Je krijgt zo wel gelijk een groot probleem iddquote:Op dinsdag 23 juni 2009 00:45 schreef Radegast het volgende:
[..]
Suarez verkocht en Sulejmani op 't middenveld?
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:52 schreef Nashje het volgende:
[..]
venom zijn er al geruchten over een eventuele nieuwe spits naar Groningen?
neen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:52 schreef Nashje het volgende:
[..]
venom zijn er al geruchten over een eventuele nieuwe spits naar Groningen?
En dan Dario op de bank en geen debuut voor Bodul.quote:
Bodul kan nog wel even wachten natuurlijk. Concurrentie voor Dario is alleen maar gezond, dat gaf ie zelf volgens mij ook al aan. En als je nu gaat mikken op Dario en Bodul neem je een erg groot risico vind ik.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:58 schreef Houniet het volgende:
[..]
En dan Dario op de bank en geen debuut voor Bodul.
RTV Noord ook niet..quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:00 schreef Gruning3r het volgende:
Nashje de transfer is nog helemaal niet beklonken.En Dagblad van het Noorden meldt tot nu toe nog niks.
Aan zijn instelling heeft het iig nooit gelegen en zal het ook niet liggen.quote:'Ik ben goed genoeg voor Ajax'
dinsdag 23 juni, door SV, Amsterdam, 08:44u, FC Update
Kennedy Bakircioglü was één van de Ajacieden die zich maandag op sportpark De Toekomst meldde voor de eerste training van het seizoen. De 28-jarige Zweed heeft twee teleurstellende seizoenen achter de rug in Amsterdam, maar dat heeft zijn zelfvertrouwen niet aangetast. 'Ik heb genoeg kwaliteit, dat is het probleem niet'.
Monter stapte Bakircioglü maandag het trainingsveld af. Wie verwachtte dat de Zweed het na twee moeizame jaren wel gezien had bij Ajax, kwam bedrogen uit. Sterker nog, de rechtsbuiten is vastbesloten om dit seizoen wél een basisplaats te veroveren.
'Onder de nieuwe trainer begint iedereen op nul, er zijn nieuwe kansen', zegt hij tegen FCUpdate.nl. 'Daarom denk ik nog helemaal niet aan een vertrek. Het is belangrijk om nu goed te trainen en een goede indruk te maken op de trainer'.
Wat onder Henk ten Cate, Adrie Koster en Marco van Basten dus niet lukte, namelijk een basisplek veroveren bij Ajax, hoopt Bakircioglü onder Martin Jol wel te bewerkstelligen. Op die manier wil hij de wrange smaak van vorig seizoen van zich af spelen. 'Vorig jaar was een moeilijk seizoen voor me. Ik kon de ene week op de tribune zitten, de volgende week in de basis staan en daarna weer buiten de selectie vallen'.
In de wedstrijden dát hij speelde, deed Bakircioglü het best goed. 'Ja, dat is het vreemde. Mijn spel in die duels was voor mij een bevestiging dat ik het niveau aankan, ik hield een goed gevoel over aan de meeste wedstrijden. Om die reden ben ik er van overtuigd dat ik goed genoeg ben voor Ajax, aan mijn kwaliteiten ligt het niet. Ik blijf positief en ga ik dit seizoen weer voor mijn kans. Pas als over een tijdje blijkt dat de nieuwe trainer het niet in mij ziet zitten, ga ik met mijn zaakwaarnemer praten over een transfer. Voorlopig nog niet, dus. Ik wil het bij deze mooie club laten zien', besluit hij.
Waar zeg ik dat de transfer is beklonken dan?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:00 schreef Gruning3r het volgende:
Nashje de transfer is nog helemaal niet beklonken.En Dagblad van het Noorden meldt tot nu toe nog niks.
Berg wordt topscoorder van de competitie als hij bij jullie gaat spelen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:10 schreef Suijk het volgende:
Als ik sommige Groningers af en toe hoor, die denken dat Berg het redelijk makkelijk zal maken in Amsterdam. Ik heb hem eigenlijk nooit hele wedstrijden gezien, behalve die tegen Ajax.
Ben nog neutraal dus.
Dat bericht waarin staat dat HSV 12 miljoen heeft geboden? Linkje?quote:Op dinsdag 23 juni 2009 08:44 schreef Prosac het volgende:
[..]
![]()
Dat bericht heeft hier wel degelijk gestaan hoor.
Neuh, wij gaan gewoon voor 5-3 wedstrijden dit jaarquote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:13 schreef dndiek het volgende:
Ik neem aan dat jullie nog wel een (paar) verdedigers gaan halen of niet?
Ik had het over Boulahrouz, het 12 miljoen bericht kan ik niet terugvinden. Maar kan zijn dat ik me daarbij op bevriende Twentesupporters heb gebaseerd.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Dat bericht waarin staat dat HSV 12 miljoen heeft geboden? Linkje?
quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:15 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik had het over Boulahrouz, het 12 miljoen bericht kan ik niet terugvinden. Maar kan zijn dat ik me daarbij op bevriende Twentesupporters heb gebaseerd.![]()
link: http://www82.hattrick.org/Forum/Read.aspx?t=12958021&v=0
Hopelijk is het een nobody, hou altijd wel van zulke aankopen, mits ze slagenquote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]. Link doet het verder niet, maar dat maakt me niet zoveel uit.
Dat van Berg zou misschien nog wel best kunnen hoor, lekker alles op Elia gooien, Jol gister nog een schepje bovenop en dan uit het niets Berg halen uit Groningen. Ze moeten ook echt wel een verdediger op het oog hebben, maar ik zou echt niet weten wie. Het moet een leiderachtig persoon zijn, ervaring hebben, maar ook weer niet al te oud.
Ik was ook wel benieuwd geweest naar Bendtner bij Ajax.
Oh ja.. dat is een site waar je moet inloggen.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]. Link doet het verder niet, maar dat maakt me niet zoveel uit.
Zo ook wel weer mooi zijn als de Ajax-scouting weer eens met een eigen onbekende topper aan komt zetten, in plaats van een bord-op-schoot aankoop.quote:Op dinsdag 23 juni 2009 09:25 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
Hopelijk is het een nobody, hou altijd wel van zulke aankopen, mits ze slagen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |