al 1.5 jaar in Chiang Maiquote:Op zondag 12 juli 2009 09:07 schreef Gaoxing het volgende:
Waar zit je Flammie?
Athlon: kookles in de Klongtoey sloppenwijk?
Thanks, is dat overal te koop? Of moet ik daarvoor echt in een grote plaats zijn? De eerste plaats waar ik kom is Pak Beng en volgens mij stelt dat niet veel voor. Naja, anders probeer ik het in Luang Prabang wel.quote:Op maandag 13 juli 2009 10:25 schreef bluesparkle het volgende:
In Laos kun je ook sim kopen.
Tigo is prepaid
http://www.gsmworld.com/roaming/gsminfo/cou_la.shtml
Pak Beng gaat je niet lukken denk ik..quote:Op maandag 13 juli 2009 10:39 schreef Levitation het volgende:
[..]
Thanks, is dat overal te koop? Of moet ik daarvoor echt in een grote plaats zijn? De eerste plaats waar ik kom is Pak Beng en volgens mij stelt dat niet veel voor. Naja, anders probeer ik het in Luang Prabang wel.
Thanks voor de info!quote:Op maandag 13 juli 2009 11:17 schreef bluesparkle het volgende:
[..]
Pak Beng gaat je niet lukken denk ik..
Maar in Luang Prabang zou het verkrijgbaar moeten zijn.
Meestal hangt er wel een poster, sticker o.i.d. van Tigo.
Je kunt opwaarderen vanaf 10.000 kip volgens mij (80 eurocent).
Dat moet je toch als weldenkend mens niet willen, Limbo FLAMMIE als gids in Thailand. Volgens mij loop je na een halve dag gillend weg als je het op een budget van 300 Baht per dag moet doen.. En kijk maar uit, want FLAMMIE denkt zelf dat hij Mexicaanse griep heeft, en z'n schoonvader zoekt inmiddels naar de pillen van Drion.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:55 schreef Stevie_ het volgende:
Flammie, ga jij ons begin augustus wegwijs maken in Chiang Mai?! Mijn vriendinnetje en ik zullen er rond 5 augustus zijn
Ik heb met een Thaise telefoon(kaart) vanuit Laos gebeld (in Luang Prabang tegoed gekocht) in ieder geval, dus volgens mij moet dat gewoon kunnen.quote:Op maandag 13 juli 2009 09:09 schreef Levitation het volgende:
Ik heb een vraagje, waar misschien wel iemand antwoord op heeft hier:
Binnenkort vlieg ik naar Chiang Mai, verblijf daar 1 dag en ga dan naar Laos (en later Cambodja). Nu wil ik graag telefonisch bereikbaar zijn en met mijn Telfort mobiel ben ik dat niet in Laos.
Nu vroeg ik mij het volgende af: als ik in Chiang Mai een Thaise prepaid sim koop, kan ik die dan ook in Laos gebruiken? Of moet ik in Laos op zoek naar een simmetje? En weet iemand eventueel waar je dat in Laos kunt kopen?
Alvast dank voor het meedenken.
Jep, alles al geregeld. Ik reis namelijk georganiseerd.quote:Op maandag 13 juli 2009 15:26 schreef Ruud het volgende:
[..]
Ik heb met een Thaise telefoon(kaart) vanuit Laos gebeld (in Luang Prabang tegoed gekocht) in ieder geval, dus volgens mij moet dat gewoon kunnen.
Al een ho(s)tel/guesthouse in Chiang Mai en Luang Prabang?
En ik Chiang Mai ben ik al eens geweest.quote:
Cambodja en Laos ga je ook tof vindenquote:Op maandag 13 juli 2009 15:33 schreef Levitation het volgende:
[..]
En ik Chiang Mai ben ik al eens geweest.Wat ik wel een beetje jammer vind van de reis die ik ga maken is dat we maar 1 dag in CM zijn. Vind het juist zo'n leuke plaats. Maarja, het is dan ook eigenlijk een Laos-Cambodja reis en Chiang Mai is een soort extraatje.
Is geen enkel probleem. Stuur me een PM op het einde van deze maand en ik geef je mijn telefoonnummer waarmee je me in Thailand kunt bereiken (mocht je ergens niet uit komen of problemen hebben).quote:Op maandag 13 juli 2009 14:55 schreef Stevie_ het volgende:
Flammie, ga jij ons begin augustus wegwijs maken in Chiang Mai?! Mijn vriendinnetje en ik zullen er rond 5 augustus zijn
Kan er geen verbod komen op dergelijke debiele reacties overigens?quote:Op maandag 13 juli 2009 15:19 schreef Buzz129 het volgende:
[..]
Dat moet je toch als weldenkend mens niet willen, Limbo FLAMMIE als gids in Thailand. Volgens mij loop je na een halve dag gillend weg als je het op een budget van 300 Baht per dag moet doen.. En kijk maar uit, want FLAMMIE denkt zelf dat hij Mexicaanse griep heeft, en z'n schoonvader zoekt inmiddels naar de pillen van Drion.
Grote toernooien is npquote:Op dinsdag 14 juli 2009 08:52 schreef TBUV het volgende:
Hoe zit het met voetbal kijken ? Iemand ervaring mee ?
Lukt het om eredivisie / championsleauge nog een beetje te volgen ?
internet oid geen probleem..
Probleem met CL is dat het in Thailand (na de zomertijd hier) pas om 02.45u begint.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 09:15 schreef Flammie het volgende:
[..]
Grote toernooien is npDaar blijven ze wel voor open hoor maar Eredivisie is wat problematischer..
Iedereen is hier gek op Engelse competitie en ook wel (in mindere mate) de spaanse competitie.
Championsleague moet geen probleem zijn
Ik heb 1x feyenoord live gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |