Schijnt niet echt lekker te zijn, maar proberen kan wel natuurlijk. ik gooi een pakje in de vriezer met stokje erin.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:28 schreef snoopy het volgende:
Je kan toch ook gewoon appelsap in van die ijsvormpjes invriezen?
Ben al aan het werk met airco... die het niet doet...quote:
Heb je al bijna vakantie?quote:
Hadden we hier ook vaak. Grote meiden bed gekocht voor d'r. Wilt ze niet..quote:Op vrijdag 3 juli 2009 07:45 schreef freecell het volgende:
[..]
HIer slaapt de hummel ook weer, die werd om half 7 schreeuwend wakker omdat zijn beentjes vast zaten tussen de spijlen (oja, dáárom hadden we een slaapzak)
Ja, kinderen laatste dag naar school, nu nog werken, volgende week ook denk ik, of mn werkgever moet eens meedenken en dan zaterdag op vakantiequote:
Is dat zo? Wordt daar niks van gezegd dan?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 07:56 schreef Stout het volgende:
Ik verbaas me er echt over hoeveel kinderen er de afgelopen week al niet meer op school waren ivm vakantie....echt onvoorstelbaar veel.
kreperen in hollandscheveldquote:Op vrijdag 3 juli 2009 07:56 schreef Lishe het volgende:
Fijn mous, laatste loodjes!
Waar gaan jullie heen?
Ik moet nog 1 week en dan 5(!!) weken vakantie! Werk nu wel extra, dus dan kan ik er ook extra van genieten
Dat schijnt zo 2008 te zijnquote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:14 schreef Saffier het volgende:
Niet te hard kletsen, dan kan ik vanavond bijlezen
Is waarschijnlijk wel het weer ja.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:30 schreef RockabeIIa het volgende:
owlet, ja, weinig slaap en toch vroeg op is hier ook van toepassing. En ik maar denken waar het nu fout gaat maar het zal echt het weer zijn.
Als 't kan!quote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:29 schreef RockabeIIa het volgende:
Wat leuk oxy! Ik had ook graag die band eens gezien. Ga je nog es?
Nee, 3 jaar terug met die hittegolven die elkaar opvolgden, dat was echt zo vreselijk. Ik voel me nu nog erger en sneller beroerd (vooral ook door die drukke maar o zo lieve, en niet luisterende knurps)quote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:34 schreef owlet het volgende:
vreselijk warm, Rocka. De thermometer stond gister aan het eind van de middag op 31.
Ik heb echt medelijden met de zwangere vrouwen van dit moment, van de oudste was ik zwanger in de zomer en da was geen pretje
preciesquote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:35 schreef Lishe het volgende:
Jamaar jamaar! Kom dan allemaal hierheen. Binnen nog goed te hebben en buiten lekker. Ist eindelijk warm, wil iedereen regen...
Vind ik ook! Ik ben die warmte echt nog niet zat hoor. Lekker 's avonds buiten zitten.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:00 schreef Belana het volgende:
[..]
precieshet is verdorie zalig!! de kinderen kunnen heerlijk buiten spelen, ik heb het warm ipv koud, het is heerlijk
Dan denk je als het er veel zijn dat het wel opvalt. Maarja je houdt het denk ik toch niet tegen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 08:52 schreef Stout het volgende:
heel warm...veel te warm
acu nee omdat ouders hun kind ziek melden... veel mensen werken hier ook bij corus en hebben verplichte vakanties maar das dan weer anders
Tja, ik weet dat toen mijn opa op sterven lag, hij ook onder van alles zat, maar hij was heel blij dattie me nog een keer zag. En dat is ook een van mijn mooiste herinneringen. Dat herinner ik me nog, niet alles eromheen.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:38 schreef Belana het volgende:
ja dat is dus juist de moeilijkheid, opa zit best onder de pillen en ik weet niet of het wel verstandig is dat ze hem zo zien
Ik woon zowat in Kijkduin!quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:34 schreef Spuuglokje het volgende:
We gaan een weekje naar Kijkduin! (Den Haag dus) Heerlijk!Maar de laptop gaat mee hoor.
MamsX ik zag in het creatieve topic dat het mutsje naar je zin is, wat een opluchting!![]()
Als het goed is ligt ie vandaag in je brievenbus.
Slaap je slecht door het weer?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 10:01 schreef Stout het volgende:
p;fff ik zou zo graag eens een keer achterelkaardoor slapen.....
quote:Op vrijdag 3 juli 2009 09:56 schreef fIoortje het volgende:
[..]
Ik woon zowat in Kijkduin!misschien zie ik je nog wel
Ventilator brengt geen verkoeling?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |