Huidige linksback van Zweden U21.quote:Op woensdag 24 juni 2009 10:44 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat is toch een linksback, ofnie?
Ja, maakte gister een redelijk goede indruk op mij.quote:Op woensdag 24 juni 2009 10:44 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat is toch een linksback / linker middenvelder, ofnie?
Ow ja, dat is die vent van dit geweldige doelpuntquote:
Links Backquote:Op woensdag 24 juni 2009 10:44 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat is toch een linksback / linker middenvelder, ofnie?
Zo maakt Stenman ze nooitquote:Op woensdag 24 juni 2009 10:45 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Ow ja, dat is die vent van dit geweldige doelpunt![]()
indien berg verkocht wordt, zou het dan geen optie zijn om nijland te huren. lijkt me zeker beter voor hem om bij groningen te spelen in plaats van rodaquote:Op woensdag 24 juni 2009 13:21 schreef venomsnake het volgende:
Kans is groot dat Roda de man van 4 miljoen (Stefan Nijland) gaat huren van PSV.
.
quote:Meerdink keert terug naar De Graafschap
24-06-2009 - De Graafschap heeft zich weten te versterken met Martijn Meerdink. De 32-jarige aanvallende middenvelder c.q. aanvaller voerde enkele goede gesprekken met de club en zal een eenjarig contract krijgen.
Terugkeer Meerdink
Meerdink begon als dertienjarige jongen bij De Graafschap en speelde ook vier jaar in het eerste elftal. "Hij heeft een geweldig verleden hier", begon technisch directeur Leen Looyen. "We hebben enkele goede gesprekken gevoerd en hij is heel gedreven. We zijn heel blij dat hij hier komt spelen. Hij heeft nog volop ambitie."
Looyen liet weten dat een andere aanvaller, Hugo Bargas, volgend seizoen ook weer bij De Graafschap speelt. De jonge Argentijn speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij FC Zwolle.
De Graafschap
Meerdink had zijn contract al verlengt en daarna werd nog besloten hem een transfer te geven.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
Studio Sport meldt dat Meerdink is verhuurd aan de Graafschap, dus dan heeft hij alsnog zijn contract verlengd. Apart iig.
En Ajax is in gesprek met ene Marcus Berg.
Ja, maar transfervrij uit elkaar gaan toch? Nu lijkt het alsof Groningen alsnog een deel van zijn salaris moet ophoesten en hij daar onder contract staat.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:30 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Meerdink had zijn contract al verlengt en daarna werd nog besloten hem een transfer te geven.
Dat zal inderdaad zo zijn ja. Denk dat Groningen weinig keus had omdat Martijn anders een jaar lang het volle pond had opgestreken op de bank/tribune. Nu pakt Groningen nog een percentage terug.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ja, maar transfervrij uit elkaar gaan toch? Nu lijkt het alsof Groningen alsnog een deel van zijn salaris moet ophoesten en hij daar onder contract staat.
Gezien het feit dat de Graafschap hem een 1-jarig contract heeft aangeboden, denk ik niet dat het om huur gaat.quote:Op woensdag 24 juni 2009 13:37 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ja, maar transfervrij uit elkaar gaan toch? Nu lijkt het alsof Groningen alsnog een deel van zijn salaris moet ophoesten en hij daar onder contract staat.
quote:Sankoh krijgt Nederlands paspoort
Gibril Sankoh is in het bezit van een Nederlands paspoort. De in Sierra Leone geboren verdediger heeft onlangs uit handen van burgemeester Jacq. Wallage het diploma gekregen waarmee hij zijn paspoort-aanvraag kon afhandelen.
Sankoh heeft nu officieel het Nederlands burgerschap verkregen. De Afrikaanse centrale verdediger van FC Groningen kwam negen jaar geleden als vluchteling naar Nederland. Zijn voetbaltalent werd ontdekt door Stormvogels Telstar. FC Groningen haalde hem in 2004 na een half seizoen in de eerste divisie al weg uit Velsen-Zuid. Sinds ongeveer een jaar probeerde Sankoh een Nederlands paspoort te bemachtigen. Dat is nu dus gelukt.
Trots
“We hebben er een Nederlander bij in de groep”, riep trainer Ron Jans woensdagochtend triomfantelijk over het trainingsveld en hij sloot Sankoh symbolisch in de armen. De hoofdrolspeler zelf lachte. “Ik ben er blij mee. Ik heb een Nederlands paspoort en een ID-kaart”, die hij vervolgens met veel trots als teken van bewijs liet zien.
“Zowel voor het praktijk-gedeelte in Zwolle als het theorie-examen van de inburgeringcursus in Groningen ben ik bij de tweede keer geslaagd. De tweede keer had ik van de vijftig vragen er twee fout. Nadat ik uit Den Haag bericht had gekregen dat ik in aanmerking kwam voor een Nederlands paspoort ben ik naar de gemeente gegaan en heb ik hoogstpersoonlijk van de burgemeester het bijbehorende diploma ontvangen. Daarna kon ik de aanvraag officieel afronden. Vanaf nu wil ik achter mijn naam de Nederlandse nationaliteit hebben staan”, aldus een opgewekte Sankoh.
ik ook.quote:Op woensdag 24 juni 2009 23:13 schreef Strooper het volgende:
Uitshirt van afgelopen seizoen vind ik toch een stuk mooier.
Bron: Sp!tsquote:Berg naar Fiorentina?
Fiorentina heeft een bod uitgebracht op FC Groningen-spits Markus Berg. De Italianen zouden zo'n tien miljoen overhebben voor de Zweed, zo melden diverse Zweedse en Italiaanse media.
De interesse voor Berg, die het afgelopen seizoen 17 keer het net vond in de Eredivisie, is groot. Onder meer Ajax en diverse clubs uit Engeland, Italië en Spanje hebben interesse in de aanvaller. De speler heeft nog een contract tot 2011 in Groningen, zo meldt Voetbalprimeur.
quote:Door het innemen van zijn aanvoerdersband staan er vraagtekens rond de toekomst van Groninger. Zijn oude club FC Groningen en sc Heerenveen hebben interesse in Van Dijk
We hebben Holla en Femi..quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:26 schreef Gruning3r het volgende:
Gregoor Van dijk misschien naar FC Groningen
[..]
Stond Holla dit seizoen niet vaker linkshalf dan centraal? In dat licht zou het wel kunnen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 09:22 schreef venomsnake het volgende:
[..]
We hebben Holla en Femi..
Tenzij er een ander systeem gespeeld gaat worden zie ik niet in waarom Groningen hem zou moeten halen.
Nou hij hoeft niet naar Heerenveen te komen. We hadden al eerder interesse, maar we hebben nu Svec al.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 08:26 schreef Gruning3r het volgende:
Gregoor Van dijk misschien naar FC Groningen
[..]
Dat zou nog kunnen inderdaad.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 11:19 schreef Grunner het volgende:
[..]
Stond Holla dit seizoen niet vaker linkshalf dan centraal? In dat licht zou het wel kunnen.
quote:Jong Grieks duo op proef
FC Groningen heeft twee jonge Griekse spelers op proef. Het duo trainde op vrijdag mee met de eerste selectie en zal zaterdag één helft in actie komen tijdens het eerste oefenduel van FC Groningen, tegen een combinatieteam van Bedum.
De Griekse spelers, een spits en een linksbenige speler voor de linkerkant, komen eventueel in aanmerking voor een plek in de selectie van Jong FC Groningen en zijn dus niet in beeld voor versterking van de selectie van Ron Jans. Omdat de Beloften nog niet in training zijn en er toch een beeld gevormd moet worden van de kwaliteiten van de twee spelers, trainen en spelen ze op dit moment mee met de eerste selectie. Hoe lang dit het geval zal zijn, wordt nader bekeken.
In actie
In Bedum zullen zaterdag alle spelers die fit zijn en momenteel met de eerste selectie meetrainen minimaal een helft voetballen. Alleen Leon ter Wielen komt als derde keeper normaal gesproken niet in actie. Zoals bekend ontbreken, naast de revaliderende Petter Andersson, ook nog de afwezige internationals Marcus Berg, Andreas Granqvist, Tom Hiariej en Oluwafemi Ajilore.
Het eerste oefenduel van het seizoen 2009/2010 begint om 15.00 uur in Bedum.
FC Groningen
om 18.00quote:Op vrijdag 26 juni 2009 16:43 schreef Runselpink het volgende:
Speelt Zweden vanavond?
Als er meerdere clubs geïnteresseerd zijn en hij geen clausule heeft zal het denk ik wel een miljoen of 15 op kunnen brengen.quote:Op vrijdag 26 juni 2009 20:43 schreef Kerol het volgende:
Hij kan nu toch echt wel ±16 mil opleveren?
quote:Op vrijdag 26 juni 2009 19:06 schreef donroyco het volgende:
Vraagje: waar kan ik het nieuwe Groningenshirt (thuis) vinden? Graag een afbeelding
Kan 'm niet vindenquote:
ik ook niet. Wel hele mooie pompebleden trouwensquote:
Dankquote:
Ik ga ervan uit dat je afgelopen seizoen bedoelt, dan vergeet je Huntelaar...quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:49 schreef Prosac het volgende:
Als Suarez niet vertrekt bij Ajax, gaat Berg de grootste transfer dit seizoen worden in NL.
Ik ga ervan uit dat je komend seizoen bedoelt, want anders zeg je niks anders dan je denkt dat ik zeg. Afgelopen maandag is met de eerste training voor mij het nieuwe seizoen begonnen.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 14:56 schreef Bullet-tooth het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je afgelopen seizoen bedoelt, dan vergeet je Huntelaar...
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 17:33 schreef Bullet-tooth het volgende:
Garcia vaker gescoord dan Pedersen, oh boy.
Gelukkig maarquote:BEDUM - FC Groningen is de oefencampagne zaterdag in Bedum begonnen met een 14-1 overwinning op een regioteam. Bij rust stond Groningen al met 7-1 voor.
Tim Matavz was topscorer met vijf treffers. De spits scoorde alle goals in de tweede helft, waarvan vier op rij. Aanwinst Serhat Koç was bij vier van deze vijf treffers betrokken, maar trof zelf geen doel. Nicklas Pedersen scoorde vier keer. Gonzalo Garcia trof twee keer de roos. De overige treffers kwamen op naam van Shkodran Metaj, Robert Pompstra en aanwinst Michael Jansen. De eer voor het regioteam werd gered door Robin Beukema. De speler van CVVB scoorde bij een 1-0 achterstand de gelijkmaker.
FC Groningen vervolgt de voorbereiding komende dinsdag in Roodeschool op de velden van VV Corenos met een oefenpartij tegen het RWE Eemsmond regioteam
RtvNoord
Ik snap er niks meer van, maar je zal wel gelijk hebbenquote:Op zaterdag 27 juni 2009 18:17 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je komend seizoen bedoelt, want anders zeg je niks anders dan je denkt dat ik zeg. Afgelopen maandag is met de eerste training voor mij het nieuwe seizoen begonnen.
quote:Op zaterdag 27 juni 2009 19:10 schreef The_Verve het volgende:
Van Loo mocht zeker weer eens keepen?
Mits er bij AZ nog een spits zal vertrekken als El Hamdaoui of Dembele.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 13:49 schreef Prosac het volgende:
Als Suarez niet vertrekt bij Ajax, gaat Berg de grootste transfer dit seizoen worden in NL.
Berg wil helemaal niet naar AZ.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:04 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Mits er bij AZ nog een spits zal vertrekken als El Hamdaoui of Dembele.
En dat zou nog steeds goed kunnen
Ja jij?!quote:Op zaterdag 27 juni 2009 20:14 schreef The_Verve het volgende:
Kun je rekenen?
nee dat lijkt me niet nee, ben benieuwd waar hij zal komen en of hij het vast kan houden.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 22:14 schreef The_Verve het volgende:
AZ was een soort van back-up voor het geval hij een slecht EK zou spelen. Hij gaat nu echt niet meer naar AZ.
Allemaal een contract aanbieden! snel snelquote:Op zondag 28 juni 2009 10:59 schreef venomsnake het volgende:
D2 klopt Atletico Madrid en Barcelona
.
En voor de mensen die niet willen luisterenquote:Op zondag 28 juni 2009 15:22 schreef venomsnake het volgende:
[ afbeelding ] Koç had op basis van zijn spel wel een doelpunt verdiend...
quote:Koç voelde veel druk voor duel met Bedum
In zijn eerste duel in het shirt van FC Groningen kwam spits Serhat Koç niet tot scoren. Toch was de aanvaller, overgekomen van FC Eindhoven, na afloop zeer tevreden. Dat kwam mede door de vier assists die hij leverde aan Tim Matavz.
In de eerste helft zat Koç op de bank, met een speciaal gevoel. "Toch wel met druk", zo zei hij na afloop tegenover RTV Noord. "Het was toch mijn eerste wedstrijd voor FC Groningen, maar toen ik het veld inkwam was dat allemaal verdwenen."
De jonge aanvaller kon tevreden terugkijken op zijn officieuze debuut, dat met 14-1 werd gewonnen. "Ja, ik heb vier assists gegeven. Jammer genoeg heb ik niet gescoord." Al zijn assists waren op Matavz, die in totaal vijf keer scoorde. "Ik stond samen met hem voorin en hij stond er vier keer goed voor, dus speelde ik vier keer af. We hebben goed met elkaar gespeeld, het ging lekker."
Dat trainer Ron Jans hem niet vanaf het begin liet spelen tegen Bedum, de club waar Arjen Robben ooit begon, was voor Koç geen probleem. "Nee, iedereen die nieuw is moet zich eerst bewijzen. Daarna volgt de beloning."
quote:Marcus Berg is op weg naar Fiorentina weet Channel 4. De Zweedse spits van FC Groningen is een handtekening verwijderd van een overgang naar I Viola. De Groningers kunnen na de overgang 11,5 miljoen euro op de rekening bijschrijven.
quote:Shkodran Metaj zal waarschijnlijk komend seizoen te bewonderen zijn in het shirt van Cambuur Leeuwarden. De Friezen en FC Groningen zijn al klaar met onderhalen en alleen Sko zelf moet nog overeenstemming bereikt met Cambuur. In eerder stadium gaf de talentvolle middenvelder al aan graag naar Leeuwarden te verkassen dus lijkt het een kwestie van tijd voordat het echt definitief is. Naast Helmond Sport dat Jeroen Veldmate huurt, zullen we dus ook Cambuur komend seizoen op de voet volgen in de Jupiler League.
Prachtige club voor Marcus.quote:
Het is maar een eerste bod, als het al waar is...quote:
Mjah. Ik denk ook dat er wel iets meer uit te halen valt. Misschien nog een flink percentage bij doorverkoop oid.quote:
Aha, dat was die speler die ik niet gelijk kon identificeren! Hij speelde in de eerste helft mee, rechts achterin. Ze kregen weinig weerwerk van Bedum dus veel indruk heeft hij niet kunnen maken. Oogde wel solide.quote:Op zondag 28 juni 2009 17:06 schreef methodmich het volgende:
Iemand die geweest is en kan vertellen hoe Jeffrey Rijsdijk speelde?? Ben erg benieuwd naar zijn avontuur in Groningen.
Rechtsback...quote:Op maandag 29 juni 2009 10:27 schreef Art_Core het volgende:
[..]
Aha, dat was die speler die ik niet gelijk kon identificeren! Hij speelde in de eerste helft mee, rechts achterin. Ze kregen weinig weerwerk van Bedum dus veel indruk heeft hij niet kunnen maken. Oogde wel solide.
Blessures en afwezigen door internationale verplichtingen.quote:Op maandag 29 juni 2009 20:27 schreef methodmich het volgende:
[..]
Rechtsback...![]()
Waren er zoveel blessures voor die plek? Hij is wel allround, dus hij zou het tegen mindere teams inderdaad wel moeten kunnen spelen, maar ik ben er wel verbaasd over.
Nu officieelquote:Seven-goal Berg wins Golden Boot
Monday 29 June 2009
The 2009 UEFA European Under-21 Championship Golden BootThe 2009 UEFA European Under-21 Championship Golden Boot (©adidas)
Marcus Berg has been confirmed as the top scorer in the UEFA European Under-21 Championship, with the 22-year-old receiving the adidas Golden Boot award after the final between England and Germany.
Unparalleled efficiency
The Sweden striker scored seven times at the finals, making him the most prolific scorer at a U21 final tournament this century – three more than his closest rivals. "It is a great honour to receive the adidas Golden Boot award," said the FC Groningen striker. "At the end of the day, football is about winning, and winning is about scoring more goals than the other team. However, every single goal requires a team effort and therefore I would like to share this award with my team-mates and thank them for their support."
'Great show'
Berg scored a hat-trick in his side's opening game against Belarus and then two goals in both the group stage game against Serbia and the semi-final defeat by England. Klaus Filbry, vice-president and head of global marketing at adidas, said: "The 2009 UEFA European Under-21 Championship has been a successful event from many aspects, above all we have seen fantastic players score amazing goals. We congratulate Marcus and thank him for a great show."
2009 UEFA European Under-21 Championship top scorers
Position Name Team Goals
1 Marcus Berg Sweden 7
2 Robert Acquafresca Italy 3
Ola Toivonen Sweden 3
4 Gonzalo Castro
Germany 2
Sandro Wagner
Germany 2
Sergei Kislyak Belarus 2
UEFA European Under-21 Championship – top scorers in the 2000s
Position Name Team Goals
1 Marcus Berg (2009) Sweden 7
2 Johan Elmander (2004) Sweden 4
Alberto Gilardino (2004) Italy 4
Klaas Jan Huntelaar (2006) Netherlands 4
Andrea Pirlo (2000) Italy 4
Maceo Rigters (2007) Netherlands 4
7 Robert Acquafresca (2009) Italy 3
Hugo Almeida (2004) Portugal 3
Giorgio Chiellini (2007) Italy 3
Nicky Hofs (2006) Netherlands 3
Thomas Kahlenberg (2006) Denmark 3
Leroy Lita (2007) England 3
Massimo Maccarone (2002) Italy 3
Markus Rosenberg (2004) Sweden 3
Ola Toivonen (2009) Sweden 3
©uefa.com 1998-2009. All rights reserved.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |