Life can be cruel sometimesquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:00 schreef Maartel het volgende:
Ik moet wel zeggen (niet om leuk te doen) dat die TT nu wel vrij ongelukkig staat, maar dan met name de eerste helft.
quote:Op donderdag 25 juni 2009 23:59 schreef Rnnz het volgende:
Wil je godverdomme oprotten met zulke kutreacties?
Echt respectloos.
quote:Op donderdag 25 juni 2009 23:59 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Ga even leuk doen in dat andere topic, wil je?
Reageer niet zo waus dan.quote:Op donderdag 25 juni 2009 23:59 schreef Rnnz het volgende:
Wil je godverdomme oprotten met zulke kutreacties?
Echt respectloos.
Bronnen nemen elkaar vaak over..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:05 schreef denthemen het volgende:
Er zijn steeds meer bronnen dus...
Michael, held! Bedankt, rust zacht..
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:08 schreef MCH het volgende:
Zijn hier nog serieus mensen die denken dat hij niet dood is?
In dit topic zitten fans mongool, ga ergens anders grappig doen, hondquote:
Dat dus, ga in dat andere topic zitten kutten, niet hier!!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:08 schreef denthemen het volgende:
[..]
In dit topic zitten fans mongool, ga ergens anders grappig doen, hond
Wat een opmerking...quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:08 schreef MCH het volgende:
Zijn hier nog serieus mensen die denken dat hij niet dood is?
Die jongen had ook nooit rustquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:13 schreef Sideshowbobbie het volgende:
pff, dat hele mediapark gelijk bij het ziekenhuis....
Dat sowieso, zelfmoord wil ik gewoon ook echt niet geloven. Man man, wat valt dit rauw op m;n dak.. Juist nu ik verwachtte dat het juist wel goed met 'm gingquote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:16 schreef Rnnz het volgende:
Ik denk niet dat MJ het type is voor zelfmoord dus ik geloof eerder het 'collapse'-verhaal.
Niet?!?!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:16 schreef Rnnz het volgende:
Ik denk niet dat MJ het type is voor zelfmoord dus ik geloof eerder het 'collapse'-verhaal.
Nee, onzin, maar geen zelfmoord. Echt niet.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:19 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Niet?!?!![]()
![]()
Kom op man, als er iemand een dramaqueen was, dan is het MJ wel... Jij had gedacht dat hij een natuurlijke dood zou sterven op zijn 90e??
Second that!quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:21 schreef AssyriskaFF het volgende:
Sommige mensen hier zijn echt respectloos. Deze man heeft zoveel voor de muziek betekend. Dat je daar nog grapjes over maakt??? Onbegrijpelijk.
Hey, begrijp me niet verkeerd. Ik haat hem niet, gun hem zijn dood niet en ja, hij heeft prachtige muziek gemaakt en heel veel betekend voor de muziekwereld. Maar de laatste 10 jaar was hij enkel en alleen een dramaqueen en voegde niks meer toe.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:21 schreef AssyriskaFF het volgende:
Sommige mensen hier zijn echt respectloos. Deze man heeft zoveel voor de muziek betekend. Dat je daar nog grapjes over maakt??? Onbegrijpelijk.
Jij bent een persoonlijke vriend van hem?quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:22 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Nee, onzin, maar geen zelfmoord. Echt niet.
En ik denk dat ik met heel veel zekerheid kan zeggen.
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 00:24 schreef Adolecens het volgende:
[..]
Jij bent een persoonlijke vriend van hem?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |