abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_70640763
Als ze nu eens alle sporters in het zelfde lab testen, want ik vermoed dat het bij het wielrennen allemaal net iets geavanceerder eraan toe gaat. En dan vrees ik dat er in andere sporten (waaronder het schaatsen) ook nog wel wat gevallen boven komen drijven.

En dat mensen zomaar Bokko noemen vind ik onbegrijpelijk. Maar een heel klein beetje ouder, maar nog een halve klasse beter is Sven Kramer (iig op de duurnummers). En wereldrecord op de 5km dat 15 seconden sneller is dan de buitenaardse sub 6:20 tijden van Romme is niet vreemd.

Overigens zeg ik niet dat Kramer een doper is, maar het slaat nergens op om zomaar Bokko te gaan noemen hier. Dat zou blind chauvinisme zijn...
pi_70641470
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 14:12 schreef Held_op_Sokken het volgende:
En dat mensen zomaar Bokko noemen vind ik onbegrijpelijk. Maar een heel klein beetje ouder, maar nog een halve klasse beter is Sven Kramer (iig op de duurnummers). En wereldrecord op de 5km dat 15 seconden sneller is dan de buitenaardse sub 6:20 tijden van Romme is niet vreemd.

Overigens zeg ik niet dat Kramer een doper is, maar het slaat nergens op om zomaar Bokko te gaan noemen hier. Dat zou blind chauvinisme zijn...
Bokko is wel enorm veel gegroeid op de lange afstanden, terwijl Kramer altijd al een lange afstandsrijder is geweest.
pi_70641840
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 13:10 schreef Ericr het volgende:

[..]

http://www.depers.nl/spor(...)-ben-onschuldig.html

Lekker gevalletje doofpot bij de ISU, ook al wordt het maanden later dan toch bekend. Ria Visser moet goede bronnen hebben, in het geval Pechstein klopte het in ieder geval.

Standaardreactie van Pechstein, het was de ziekte.
Beetje raar van zowel ISU als Pechstein. Raar van de ISU omdat ze het blijkbaar eerst in de doofpot wilden stoppen en haar later toch schorsen en raar van Pechstein dat het naar eigen zeggen liever uit de publiciteit wilde houden dan dat ze eerlijk wilde zijn. Als er volgens haar niets aan de hand was, waarom wilde ze het dan niet publiek hebben? Jammer Pechstein, heel jammer dat je het niet gewoon toegeeft.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
pi_70645222
Dit geval geeft ook opnieuw aan dat anti-doping helemaal losgekoppeld moet worden van sportbonden.
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:13:58 #80
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_70645363
Ja natuurlijk is ze onschuldig
Flikker toch op
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_70645854
Anschutz was dit seizoen idd ook wel opmerkelijk goed
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:41:00 #82
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_70646085
Erg jammer..maar wel dom van haar om bloeddoping gebruiken
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:43:23 #83
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_70646141
Groenewold is er 'dood- en doodziek' van

LAUSANNE - De geruchten circuleerden al langer, maar gisteren maakte de Internationale Schaats Unie met een schriftelijke verklaring bekend dat Claudia Pechstein is betrapt op het gebruik van bloeddoping. De Duitse is met terugwerkende kracht voor twee jaar geschorst tot en met 9 februari 2011 en mist daardoor de komende Olympische Spelen in Vancouver. Pechstein veroverde in haar carrière onder meer negen olympische medailles (waarvan vijf gouden), drie Europese en zes wereldtitels. "Voor mij is ze keihard van haar voetstuk gevallen. Ik heb geen enkel respect meer voor haar. Ik ben perplex, maar vooral woedend", reageert Renate Groenewold op het nieuws rond haar rivale.

De reactie van Groenewold valt goed te begrijpen. Zij won tijdens de Spelen van 2002 in Salt Lake City zilver op de drie kilometer, achter Pechstein. Ook op belangrijke allroundtoernooien eindigde de inmiddels 37-jarige Duitse meer dan eens voor haar, zoals tijdens de EK allround in 2006 toen Groenewold tweede werd en Pechstein andermaal de titel greep. "Ik weet niet hoe lang ze de boel al belazerd heeft, maar mijn gedachten gaan direct terug naar Salt Lake City. Er is niets erger dan olympisch goud te verliezen van iemand die later gepakt wordt. Pechstein heeft niet alleen zichzelf verneukt, maar iedereen om haar heen", beseft de schaatsster van TVM.

Het enige lichtpuntje van de hele affaire, zo geeft Groenewold toe, is dat Pechstein over ruim zeven maanden in Vancouver ontbreekt tijdens wat haar zesde Spelen hadden moeten worden. "Maar daar kan ik nu even niet blij om zijn. Ik ben hier dood- en doodziek van."
Bron:Telegraaf.nl
  zaterdag 4 juli 2009 @ 17:45:37 #84
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_70646198
Zou ze dat echt zo hard gezegd hebben of zou de Telegraaf het ff lekker aangedikt hebben?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 4 juli 2009 @ 17:47:16 #85
862 Arcee
Look closer
pi_70646236
quote:
Mijn hoop om dit buiten de publiciteit om te kunnen oplossen, was groter dan mijn verlangen om eerlijk te zijn.
Hmmm... dat is wel eerlijk.

Maar dit is dan weer tegenstrijdig:
quote:
De schaatsbond ISU liet mij weten dat de zaak niet in het openbaar zou komen als ik mij ziek zou melden.

...

Pechstein denkt dat haar abnormale bloedwaarden werden geconstateerd omdat ze ziek was.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_70646237
quote:
Op zaterdag 4 juli 2009 17:31 schreef Remzz het volgende:
Anschutz was dit seizoen idd ook wel opmerkelijk goed
Mwah, die reed gewoon op haar niveau van de voorgaande jaren. De rest was gewoon slecht afgelopen jaar.
pi_70696381
quote:
‘ISU probeerde dopinggebruik van Pechstein te maskeren’
Van onze verslaggever John Volkers
Gepubliceerd op 06 juli 2009 02:45, bijgewerkt op 00:01


AMSTERDAM - De dopingperikelen rond schaatsenrijdster Claudia Pechstein hebben afgelopen weekeinde tot forse beschuldigingen aan het adres van de Internationale Schaats Unie (ISU) geleid. De ISU wordt er door het Duitse kamp van beschuldigd het aanbod te hebben gedaan de zaak onder het tapijt te schuiven, op voorwaarde dat Pechstein (37), vijfvoudig olympisch kampioene, per direct haar loopbaan zou beëindigen.

Pechstein zei in Hamar, waar zij dit jaar op de eerste dag van de WK allround werd betrapt op ernstig wisselende bloedwaarden, van de ISU het voorstel te hebben gehad zich wegens ziekte terug te trekken en dat de zaak dan in der minne zou worden geschikt. Op haar website betuigde Pechstein spijt mee te hebben gewerkt aan ‘de koehandel’ van de wereldschaatsbond.

Ze meldde zich inderdaad ziek en miste vervolgens onder het uiten van allerlei excuses en smoezen het slot van het schaatsseizoen, de wereldbekerfinale in Salt Lake en de WK afstanden te Vancouver. Zij werd in die periode, door schaatscommentator Ria Visser van de NOS, van dopingpraktijken beschuldigd.

De voorzitter van Pechsteins schaatsbond, Gerd Heinze, was nog stelliger in zijn belastering van de ISU. Hij verklaarde in het tv-programma Das Aktuelle Sportstudio van de ZDF dat zijn bond, de DESG, van de voorzitter van de tuchtcommissie van de ISU, de Tsjech Bubnik, bij de zitting van eind juni te Bern het voorstel te hebben gekregen om de zaak-Pechstein te seponeren, wanneer de 37-jarige schaatsster per direct haar actieve loopbaan zou beëindigen.

Het voorstel zou Heinze ‘lamgeslagen en verbijsterd’ hebben achtergelaten. De ISU houdt zich aan verklaringen uit het eigen persbericht van vrijdag. Het Nederlandse bestuurslid Jan Dijkema, aanwezig in Hamar, zei dat ‘zolang de zaak onder de rechter is’ hij niets kan verklaren. Pechstein heeft het voornemen in beroep te gaan bij het CAS, het hof van appèl van de internationale sport in Zwitserland.

Harm Kuipers, lid van de medische commissie van de ISU, was bij de wereldtitelstrijd in Hamar aanwezig als eerst verantwoordelijke bij de dopingcontroles. In zijn herinnering ‘trokken de Duitsers haar terug’ na de bloedcontrole van zaterdag 7 februari die een alarmerend bloedbeeld aan de dag legde. Op 5 maart werd de zaak aanhangig gemaakt bij de tuchtcommissie die na de tweedaagse zitting in Bern, op 30 juni, de manipulatie van bloed bewezen achtte. Vrijdag werd de schorsing wegens bloeddoping uitgesproken.

Er zaten in Hamar daags voor het toernooi en na de eerste dag van het evenement te veel ‘babybloedcellen’ in haar bloed, reticulocyten. De ISU heeft die naam niet genoemd, daarmee is Pechstein zelf gekomen. Normaal is dat er één à twee van die jonge cellen per honderd bloedcellen voorkomen. Bij Pechstein zou 3,5 procent jonge babycellen zijn aangetroffen. Dat duidt volgens de wetenschappers op bloeddoping.

Bij de zitting in Bern is Kuipers als getuige gehoord. Er waren ook vijf experts aanwezig. De Nederlander vernam dat de schorsing op basis van bloedbeeld een internationaal novum was. ‘Maar op die primeur waren wij niet uit. Zoals de bekendmaking op vrijdag, net voor de Tour de France, puur toeval is.

Het heeft lang geduurd, zeggen sommigen, maar er is een heleboel heen en weer geschrijf nodig geweest. Een zaak als deze heeft tijd nodig.’

De Nederlandse medicus stelt dat een reeks van testen kan aangeven dat er gemanipuleerd is met het bloed en dat zulks, onder de huidige reglementering, een overtreding van het dopingreglement inhoudt. Op basis daarvan is Pechstein geschorst. In de code van de WADA, het wereld antidopingagentschap, was dat al omschreven, maar per 1 januari is regel 3.2 nog eens aangescherpt.

De ISU houdt sinds 2000 de bloedprofielen van 1.650 schaatsenrijders bij. Er zijn 11 duizend tests uitgevoerd. In dat licht werd het verweer van Pechstein dat de verhoogde aanmaak van jonge bloedcellen mogelijk het gevolg was van genetische aanleg zelfs door de Duitse wetenschap weggelachen. Dan had het onderdeel uitgemaakt van haar bloedprofiel en waren de controleurs van de ISU en WADA niet aangeslagen op de afwijkende waarden van Hamar.

Pechstein pleitte zich op haar website vrij van schuld. ‘Ik heb geen doping gebruikt. Ik ben onschuldig en clean’, schreef zij aan haar fans. ‘Achttien jaar lang ben ik gecontroleerd. Thuis, bij de wedstrijden, na successen, na nederlagen, zelfs in de bioscoop hebben ze me gevonden. En nooit is er één bewijs van een positief dopinggeval bij mij aangetroffen.’
  maandag 6 juli 2009 @ 12:41:49 #88
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_70696583
Schandalig.
Zo zie je maar weer dat dopingcontroles niet in handen moeten zijn van de wereldsportbond uit de betreffende discipline.

Hier gaan koppen rollen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_70710609
quote:
Op maandag 6 juli 2009 12:35 schreef Klopkoek het volgende:

[..]


Zum kosten ja.Ik maak me geen illusies dat het overal ongeveer hetzelfde werkt (wielrennen en andere sporten).
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
pi_70714924
Zo ontzettend dom
pi_70718348
quote:
Op maandag 6 juli 2009 20:34 schreef Butterfly91 het volgende:
Zo ontzettend dom
en zo is het maar net.....
http://www.mrwonkish.nl Eurocrisis, Documentaires, Economie
pi_70725261
quote:
'Pechstein veertien keer over de grens'
HAMBURG (ANP) - Schaatsster Claudia Pechstein heeft in veertien gevallen de grenswaarde van jonge rode bloedcellen in haar bloed overschreden. Dit meldt de Duitse krant Bild. Deze grens ligt op 2,4 procent. De hoogste meting bij de schaatster zou in november 2007 3,75 procent zijn geweest.

Pechstein werd vorige week door de schaatsbond ISU voor twee jaar geschorst vanwege bloeddoping omdat er afwijkende bloedwaarden bij haar waren geconstateerd bij een controle in februari. De Duitse zegt zelf onschuldig te zijn, omdat ze de afgelopen jaren zeker 160 keer is gecontroleerd en nooit positief heeft getest. Ze vecht haar schorsing aan bij het hoogste sporttribunaal.
Dus ook niet alleen dit seizoen, maar ze zat ook al sinds 2007 bij Mueller natuurlijk.
pi_70726063
Grafiekje van haar bloedwaarden over de afgelopen jaren

  dinsdag 7 juli 2009 @ 01:44:42 #94
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_70727031
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:23 schreef wimderon het volgende:

[..]

Dus ook niet alleen dit seizoen, maar ze zat ook al sinds 2007 bij Mueller natuurlijk.
Ze pleit ook nog onschuldig Snol.

Kijk die grafiek dan in de post boven mij
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 7 juli 2009 @ 07:36:54 #95
65394 Montov
Dogmaticus Irritantus
pi_70728110
Waarom is daar niet eerder actie op gekomen?
Géén kloon van tvlxd!
  dinsdag 7 juli 2009 @ 09:01:08 #96
67205 Colplay
How you doin??
pi_70729108
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 07:36 schreef Montov het volgende:
Waarom is daar niet eerder actie op gekomen?
Dat vraag ik mij ook af. Uit de grafiek lijkt het er idd op dat ze vooral in de voorbereiding op de belangrijke wedstrijden gebruikte om tijdens de EK's, WK's en OS schoon te kunnen rijden. Ben wel benieuwd hoe ze presteerde tijdens de wereldbekerwedstrijden waar ze gecontroleerd is. Meestal worden winnaars gecontroleerd en een of twee door steekproef. Zat ze bij de steekproef of reed ze daar al goed? Maar het is natuurlijk duidelijk dat de test niet positief was omdat ze een keer ziek was.
"En dan hebben ze nou de regel dat je handjes mot schudden voor het gevecht. Ik wil helemaal geen handjes schuden met m'n tegenstander. Ik wil de kop van z'n romp afslaan."
  dinsdag 7 juli 2009 @ 09:05:56 #97
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_70729199
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:52 schreef Remzz het volgende:
Grafiekje van haar bloedwaarden over de afgelopen jaren

[ afbeelding ]
Fantastisch om meer inzage te krijgen in de meetwaarden van een gedopeerde sporter .
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  dinsdag 7 juli 2009 @ 09:07:26 #98
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_70729221
In Turijn en SLC was ze dus ook gedrogeerd, aangezien die waarden dan net terug vallen onder de grens van 2,4...
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  dinsdag 7 juli 2009 @ 09:08:42 #99
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_70729242
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:52 schreef Remzz het volgende:
Grafiekje van haar bloedwaarden over de afgelopen jaren

[ afbeelding ]
Typisch dat ze bij de OS braaf (bewust?) binnen de toegestane waarden bleef. En zoals hierboven al gevraagd: waarom nu pas actie
pi_70729371
quote:
Op dinsdag 7 juli 2009 00:52 schreef Remzz het volgende:
Grafiekje van haar bloedwaarden over de afgelopen jaren

[ afbeelding ]
pwned.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')