Dankje! Ik moet over een week, dinsdag dus.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 15:57 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Succes lonaa, volgende week moest je ergens toch? Het grootste deel van de vragen zijn weggevertjes, moet je de voetganger op het zebrapad voor laten gaan.. natuurlijk. Persoonlijk zou ik in ieder geval het boek 2x doorlezen, maar met name de lijst met alle borden zou ik goed doornemen. De eerste keer, met autoexamen vond ik het best pittig. Neem ook goed door hoe je kunt zien of iets binnen of buiten de bebouwde kom is. Dat komt sowieso terug als vraag opzich of als vraag over parkeren. Als je er even serieus voor gaat zitten moet het allemaal best wel lukken
Ok dan weet je wel aardig wat je kunt verwachtenquote:Op dinsdag 14 juli 2009 19:28 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Dankje! Ik moet over een week, dinsdag dus.
Borden ben ik ook gewoon aan het oefenen als ik op de fiets zit of bij iemand in de auto zit
Verder ben ik nu voor de tweede keer mn boek aan het doorlezen, en heb al redelijk wat proefexamens gedaan.
Hahaha, handig.quote:Op dinsdag 14 juli 2009 23:27 schreef Robin__ het volgende:
Ok dan weet je wel aardig wat je kunt verwachten![]()
Weet niet of je er die site uit de OP voor gebruikt, daar had ik er ook 1 gemaakt maar daar zat gewoon een fout in'is dit een autosnelweg' en dan zag je een of ander kruispunt/splitsing, met daarbij zo'n groen ding met witte strepen. Site zei nee.. terwijl dat ding toch echt alleen bij splitsingen van autosnelwegen zou moeten voorkomen
Prachtig weer, niet te warm, geen laagstaande zon, geen spits. Moet te doen zijn!quote:
Bedankt allemaal, ik ga mijn best doe...het weer is iigquote:Op donderdag 16 juli 2009 12:47 schreef Robin__ het volgende:
succes!
Hoelang ben je nou daadwerkelijk aan het rijden met het examen? Langer als met de auto (25 minuten nadat we naar buiten gingen stond ik weer binnen bij het cbr toen iig) of ook een rit van ongeveer 20 minuten?
Ik heb het zelf lekker laten zitten, hoe minder afleiding hoe beter en heb geen idee hoe ze daar tegenover staan.quote:Op donderdag 16 juli 2009 13:00 schreef ForumGek het volgende:
Trouwens, raden jullie mij aan om andere motorrijders te groeten tijdens het examen? Heb het tijdens lessen wel regelmatig gedaan, lijkt me wel goed toch?
Onbeleefd om niet te zwaaien? Ga maar eens op een mooie zomerdag een stukje rijden, na 3 groepen motorrijders en 26 individuele motorrijders heb je er echt wel genoeg van hoorquote:Op donderdag 16 juli 2009 13:28 schreef Robin__ het volgende:
Misschien teruggroeten.. maar ik zou het ook gewoon laten denk ik..
Ergste wat dan kan gebeuren is dat ie er achteraf een grap over maakt, dat het onbeleefd is om niet te groeten, als je wél geslaagd bent
Weer terug, maar helaas niet geslaagd.quote:Op donderdag 16 juli 2009 14:26 schreef retuow82 het volgende:
[..]
Onbeleefd om niet te zwaaien? Ga maar eens op een mooie zomerdag een stukje rijden, na 3 groepen motorrijders en 26 individuele motorrijders heb je er echt wel genoeg van hoor![]()
Groeten kan ook met je hand aan het stuur hoor, gewoon een paar vingers omhoog is meer als voldoende. Maar bij een examen zou ik zelf andere dingen aan mijn kop hebben, die motorrijder zal je echt niet achtervolgen om verhaal te halen waarom je niet zwaaide.
Waarom typ ik dit verhaal eigenlijk? Waarschijnlijk dat ForumGek nu alweer terug is bij het CBR
Balen. Volgende keer je gewoon helemaal niet met groeten bezighouden, komt het helemaal goedquote:Op donderdag 16 juli 2009 15:13 schreef ForumGek het volgende:
Weer terug, maar helaas niet geslaagd.
*knip*
over het groeten had ik besloten alleen terug te groeten, d.m.v. vingertje omhoog maar gewoon handen bij het stuur. Maar niemand tegen gekomen![]()
het kost alleen wel centjes...quote:Op donderdag 16 juli 2009 15:24 schreef Sequencial het volgende:
[..]
Balen. Volgende keer je gewoon helemaal niet met groeten bezighouden, komt het helemaal goed
En ach, zo'n drama is lekker lessen nou ook weer niet...
Dat had ik idd gehoord maar in de praktijk word ik (naked bike) gegroet door zowel de supersports als toch een groot deel van de chopper-rijders. Alleen zie ik bij die laatste groep het vaak heel laat omdat ze zo achterover zitten en de zwarte leren handschoenen wegvallen tegen de zwarte leren jasquote:Op donderdag 16 juli 2009 23:10 schreef Nieuwschierig het volgende:
Over het algemeen worden alleen nog soulmates begroet. Racers met felgekleurde leren pakken en toerders met zwarte Kevlar jassen begroeten elkaar niet als het druk is.
http://www.politie.nl/klp(...)jders_in_de_file.aspquote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:43 schreef Thorical het volgende:
Wat zijn eigenlijk de regels betreffende het rijden van een motor in een file?
Ik dacht met een snelheidsverschil van 10 km tussen een langzaam rijdende file door en stapvoets door een een stilstaande file?
Maar wat is de officiële regel?
Het zijn geen officiele regels geloof ik, ze noemen ze ook wel 'spelregels'. Soort gedoogbeleid zegmaar. Ik denk ook niet dat ze je snelheid gaan klokken als je tussen een file doorrijdtquote:Op vrijdag 17 juli 2009 19:43 schreef Thorical het volgende:
Wat zijn eigenlijk de regels betreffende het rijden van een motor in een file?
Ik dacht met een snelheidsverschil van 10 km tussen een langzaam rijdende file door en stapvoets door een een stilstaande file?
Maar wat is de officiële regel?
Gewoon zo snel mogelijk halen. Daarna is alle stress van je af en kan je al je tijd nemen om een motor te kopen.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:30 schreef Miriampje het volgende:
Heb altijd gezegd dat ik op mijn 21e zou beginnen met mijn motorrijles, maar inmiddels komt mijn 21e verjaardag dichterbij en ben ik aan het twijfelen. Weet niet zeker of ik het motorrijden leuk vind en of dat dit het juiste moment is. Kan de lessen op dit moment wel betalen maar dan zal ik weer moeten wachten voor ik een motor heb. Is dit wel zo slim? Of kan ik beter wachten op het moment dat ik meer geld heb gespaard zodat ik na mijn rijbewijs meteen een motor kan aanschaffen?
Leren moet je altijd zo snel mogelijk doen. Als je later echt een motor wilt en je moet dan nog met lessen beginnen dan kost het je veel meer lessen(geld).quote:Op zaterdag 18 juli 2009 00:30 schreef Miriampje het volgende:
Heb altijd gezegd dat ik op mijn 21e zou beginnen met mijn motorrijles, maar inmiddels komt mijn 21e verjaardag dichterbij en ben ik aan het twijfelen. Weet niet zeker of ik het motorrijden leuk vind en of dat dit het juiste moment is. Kan de lessen op dit moment wel betalen maar dan zal ik weer moeten wachten voor ik een motor heb. Is dit wel zo slim? Of kan ik beter wachten op het moment dat ik meer geld heb gespaard zodat ik na mijn rijbewijs meteen een motor kan aanschaffen?
Dat is dus ook mijn probleem, ben nu aan het lessen maar heb ook echt geen andere ervaring dan met mijn fietsjequote:Op zaterdag 18 juli 2009 04:25 schreef SillyWalks het volgende:
Heb je trouwens al eens op een motor gereden? Of op een schakelbrommer ofzo?
Het heeft mij behoorlijk wat extra lessen gekost dat ik totaal geen ervaring had behalve op mijn fiets. Had nog niet eens ooit scooter gereden ofzo.
Ook reed ik bijna nooit auto dus had weinig snelweg ervaring enzo.
Oneens.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 04:20 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
Gewoon zo snel mogelijk halen. Daarna is alle stress van je af en kan je al je tijd nemen om een motor te kopen.
Anders blijf je het uitstellen.
Ik ben het eigenlijk wel eens met Roben_ en Bigguy.. Mijn lessenpakket koste iets meer dan 1400 euro.. heb je 25 lessen en alle examens, mits je alles dan in 1x haalt ben je voor dat bedrag klaar.quote:Op zaterdag 18 juli 2009 21:12 schreef Miriampje het volgende:
Ik heb ook niet meer ervaring dan mijn fietsje en auto, wil ook zeker een proefles om te kijken of het idee wat ik heb bij motorrijden ook klopt. Maar denk wel dat ik het super ga vinden.
Mijn vriend is niet zo happy met het idee dat ik op een motor ga rijden, vandaar dat ik extra argumenten krijg om het niet te doen. Waaronder dus dat ik nog geen geld heb voor een motor en daardoor beter niet kan gaan lessen omdat ik na het behalen van mijn rijbewijs nog een tijd niet kan rijden omdat ik geen motor tot beschikking heb. Ik vind dat eigenlijk wel een goed argument, daarom de vraag wat jullie daarvan vinden
Hoeveel geld mag ik gemiddeld rekenen voor een lessenpakket (hoeveel waren jullie kwijt)
En wat voor een degelijke motor?
quote:Op zondag 19 juli 2009 20:00 schreef Thorical het volgende:
Gisteren mij 1e officiële les gehad maar nu op een 500 cc Honda.
Pfhoe viel me dat ff tegen. De langzame slalom een crime als ik er niet recht voor kwam dan kon ik het ook niet zo corrigeren dat ik hem af kon maken. Een halve draai vorige week op een 250 een eitje nu met die 500 een nachtmerrie. Ik was gisteren nog natter in het pak dan aan de buitenkant terwijl het regende. Afslaande motor, gas en voetrem en ook nog eens 2000 toeren, boehoe die motor kan die kleine bochtjes niet eens draaien.
Wat heb ik me gisteren een beginneling gevoeld, wat ik natuurlijk ook ben. Maar het naar de rijschool rijden ging weer perfect volgens de instructeur.
het was incl een motor hequote:Op zondag 19 juli 2009 21:57 schreef PeeJie_ het volgende:
3000 euro voor een lessenpakket lijkt me wat veel geld, ik denk als je zakt en met je 2de examen slaagt je ongeveer 1500 - 1700 euro kwijt bent..
lol bij mij niet hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |