Ik ben fier op u!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zal mijn collega die bij jou om de hoek woont even streng toesprekenquote:Op zondag 28 juni 2009 08:29 schreef borisz het volgende:
Mogge
Dramatisch geslapen
Om 03.00 waren er mensen die in de straat een beetje de boel gesloopt hebben. Bankje bij de buren is beschadigd, mensen hebben dingen tegen onze deur gegooid.
.
En qua slapen moet ik nog over gaan op 'zomermodus'. Duurt allemaal wat langer voordat ik in slaap val.
Straks gewoon lekker een Siesta houden.
Eentje met vier wielen en een stuur?quote:
zo goed geslapenquote:Op zondag 28 juni 2009 19:09 schreef Isabeau het volgende:
Ik kom net uit bed en zoveel slapen is niet fijn
koppijn van het slapen?quote:Op zondag 28 juni 2009 19:09 schreef Isabeau het volgende:
Ik kom net uit bed en zoveel slapen is niet fijn
foto of niet gebeurtquote:Op zondag 28 juni 2009 19:05 schreef freecell het volgende:
Die waterkoker is tof
Een kia 1.3 Een rode, 5 deuren, 4 wielen, benzine
aanstellertquote:Op zondag 28 juni 2009 20:57 schreef Leintjeuh het volgende:Pak ik net een zak wilde spinazie uit Kaas' koelkast, grijp ik in een slak
![]()
Gatverdegatver smerig smerig slakkenslijm
![]()
![]()
Zo goor. Bah bah bah. We hebben gister () van die spinazie gegeten, als salade
Was ook de bedoeling voor vandaag
![]()
Al 3 keer mn handen gewassen en het voelt nog steeds smerig
krijgen ze dan alleen rauwkost?quote:Op zondag 28 juni 2009 21:14 schreef krakkemieke het volgende:
Kaas, ik was op vakantie in de Provence.
Slakkenslijm voelt smerig maar je krijgt er niks van.
En voor slakken een delicatesse zijn, worden ze eerst op dieet gezet. Ik heb het van een mevrouw, wiens ouders arme wijnboeren waren...![]()
Zelf koop ik een zakje slakkenkruiden voor boter en smoor er champignons in. Net zo lekker en geen risico dat de slakken gronderig smaken.
Live bij de tandarts! Verdoving zit erin. Niet pijnlijk maar wel vreemd. Gevoel alsof er iets in je verhemelte zit. En mn voortanden zijn ook doof aan het worden hahaquote:Op maandag 29 juni 2009 09:19 schreef freecell het volgende:
Jup, we waarderen de autolekker 5 deurs ook
en er zit nog best veel ruimte in
Succes bij de tandarts! Soms gaat het heel makkelijkEn dan heb je nóóit meer die kies in de weg!
Vrijdag 10 juli, 9:00 uur, Wageningenquote:Op maandag 29 juni 2009 10:41 schreef Anthraxx het volgende:
Hallo Vrok. Hoe laat moet je je afstudeerpresentatie houden en waar?
Dat mag, moet je wel vroeg je nest uit.quote:Op maandag 29 juni 2009 10:44 schreef Anthraxx het volgende:
Misschien dat ik nog even langskom, als je het niet erg vind.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |