Je hebt natuurlijk systeembeheer en systeembeheer. Een MBO-er zie ik nog wel een relatief simpel MKB-netwerkje in de lucht houden. Bij ons komt er toch wat meer bij kijken, en heb ik eigenlijk iemand nodig met de analytische vaardigheden van een academisch gevormd iemand, gecombineerd met wat meer practische insteek van een HBO-er.quote:Op zondag 5 juli 2009 23:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Over wat voor niveau hebben we het dan? Systeembeheer is toch eerder MBO of HBO-niveau?
Dat bedoelde ik ook met idiote eisen.quote:(Trouwens, ook voor een academisch gevormd afgestudeerde is 4000 bruto heel erg veul)
ik maak me eerder zorgen over de lamlendige vingerwijs ja-maar-ik-wil-het-ik-heb-er-recht-op-en-iemand-anders-moet-er-maar-voor-zorgen-krijsende instelling van de huidige generatie.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:49 schreef Fastmatti het volgende:
198.554, we zijn er bijna. Ik snap trouwens niet dat iedereen nog zo positief is. Nederland staat in zijn geheel op instorten, veroorzaakt door de babyboomers.
Als tijdens mijn relatief korte leven (ik ben nog geen veertig) de wereld elke keer vergaan was als het economisch of politiek wat tegenzat, en bovendien elke keer als het begrotingstekort boven de 5% was, zaten we inmiddels al bij The End Of The World As We Know It serie 8. Leer 'ns relativeren.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:58 schreef Fastmatti het volgende:
Het is zo jammer dat de babyboom deze discussie altijd doodslaat door te roepen hoe verwend de huidige generatie is. Terwijl er eigenlijk maar één generatie zo massaal heeft geleefd volgens het principe ik-wil-het-nu-en-onze-kinderen-moeten-maar-uitzoeken-hoe-ze-dit-voor-ons-kunnen-betalen.
'Decennialange bezuinigingen'
Dit komt tenslotte niet voort uit de kredietcrisis, maar uit wanbeleid van de babyboom.
Waarschijnlijk niet als bewuste, uitgesproken keuze nee. Maar effectief komt het er wel grotendeels op neer dat vooral de babyboom-generatie heeft uitgeblonken in het doorschuiven van rekeningen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:23 schreef Drive-r het volgende:
Smack-down!
Ben het met Dinosaur_Sr eens en ik ben juist van de jongere generatie (nu nog geen 30). Alsof babyboomers zich de afgelopen 30 jaren hebben lopen bezig houden met hoe ze de volgende generatie konden uitwonen.
Dat niet, maar we zijn wel hard op weg het onszelf knap lastig te maken.quote:Voorlopig is Nederland ook nog niet ingestort.
Precies.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:58 schreef Fastmatti het volgende:
Het is zo jammer dat de babyboom deze discussie altijd doodslaat door te roepen hoe verwend de huidige generatie is. Terwijl er eigenlijk maar één generatie zo massaal heeft geleefd volgens het principe ik-wil-het-nu-en-onze-kinderen-moeten-maar-uitzoeken-hoe-ze-dit-voor-ons-kunnen-betalen.
'Decennialange bezuinigingen'
Dit komt tenslotte niet voort uit de kredietcrisis, maar uit wanbeleid van de babyboom.
Jackpot...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:38 schreef Metatron het volgende:
Waarschijnlijk niet als bewuste, uitgesproken keuze nee. Maar effectief komt het er wel grotendeels op neer dat de babyboom-generatie heeft uigeblonken in het doorschuiven van rekeningen.
lopende pensioenen omgezet in het middellloonstelselquote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:44 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Jackpot...
In plaats van eens te beginnen met lastige vraagstukken op te lossen hoor je deze generatie alleen maar zeiken over hun pensioen waar ze 'hun hele leven aan betaald hebben'. Veel te weinig overigens want de reden dat de pensioenfondsen massaal op aandelen hebben ingezet is omdat de BB's niet teveel premie wilden betalen. De rendementen uit aandelen leken daardoor de oplossing![]()
Onderwijs --> uitgehold
Wonen --> onbetaalbaar geworden
Bedrijven --> verkast naar lage loon landen
Milieuvraagstukken --> doorgeschoven
Energievraagstukken --> doorgeschoven
Allemaal onder de BB's gebeurd, wie vult het lijstje nog even aan
Moet je wel een geschikt huis hebben om te kunnen huren ... - dat is niet zo makkelijk, want een flexibele huurmarkt voor redelijke prijzen bestaat niet echt in NL.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:44 schreef Lemans24 het volgende:
Huizen kopen doe ik overigens niet aan, ik doe wel leuke dingen met m'n geld.
quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:44 schreef xenobinol het volgende:
Onderwijs --> uitgehold
Wonen --> onbetaalbaar geworden
Bedrijven --> verkast naar lage loon landen
Milieuvraagstukken --> doorgeschoven
Energievraagstukken --> doorgeschoven
Het zijn de niet-BB-ers die zo gek zijn geweest het te kopen...quote:Op dinsdag 7 juli 2009 19:53 schreef henkway het volgende:
Verkoop van woningwet woningen van 12.000 gulden aan de jonge generatie a 200.000 euro
Zoek in 197.923 koopwoningenquote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:49 schreef Fastmatti het volgende:
198.554, we zijn er bijna. Ik snap trouwens niet dat iedereen nog zo positief is. Nederland staat in zijn geheel op instorten, veroorzaakt door de babyboomers.
Waar had de generatie erna moeten wonen dan? De BB heeft de schaarste gecreeërd en nu het even minder gaat met de huizenmarkt wordt er direct al gesproken over het slopen van huizen. Alles om de oude dag van de BB maar te garanderen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 20:48 schreef Doc het volgende:
Het zijn de niet-BB-ers die zo gek zijn geweest het te kopen...
En natuurlijk om het onderpand voor de banken 'op waarde' te houden. Uiteraard vermakelijk kansloosquote:Op woensdag 8 juli 2009 18:26 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Waar had de generatie erna moeten wonen dan? De BB heeft de schaarste gecreeërd en nu het even minder gaat met de huizenmarkt wordt er direct al gesproken over het slopen van huizen. Alles om de oude dag van de BB maar te garanderen.
Huren? Kleiner wonen? Starters van tegenwoordig zijn jonger, nemen geen/amper eigen geld mee, en beginnen groter dan de BB-ers toen ze voor het eerst een huis kochten. En dat is de schuld van de BB-ers?quote:Op woensdag 8 juli 2009 18:26 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Waar had de generatie erna moeten wonen dan? De BB heeft de schaarste gecreeërd en nu het even minder gaat met de huizenmarkt wordt er direct al gesproken over het slopen van huizen. Alles om de oude dag van de BB maar te garanderen.
Hoewel je natuurlijk gelijk hebt over de instelling van de post-BB'ers, is het wel degelijk de schuld van de BB'ers. Ik weet natuurlijk niet hoe jij bent opgevoed, maar de meeste mensen in mijn omgeving (ikzelf ook tot op zekere hoogte) zijn opgevoed met de houding/gedachte dat wij recht hebben op geluk en de spullen.quote:Op woensdag 8 juli 2009 23:05 schreef Doc het volgende:
[..]
Huren? Kleiner wonen? Starters van tegenwoordig zijn jonger, nemen geen/amper eigen geld mee, en beginnen groter dan de BB-ers toen ze voor het eerst een huis kochten. En dat is de schuld van de BB-ers?
De post-BB-ers zijn in veel meer luxe opgegroeid dan de (pre-)BB-ers zelf, die een groot deel van het geld van hun overwaarde in hun prinses en prinsesjes staken. De (pre-)BB-ers zijn de ouders van post-BB-ers. Heb jij zoveel klachten over je ouders? Zeg jij in hun gezicht dat ze niet deugen en al jou falen hun schuld is? Of doe je dat liever anoniem naar een hele generatie - wat verder niet betekent?
Ik denk dat het tijd is dat ook post-BB-ers eens in de spiegel mogen kijken en zien dat ze niet voor al hun eigen falen alleen maar naar de (pre-)BB-ers moeten wijzen.
Kan natuurlijk zijn dat dit enkel de NVM huizen zijn, maar imo geeft het ook aan dat de cijfers op funda behoorlijk vertekend zijn:quote:In het tweede kwartaal stonden er in totaal 162.000 woningen te koop.
quote:
quote:Op zaterdag 4 juli 2009 14:15 schreef RodeRidderrr het volgende:
Ja, de huizenverkoop loopt inderdaad als een trein. (NOT!!!)
De enige reden dat funda nog niet naar de 200.000 is gegaan, is dat op 1 juli een nieuw maand en een nieuw halfjaar begon en sommige makelaars (en misschien funda zelf ook wel) even de bestanden hun periodieke schoonmaakbeurt hebben gegeven.
Zeg Sjabbie, heb jij je huis eigenlijk al verkocht?
Tis maar net wat je aantrekken noemt. +26% tov een kwartaal eerder, -33% tov vorig jaar:quote:Op vrijdag 3 juli 2009 20:36 schreef Sjabba het volgende:
Krijg ik gewoon gelijk met mijn dalende trend...
Ik zie hier trouwens wel ineens flink de verkopen in het segment +/- 300.000 aantrekken... Met name "sfeervolle" woningen...
quote:,,Dit lijkt goed nieuws, maar nog steeds is het aantal verkopen 33 procent minder dan in het tweede kwartaal van 2008.''
quote:NVM blijft voorzichtig
De NVM denkt ondanks de lichtpuntjes nog altijd dat de huizenprijzen in geheel 2009 met 5% zullen dalen. Ook over het aantal transacties zijn de makelaars nog terughoudend.
Topman Ger Hukker van de NVM zegt niet uit te sluiten dat de komende kwartalen nog behoorlijk kunnen tegenvallen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |