Niet meteen opgeven en voor je kans gaan, als het dit seizoen echt minder gaat kan je altijd nog je koffers pakken.quote:Op zondag 12 juli 2009 15:41 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
En wat voor een verschil maakt dat?
Met een WK na dit seizoen is dat niet altijd de meest verstandige keuze.quote:Op zondag 12 juli 2009 15:43 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Niet meteen opgeven en voor je kans gaan, als het dit seizoen echt minder gaat kan je altijd nog je koffers pakken.
Voor je carriere ook nietquote:Op zondag 12 juli 2009 15:47 schreef Zjakkie het volgende:
[..]
Met een WK na dit seizoen is dat niet altijd de meest verstandige keuze.
welke kans?quote:Op zondag 12 juli 2009 15:43 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Niet meteen opgeven en voor je kans gaan
Die kans krijgt hij niet. Zelfs toen hij vorig seizoen die paar wedstrijden goed speelde hielp dat niet. Blijkbaar verwachten ze bij real meer dan alleen doelpunten...quote:Op zondag 12 juli 2009 15:43 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Niet meteen opgeven en voor je kans gaan, als het dit seizoen echt minder gaat kan je altijd nog je koffers pakken.
Inderdaadquote:Op zondag 12 juli 2009 15:43 schreef pfaf het volgende:
Groot gelijk. Laat die clubs maar eens nadenken. Voor 4 miljoen p/j een beetje trainen in Madrid, ik zou zo willen ruilen.
Dan is het nog dommer van Real dat ze bij KJH uitkwamenquote:Op zondag 12 juli 2009 17:13 schreef Silentalarm het volgende:
[..]
Die kans krijgt hij niet. Zelfs toen hij vorig seizoen die paar wedstrijden goed speelde hielp dat niet. Blijkbaar verwachten ze bij real meer dan alleen doelpunten...
Hij is waarschijnlijk niet gehaald vanwege zijn slaloms door de verdediging. Hij staat er om doelpunten te maken, dan moet je er ook flink wat maken natuurlijk.quote:Op zondag 12 juli 2009 17:13 schreef Silentalarm het volgende:
Die kans krijgt hij niet. Zelfs toen hij vorig seizoen die paar wedstrijden goed speelde hielp dat niet. Blijkbaar verwachten ze bij real meer dan alleen doelpunten...
Denk het ook. Maar Stuttgart is dat niet voor hem denk ik.quote:Op zondag 12 juli 2009 17:59 schreef DuvelDuvel het volgende:
Huntelaar is slim genoeg om te zien dat hij niet veel aan spelen toe zal komen. Als er een mooie club komt is hij gewoon weg.
Wat is dit nou weer voor kansloze troll opmerking.quote:Op zondag 12 juli 2009 18:16 schreef SCH het volgende:
Hij mag blij zijn als een club hem wil natuurlijk.
Natuurlijk, vanuit het perspectief van 95% van de voetballers is Stuttgart gewoon een prachtige club om naartoe te gaan. Maar voor Huntelaar is het gewoon een hele grote stap terug.quote:Op zondag 12 juli 2009 18:18 schreef pfaf het volgende:
Dat zal wel meevallen hoor. Grotere en vollere stadions, uitzinnig publiek en financieel is het ook prima voor elkaar in Duitsland...
Eeeeh pardon? Niks troll of kansloos. Een speler mag toch altijd blij zijn als een club hem wil hebben en de speler een salaris wil betalen. Het liefst dan natuurlijk zoveel mogelijk en zo hoog mogelijk misschien, maar misschien vooral zo prettig mogelijk.quote:Op zondag 12 juli 2009 18:37 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer voor kansloze troll opmerking.
zo lang hij niet bij real madrid wordt geregistreerd is er zelfs dan nog niks aan de hand. en de kans dat dat gebeurt is redelijk groot.quote:Op zondag 12 juli 2009 22:28 schreef opinionr het volgende:
Ach, hij zou ook niet wijs zijn om nu al te happen.
Alvoor dat hij zelf wist dat hij weg mocht klopten grote clubs als Ac Milan voor hem bij Real aan de deur.
Het transferseizoen is nog lang en hij wil wel even weten wie er nog meer serieus voor hem in de markt is. Veel clubs (zoals Milan) hebben hem als tweede op een lijstje staan. Bij één van die clubs gaat de nummer 1 vast niet door, waardoor ze weer bij hem terecht komen.
Wanneer sluit de inschrijf datum voor de CL? Als hij voor die tijd maar bij een club is
Lekker duidelijk ben je dan, het stond er toch echt alsof je bedoelde dat ie blij mag zijn als iemand 'm uberhaupt wil hebben.quote:Op zondag 12 juli 2009 22:49 schreef SCH het volgende:
[..]
Eeeeh pardon? Niks troll of kansloos. Een speler mag toch altijd blij zijn als een club hem wil hebben en de speler een salaris wil betalen. Het liefst dan natuurlijk zoveel mogelijk en zo hoog mogelijk misschien, maar misschien vooral zo prettig mogelijk.
En hij zal ook wel behoorlijk verdienen.quote:Op dinsdag 7 juli 2009 18:36 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Verwacht je dat je de hoofdprijs kan krijgen voor een speler die weg moet
Ja inderdaad wat moet je met Kaka, Ronaldo en Benzema als je Klaas Jan hebtquote:Op zondag 12 juli 2009 17:00 schreef twi het volgende:
Laat 'ie zich maar lekker verhuren aan een club. Sorry hoor, maar een half jaar nadat je naar Real Madrid bent gegaan, je tijd hebt genomen om je te settlen, dan kan ik me voorstellen dat je niet op Stuttgart zit te wachten. Niet op de naam van de club, niet op de competitie, niet op het klimaat.
Er zullen zat subtoppers zijn in grotere competities (ja, Duitsland is groot, maar niet de top) waar Klaas Jan prima de topspits kan zijn. Spurs, Valencia, Fiorentina of misschien zelfs wel AC MIlan of Manchester United als die niet de ideale vervangers kunnen halen voor hun verkochte spelers.
Huntelaar kan dat niveau best aan. Zal nooit een absolute wereldtopper worden, maar zeker een aanwinst voor een club op ellk niveau. Zoals hij ook een aanwinst was voor Real Madrid, voordat de nieuwe trainer een handvol onnodige aanvallende aankopen door z'n strot kreeg geduwd.
Hij mag natuurlijk gewoon rondjes lopen of met B mee trainen als hij niet bij de beste 25 spelers zitquote:Op zondag 12 juli 2009 17:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Inderdaad
Dikke vinger naar Madrid, tijd genoeg om een jaar even geld te trekken, lekker te leven en beter worden - want slechter wordt hij echt niet van trainen met Ronaldo, Benzema en Kaka. Ze wilden hem zo graag in Madrid, dan mag ie blijven ook.
Voor het WK maakt het ook niet bijster veel uit; mee gaat ie toch (welke andere spits op een fitte Van Nistelrooy na zou een kans maken) en Van Marwijk zal de voorkeur voor de basis geven aan Sneijder / VDV, Robben, Kuijt en Van Persie.
quote:Op maandag 13 juli 2009 02:04 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Ja inderdaad wat moet je met Kaka, Ronaldo en Benzema als je Klaas Jan, Sneijder, Van der Vaart, Van Nistelrooij, Higuain, Raul en Robben hebt
Verkopen zodat je betere spelers kan kopenquote:Op maandag 13 juli 2009 04:22 schreef twi het volgende:
Kaka alweer verkopen?quote:Op maandag 13 juli 2009 04:24 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Verkopen zodat je betere spelers kan kopen
Grote kans dat Real aan het eind van het seizoen weer met lege handen staat.quote:Op maandag 13 juli 2009 04:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nee, die is beter dan wat er vorig seizoen rond liep bij Real
quote:AS Roma meldt zich maandag in Madrid voor Klaas-Jan Huntelaar. De Italiaanse club is op aandringen van trainer Luciano Spalletti op zoek naar een centrumaanvaller van hoog niveau en ziet in de Oranje-international een welkome versterking. Francesco Totti, aanvoerder en kind aan huis bij de Giallorossi, heeft zijn fiat gegeven aan de komst van de niet langer in Madrid gewilde Huntelaar. (Corriere dello Sport)
Hoe ging dat ook alweer tijdens de vorige periode van Perez?quote:Op maandag 13 juli 2009 09:39 schreef opinionr het volgende:
[..]
Grote kans dat Real aan het eind van het seizoen weer met lege handen staat.
Waarom? Omdat ze iets dat al klopt verbeteren.
Ben het met je eens dat spelers als Kaka beter zijn dan de Nederlandse groep hoor, maar wat heb je er aan als je verdediging en middenveld niet lekker lopen. Daar moet het toch echt vandaan komen.
Je kunt wel de 10 beste speler ter wereld opstellen, maar zonder een evenwichtig team kom je nog nergens.
Ze hadden de Nederlandse garde nog lekker een jaartje moeten laten lopen. Een investering van pakweg 100 miljoen aan verdedigers zou meer dan genoeg zijn geweest om de verdediging in balans te brengen.
Nu maken ze de zelfde fout die ze elke keer weer maken. Ik zal er in elk geval niet rouwig om zijn.
Toen wonnen ze incidenteel de CL.quote:Op maandag 13 juli 2009 12:31 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Hoe ging dat ook alweer tijdens de vorige periode van Perez?
3 keer in 6 jaar, je wordt steeds grappigerquote:Op maandag 13 juli 2009 13:25 schreef opinionr het volgende:
[..]
Toen wonnen ze incidenteel de CL.
Resultaten behaald in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Zie vorig seizoenquote:Op maandag 13 juli 2009 13:25 schreef opinionr het volgende:
Resultaten behaald in het verleden bieden geen garantie voor de toekomst.
Als we Real mogen geloven is er geen twijfel over mogelijk dat ze dit jaar de CL winnen.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
3 keer in 6 jaar, je wordt steeds grappiger
Ga vooral door
Waar staat dat?quote:Op maandag 13 juli 2009 14:54 schreef opinionr het volgende:
[..]
Als we Real mogen geloven is er geen twijfel over mogelijk dat ze dit jaar de CL winnen.
Mark my words, ze worden 3e of 4e.
Nergens, ze doen het zo overkomen.quote:
Dus je ziet dingen die er niet zijnquote:Op maandag 13 juli 2009 15:30 schreef opinionr het volgende:
[..]
Nergens, ze doen het zo overkomen.
Als ik me niet vergis heeft Kaka onder anderen al geroepen dat ze de CL gaan winnen.
p.s.
Waarom bemoei jij je eigenlijk zo nadrukkelijk met een topic over een speler waar je niks om geeft?
Dat je je mening geeft kan ik respecteren, maar jij lijkt heel hard je best te doen om zoveel mogelijk commentaar te geven op pro-Huntelaar meningen.
Zit je iets dwars? Wil je graag dat hij niet groot wordt, omdat PSV dan een goede speler heeft laten lopen?
Gun je het hem niet? Heb je iets tegen achterhoekers?
Ok, ik zal mijn mond tegen je houden.quote:Op maandag 13 juli 2009 15:33 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Dus je ziet dingen die er niet zijn
Verder ben jij diegene die op mij reageert
Uh, de 2 van die 3 CL's waren nog onder Sanz. Alleen die van 2002 was met Perez aan het roer. Ook is opvallend dat in de eerste 2 jaar (jaar 1 met Figo als grote aankoop, jaar 2 Zidane erbij) alleen titels werden gewonnen, toen Ronaldo (in 2002) en Beckham (2003) kwamen hield het wel op met de prijzen.quote:Op maandag 13 juli 2009 14:19 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
3 keer in 6 jaar, je wordt steeds grappiger
Ga vooral door
3 van de 4 Galaticos hebben toch maar mooi de CL gewonnen met Real. Nu hebben Kaka en Ronaldo ook al een CL gewonnen, maar zullen ze er vast nog wel een willen winnenquote:Op maandag 13 juli 2009 15:53 schreef duguid het volgende:
[..]
Uh, de 2 van die 3 CL's waren nog onder Sanz. Alleen die van 2002 was met Perez aan het roer. Ook is opvallend dat in de eerste 2 jaar (jaar 1 met Figo als grote aankoop, jaar 2 Zidane erbij) alleen titels werden gewonnen, toen Ronaldo (in 2002) en Beckham (2003) kwamen hield het wel op met de prijzen.
Dus de eerste periode toont aan: meer galactico's = minder prijzen. Uiteraard wordt er wel meer geld verdiend, puur aan merchandise.
http://en.wikipedia.org/wiki/Galáctico
quote:Op maandag 13 juli 2009 15:53 schreef duguid het volgende:
Dus de eerste periode toont aan: meer galactico's = minder prijzen. Uiteraard wordt er wel meer geld verdiend, puur aan merchandise.
http://en.wikipedia.org/wiki/Galáctico
quote:This ultimately led to what Steve McManaman later described in his autobiography as the "Disneyfication of Real Madrid".
quote:Op maandag 13 juli 2009 16:09 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
3 van de 4 Galaticos hebben toch maar mooi de CL gewonnen met Real. Nu hebben Kaka en Ronaldo ook al een CL gewonnen, maar zullen ze er vast nog wel een willen winnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |