Miss_Sly dat is even mooi balen.quote:Op woensdag 24 juni 2009 15:20 schreef miss_sly het volgende:
De uitslagen van vanochtend zijn niet goed, ze zijn allevier verhoogd. Vrijdag dus afspraak bij de diabetesverpleegkundige en de dietiste en dan wordt er ook een afspraak genaakt met de gyn waar ik nu naar wordt overgedragen. Toch alsnog medisch geworden dus, helaas.
ja het is hier wel goed dooi jaquote:Op woensdag 24 juni 2009 16:13 schreef vingerverf het volgende:
Karin, is het bij jullie zo verschrikkelijk warm dan? Hier is het gewoon lekker
Dank je.quote:
Het is eigenlijk standaard protocol om overgedragen te worden in geval van zwangerschapsdiabetes. Sowieso moet natuurlijk de diabetes goed gemonitord worden, maar daarnaast moet de baby na de geboorte direct worden gecontroleerd door een kinderarts. De baby lift tijdens de zwangerschap mee op de glucose van de moeder, doet zelf nog niets met glucose en insuline. Tijdens de zwangerschap krijgt de baby dus ook teveel glucose. Na de bevalling moet het lichaam van de baby dit dan over gaan nemenl, maar dat kan wel met wat horten en stoten gaan. Het kan te hoog of ook erg veel te laag zijn. Tot het eigen lichaam het goed overgenomen heeft en een gode balans heeft, moet de baby ook in het ziekenhuis bijven.quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:58 schreef innepin het volgende:
Miss, balen, maar mag ik vragen waarom precies de gynaecoloog erbij gehaald wordt? dit omdat ik nog gewoon bij de vk loop, er is bij mij niets gezegd over extra medisch gedoe.![]()
Balen Sly! Hopelijk kun je het zonder of met zo min mogelijk insuline onder controle houden!quote:Op woensdag 24 juni 2009 15:20 schreef miss_sly het volgende:
De uitslagen van vanochtend zijn niet goed, ze zijn allevier verhoogd. Vrijdag dus afspraak bij de diabetesverpleegkundige en de dietiste en dan wordt er ook een afspraak genaakt met de gyn waar ik nu naar wordt overgedragen. Toch alsnog medisch geworden dus, helaas.
Och Vrouwke toch...wat een enorme tegenvaller voor jequote:Op woensdag 24 juni 2009 15:20 schreef miss_sly het volgende:
vingerverf, welkom en gefeliciteerd!
ymme, succes bij de vk!
McLaura, goed dat je weer thuis bent en fijn dat er niets ernstigs is met de opa van je man!
De uitslagen van vanochtend zijn niet goed, ze zijn allevier verhoogd. Vrijdag dus afspraak bij de diabetesverpleegkundige en de dietiste en dan wordt er ook een afspraak genaakt met de gyn waar ik nu naar wordt overgedragen. Toch alsnog medisch geworden dus, helaas.
Veel plezier dalijk Ymme!!!quote:Op woensdag 24 juni 2009 16:28 schreef ymme het volgende:
Miss_Sly, das balen zeg.
Maar wel fijn, dat alles goed in de gaten wordt gehouden.
Jepquote:
Spannend meis!!!quote:Op woensdag 24 juni 2009 18:44 schreef McLaura het volgende:
[..]
JepTussen FTA en Panda in, en that's all I want to say about it
Als ik alleen al 'snachts kan slapen en omdraaien zonder pijn ben ik al zeer tevredenquote:Op woensdag 24 juni 2009 18:55 schreef happyme28 het volgende:
Ssserpente, welkom back!! Jaloers.. .Barcelona is zooo fantastisch, ik wil er snel weer heen.
Duch, dat vooruitzicht klinkt goed. Hoop echt dat je adresje het goed kan behandelen. Pijn vrij (of veel minder) zou toch wel heerlijk zijn lijkt me.
Ja, al is het feit dat ik een ks krijg nog een veel fijner idee!quote:Op woensdag 24 juni 2009 18:47 schreef DuchessX het volgende:
[..]
Spannend meis!!!Is het fijn voor je dat je precies weet wanneer het gebeuren gaat?
Dank je welquote:Op woensdag 24 juni 2009 18:55 schreef DuchessX het volgende:
..
Incantrix, hopelijk gaat de rennie helpen! Wij hebben ook huisdieren, 3 katten en 2 honden (van die golden retriever sulletjes zeg maar). We betrekken ze er nu al regelmatig bij, laten ze even neuzen op de kinderkamer, zodat dat allemaal voor hen niet nieuw en vreemd is straks als de baby er is. Verder zijn we van plan om de dieren ook -tot op bepaalde hoogte- te betrekken bij de baby. Snuffelen, kusje of kopje geven, begroeten. Tot wij aangeven dat het genoeg is en dan moeten ze hun eigen gang weer gaan
We hadden onlangs een vriendin met haar zoontje van 9 weken hier en dat ging hartstikke goed. Alle dieren wilden even kijken en snuffelen, ze vonden het erg interessant allemaalIk denk dat zolang je de dieren niet buitensluit en ook nog aandacht geeft, het best goed komt hoor.
Hoeveel katten hebben jullie?
Solidago van Dr. Vogel. op advies van de VK. Ik heb het later nog eens nagevraagd maar het kon volgens haar echt geen kwaad tijdens de zwangerschap, zolang je de dagelijkse dosis niet overschrijdt.quote:Op woensdag 24 juni 2009 20:18 schreef Brighteyes het volgende:
Huup, wat gebruik, jij nou ook al weer allemal voor (of beter gezegd, tegen) al dat vocht?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |