Dan heb jij meer wow ervaring dan ik.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:34 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik weet het zeker manik heb het ook gespeeld 2 maanden
Als je als horde kek schreef, kreeg een ally lol te zien
Godver. Moet eigenlijk tot half 6 maar ik geef er om 5 uur de brui aan...quote:
Post iets leuks dan, in plaats van 't van anderen af te laten hangen. Damn...vrouwen...quote:
Vraag haar om te punniken met jequote:
HW doet een dateverzoek via het forum!quote:
Sjoelen bedoel je.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Vraag haar om te punniken met jedat is veel hipper
!
Dit is een manier van vrouwen om aandacht te vragenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef Catbert het volgende:
[..]
Post iets leuks dan, in plaats van 't van anderen af te laten hangen. Damn...vrouwen...
In combinatie met een lekker kopje rooibos, héérlijkquote:
is dat iets nieuws danquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef AirwiN het volgende:
[..]
HW doet een dateverzoek via het forum!
Klinkt als frunniken...quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef KudFokker het volgende:
Vraag haar om te punniken met jedat is veel hipper
!
Kut, fall I ff tru the basket here!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:38 schreef AirwiN het volgende:
[..]
HW doet een dateverzoek via het forum!
Nee, maar ik verdraai gewoon zijn woorden om de snelheid op gang te houden hier...quote:
Weetje hoe stoerquote:
I keep you in the holes!quote:
Nou hup, doen met je luie kutquote:
Over luie lullen gesproken, ik moet nog een badkamerdeur fixen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:43 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Nou hup, doen met je luie kutipv dat internet geouwehoer
!
To late, the monkey allready came out of the sleevequote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:42 schreef halfbearad het volgende:
[..]
I wil zee it thru de fingers dis time.
Waar ga je heen?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:43 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
oh shoot, ben ik net weer te laatnou ja, moet toch nog naar zeeland vanavond..
Had ook zo'n ding vroeger, was van m'n moeder. Ga me nu gewoon af zitten vragen of ik dat nog kon. Wel lachen, in die tijd begonnen ze net in te zien dat "meiden handwerken, jongens handenarbeid" niet heel erg geemancipeerd was en moesten we op de basisschool ook leren breien. Wat een kutwerk zeg...quote:
Zijn duim in die waterwerken daar steken, door het warme weer is er veel bergsneeuw vanuit Scandinavië de noordzee ingestroomdquote:
Die handarbeid lerares van ons wat zo'n gigantisch kutwijf, ze heette ook Juf Agnesquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:45 schreef Catbert het volgende:
[..]
Had ook zo'n ding vroeger, was van m'n moeder. Ga me nu gewoon af zitten vragen of ik dat nog kon. Wel lachen, in die tijd begonnen ze net in te zien dat "meiden handwerken, jongens handenarbeid" niet heel erg geemancipeerd was en moesten we op de basisschool ook leren breien. Wat een kutwerk zeg...
Dat, en even de tafel+stoelen die ik gister in leeuwarden opgehaald heb afleveren in zierikzee. Waarom ben ik zo gek om dat te doen zonder dat er iets tegenover staat.. heb zelfs een pijpbeurt vergeten te vragen..quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:46 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Zijn duim in die waterwerken daar steken, door het warme weer is er veel bergsneeuw vanuit Scandinavië de noordzee ingestroomd
Jochie tochquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:47 schreef KudFokker het volgende:
Die handarbeid lerares van ons wat zo'n gigantisch kutwijf, ze heette ook Juf Agnes
Ben blij dat ik 1.5 jaar terug de basisschool heb afgerond
Rare kerel ben je, een tafel van leeuwarden naar zierikzee brengen en dan ook nog aan die persoon aanbieden om een pijpbeurt te geven.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:47 schreef Snuitebolletje het volgende:
Dat, en even de tafel+stoelen die ik gister in leeuwarden opgehaald heb afleveren in zierikzee. Waarom ben ik zo gek om dat te doen zonder dat er iets tegenover staat.. heb zelfs een pijpbeurt vergeten te vragen..
Haha, da's inderdaad wel iets te galant. Als je in de buurt van de oosterscheldekeerkring komt moet je maar ff berichtje achterlaten, daarzo hang ik de komende dagen rond.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:47 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dat, en even de tafel+stoelen die ik gister in leeuwarden opgehaald heb afleveren in zierikzee. Waarom ben ik zo gek om dat te doen zonder dat er iets tegenover staat.. heb zelfs een pijpbeurt vergeten te vragen..
Dat gaat hem niet worden, ik kan niet te lang in zeeland blijven hangen, heb net even beloofd om in het park te gaan banjeren vanavondquote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:51 schreef halfbearad het volgende:
[..]
Haha, da's inderdaad wel iets te galant. Als je in de buurt van de oosterscheldekeerkring komt moet je maar ff berichtje achterlaten, daarzo hang ik de komende dagen rond.
Je houdt je wel bezig zeg. Ik ga denk ik duitse toeristes versieren ofzo. Zijn er nu zat.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:54 schreef Snuitebolletje het volgende:
[..]
Dat gaat hem niet worden, ik kan niet te lang in zeeland blijven hangen, heb net even beloofd om in het park te gaan banjeren vanavond
Je wilt niet weten hoe groot mijn wallen ondertussen zijn..quote:Op dinsdag 23 juni 2009 15:56 schreef halfbearad het volgende:
[..]
Je houdt je wel bezig zeg. Ik ga denk ik duitse toeristes versieren ofzo. Zijn er nu zat.
Iets laat, maar ok. :Mooi zoquote:
There's no such thing als te laat zijn, wat terrasjes en zulks betreft.quote:
Daar heb jij uiteraard weer gelijk in, je bent ook zo wijsquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:12 schreef Kluts het volgende:
[..]
There's no such thing als te laat zijn, wat terrasjes en zulks betreft.
Ja dat probeer ik mezelf ook altijd wijs te makenquote:
D'r zijn d'r genoeg op dit forum die je een handje willen helpenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:17 schreef Memento-Mori het volgende:
ik zou niet eens meer weten hoe dat moet, dat neuken.
Ga je een paar irritante linksrijders van de weg drukken?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:19 schreef Snuitebolletje het volgende:
Zo, werk zit er op.. ik ga mezelf eens nuttig maken in de file
Uiteraard, en bumperklevers even de stuipen op het lijf jagen, en meebleren met hitjes etc etc.!quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:21 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ga je een paar irritante linksrijders van de weg drukken?
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:24 schreef Flena het volgende:
haha die TT![]()
er word dus gewoon nooit geneukt?
Hoe gaat het met die oudste meid, al weer beter?quote:
ja ze is weer opgeknapt gelukkig...alleen nog moe en hangerig..maargoed dat kan ook van t weer komenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:34 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
Hoe gaat het met die oudste meid, al weer beter?
vraag ik mijzelf ook afquote:
Mij natuurlijkquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:34 schreef Jannuk het volgende:
Hoiii
zoooo, even een uurtje afkoelen op de bank
Heb ik nog iets ernstigs gemist??
heeyquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:34 schreef Jannuk het volgende:
Hoiii
zoooo, even een uurtje afkoelen op de bank
Heb ik nog iets ernstigs gemist??
Altijd fijn, als het zo warm isquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:35 schreef Flena het volgende:
[..]
ja ze is weer opgeknapt gelukkig...alleen nog moe en hangerig..maargoed dat kan ook van t weer komen
ja heel prettig jaquote:Op dinsdag 23 juni 2009 16:38 schreef Thrustmaster_Special het volgende:
[..]
Altijd fijn, als het zo warm is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |