dat soort knokploegen bestaan natuurlijk ook gewoon uit het grootste tuig wat er rondlooptquote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb het over knokploegen die leiden tot burgeroorlog-achtige taferelen. geen wens, maar haast onafwendbaar als marokkanen zo blijven omgaan met onze kaassies.
Dit soort doemscenario's kan ik niet echt serieus nemen. Dit werd tien jaar geleden ook al geroepen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:34 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik heb het over knokploegen die leiden tot burgeroorlog-achtige taferelen. geen wens, maar haast onafwendbaar als marokkanen zo blijven omgaan met onze kaassies.
Zo ver zie ik het ook niet komen, maar als deze trant word voortgezet denk ik wel dat de toekomst er nóg minder rooskleurig uit zal zien voor deze bevolkingsgroep(en).quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:38 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dit soort doemscenario's kan ik niet echt serieus nemen. Dit werd tien jaar geleden ook al geroepen.
quote:Op dinsdag 30 juni 2009 16:37 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Wat is het dan? Georganiseerde misdaad? Zit er de mafia hier achter?
Argumentatieleer les 1:quote:
Het was een grapje. Sorry dat je er door ontstemd bent geraakt.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:56 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Argumentatieleer les 1:
Als alle X, Y zijn, leidt dat niet tot de conclusie dat alle Y, X zijn.
X = auto's
Y = vervoersmiddelen
Alle auto's zijn vervoersmiddelen, maar niet alle vervoersmiddelen zijn auto's.
Jij kan het posten als grapje, maar ik durf te wedden dat er genoeg users rondzwerven op Fok! die het als een serieus tegenargument zouden gebruiken.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:58 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het was een grapje. Sorry dat je er door ontstemd bent geraakt.
Het was niet zo bedoeld, nogmaals.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:01 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Jij kan het posten als grapje, maar ik durf te wedden dat er genoeg users rondzwerven op Fok! die het als een serieus tegenargument zouden gebruiken.
van mij mogen ze compleet losgaan als deze trend zich nog langer doorzet.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:38 schreef Re het volgende:
[..]
dat soort knokploegen bestaan natuurlijk ook gewoon uit het grootste tuig wat er rondloopt
preventief zeker?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
van mij mogen ze compleet losgaan als deze trend zich nog langer doorzet.![]()
Dat is zeker ernstig. Excessief geweld mag wat mij betreft leiden tot extra zware straffen.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:09 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het was niet zo bedoeld, nogmaals.
Wat wel uit het filmpje belangrijk is en bij dit incident terugkomt is gewetenloosheid. Dat is vrij ernstig.
Als het autochtonen waren was dat allang stevig benadrukt geweest. Zo is de media dan ook wel weer.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:17 schreef Schenkstroop het volgende:
Waar staat expliciet aangegeven dat het buitenlandse jongens waren?
Voorderest niets gezien, was niet in Amsterdam.
Dus uiteindelijk ben jij geen haar beter dan waar je je tegen afzet?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:10 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
van mij mogen ze compleet losgaan als deze trend zich nog langer doorzet.![]()
mwoa. oorzaak gevolg. zij normaal doen, wij hun niet een dwarslaesie schoppen. maar dat verschil zal jij wel niet begrijpen...quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:23 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Dus uiteindelijk ben jij geen haar beter dan waar je je tegen afzet?
neuh. en ook niet willekeurig. daders zijn redelijk goed te achterhalen, zeker als ze gepakt zijn.quote:
De fout in jouw redenering zit in de "wij - zij" gedachte. Als jij het hebt over "compleet losgaande knokploegen", lijkt het alsof je het prima vindt dat mensen die niets gedaan hebben ook het slachtoffer worden. Jouw "rechtvaardiging" in de zin van "zij normaal doen" gaat dus niet op.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:25 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
mwoa. oorzaak gevolg. zij normaal doen, wij hun niet een dwarslaesie schoppen. maar dat verschil zal jij wel niet begrijpen...
Dat sowieso. Ik lach me kapot als ik zie wat voor straffen je krijgt voor ernstige geweldsdelicten.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
Van lage flutstrafjes hier wordt ook niemand bang. Eigenlijk hebben alle schoften hier een toegangskaart om je zoveel mogelijk als een mongool te gedragen.
Qua argumentatie heb je natuurlijk gelijk. Maar niet iederen gaat wachten op de politiek die er al tig jaar over doet om bepaalde problemen op te lossen. Op een gegeven moment is de maat voor sommige mensen genoeg en gaan ze over op extreme maatregelen om hun onvrede eruit te slaan.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:28 schreef Meh7 het volgende:
[..]
De fout in jouw redenering zit in de "wij - zij" gedachte. Als jij het hebt over "compleet losgaande knokploegen", lijkt het alsof je het prima vindt dat mensen die niets gedaan hebben ook het slachtoffer worden. Jouw "rechtvaardiging" in de zin van "zij normaal doen" gaat dus niet op.
dan heb je me verkeerd begrepen. met losgaan bedoel ik het losgaan zoals die kakkerlakken bij die meisjes deden. niets willekeurig. ik zie geen andere manier dan fysiek geweld tegen dit soort. gevangenis werkt niet, worden ze alleen maar crimineler van. zie het als de hand van vader die niks doet en elke maand flink veel geld ontvangt voor kost en inwoning van zo'n rifaap.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:28 schreef Meh7 het volgende:
[..]
De fout in jouw redenering zit in de "wij - zij" gedachte. Als jij het hebt over "compleet losgaande knokploegen", lijkt het alsof je het prima vindt dat mensen die niets gedaan hebben ook het slachtoffer worden. Jouw "rechtvaardiging" in de zin van "zij normaal doen" gaat dus niet op.
Struisvogelpolitiek <-----> NLquote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
Van lage flutstrafjes hier wordt ook niemand bang. Eigenlijk hebben alle schoften hier een toegangskaart om je zoveel mogelijk als een mongool te gedragen.
Aan de andere kant, wie gaat nou calculerend iemand mishandelen? Zou de dader in dit geval, afzien van zijn daad als er 4 jaar meer zou staan op zware mishandeling? Qua preventie denk ik niet dat het zal helpen om hogere straffen op te leggen. In geval van zware misdrijven of recidive lijkt het mij wel "handig", omdat iemand in de tijd dat hij in de gevangenis zit, geen criminaliteit kan verrichten.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 18:32 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat sowieso. Ik lach me kapot als ik zie wat voor straffen je krijgt voor ernstige geweldsdelicten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |