Natuurlijk is het terecht dat een speedboot meer kost. Je vergelijkt immers twee totaal verschillende dingen. Dat plaatje vergelijkt twee dezelfde dingen, namelijk laptops, en dan is het niet terecht dat een laptop met de merknaam apple $2100,- duurder is. Want wanneer je de specs vergelijkt is het verschil alleen voor een mierenneuker zichtbaar.quote:Op zondag 21 juni 2009 19:41 schreef Iblis het volgende:
[..]
Dit prijs- (en kwaliteits)verschil is er jaren, ook al voor de ‘hype’. Maar, is het terecht dat een roeiboot goedkoper is dan een speedboot? Als ik jouw redenatie volg niet namelijk. Behalve dan de speedbootfanboys, die vinden van wel.
Ga je zo met je poppen gooien, je hebt game set en match verloren vriendquote:Op zondag 21 juni 2009 19:55 schreef Afvoerput het volgende:
[..]
Natuurlijk is het terecht dat een speedboot meer kost. Je vergelijkt immers twee totaal verschillende dingen. Dat plaatje vergelijkt twee dezelfde dingen, namelijk laptops, en dan is het niet terecht dat een laptop met de merknaam apple $2100,- duurder is. Want wanneer je de specs vergelijkt is het verschil alleen voor een mierenneuker zichtbaar.
Zie mijn linkjes gisteren. een vergelijkbare Vaio was 450 euro duurder.quote:Op zondag 21 juni 2009 19:49 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik denk dat de topmodellen van Sony Vaio een aardig eind in de richting komen van de Macbook pro, maar daar ligt de prijs dan ook in de buurt.
dus een speedboot is geen bootquote:Op zondag 21 juni 2009 19:55 schreef Afvoerput het volgende:
[..]
Natuurlijk is het terecht dat een speedboot meer kost. Je vergelijkt immers twee totaal verschillende dingen. Dat plaatje vergelijkt twee dezelfde dingen, namelijk laptops, en dan is het niet terecht dat een laptop met de merknaam apple $2100,- duurder is. Want wanneer je de specs vergelijkt is het verschil alleen voor een mierenneuker zichtbaar.
Ja natuurlijk man. Zelfde als met de iPod, iedereen blijft maar schreeuwen dat het een hype is.quote:Op zondag 21 juni 2009 19:56 schreef Afvoerput het volgende:
Wil je soms beweren dat er geen sprake is van een apple-hype?
Tja, gek eigenlijk. Terwijl iedereen die een apple heeft helemaal lyrisch is over het product. Maar dat komt natuurlijk omdat iedereen geïndoctrineerd wordt door microsoft, helemaal niet omdat apple iets wat overpiced is.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:01 schreef Swetsenegger het volgende:
en sowieso, waarom is 6% marktaandeel van apple een hype tegenover 90% marktaandeel voor windows? Wat is dat laatste dan? Een hyper?
+1quote:Verder zou ik gewoon als protest al geen apple kopen puur vanwege hun belachelijke maatstaven m.b.t. de prijs..
En al die mensen zijn zo lyrisch over hun product en oh wat is het goed.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:18 schreef Afvoerput het volgende:
[..]
Tja, gek eigenlijk. Terwijl iedereen die een apple heeft helemaal lyrisch is over het product. Maar dat komt natuurlijk omdat iedereen geïndoctrineerd wordt door microsoft, helemaal niet omdat apple iets wat overpiced is.
Hey, het papierloze kantoor is weer eens terugquote:Op zondag 21 juni 2009 20:00 schreef iBolt het volgende:
NOOIT meer papier nodig
Ja erg he, ik ben er al voor de derde keer met een nieuwe machine ingetrapt.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:24 schreef Blackf1re het volgende:
Mensen die niet toe willen geven dat ze voor veel geld genaaid zijn![]()
Stockholmsyndroom! Geef het nou toe dan!!!!1quote:Op zondag 21 juni 2009 20:29 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ja erg he, ik ben er al voor de derde keer met een nieuwe machine ingetrapt..
quote:Op zondag 21 juni 2009 20:29 schreef nietzman het volgende:
[..]
Ja erg he, ik ben er al voor de derde keer met een nieuwe machine ingetrapt..
En dan neem je nogal een stap door Dell te bestempelen als een a-brand, want dat is het absoluut niet.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 14:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, er is niemand die zegt dat apples goedkoop zijn. Maar goed de eerdere link naar de adamo toont aan dat vergelijkbare hardware van andere a-brands niet goedkoper is.
Wij vergelijken apple toch ook niet met een acer?quote:Op zondag 21 juni 2009 20:35 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik vraag me af waarom je dit soort topics in PTA niet tegen komt, mensen die vinden dan hun Fiat veel beter is dan een Audi en dat die veel te duur is.
Omdat niet 95% van de automobilisten in een Fiat rijdt en maar een beperkt groepje fanboys in een Audi.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:35 schreef Pietverdriet het volgende:
Ik vraag me af waarom je dit soort topics in PTA niet tegen komt, mensen die vinden dan hun Fiat veel beter is dan een Audi en dat die veel te duur is.
Beter scherm lijkt me duidelijk: de HP notebook in het voorbeeld komt qua scherm dichter uit bij een 15" MBP (qua resolutie) om het nog maar niet te hebben over de verdere kwaliteiten van het scherm. En een 2.1 GHz AMD CPU?quote:Op zondag 21 juni 2009 19:26 schreef Afvoerput het volgende:
[..]
Bouwkwaliteit, HP maakt duurzame laptops.
gewicht, waar praten we over? 1 kg?
accuduur, hier heb je een punt. Hoewel ikzelf een acer heb waarvan de accu ongeveer 2 uur meegaat. Daar ondervind ik geen last van.
beter scherm en snelheid, dit is objectiveerbaar?
Ik gok ook zo maar dat de verschillen in kwaliteit in autoland lang niet (meer) zo uitgesproken duidelijk zijn als de verschillen tussen een Mac en een Windows PC. Windows en OSX vergelijken is analoog aan een VW Kever te vergelijken met een Audi A8.quote:Op zondag 21 juni 2009 20:38 schreef Blackf1re het volgende:
[..]
Omdat niet 95% van de automobilisten in een Fiat rijdt en maar een beperkt groepje fanboys in een Audi.
Nee dat nietquote:Op zondag 21 juni 2009 20:28 schreef Litpho het volgende:
[..]
Hey, het papierloze kantoor is weer eens terug.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |