Ik krijg 's morgens heel veel naar binnen, maar gorgonzola?! Dat nét niet.quote:Op zondag 5 juli 2009 13:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Ontbijt met verse jus, verse broodjes, karnemelk, ommelet met gorgonzola en peterselie. Broodje seranoham gegeten, en leverworst
Ben je zwanger?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 07:45 schreef minilot het volgende:
Al sinds ik wakker ben zó'n zin in avocado! Raar ontbijt gemaakt van avocado, kerstomaten, wat kipfilet en een restje oude brokkelkaas. Zout, peper en citroensap, en klaar! Ontbijtguacemole.
En, goed afgelopen?quote:Op dinsdag 7 juli 2009 15:20 schreef LangzaamSprinten het volgende:
Ik ga vandaag voor de eerste keer zelf 'koken', voor zover je daarvan kun spreken bij een Knorr WereldgerechtKofta wordt het.. Gehakt met rijst, tomaten, courgette, die kruidenmix en saus en voeg er nog een paprika aan toe.
Het is nog voor mijn vriendin ook nogBen benieuwd of het een flut wordt haha.
oeh lekker Popo etenquote:Op woensdag 8 juli 2009 18:57 schreef motorbloempje het volgende:
uit eten bij Popocatepetl en ga lekker voor de Enchilada's
Als toetje nog een beetje chocoladepuddig.quote:Op woensdag 8 juli 2009 16:40 schreef Butterfly91 het volgende:
Rijst, met varkensvlees en/of kip en boontjes.
Jazeker welquote:
Fusion? Heus? Ik had er niet zo bij stil gestaan, gewoon een receptje van Foodgawker gepikt.quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:29 schreef MariaEtcetera het volgende:
Klinkt leuk fjoeeeeeeesjen minilot!![]()
Ik eet improvisatie-keftedes met groente-tomatensausje en afbakbrood
Zo! Dat was zo lekker dat ik bijna moest huilen!quote:Op donderdag 9 juli 2009 14:02 schreef minilot het volgende:
Vanavond bloemkoolsoep met gorgonzola,
met strooisel van knapperige bacon en gekaramelliseerde stukjes peer.
Nouja het zijn allemaal ingrediënten die ikzelf niet snel bij mekaar zou bedenkenquote:Op donderdag 9 juli 2009 19:38 schreef minilot het volgende:
[..]
Fusion? Heus? Ik had er niet zo bij stil gestaan, gewoon een receptje van Foodgawker gepikt.
Oeh, dat doe ik nou nooit. Maar daar zou ik echt superveel zin in hebben nu!!! Ga ik zondag ook lekker maken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |