quote:Top 20 in de KoffieSC-reeks op 13-06-2009
![]()
Plaats / aantal berichten / gebruiker
01. 017 goldfinger1963
02. 017 indahnesia.com
03. 016 DaMart
04. 016 Papierversnipperaar
05. 015 Pheno
06. 011 Nijns
07. 008 marcb1974
08. 007 Muck
09. 003 Sjowhan
10. 003 MPG
11. 001 OA
12. 001 Het_hupt
Reeks-statistieken!
postenquote:
gewerkt, geslapen, gegeten, gechat, geF5'tquote:Op zondag 14 juni 2009 22:50 schreef DaMart het volgende:
En hoe hebben wij ons vandaag vermaakt zonder FOK!?
Me and my big mouthquote:
Niet natuurlijkquote:Op zondag 14 juni 2009 22:50 schreef DaMart het volgende:
En hoe hebben wij ons vandaag vermaakt zonder FOK!?
Ik heb al het modelspoormaterieel geïnventariseerd vandaag, handig als ik er een website over ga maken. En wat geschreven, een was gedraaid, op de IRC gekeken, in de schaduw-KSC gepost en mensen lastiggevallen op MSN.quote:Op zondag 14 juni 2009 22:52 schreef Ladylike het volgende:
[..]
gewerkt, geslapen, gegeten, gechat, geF5't
nja dat F5 lieg ik maar af en toe gekeken
Don't tempt me...quote:
En het belangrijkste is nog wel dat ik als het goed is mijn computer stil heb gekregen vandaag. Had een oude afgeschreven werkcomputer meegenomen een tijdje geleden. Die was eigenlijk voor andere doeleinden bestemd, maar ik heb er de kastventilator uitgehaald en in mijn pc gehangen, en hij is nu stil. En ik heb meteen maar mijn pc 512 MB extra geheugen gegeven.quote:Op zondag 14 juni 2009 22:54 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb al het modelspoormaterieel geïnventariseerd vandaag, handig als ik er een website over ga maken. En wat geschreven, een was gedraaid, op de IRC gekeken, in de schaduw-KSC gepost en mensen lastiggevallen op MSN.
En heel veel op F5 gedrukt.
Wie zet er nu een ban opquote:Op zondag 14 juni 2009 22:59 schreef DaMart het volgende:
[..]
Wie post dan ook een link naar een paardenforum.
Ik heb niet meegrekegen waarom die link verboden was, maar er zal ongetwijfeld door een aantal kneuzen ongein zijn uitgehaald daarquote:
Vast, maar geef dan een tijdelijke ban, ik sta geloof ik in de perm nuquote:Op zondag 14 juni 2009 23:02 schreef DaMart het volgende:
[..]
Ik heb niet meegrekegen waarom die link verboden was, maar er zal ongetwijfeld door een aantal kneuzen ongein zijn uitgehaald daar.
De database moest wat fouten repareren, geloof ik. Er is op de IRC een technische term genoemd, maar die weet ik niet meerquote:Op zondag 14 juni 2009 23:02 schreef Pheno het volgende:
Maar wat was er weer loos? Ipv tot aan de middag moest het tot laat in de avond duren, wat zijn ze nu weer vergeten mee te nemen in de planning?
Consistency?quote:Op zondag 14 juni 2009 23:04 schreef DaMart het volgende:
[..]
De database moest wat foutenr epareren, geloof ik. Er is op de IRC een technische term genoemd, maar die weet ik niet meer.
Wat IK nou zo jammer vind is dat we al meer dan vijf jaar tegen dit soort permanent terugkerend gefaal aan zitten te kijken godverdommequote:
Tja, vrijwilligers hequote:Op zondag 14 juni 2009 23:13 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Wat IK nou zo jammer vind is dat we al meer dan vijf jaar tegen dit soort permanent terugkerend gefaal aan zitten te kijken godverdommeEn voor de driehonderdzoveelmiljardste keer wordt dan beloofd dat dit echt Echt ECHT de allerlaatste update is en dat de problemen daarna echt Echt ECHT voorgoed verholpen zullen zijn. Dat ze nog denken dat IEMAND het gelooft
![]()
![]()
Ik zag het jaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |