jullie maken mij niet wijs dat er niemand weet waar de goede shops een beetje zitten, jammer hoor.quote:
quote:Op zondag 28 juni 2009 21:52 schreef streamzondernaam het volgende:
Weet iemand een webshop waar ze het shirt van USA verkopen maat xxl ?
Ik heb zelf de online webshop van nike gevonden maar heb hier geen creditkaart.
[ afbeelding ]
zeker vind het nog steeds een mooi shirtquote:Op zondag 28 juni 2009 23:07 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
[..]
ben je nog steeds geintresseerd nu ze verloren hebben...?
Ah kijk aan Werder Bremen heeft Nike gekregen en bvb 09 krijgt nu Kappa. ( shirts worden ook deze week bekend gemaakt. )quote:Op maandag 29 juni 2009 11:13 schreef Wopper1 het volgende:
Vers van de pers... Nieuwe thuis-shirt Werder Bremen 2009/2010,
[ afbeelding ]
Puik stukje werk van Nike.
En nog 2 van Adidas (Galatasaray + HSV). Erg mooi.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Is het ook! Misschien haal ik als ik in NY ben (eind augustus) in de Nikestore wel een shirt met Altidore of Donovan eropquote:Op maandag 29 juni 2009 15:52 schreef streamzondernaam het volgende:
[..]
[..]
zeker vind het nog steeds een mooi shirt
Die van GS is niet nieuwquote:Op maandag 29 juni 2009 11:13 schreef Wopper1 het volgende:
Vers van de pers... Nieuwe thuis-shirt Werder Bremen 2009/2010,
[ afbeelding ]
Puik stukje werk van Nike.
En nog 2 van Adidas (Galatasaray + HSV). Erg mooi.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik doelde eigenlijk meer op de combinatie ingebouwde beha + onderbroken Adidasstrepen + wielertrui ritsje. Een cocktail van de duivel.quote:Op maandag 29 juni 2009 15:21 schreef Rikketik het volgende:
Ik vind 'm echt prachtig.Niks mis met levensgrote sponsoring, mits goed uitgevoerd.
Ach je kan altijd proberenquote:
Wat is daar nou leuk aan? Je verkloot het shirt.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:25 schreef Dynastic het volgende:
Kreeg vandeweek spontaan een paar Eredivisiebadges mee van een kennis.
[ afbeelding ]
Leuk op me nieuwe shirt te doen.
Ach, het is maar een ADO-shirtquote:Op maandag 29 juni 2009 23:27 schreef Kopbal het volgende:
[..]
Wat is daar nou leuk aan? Je verkloot het shirt.
Ik vind het een drama, die olifant.quote:Op maandag 29 juni 2009 23:39 schreef Glijdt_licht het volgende:
Ik vind het ADO shirt best leuk qua kleurstelling, maar die Olifant hoort er niet te zitten. (Zelfde met Go Ahead, al is die kleurstelling minder)
Liverpool logo zit er los op en is van slechte kwaliteit (slecht gestikt) Kwaliteit valt volgens mij wel mee, maar kost dan ook maar 15eur incl verzendenquote:Op maandag 29 juni 2009 21:17 schreef Glijdt_licht het volgende:
www.thefootballshirt.com lijkt dus fakes aan te bieden als ik internet zo afstruin. Wel hele goeie fakes overigens.
Bij NL elftal klopt het nummer 8 iig niet, en het shirt lijkt te wijd.
[ afbeelding ]
naja ik probeer even uit te zoeken wat er niet klopt aan het Liverpool shir, en als het te duidelijk is neem ik m niet
[ afbeelding ]
ok duidelijk
[ afbeelding ]
Ik neem m niet daar weg
Jup t logo viel me ook op, naast het adidas logo bij de kraag...quote:Op dinsdag 30 juni 2009 00:18 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
Liverpool logo zit er los op en is van slechte kwaliteit (slecht gestikt) Kwaliteit valt volgens mij wel mee, maar kost dan ook maar 15eur incl verzenden
Zullen we samen rouwen?quote:Op dinsdag 30 juni 2009 09:43 schreef eagle75 het volgende:
Ik vind zelf het thuis shirt ook niets. Het uitshirt gaat wel. De skyline van Deventer daar zijn de meeste Deventenaren trots op,
Overigens is deze site ook wel wat. www.nacbkk.com
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |