Momenteel hangen ze aan de lippen van clairequote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die kleine kabouter heeft wel macht hè. Al die mensen dingen blijven aan z'n lippen hangen. Volgens mij plegen ze zo zelfmoord als hij erom vraagt
dan zien ze spoedig van dichtbij... een groot zwerend paardenoogquote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Momenteel hangen ze aan de lippen van claire
Ja, ik zie de glittergelukwenskaartjes al voorbij komen en TNT gaat het druk krijgen met het bezorgen van wollen truitjes met hartjes erop voor die kleine, voorzien van de tekst "I love Huub"quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Momenteel hangen ze aan de lippen van claire
Ik zou gierend gek wordenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:09 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Maar evengoed wel knap dat iemand het red om zolang mensen dingen aan je te binden.
Zelf gebreid hè, niets is teveel moeite en desnoods trekken ze zelf het kalf van de koe. Er zijn er denk ik ook zat die even de kapsalon binnenstappen of tien keer per dag langs fietsen om een glimp op te kunnen vangen. Ik denk dat Mooiii inmiddels aan het posten is op de hoek van de straat.quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:17 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik zou gierend gek worden
Maar ja waarschijnlijk idd wel een gratis baby-uitzet
en vervolgens gaan ze daarop stemmenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik denk zelfs dat wanneer Huub die nageboorte op Marktplaats zet, er flink op geboden gaat worden.
ookquote:
blntquote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:41 schreef versabommie het volgende:
[..]
ookmaar tis al te laat voor een goede rel
Het enige dat ik kan scripten is appeltaartquote:Op maandag 29 juni 2009 23:59 schreef PC eend het volgende:
[..]
Ik had het nog wel uit betrouwbare bron
Ohw... doe eens?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 08:06 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het enige dat ik kan scripten is appeltaart
Verloskundige net langsgeweest, bloeddruk is weer ok! Joehoe! Duurt nog wel even die baby schatten wij in..quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:05 schreef PC eend het volgende:
[..]
Momenteel hangen ze aan de lippen van claire
die heb ik van Bart gejatquote:Op maandag 29 juni 2009 19:13 schreef LekkerSimpel het volgende:
"Nooit meer naar huis" is een uitspraak van Jaap, die Huub heeft gejat. Zo was er niets zelf bedacht bij tijdens DGK wat van Huub zelf was, als het om uitspraken ging.
Ok, zijn voorliefde voor gaskamers en arrogante a-sociale houding tegen vrouwen.
gaat het een beetje drukke vergaderman? denk om je bloeddruk hequote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:06 schreef versabommie het volgende:
[..]
dan zien ze spoedig van dichtbij... een groot zwerend paardenoog
Ah brutaaltje, daar ben je weer, doe mij maar een cappuccino!quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:01 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
gaat het een beetje drukke vergaderman? denk om je bloeddruk he
Zelfs met dunne poep restenquote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:03 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ah brutaaltje, daar ben je weer, doe mij maar een cappuccino!Overigens belde net van Velzen: hij wil zijn broek terug!
en korsten!quote:
Pardonnnn, als je dat al weet ga je dat toch niet toegeven op Fok! Dat is vragen om!!!!quote:Op zondag 28 juni 2009 23:00 schreef Wijnneus het volgende:
[..]
Ik hoor bij de mindere zielen, maar ik weet het.
Het was ook een instinkertje waar je met open ogen intrapt. Je geeft dus toe dat het dus níet door jou bedacht is....quote:Op dinsdag 30 juni 2009 17:00 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
die heb ik van Bart gejatJaap adept
Beetje met de eer gaan strijken met andermans ideeën en uitspraken. Daar ben je tot op de dag van vandaag nog goed in. Zelf iets ondernemen kan je niet, je bent gewoon een vuile parasiet.quote:Hij was de eerste miljonair met een single en zijn single "nooit meer naar huis" heeft ook de hoogste notering van alle Gouden Kooi singles gehaald.
Die sherryzuipende pseudo-oma's hebben iig genoeg onderzettertjesquote:Hij was de eerste miljonair met een single en zijn single "nooit meer naar huis" heeft ook de hoogste notering van alle Gouden Kooi singles gehaald.
alsof ik dat nog nooit eerder heb toegeven, heb zelden gepretendeerd in de kooidat ik iets heb verzonnen als het niet zo was, jij gouden kooi fanaat youquote:Op dinsdag 30 juni 2009 23:04 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Het was ook een instinkertje waar je met open ogen intrapt. Je geeft dus toe dat het dus níet door jou bedacht is....![]()
[..]
Beetje met de eer gaan strijken met andermans ideeën en uitspraken. Daar ben je tot op de dag van vandaag nog goed in. Zelf iets ondernemen kan je niet, je bent gewoon een vuile parasiet.
De winnares van TBO.quote:
Een niemandalletjequote:
het is niet de meest ideale tijd om als zwangere vrouw over de uitgerekende datum te zijn, maar ze is een dappertje en slaat zich er kranig door. Je weet hoe ze isquote:Op woensdag 1 juli 2009 10:44 schreef Copycat het volgende:
Hé Huub! Hoe houdt Claire het deze benauwde dagen?
vind het echter wel weer zo typisch dat je zoveel slechts van mij denkt maar wel op mijn weblog komtquote:Op woensdag 1 juli 2009 10:58 schreef versabommie het volgende:
Zeg Huub, ik las net je enorm uitnodigende post op je blog, maar je vergist je ietwat. Ik kwam daar gisteren namelijk niet buurten voor jou, maar voor je grote schare groupies van over de hele wereld. Jij bent praktisch in het hele verhaal vervangbaar geworden door wie dan ook, het zijn juist de hardnekkige taalwondertjes onder jouw blogs die om repliek vroegen en het kregen.![]()
Doe je vrouwtje de groeten en onthou: als het strax gebeurt, extreem relaxed blijven anders slaat het over en er is niets ergers dan een bevallende vrouw die ook nog eens geirriteerd raaktJe kunt zoiets 10 jaar later nog op je bord krijgen
Ik heb niet de indruk dat de bezoekers en de reacties op jouw blog een toonbeeld zijn van sociaal gedrag, maar ik neem aan dat je intelligent genoeg bent om dat zelf ook te zien.quote:Op woensdag 1 juli 2009 12:09 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
vind het echter wel weer zo typisch dat je zoveel slechts van mij denkt maar wel op mijn weblog komt![]()
nogmaals, ben blij dat ik je een sociale omgeving bied op mijn weblog, geniet ervan!
Jian gooit wat peukjes in de rondte en gaat ook maar effe zitten wachten op een aangenaam vervolgquote:Op woensdag 1 juli 2009 12:24 schreef snetje het volgende:
kan iemand weer ff wat sigaretten rondstrooien?
Wellicht ook. Ik had het echter over Claire.quote:
Oooooh, zeg dat dan gelijk!quote:Op woensdag 1 juli 2009 13:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wellicht ook. Ik had het echter over Claire.
quote:
Short time memory werkt niet meer zo goed?quote:
Short termquote:Op woensdag 1 juli 2009 14:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
[..]
Short time memory werkt niet meer zo goed?
geeft niets hoor, blinde vlekken zijn cool, en die van jou helemaalquote:Op woensdag 1 juli 2009 15:49 schreef Copycat het volgende:
Oh ja. Die fout maak ik altijd. Na 'besef me ' de volgende die ik ga afleren.
Ik ook. Dit subforum was op sterven na dood, maar gelukkig heeft Bommie het weer nieuw leven ingeblazen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 15:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Short term
Het mijne werkt echt niet meer zo goed... ik was bijna vergeten dat dit subforum nog open is.
ff denken hoor pearlbitch.. ben jij van usenet ... ?quote:Op woensdag 1 juli 2009 16:06 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik ook. Dit subforum was op sterven na dood, maar gelukkig heeft Bommie het weer nieuw leven ingeblazen.![]()
Het is natuurlijk wel de bedoeling dat Huub en Marietrien goed blijven happen!
En mijn vlekken zijn nog blinder nu mijn ogen enorm achteruit blijken te zijn gegaan. Maar wel een gave bril gekocht, dus dan word ik gewoon heel cool blind.quote:Op woensdag 1 juli 2009 16:02 schreef ditisHuub het volgende:
geeft niets hoor, blinde vlekken zijn cool, en die van jou helemaal
Tsja, dat heb je als je meer dingen te doen hebt, dan een boekhouding bijhouden.quote:Op woensdag 1 juli 2009 14:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
[..]
Short time memory werkt niet meer zo goed?
Geen idee, ik ben niet zo op de hoogte hoe het precies werkt.quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:11 schreef Copycat het volgende:
Maar je ziet dit topic toch in je AT's staan omdat je juist al geTVP'd had?
Maar hoe zit dat nu met het moment van teruglezen? Ik wil natuurlijk niet de hele toestand opnieuw lezen.quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:17 schreef Copycat het volgende:
Een TVP is bedoeld om een topic terug te vinden in je AT. Eenmaal een TVP geplaatst, staat dat topic in je Active Topics en hoef je in dat topic dus niet nogmaals een TerugVindPost te plaatsen, want door de eerste TVP vind je 'm al automatisch in je AT's.
Beste is dan om voor een tvp altijd dezelfde tekst te doen, dus geen smileys maar alleen tvp of een ander toverwoord, van mijn part "kruizensnuiver" of iets dergelijks. Als je dan in een topic al een tvp heb gedaan krijg je de melding : "je mag niet twee keer hetzelfde posten in een topic" et voilaquote:Op woensdag 1 juli 2009 17:13 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Geen idee, ik ben niet zo op de hoogte hoe het precies werkt.
Het heeft ook even geduurd voor ik doorhad wat een tvp was.![]()
Maar eens zal ik me erin verdiepen.
Oja, AT, inderdaad, maar als ik zo hier en daar bezig ben met linkjes aanklikken e.d., dan weet ik dat niet altijd direct, vooral met die tig draadjes over MJ. Dus voor alle zekerheid, zet ik hem erop.![]()
Daar heeft een tweede TVP geen invloed op, iig.quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:20 schreef ThunderBitch het volgende:
Maar hoe zit dat nu met het moment van teruglezen? Ik wil natuurlijk niet de hele toestand opnieuw lezen.
kruizensnuiver.... en dat met dit weer?quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:22 schreef versabommie het volgende:
[..]
Beste is dan om voor een tvp altijd dezelfde tekst te doen, dus geen smileys maar alleen tvp of een ander toverwoord, van mijn part "kruizensnuiver" of iets dergelijks. Als je dan in een topic al een tvp heb gedaan krijg je de melding : "je mag niet twee keer hetzelfde posten in een topic" et voila
Yep, dat heb ik ook ooit uitgeprobeerd, maar werkt inderdaad niet altijd.quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:23 schreef Copycat het volgende:
[..]
Daar heeft een tweede TVP geen invloed op, iig.
Je kunt geloof ik op de >> achter de naam van het topic klikken, om bij de laatst gelezen post terug te komen, maar volgens mij werkt dat niet helemaal goed.
Ik heb zelf mijn aantal posts per pagina op 101 gezet, zodat je maximaal drie pagina's per topic hebt. Maakt het imo een stuk overzichtelijk en makkelijker om je laatst gelezen post terug te vinden.
het was maar een voorbeeld... en tja met dit weer denk ik maar aan 1 dingquote:Op woensdag 1 juli 2009 17:25 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
kruizensnuiver.... en dat met dit weer?
Het bloed stroomt waar het niet gaan kan....quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:27 schreef versabommie het volgende:
[..]
het was maar een voorbeeld... en tja met dit weer denk ik maar aan 1 ding
zo erg ja !quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:28 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Het bloed stroomt waar het niet gaan kan....
Het zou verboden moeten worden, maar ik draag mijn kruis met geduld. De verlosser komt eraan.quote:
quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:33 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Het zou verboden moeten worden, maar ik draag mijn kruis met geduld. De verlosser komt eraan.
ZO!quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:47 schreef Supersoep het volgende:
Ik vind jullie allemaal een stel idioten.
Groetjes,
Mark Swagemaker.
Ik ben Emma ja.quote:Op woensdag 1 juli 2009 16:12 schreef versabommie het volgende:
[..]
ff denken hoor pearlbitch.. ben jij van usenet ... ?
Het wordt weer eens tijd voor wat madcrew-acties, want het is momenteel tamheid troef in de digitale wereld!quote:Ik ben trouwens al aan het kijken wat de volgende actie gaat worden.. ben al wat subfora aan het doorsurfenIk bedoel Huub zijn meedoen aan voting is even leuk maar na tweeterwall totaal niet meer interessant..
Jij hebt heel weinig te doen, zeker?quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:11 schreef versabommie het volgende:
[..]
ZO!Dat heb jij maar mooi eventjes gezegd!
![]()
Ik begrijp niet waarom je persé in dit topic moet komen om dit te ventileren? Vroeger een keer gevallen? Geswaffelt door een bronstige olifant? Je hoofd groeide maar je vergat 2 jaar lang je pet af te zetten?
Wat bezielde je toen je deze post deed? En belangrijker wat zijn je verwachtingen?
Ik probeer me in te leven maar het gaat me moeilijk af .. je stond vanmorgen op deed je tinkerbell pantoffels aan, zette een bakje muntthee voor jezelf en dacht: "Vandaag ga ik de wereld een betere plek maken", vervolgens rukte je jezelf af op heal the world, trok je tuinbroek aan, je geitenwollen sokken, draaide een mooie krul in je poppensnor en ging met trillende vingertjes achter je toetsenbord zitten. Je dacht nog: "Doe ik hier wel wijs aan? Heb ik de kracht hier wel voor? Heb ik nog genoeg inlegkruisjes in huis voor mijn dadelijk van opwinding lekkende mangina? "
En na een dag peinzen, 10 keer het casettebandje "ik en mijn innerlijke kracht" draaien en het voor jou geestverruimende kattenbaksnuiven vond je op woensdag 1 juli 2009 @ 17:47 de innerlijke kracht om een slinger aan de maatschappij te geven en poste je het epische betoog : "Ik vind jullie allemaal een stel idioten.".
Daar je zei het! Dat zal ze allemaal leren, die zedenloze losbadige niet godvrezende bende gajes!
Hulde man, driewerf hulde!
Oe jij bent die ubergeile pot die ik altijd al een keer wilde bekerenquote:Op woensdag 1 juli 2009 18:20 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik ben Emma ja.
[..]
Het wordt weer eens tijd voor wat madcrew-acties, want het is momenteel tamheid troef in de digitale wereld!
Ik had psies 5 minuten voor je over Elmoquote:Op woensdag 1 juli 2009 18:24 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Jij hebt heel weinig te doen, zeker?
Bij mij is dat niet echt klimatologisch bepaald..quote:Op woensdag 1 juli 2009 17:27 schreef versabommie het volgende:
[..]
het was maar een voorbeeld... en tja met dit weer denk ik maar aan 1 ding
Maar het verergert het wel enormquote:Op woensdag 1 juli 2009 18:32 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Bij mij is dat niet echt klimatologisch bepaald..
Hahaha.. Er zijn altijd mensen geweest die daar missiewerk van wilden maken.quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:24 schreef versabommie het volgende:
[..]
Oe jij bent die ubergeile pot die ik altijd al een keer wilde bekeren)
Het grote nadeel van fora is dat je niet lekker gezellig kan crossposten.quote:Usenet is dood... dat is gewoon niet meer te doen... maar met twee forums onder de knoppen is het goed te doen ... Zefls OJ schijnt al op te duiken op fora, hyves en god beware de dag dat hij twitter ontdekt
Je kan nog zo snel typen, Pearlbitch gaat niet met je neuken en je krijgt geen eigen column bij de Volkskrant, beste kerel. Dus hou maar op.quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:25 schreef versabommie het volgende:
[..]
Ik had psies 5 minuten voor je over ElmoNiet iedereen tikt met 1 vinger en denkt 2 uur na over een episch betoog zoals jij! Wat ben je snel trouwens met repliek... heeft je moeder getyped?
Een column bij de volkskrant wil geen 1 normaal mens, dus dat je over die azijnzeikerskrant begint verteld veel over je... Overigens zei Pearlbitch dat ze niet te bekeren is, en niet dat ze niet zou willen neuken, druiloor. Nou ga nu lekker fijn rtlboulevard kijken, want er zijn er vandaag veel van jouw slag op!quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:52 schreef Supersoep het volgende:
[..]
Je kan nog zo snel typen, Pearlbitch gaat niet met je neuken en je krijgt geen eigen column bij de Volkskrant, beste kerel. Dus hou maar op.
quote:Op woensdag 1 juli 2009 18:11 schreef versabommie het volgende:
[..]
ZO!Dat heb jij maar mooi eventjes gezegd!
![]()
Ik begrijp niet waarom je persé in dit topic moet komen om dit te ventileren? Vroeger een keer gevallen? Geswaffelt door een bronstige olifant? Je hoofd groeide maar je vergat 2 jaar lang je pet af te zetten?
Wat bezielde je toen je deze post deed? En belangrijker wat zijn je verwachtingen?
Ik probeer me in te leven maar het gaat me moeilijk af .. je stond vanmorgen op deed je tinkerbell pantoffels aan, zette een bakje muntthee voor jezelf en dacht: "Vandaag ga ik de wereld een betere plek maken", vervolgens rukte je jezelf af op heal the world, trok je tuinbroek aan, je geitenwollen sokken, draaide een mooie krul in je poppensnor en ging met trillende vingertjes achter je toetsenbord zitten. Je dacht nog: "Doe ik hier wel wijs aan? Heb ik de kracht hier wel voor? Heb ik nog genoeg inlegkruisjes in huis voor mijn dadelijk van opwinding lekkende mangina? "
En na een dag peinzen, 10 keer het casettebandje "ik en mijn innerlijke kracht" draaien en het voor jou geestverruimende kattenbaksnuiven vond je op woensdag 1 juli 2009 @ 17:47 de innerlijke kracht om een slinger aan de maatschappij te geven en poste je het epische betoog : "Ik vind jullie allemaal een stel idioten.".
Daar je zei het! Dat zal ze allemaal leren, die zedenloze losbadige niet godvrezende bende gajes!
Hulde man, driewerf hulde!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |