen en die man laten roepen wat hij maar wilde. Dat moeten wij ook als een moslim/a ons voor hoer uitscheld.
Wie kaatst moet de bal verwachten, oké in dit geval kreeg ze een mes retour en dat was wat veel van goede. Ze had de pech haar arrogante gram te gaan halen bij de verkeerde.
En dan roepen ze haar ook nog uit tot martelaar![]()
Zou zij dan ook 72 (mannelijke) maagden krijgen?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:19 schreef deedeetee het volgende:
En dan roepen ze haar ook nog uit tot martelaar![]()
nee, zij krijgt geen 72 druiven. zij krijgt eeuwige rust.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:24 schreef Clairvaux het volgende:
[..]
Zou zij dan ook 72 (mannelijke) maagden krijgen?![]()
Is een serieuze vraag overigens.
sch. iets minder op de man-vrouw mag ook. ik doe geen melding van je eerdere uitspraak, maar don't push it.quote:
Uiteraard ik ben helemaal geen voorstander van fysiek geweld !quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat naar de rechter gaan als je uitgescholden wordt, te zielig voor woorden is.
Maar iemand die het verschil tussen woord en daad niet meer kent en met messen gaat steken, is fout. Of ie nu moslim, atheist, zwart, grijs, roomblank of homo is.
Wat vind jij dan van die uitspraken van deedeetee. Ik vind jouw halve goedpraten ook te ziek voor woorden. Maar je moet het je uiteindelijk voor jezelf verantwoorden jongen. Dit soort haat zit blijkbaar zo diep dat het bijna ziekelijk is. Je kan nog gewoon sorry zeggen trouwens.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
sch. iets minder op de man-vrouw mag ook. ik doe geen melding van je eerdere uitspraak, maar don't push it.
Waarom? Moslims krijgen toch altijd te horen dat ze naar de rechter moeten stappen als ze het ergens niet mee eens zijn. Dan doen ze dat, en dan is het weer niet goed. Feitelijk hebben moslims eigenlijk geen rechten, volgens velen van jullie.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:24 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat naar de rechter gaan als je uitgescholden wordt, te zielig voor woorden is.
Hypocriet wijf. Je doet er alles aan om het goed te pratenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:31 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Uiteraard ik ben helemaal geen voorstander van fysiek geweld !
ik snap niet dat je wederom, in dit topic, mij beschuldigd van relativisme. ik keer de daad juist heel erg af. ik snap niet waar je het over hebt. lees mijn posts anders nog gerust een keer rustig door. je moet nu echt gaan ophouden met valse beschuldigingen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:31 schreef SCH het volgende:
Ik ben echt geschokt. Ook door zoalshetis die weer ruimhartig relativeert. Het is immers maar een moslima.
Maar oh jee, als een moslim iets doet. Niet op staat ofzo, dat is veel erger dan een moord natuurlijk.
Je relativeertt het enorm, kom op zeg. Ik kan vanaf mijn 5e lezen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik snap niet dat je wederom, in dit topic, mij beschuldigd van relativisme. ik keer de daad juist heel erg af. ik snap niet waar je het over hebt. lees mijn posts anders nog gerust een keer rustig door. je moet nu echt gaan ophouden met valse beschuldigingen.
Maar als ik zeg dat het te vergelijken is met de moord op Theo van Gogh, dan zit ik er naast.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 17:39 schreef zoalshetis het volgende:
laten we ons niet verlagen tot islamitische mensen die alles wat een broeder of zuster doet goedpraten.
laten we deze daad volmondig afkeuren en hopen dat de dader een gepaste straf krijgt. geen begrip tonen voor deze daad.
waar heb jij het over? er gaan dingen mis in je hoofd. ik veroordeel dit soort praktijken juist ook in dit topic.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:32 schreef SCH het volgende:
[..]
Wat vind jij dan van die uitspraken van deedeetee. Ik vind jouw halve goedpraten ook te ziek voor woorden. Maar je moet het je uiteindelijk voor jezelf verantwoorden jongen. Dit soort haat zit blijkbaar zo diep dat het bijna ziekelijk is. Je kan nog gewoon sorry zeggen trouwens.
waar dan? mijn eerste post is dat ik me schaam en zo gaat het verder en verder. hou nou eens op man. probeer het lezen nog een keer.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:35 schreef SCH het volgende:
[..]
Je relativeertt het enorm, kom op zeg. Ik kan vanaf mijn 5e lezen.
Stromannengelul. Ik heb nergens gesteld dat ik het goed vind dat mensen naar de rechter stappen om woorden die ze te horen krijgen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Waarom? Moslims krijgen toch altijd te horen dat ze naar de rechter moeten stappen als ze het ergens niet mee eens zijn. Dan doen ze dat, en dan is het weer niet goed. Feitelijk hebben moslims eigenlijk geen rechten, volgens velen van jullie.
? dus als ik zeg dat ik de moord niet te vergelijken vind met de moord op theo van gogh (vrede zij met hem) is dat vreemd? en relativeer ik in dit topic en ruk ik me af op dode moslima's?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Maar als ik zeg dat het te vergelijken is met de moord op Theo van Gogh, dan zit ik er naast.
Hoe walgelijk hypocriet kun je zijn. Deze mevrouw wordt vermoord vanwege haar overtuiging. Wat snap je daar niet aan?
Nee, het is haar goed recht om naar de rechter te stappen als ze vindt dat haar onrecht is aangedaan.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:38 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Stromannengelul. Ik heb nergens gesteld dat ik het goed vind dat mensen naar de rechter stappen om woorden die ze te horen krijgen.
Ben het helemaal met DDT eens dat ze haar schouders had moeten ophalen of weerwoord bieden. Iedereen moet vrijheid van meningsuiting hebben.
En de laatste lasterpraatjes van je, houd je maar mooi voor je, trol. Moslims hebben geen rechten. Ze zwelgen er godverdomme in. Zelfs meer dan niet-moslims, o.a. over het kopvodje.
Nou kijk, ze wordt uitgescholden voor terroriste wegens haar hijaab/niqaab en dat is sterk gerelateerd aan haar geloof. De man wil niet dat ze haar kindje laat spelen op speelplaats en dat is wel een reden voor een aanklacht.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:19 schreef deedeetee het volgende:
Hoezo vermoord vanwege haar religie ?
Ze liep - in een land waar veel mensen daar aanstoot aannemen -rond in een niqaab, kreeg een scheldwoord naar haar hoofd en ging naar de rechter om de man die schold fors af te laten straffen.
Ze had ook gewoon haar schouders kunnen ophalen en die man laten roepen wat hij maar wilde. Dat moeten wij ook als een moslim/a ons voor hoer uitscheld.
Wie kaatst moet de bal verwachten, oké in dit geval kreeg ze een mes retour en dat was wat veel van goede. Ze had de pech haar arrogante gram te gaan halen bij de verkeerde.
En dan roepen ze haar ook nog uit tot martelaar![]()
Dat het "volgens het recht" 'haar goed recht is' om naar de rechter te stappen weet ik. Maar daarom vind ik dat nog niet zo. Ik vind het jankende aanstelleritis. En slecht dat rechters dit honoreren. Woorden zijn woorden.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:42 schreef Py het volgende:
[..]
Nee, het is haar goed recht om naar de rechter te stappen als ze vindt dat haar onrecht is aangedaan.
Het is de rechter die haar gelijk geeft gegeven en heeft bepaald dat zij meer beledigd is dan dat hij recht op meningsuiting had, dus de rechtsgang was volgens de rechter nog terecht ook.
Nee hoor, ik heb geen medelijden met die vrouw maar daarom vind ik het nog niet goed dat ze vermoord is. Ze heeft zich IMO erg arrogant gedragen en is daarvoor veel te hard afgestraft.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:34 schreef SCH het volgende:
[..]
Hypocriet wijf. Je doet er alles aan om het goed te praten
Ik denk niet dat hij wist dat de vrouw zwanger was, wat hij wou heeft gedaan is opzettelijk doden.quote:Op maandag 6 juli 2009 12:12 schreef isogram het volgende:
Het is te hopen dat deze dader zwaar bestraft wordt voor zijn daad. Levenslang opsluiten zo'n idioot.
Verder is en blijft dit vooral een incident en zou ik niet weten waarom deze daad moet meewegen in keuzes om de boerka/niqaab te verbieden.
Ik vermoed dat er meer is gebeurd dan alleen het roepen van "terrorist". Ik heb nog nooit gehoord van iemand die veroordeeld is voor het uitschelden van een ander. Zoniet dan zou ik heel graag het gehele vonnis willen lezen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:44 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat het "volgens het recht" 'haar goed recht is' om naar de rechter te stappen weet ik. Maar daarom vind ik dat nog niet zo. Ik vind het jankende aanstelleritis. En slecht dat rechters dit honoreren. Woorden zijn woorden.
Omdat die vergelijking zo ontzettend opgaat. Deedeetee en zoalshet is en al die andere moslimhaters zouden destijds de joden hebben verjaagd en verketterd. Ze gebruiken dezelfde retoriek, dezelfde ubermensch-opstelling etc.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:48 schreef Zienswijze het volgende:
SCH waarom moet je weer joden en de Tweede Wereldoorlog erbij halen?
Dit is een verstandige post.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:44 schreef zoalshetis het volgende:
we zeggen toch juist altijd tegen moslims dat ze bij belediging naar het gerecht kunnen stappen en dus geen kelen hoeven door te snijden? dat deed die vrouw dus, jammer dat ze te maken had met een mongool.
Wat heet, je kunt het met bakken tegelijk opSCHeppen.quote:
Je begrijpt dat Deedeetee hier voor je het weet de moord op jouw persoon goed loopt te praten.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:30 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
sch. iets minder op de man-vrouw mag ook. ik doe geen melding van je eerdere uitspraak, maar don't push it.
Deedeetee overtreft je vele malen met haar blinde haat dus jij valt alweer mee. Maar ik vind het wel raar dat je het relativeert en het een erger vindt dan het andere. Dat stoort me enorm, dat meten met twee maten.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:38 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
? dus als ik zeg dat ik de moord niet te vergelijken vind met de moord op theo van gogh (vrede zij met hem) is dat vreemd? en relativeer ik in dit topic en ruk ik me af op dode moslima's?
Ik zit lekker MJ te kijken hoor. Maar vind jij het normaal dan?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:51 schreef Py het volgende:
SCH pas op dat je niet dood neer valt jongu![]()
Neem ff een chillpil ofzo
Dat je dat nog durft te posten zegquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:51 schreef SCH het volgende:
Dat stoort me enorm, dat meten met twee maten.
Jij vindt het wel een prettig bericht? Natuurlijk is er frustratie en boosheid over zo'n moord en zeker als mensen het relativeren.quote:
Ja, dat durf ik. Het laatste dat ik doe is meten met 2 maten. Ik vind dat moslims net zoveel rechten en plichten hebben als anderen, jullie vinden dat ze minderwaardige mensen zijn.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:52 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat je dat nog durft te posten zeg
wat?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:52 schreef SCH het volgende:
[..]
Ik zit lekker MJ te kijken hoor. Maar vind jij het normaal dan?
erger? je moet echt terug naar je 5e levensjaar, want dat heb ik niet gezegd. ik heb gezegd dat ik het niet te vergelijken vind. IK-RELATiVEER-HELEMAAL-NIKS!quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Deedeetee overtreft je vele malen met haar blinde haat dus jij valt alweer mee. Maar ik vind het wel raar dat je het relativeert en het een erger vindt dan het andere. Dat stoort me enorm, dat meten met twee maten.
Wat mij betreft zijn woorden nooit reden tot vervolging. Als er fysieke bedreigingen ofzo gaan plaatsvinden, is het een ander verhaal. Maar verder maximale vrijheid van meningsuiting. Zowel voor idiote Duitsers als moslims.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:48 schreef Py het volgende:
[..]
Ik vermoed dat er meer is gebeurd dan alleen het roepen van "terrorist". Ik heb nog nooit gehoord van iemand die veroordeeld is voor het uitschelden van een ander. Zoniet dan zou ik heel graag het gehele vonnis willen lezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |